Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej Mama i ja,ja tez szukam fotelika,bo nie moge patrzec jak moj wielkoludek sie meczy w swoim foteliku.Ja coprawda mam chicco do 13kg i jest on duzy,ale jak zaloze kombinezon to ledwo go zapinam,co innego latem to by jeszcze pojezdzil.Ale wlasnie szukalam na e-bayu i znalazlam fotelik,ktory mozna ustawiac tylem do kierunku jazdy (tzn.Tak jak teraz jezdza nasze malenstwa).Zaraz Ci przesle linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam na skrzynki (bo nie nadają się do publikacji) zdjęcia z wczorajszej kąpieli :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia- faktycznie fajny ten fotelik i w przystępnej cenie. No i ważne ze można montować tyłem do kierunku jazdy. Tez znalazłam go na allegro. Link: http://www.allegro.pl/item283189737_fotelik_megamax_plus_0kg_36kg_.html Nie wiem tylko czy to dokładnie ten sam model co na e-bayu , ale z opisu ciekawie sie prezentuje. Ciekawe jak wypada w tych testach bezpieczeństwa bo na stronie www.fotelik.info nie ma go w bazie fotelików. Ja szukałam wcześniej i znalazłam tez montowane tyłem do kierunku jazdy chicco zenith i vector tylko one są do 18 kg no i kosztują więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - to fajnie ze w testach ok, kolejny plus:) Ja jakoś nie doszukałam się tych informacji w necie. Muszę poważnie rozważyć tą opcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już mu dałam cały słoiczek z odrobinką wody...zjadł cały i jeszcze musziałam cyca dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve jak dawalam sloiczki to po calym,ale od jakiegos czasu sama gotuje,bo wtedy mi nie ulewa,a po sloiczkach strasznie.Np przedwczoraj dalam mu sloiczek i dosc ze zwrocil to do wieczora ulewal. A my dzisiaj idziemy do lekarza,wczoraj chyba sie pochwalilam,ze maly zdrowy bo zaczal kaslac,ma katar i strasznie marudzi i placze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiafrancja, ja też niedługo zacznę sama gotowac, ale bede musiała sie najpierw nauczyć :) życzę ci dużo zdrówka i syneczkowi również 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w czoraj obchodzilismy pierwsze imieniny Beniamina żadko jestem bo sieta i szykiuje wszytko mały super siada za pomąca roczek mamy i je kaszki łyżeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się już ulepić trochę uszek i pierogów. Jedno mam już z głowy. Ciasta to chyba będę robić w sobotę. Wy już tak długo dajecie maluchom jedzonko łyżeczką, że wam zazdroszczę, ale my jeszcze poczekamy. Na początku stycznia mamy trzecie szczepienie to pogadam z pediatrą i chyba już coś zaczniemy. Bo narazie tylko mamusine mleczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka my tez juz obchodzilismy imininy Nikusia w Mikolajki oczywiscie. Maly zjadl zupke i usypia w lozeczku,tzn.na razie gada do karuzeli i pluje (ostatnio bardzo spodobala mu sie zabawa ze slina). A wiecie co do swiat to zrobilam uszka,dzisiaj musze zamarynowac miesko,zeby bylo kruchutkie,musze zrobic bigos,salatke,rybe po grecku i sledzie i upiec ciasto,ale najgorsze,ze musze pojechac na zakupy i nie mam pojecia kiedy to zrobie,bo z malym mi sie nie usmiecha,a moglabym zostawic go u mamy,ale wiecie ja to jakas zdrowo rypnieta za przeproszeniem jestem,nie potrafie o z kims zostawic,ja z musu juz zostaje mama albo z mezem to na niczym nie umiem sie skupic i co 10minut dzwonie.......Z Mackiem tak nie mialam,a teraz szok.Mielismy zaproszenie na sylwestra ale ja oczywiscie na cala noc nie zostawie mojego lobuziaka...... Mam nadzieje,ze moze dzisiaj mezus wczesniej wroci i zrobie te zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve ja daję na tackę papier na to mąkę i układam i tak wkładam do zamrażarki. Jak się zmrożą to przekładam do woreczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve oj nie taka gospodyni ze mnie :P A powiedz jak zrobilas juz bigos to co z nim robisz?Tyle dni stoi i sie nie popsuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu