Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej dziewczyny. Faktycznie pusto!!! Pewnie leżą sobie teraz zadowolone na plażach, leżaczkach a my? buuuu :-) Smiglo ja na usg3d ide do mediconceptu za 150 zl z plyta dvd i zdjeciem. Tutaj najkrócej sie czeka na wizyte bo ok tygodnia. Pytalam tez na Joanitow jest usg 140 zl ze wszystkim ale czeka sie dlugo bo ok. miesiaca a nawet i ponad. Akurat tak wyszlo ze jestem zarejestrowana tu i tu, wiec z Joanitow chyba zrezygnuje bo mi czasowo sie poprzestawialo i nie wyrobimy sie. Jak chcesz to ci oddam swoje miejsce :-) bo do mnie tez zadzwonili ze sie zwolnilo i udalo sie wczesniej ale musze jutro odwolac niestety. Natomiast rozne informacje dostawalam w recepcjach na temat tygodnia ciazy, w ktorym najlepiej takie usg robic. Jedni ze polowkowe, drudzy ze 23 tydzien a w Mediconcepcie gdzie idę powiedzieli, że najlepiej narządy widac i sa juz na tyle uksztaltowane miedzy 24 a 28 tygdoniem. Takze sama juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu!! Chyba jesteśmy tutaj same i z nudów przeglądamy strony internetwe. Ja ostatnio ostro przeglądam allegro i licytuję jakieś fajne ciuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia ja mam to samo. Ciągle na allegro i tu hi hi. Też czekam na przesyłkę bo bluze wygralam polarowa. I ogladam zestawy z łóżeczkami materacykami i pościelą są takie komplety. Jest w czym wybierać. I jednak taniej niż w sklepach co nieco. Ale ogólnie znalazłam fajny lumpeks z fimowymi ciuszkami z Anglii i tam jeżdżę i kupuję, ale tylko bluzy spodenki itd. Bardziej bieliźniane rzeczy typu body, pajacyki, bluzeczki to kupuję nowe. Ale super są te ciuszki teraz dla maluszków. Jak my byłyśmy małe to rodzice niestety nie mieli za dużego wyboru. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ostatnio dostałam przesyłki z tymi ciuszkami: - http://www.allegro.pl/item186964935_next_bojowki_extra_oliwkowe_nowe_z_uk_r_68_74.html http://www.allegro.pl/item185469702_early_days_ciepla_bluza_polarowa_z_kapturem_0_3m.html \"Bieliznę\" dla maluszka na razie kupowałam w sklepie. Zaczęłam kompletować też rzeczy do pielęgnacji maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super. Takie ciepłe bluzy to się przydadzą bo na zimę rodzimy pratkycznie. hi hi. ja czekam na tą bluzę: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=185630234 nie jest taka typowo męska hi hi, ale spodobała mi się. W lumpeksie jeszcze tańsze w sumie są te rzeczy i można pomacać hi hi. I praktycznie nie zniszczone bo ile dziecko w tym pochodzi. Też muszę powoil kupować reszte. Narazie mam ciuszkow troche, body, pajacykow malo, musze dokupic ale czas leci trzeba powoli reszte kompeltowac. łóżeczko chyba zostawie na sam koniec. nie aż tak na ostatni dzień ale nie mam go za bardzo gdzie trzymać w tej kawalerce. Powoli mi miejsca brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czytałam właśnie że jest w tym szpitalu możliwość rodzenia w wodzie, ale ja bede miala ta cesarke raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja dzisiaj znowu do pracy ale za to mam wolny czwartek, piątek , sobotę i niedzielę :) ankakoza podaj mi adres mediconceptu bo ja nie wiem gdzie to jest a na stronie internetowej jest tylko telefon . ja myślałam, żeby pójść tutaj na usg 3d : http://www.usgtrojwymiarowe.pl/Kontakt/Kontakt.htm tylko nie wiem ile kosztuje i ile się tam czeka , będę musiałą zadzwonić w przyszłym tygodniu i się spytać :) i tak mam trochę czasu bo niedawno miałam robione zwykłe usg . Pojutrze jedziemy z mężem kupić komodę dla dzidzi :) A dzisiaj mi się śniło, że rodziłam :) poczułąm tylko jeden skurcz , otworzyłam oczy ,patrze a przy mnie mąż i dzidzia , pytam się go co się stało a on na to , że ja zemdlałam przy porodzie i nic