Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

bedave ja tez karmie piersią i to jest jeda z metod antykoncepcji proponowanych mam karmioncym naturalnie. inne to pigułki jedofazowe lub spirala. Ja wybrałam zastrzyk kosztzędu 46 złoty na 3 miesiące , wiec taniej niz ttabletki i nie musiszpamietać o stałych porach przyjmowania tabletek :))) minus jest taki, że można po min plamić i drugi minus to podczas roku przyjmowania można, ale nie koniecznie przytyć 2-3 kilogramy, ale jak się pilnować to chyba się nie utyje... Fakt mientuska kiepko go znosi (krawwienia i łapanie wody), ale wiekszość kobiet go Sobie chwali :))) A propo tycia. w ciągu tego miesiąca dzięki ćwiczeniom (ćwicze od 10 dni) zgubiłam 5,5 cm w pasie !!!!! o to te ćwiczenia: http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przypuszczałam, że jestem w ciąży, ale z testem poczekałam do 17 grudnia - miałam wtedy urodziny i zrobiłam sobie prezent :D Co do seksu to był dwa razy, ale to jeszcze nie to, bo po pierwsze bałam się, a po drugie to czułam dyskomfort z powodu suchości...no ale mam nadzieję, że z biegiem czasu będzie lepiej. Ja biorę Cerazzette, ponieważ częściej moje dziecko je Nana, ale pierś też podaję, więc poprosiłam o te tabletki. podobno mogą wystąpić po nich plamienia, a ja dostałam okres (tak mi sie wydaje) który trwał uwaga dwa tygodnie...dziwne to, muszę się wybrać do lekarza. nie wiem czy to po tabletkach czy jeszcze jakieś pozostałości po porodzie ze mnie wychodzą... myślałam o tym zastrzyku, ale takich się rzeczy naczytałam na forum, że wolę nie ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguni caly pakit 6Weidera :))) Katasha na tą suchość szczerze polecam niebieski żel nawilżający durexa - REWELACJA !!!! A o takiegowyczytałaś o tym zastrzyku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia na poczatku masz liste różnych ćwiczeń ja robie te co są w tabelbcepo tymi 17 - toma odnośnikami :))) Dzis będzie dzień 10 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.ja bardzo chciałam dziecka i czekałam na niego ok 4 miesięcy z utęsknieniem...w dniu kiedy sie dowiadziałam ,że jestem w ciąży mogłam góry przenosić...od razu pochwaliłam się mężusiowi ( był bardzo stoicko do tego nastawiony, nie chciał się rozczarować) a potem całej mojej rodzince..wszyscy się bardzo cieszyliśmy.......a teraz nasz brzdąc jest już z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sol poszukaj sobie w necie - znajdziesz na pewno jakieś fora choćby na kafeterii jest kilka. część dziewczyn pisze straszne rzeczy, a część że jest w porządku. Ja wolałam nie mieć tych przykrych objawów i nie zaryzykowałam. A Ty pewnie wzięłaś zastrzyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę poczytałam, ale generalnie wszystkie piszą to samoo owszystkim wieziałam wcześniej nim wziełam. Mam dwje cudownych dzieci i e względu na stan zdrowia więcej dzieci miec nie mogę i w zwiazku z powyższym nie straszny mi zaniklmiesiaczki (co uważam za super) czy płodności. Podobno stworzona jestem do rodzeia, ale ciaza jest zbyt duzym obciazeniam dla mojego organizmu i wyraźnie nie na wiecej dzieci !!! Kocham dzieci i marzyłam o czwórce, ale poco mi 4 dzieci bez matki ??? Jak bede chciała a finanse nam na to pozwolą zaadoptujemy lub bedziemy rodzina zastepcza jest we mnie tele miłości, że żadnemu dziecku jej ne zabraknie. Jak bedzie zobaczymy zastrzy wziełam w czwartek i póki co mam tylko bóle podbrzusza, ale miałam je i przed wzieciem zastrzy i nie widze różnicy póki co. Może popełniłam na razie poczekam, bo nie mam innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke bi mały wczoraj dostał straszny katar i kaszelek wezwaliśmy w nocy lekarza i tylko przeziebienie a strachu sie najadłam ale juz dzis troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jutro jade na tydzien do siostry :) bede do was zagladac o ile bede miala czas :) co do cc i cwiczen to ja jestem po cc i cwicze brzuszki dosc intensywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Męża nie ma bo na mect i pewnie zaraz wróci, dziecko mi śpi, więc korzystam :) Bartuś jest już na kaszce. Dostaje ją dwa razy dziennie. Rano i na noc. W miedzy czasie mleczko. Kaszka mu tak smakuje że jak kończy butelkę to płacze bo chciałby jeszcze :) Sama bym ją zjadła bo tak ślicznie pachnie. Ja na spacery codziennie nie chodzę, ale staram się co parę dni wychodzić z małym. Dobra zmykam do łóżeczka, oglądnę sobie coś. Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wszystkim :) ...ale pusto tu ... Jak minęła Wam noc? Dzieciaczki spokojne? Mój teraz spi. Dobra zmykam bo mąża podsiadłam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam dziśz już Benio ok ma jeszcze katarek ale juz mniejszy zdobył apetyt i sie smieje wraca do zdrowia ale sie strachu najdałam :( a my z meżem ok stosunki super :D i ogólnie relacje super ja już schudłam i waże tyle co przed ciaża a moja bratowa jak wieceie w ciaży blizniaki i kiepsko znosi ciaże w ma raz straszne zaparcia to znów biegunke i brak apetytu i wymioty życze spokojnej n niedziekli ach nowe fotki wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mi glowa peka,dopiero co usiadlam.Rano bylam z mama na pogotowiu bo ma zapalenie stawow.Niedawno wrocilysmy. Moj maly nadal marudzi,ale czy to zeby to sie okaze. Ja dzisiaj w nocy jak obudzil sie przed 1-a dalam mu tylko wody,wypil troche i wiecie co obudzil sie dopiero po 5ej,wiec tak bede robic i moze bedzie przesypial cale noce. Teraz wlasnie usypia,Maciek tez sobie lezy i mezus tez po obiadku. Ja ide myc glowe,bo pozniej na spacerek trzeba isc :) Myszka mam nadzieje,ze do mnie tez wyslalas bo na razie nic nie mam. Zycze milej niedzieli.