daje już 3 razy dziennie kaszke rano bobowite takaz przez smoka 120 ml i wieczoram tez a w południe Humane gesta łyza zjada tylko 60-90ml reszta mleko ale ono już mu nie wystarcza to taki mały smakosz :D dzieki za fotki dzieci sliczne a to te kaszki http://www.nutricia.com.pl/produkty_marki.php?brand=BOBOVITA&id=203 http://www.nutricia.com.pl/produkty_marki.php?brand=BOBOVITA&id=247 a tą kszke zjada łyżeczka http://www.humana.pl/strona.php?28906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze o zdjatka waszych skarbkow jak moge oczywiscie dzisiaj bylam na zakupkach wkoncu mam prezenty dla wszystkich nawet zapakowali mi wszystko pieknie w sklepie teraz tylko pod choineczke zimno mi do teraz tak wymarzlam calego sloiczka moja jeszcze nie zjada mamy jeden sloik na 2 dni myszka83 wszystkiego naj,naj dla beniaminka a my mamy dzisiaj 4 miechy normalnie szok ................ wczoraj bylam na klachach wieczorem u sasiadki ma juz 3 dzieci ten 3 jest wczesniakiem teraz ma juz 10 miesiecy i wiezycie ze Emily juz go przegonila prawie we wszystkim on ma teraz 6500 i rozmiar 68 wszystko jeszcze podwijane zaraz jak uslyszalam jego wage to mi sie wszystkie przypomnialyscie ze kregoslup boli przy takich ciezarkach.............a ona biedna musi latac teraz od kliniki do kliniki bo wiecznie cos sie go uczepia i tak cos czuje ze niedziele spedze w kuchni caly dzien bo nie chce zostawiac wszystkiego na poniedzialek nio to do zas dziewczyny.............a i bobaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve - Tomek jeszcze sam nie siedzi:-) Chciałam mu zrobić fotkę i jak mąż go wkładał do wanienki to chwycił się rękami po obu stronach i nie chciał puścić :-). Mąż go asekurował bo zaraz po zrobieniu zdjęcia puścił jedną rączkę i chlup (pod kontrolą) do wody. Na brzuszku też leży ale zawsze trzymamy rękę żeby się nie zanurzył. A tak w ogóle to Tomek właśnie teraz wszystko łapie - zwłaszcza mamę za włosy i ciągnie ile wlezie. aałłłłaaaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza dzięki za zdjęcia. Kubuś rewelacyjny. 🌼 widzę, że też lubi gazety hihihi Marlencia wysłałam fotki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maly nie lubi tych kasek z bobovity niestety szkoda bo to dobra rzecz.Zupek gotowych tez nie bardzo chce jesc wiec dzis ugotowalam mu sama ziemniaczka z marchewką .Gosiafrancja -moze dasz przepisy jakies na zupki ???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kubuś na razie generalnie na cycusiu. A od tygodnia dajemy mu rano i wieczorem przed jedzeniem odrobinkę kleiku ryżowego żeby troszke sie nasycił i zeby zagęścić pokarm. Tak nam kazała pediatra ze względu na jego refluks i zgagę. Wcina ten kleik aż mu sie uszy trzęsą.Nawet nie musimy go dosładzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obejżałam wasze zdjęcia, super dzieciaczki.......no i mam kilka pytań smiglo, czy twoja córeczka jak się kapie na brzuszku bez waszej pomocy nie zanurzy główki do wody??ja też chcę spróbować ale boję się, że pacnie główką o wodę agunia, twój maluch już sam siedzi!!! niesamowite, kiedy on się tego nauczył? myszka, benjaminek fajny golasek :) acha , no i mój mężuś stweirdził, że wszyscy mamy niebieskie wanienki :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kleik ryzowy moj maly tez bardzo lubi jest to jednak dobra rzecz je az mu sie uszy trzęsą jak kupuje bebiko 2 albo bebiko 2R ktore wlasnie jest z dodatkiem kleika ryzowego i to bardziej lubi niz normalne mleko.. Kupilam tez dzis sam kleik ryzowy ktory dodaje sie do mleka ciekawe czy te bedie wcinal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sliczne te wasze dzieciaczki no super....Smiglo jak ta mala twoja fajnie lezy w wannie moj maly jak go kąpie to jak loda lezy chyba balabym sie go tak zostawic.Agunia a ten twoj maly to kawal chlopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja si bardzo ciesze, bo zaxzełam obserwować recesją choroby. niestety najgorzej póki co jest z Dawidkiem, al przestalm