nie pamiętam :) acha i urodziłam dziewczynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki , SoldeLuna dziekuje za słowa otuchy wyciszam sie i myśle ze bedzie dobrze, chce porozmawiac z lekarzem o znieczuleniu zewnątrzoponowym, bedzie dobrze musi byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki,wiecie tez zauwazylam twardnienie brzucha tak z 4 ray dziennie najgorzej jak leze na plecach,mysle ze na tym etapie ciązy to nie jest nienormalne ale trzeba sie pilnowac zeby nie powtazalo sie to zbyt czesto.Modle sie zebym jakos przeszla te tygodnie bez problemu bo musze pozdawac egazminy a zajęcia niestety mam az do prawie konca czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam problemu ( na razie) z twardnieniem brzucha ale wiem , że mnie to czeka .A co do spania na plecach to ja do tej pory łapię się na tym , że właśnie śpię na plecach a wiem , że nie wolno :( mam tylko nadzieję, że to dzidzi nie zaszkodzi zmykam do pracy posdrawiam cieplutko papapapaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilea - pamiętaj, że znieczulenie zewn atzroponowe ma tez swoje minusy. ja tylko nażekam na dwie sprawy- po pierwsze nie czułam skurczów partych i nie wiedziałm kiedy przeć - musiałam patrzeć na KTG. I druga sprawa to czułąm się taka otępiała, jakby wprana z emocji i uczuć. Minusów jest więcej, ale o tym opowie Ci dokładnie lekarz. Ja osobićie uważam, że to dobry pomysł zwłaszcza jak ktos lubi mdleć na fotelu dentystycznym :) Jak weźmiesz nieczulenie łatwie wytrzymać poród:) mniej nerwów. Przynajmnie u mnie tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo, pisałam już kiedyś o tym, że mnie lekarzpowiedział, że nie ma przeciwskazań do spania na plecach. Jeżeli tylko ty się czujesz dobrze, to Maluszkowi nic się nie dzieje. Jeżeli tobie robi się słabo albo drętwiejesz to znaczy że trzeba przestać. Ja do tej pory śpię na plecach i dzięi temu przesypiam całą noc, nawet bez wstawania do toaletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema przeciwskazan ale tak blizej porodu nie jest tez to wskazane przynajmniej ja nie moglam bo mi naciskala macica i jej ciezar na przepone,poki co narazie nie ma przeciwskazan ale to sprawa indywidualna,mi wlasnie w tej pozycji stawia sie macica i narbardziej boli kręgoslup.natomas inna osoba czuje sie swietnie to sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez przypadek trafiłam dzisiaj na sklep z wyprawką dla dzieci i znalazłam nawet fajny wózek. Po pierwsze i najważniejsze można nim normalnie pohuśtać malucha i są nawet fajne kolorki no i cena .... Wózek spring cool - 900 zł http://www.dorjan.com.pl/index2.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak tam samopoczucie? Ja siedzę w domu i już nerwicy dostaję przez mojego chłopa bo tylko leży, śpi i je. brrrrrrr. Fakt, że ja niepracuję, ale zwariuje niedługo. Smiglo7 to jest strona Mediconceptu: http://www.mediconcept.pl/ogloszenia.php?id=2 w zakładce kontakt znajdziesz adres i telefony ale ci podam: ul. Krzycka 69a tel 3399036

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście fajny ten wózek : spring cool, ale straszliwie ciężki. Jak nie jesteście super siłaczkami to radzę poszukać lżejszego :) Ja mieszkam na parterze mój wózek waży 11 kilo, moja córka teraz waży prawie 13 kg to razem 24 kilo, jak musze jechac gdzieś (nie na zwykły spacer) to starsznie się naszarpie a potem brzuch boli, skurcze się pojawiają... Poszukajcie czegoś lżejszego :) Radze z dobrego serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też ten wózek się podoba ale bardziej to wolę taki : http://www.allegro.pl/item184249839_wozek_atlantic_troba_folia_8mega_gratisow_wysy.html i ciągle się kłócę o to z mężem bo on podchodzi do tego z praktycznej strony . To są jego argumenty : - gondola musi duża i przestrzenna, - spacerówka tak jak wyżej , poniewaz dziecko będę wozić zimą w spacerówce i trzeba dodać kocyk i śpiworek i liczyć się z tym, że dzidzia będzie grubo ubrana - wózek musi być na amortyzatorach, żeby można było bujać, - koła skrętne i pompowane, - musi być lekki bo jak będę mmusiała gdzieś sama pojechać to żebym miała siły i wiele takich rzeczy a mi jak się podoba jakiś wózek i nie spełnia chociaż jednego punktu z listy mojego męża to już jest kłotnia i wogóle..... po prostu tragedia :( nie wiem czy wogóle dojdziemy w tej sprawie do jakiegoś porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy juz nie kupie ciezkiego wozka z duzymi kolkami przy pierwszym dziecku mialam taki przez 3 miesiąca potem szybko zmienialam.teraz kupuje sobie wozek od kolezanki sprawdzony i wcale nie tanio jak na uzywany no ale ped-perego więc one wogole są drogie nowe ale bardzo dobre bo lekkie i zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smigło - bardzo ładny ten wózek tylko kurde ciązki.... To tak jak ten o mąz wybrał dla Dominiki :) Najlepiej w sklepie się do takiego wózka przymierzyć tylko nie próbujcie go dźwigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się podobają te wózki co Smiglo podała stronkę. Proponuje Wam kupić gazetę Dziecko - Na zakupy, jest to wydanie specjalne, teraz w kioskach, gdzie opisane są wózki i foteliki samochodowe oraz inne ciekawe porady dla mam. Cena 4,99. Te wózki Peg Perego faktycznie są drogie, nowy od 2600zł, ale takie, gdzie można od razu montować fotelik samochodowy, fotelik w tej cenie. Ale koszmarnie drogi nie. Teraz to prawie jak samochod hi hi. Foteliki tanie są firmy Baby Design Dumbo, 150zł. W końcu nie posłuży to za długo. Te są lekkie i ważą 2,2kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tu tkwi problem :( jeżeli będziecie miały na oku jakiś lekki fajny wózek do podajcie linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankakoza a gdzie uderzasz na zakupy we wrocku ?? bo ja byłąm rozejrzeć się w askocie i hurtowni bajka a w tym tygodniu chcę pojechać do baby-max zobaczyć co tam ciekawego mają:) a dzisiaj znowu kupiłam dzidzi spodenki polarowe w kolorze beżowym z wyszytym misiem na nogawce :) takie słodkie i tanie bo kupiłam je w tesco na samie z firmy cherokie i naprawdę są ładne i wydać , że porządne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiglo w BabyMax byłam mają duży wybór wózków, łóżeczek, ciuszków raczej mało, foteliki samochodowe, mają też część swojej oferty na allegro. Polecam Ci hurotwnię na Tęczowej, taniej niż Baby Max. Porównywałam np. pieluchy i na paczce 4zł także to nie mało, smoczki róznica 2 zł, także na większych rzeczach tym bardziej większa przebitka pewnie. Pościele firmowe są i drogie niektóre, te firmowe rzeczy szczególnie, ale takie drobiazgi właśnie typu smoczki, ręczniczki, pieluszki tetrowe to są taniej, przynajmniej niż w baby max. Tu masz namiary http://firmy.pkt.pl/firma/md___salony_meblowe__art__dzieciece_d3J5MDdfNTQwNDRfX3NhbG9ueV9hZHMx.html W Askocie i Bajce nie byłam jeszcze ale też zapisałam adresy sobie i muszę się w końcu wybrać. Też skupiłam spodenki niebieskie ogrodniczki z misiem na klapce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dziś chyba jestem pierwsza, jak nigdy :) rzepraszam, że tak rzadko was odwiedzam, ale ostatnio na wszystko brakuje mi czasu no i jeszcze ta moja praca magisterska, którą piszę, musze się z nią pospieszyć i dlatego tak mało tutaj piszę, mam nadzieję ze będę to miała wybaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wózków to te które pokazałyście są super :) Ja wczoraj przeglądałam allegro i podobają mi sie wózki z firmy ROAN lub FOKUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×