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj juz cos dziennie budzi sie po 4 rano daje mu mleko i spi do 8smej.Dzis go wazylam wazy 8 kg musze wpisac do tabelki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(6800)..54(62)...Białystok.... Kubuś SoldeLuna.....29.07.07(12 tyg).....2890(6690)......53(60).... Warszawa....Dawid Józef NovemberRain...29.0707...3190(6kg)......54(67)......Wars zawa... Cyryl pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(8.420kg)..54.5(64.5cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (8kg).......54.(65cm).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r (10tyg.)....4.000 (6720).....57 (70)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(5500)...53(57)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007 (11tyg)...3600 (6100)....56.(62).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3680(6720)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 5800)........58.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (4800).....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(4860)......59(62).......Wrocław......Do minika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie schudlam calkiem caly czas zostaje mi te cholerne 3 kg na brzuchu ale przy pierwszej ciązy tez tak mialam i dopiero po pół roku zniklo wszystko takze cierpliwie czekam i zaczne cwiczyc bo za tydzien miaj 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MJEMU DAWIDKOWI WYRŻNĄŁ SIĘ DZIŚ DRUGI ZABEK :)) - JEDYNKA NA DOLE PO LEWEJ STRONIE :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soldeluna-mowią ze jak idą ząbki dziecku to znaczy ze jest gotowe do nowych produktow to znaczy mozesz juz probowac wkraczac z zupkami ,soczkami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sol - gratuluję. Mały fajnie musi wyglądać z dwoma ząbkami. Mojemu jak narazie to się nie zapowiadają ząbki :) Robię na kolację pizze, właśnie się piecze. Pizza o smaku kebaba. Mniam mniam. Z mężem zachorowaliśmy na akwarium z pielęgnicami. Ale kupimy dopiero jak zrobimy sobie salon. Chcemy takie duże ok 300 litrów. Dobra idę zaglądnąć na pizze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam krótko, bo jestem padnięta... dzisiaj chrzciliśmy Cyryla i wszystko nie tak (chociaż generalnie efekt osiągnięty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol kolejny ząb gratulacje :D agnieszko31 ja też pewnie byb nie schudła ale ja plywam co drugi dziecn i L-karnityna to dało efekt i ty schudniesz a napewno swojego meża pociagasz molinezja moj mąż też męczy mnie o akwarium ale ja nie bo nie lubie rybek noveber a co nie tak poszło ???/ u nas ok chorubsko przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol kolejny ząb gratulacje :D agnieszko31 ja też pewnie byb nie schudła ale ja plywam co drugi dziecn i L-karnityna to dało efekt i ty schudniesz a napewno swojego meża pociagasz molinezja moj mąż też męczy mnie o akwarium ale ja nie bo nie lubie rybek noveber a co nie tak poszło ???/ u nas ok chorubsko przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sol kolejny ząb gratulacje :D agnieszko31 ja też pewnie byb nie schudła ale ja plywam co drugi dziecn i L-karnityna to dało efekt i ty schudniesz a napewno swojego meża pociagasz molinezja moj mąż też męczy mnie o akwarium ale ja nie bo nie lubie rybek noveber a co nie tak poszło ???/ u nas ok chorubsko przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Myszka dzięki za zdjęcia. Gosia wyslalam Ci. Mały super i te jego jasne włoski, chyba po mamie. My juz 3 dzien dzisiaj walczylismy z kolkami. Nic nie pomaga, takie to cholerstwo, ze samo musi przejsc. Ale w sumie suszarka jakos go troche uspokaja. Narazie probujemy Esputikon ale to chyba tez nic nie daje, skoro powracaja, a ja praktycznie nic nie jem oprocz kanapek i sucharkow i 2 razy w tygodniu ryz lub kasze z indykiem albo kurczakiem. Nie wiem juz od czego to się pojawiło. Agnieszka ja mam to samo co ty, 3 kg mi zostalo i stoi. Wiem ze to troche na cyckach wiadomo, ale najwiecej to skóra na brzuchu zostala. Musze sie sprezyc z tymi ćwiczeniami :-) November co sie stalo z tymi chrzcinami?? Płakał w kościele?? My mamy za 2 tygodnie, już sie boję, bo mój to ma taki płacz, że będzie go słychać w całym kościele. Gosia moja mama też przeszła zapalenia stawu ale biodrowego. Mam nadzieję, ze Twoja juz czuje sie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja z pytaniami :) Sol czy Twojemu jak się ząbki wyrzynały to bardzo płakał? Stał się marudny? Coś się zmieniło w jego zachowaniu? Ankakoza a Twój Kubuś miał wcześniej kolki czy teraz dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×