mi przykszlu wbrwć na plecach. Jest nadzieja - dzieci pięknie piją leki :)) Pliwka już prawie wygląda i zachowuke sie jak zdrowa - znowu zaczeła jeść chociaż jeszcze skromnie. trosszkę katrzy i kaszle, ale jast o caleniebo lepiej. Podobnie jest ze Mną i Łukaszem Antybiotyki narawdę działają cuda. Jeszcze dawid trochę marnawo - najgorzej jest z kaszlem. Okleujego i stam sie zeby wypluwał flgme, ale on jest jeszcze bardzo maly. Dzięki temu, że w domu lepiej to wzełam sie wreszcie za jako-takie porządki pzedświąteczne. Zrobie tyle ile dam rady i nie będę rwała Sobie włosów z głowy, że czegoś nie zrobiłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(8200)..54(66)...Białystok.... Kubuś SoldeLuna.....29.07.07(18 tyg).....2890(7540)......53(64).... Warszawa....Dawid Józef NovemberRain...29.0707...3190(7,3kg)......54(67)......Wa rs zawa... Cyryl pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(9.410kg)..54.5(71.5cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(4600)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (8.400kg).......54.(70cm).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r (10tyg.)....4.000 (6720).....57 (70)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(6600)...53(66)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007 (11tyg)...3600 (6100)....56.(62).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3685(8200)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(ok 7000)........66.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (4800).....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(4860)......59(62).......Wrocław......Do minika Zmiana tabelki,bo malemu sie uroslo.Wiecie co wczoraj bylam w szoku bo przez dwa tygodnie moj maly urosl 3.5cm!!!!!Czy to nie za duzo?????Gdyby nie to,ze zawsze mierze go razem z lekarka (tutaj maja taki fajny przyrzad do mierzenia) to bym pomyslala,ze sie pomylila :P Ale duzo nie przytyl bo 120gram,wiec jest ok. A co do malego to dobrze,ze poszlam bo cos mu weszlo na oskrzela,ale dostalismy inhalatorek i mam nadzieje,ze obejdzie sie bez antybiotykow.Gardlo czyste wiec ok.Najgorsze,ze nie chce mi jesc ani pic (poza noca oczywiscie). Wczoraj wieczorem tak strasznie plakal wszystk wkladal do buzi,az sie bordowy robil :( W nocy kazalam mezowi isc na kanape do salonu,zeby sie wyspal,o ostatnio tak jak ja prawie nie spi,a przeciez pracuje,a do tego jezdzi samochodem.Ja spalam z malym,wiec nie musialam wstawac,a co chwila sie budzil przez katar. Zaraz musze posprzatac bo przychodzi nasz wlasciciel pokazac komus mieszkanie :( Jak ja lubie jak ktos mi w katy zaglada 😠 Ankakoza ale fajna z Was rodzinka,a Kubus slociutki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) SoldeLuna - świetnie, że zdrowiejecie, współczuję, że przed świętami musicie prze coś takiego przechodzić. Cyrylo też coś pokasłuje, ale bez zawartości, ma też trochę kataru. Wyciągam mu fridą, ale nie ma dużo glutów :P. Czuję się rozbita przed tymi Świętami. Przede wszystkim tym, że nadal się rehabilitujemy i owszem, jest postęp, ale ostatnio jakoś się zatrzymał. Czasem jak na niego patrzę, to mam wrażenie, że wręcz jest regres :(. Już nie mówiąc o tym, jak psychicznie mnie to wykańcza. Mogę sobie powtarzać, że to dla jego DOBRA, ale jak słyszę, jak krzyczy, czuję jak się wyrywa, a po wszystkim widzę jego zalaną łzami buzię, to wątpię. A za 3 godziny i tak dzieje się to samo. Kiedy tylko mogę przerzucam ćwiczenia na męża, ale on znów nie był ze mną na spotkaniu z rehabilitantką i jeszcze nie miałam okazji pokazać mu ich... Ale żeby nie było tak smętnie, to pozytywy: + Cyrylek śpi w nocy długo 6,7 godzin, a dzisiaj aż 8,5! + Kupiłam mu takie coś: http://allegro.pl/item285020399_puzzle_piankowe_16_5_x_16_5_36_ele_baby_mix.html rehabilitantka poleciła, żeby spędzał dużo czasu na podłodze i myślę, że to nam się sprawdzi. + Cyrylko spędza na brzuchu po 30-40 min :D i generalnie potrafi się sobą chwilę zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×