Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

te puze sa fajne tez zamierzamy kupic bo on jest bardzo ciekawski i lubi sie zając chwilke a moje problemy ze spaniem i z zaparciami mineły :) i bardzo sie ciesze synke spic łae noc od 21 do 6 wiec juz jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy właśnie ze spacerku. :-) jakby nie to, że jest -5 stopni to byłoby super. :-) Tak na prawdę to potrzebowałam iść na zakupy więc dlatego wyciągnęłam małego. Obskoczyłam w 40 minut (wystarczająco jak na taki mróz) a teraz Tomek śpi nadal tylko, że w pokoju z otwartym oknem bo nie chcę go rozbierać. Ale nasze dzieciaczki są super. Benio ma takie długie włoski, Kubuś Ewy (i jej mąż) mają podobne zamiłowania do moich chłopców (oglądanie telewizji) :-), a rodzinka Ani no po prostu super. Smiglo twoja córeczka śliczniutka i nawet jak jest w spodenkach to wiadomo, że to dziewczynka bo ma taką dziewczęcą twarzyczkę. Dzieciaczki jesteście po prostu superowe. 🌼 🌼🌼🌼🌼 Sol super, że wracacie do zdrowia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam elektroniczną nianię, już sprawdziłam, fajnie działa, jest dobra bo można sobie regulowac czułość i inne ma bajerki, dziś w nocy spróbuję ale na pewno bede spać czułym snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie to fajna rzecz jest ale jak ktos ma dziecko w drugim pokoju ja spie z dzieckiem w sypilani on oczywiscie w lozeczku ale pokoj jest maly wiec nie potrzeba mi takiej nani ale jakbym mieszkala w duzym domu to napewno kupilabym sobie cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny dziekuje za zdjecia dzieciaki przecudne.............takie do schrupania normalnie badeve no to udanej i owocnej nocy zycze ;););););) POSPRZATANE MAM JUZ wszystko na tip top jutro jeszcze zakupy musze zrobic i moge zaczynac w kuchni grasowac wkurza mnie tylko ze tak chcialam miec juz na swieta nowa kuchnie ale nie dali rady patalachy jej zrobic dopiero pod koniec stycznia przywioza i zamontuja:(:(:(:( Sol wracajcie do zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć A ja mam różową wanienkę :) Czujemy się lepiej. Mnie w pracy czas bardzo szybko mija. Dziś mąż został z Bartkiem bo mama się rozchorowała na wirusowe zapalenie oskrzeli. Marlencia dziękujemy za życzenia. Dziękuję też Wszystkim za zdjęcia dzieciaczków. Przekochane są. Rosną jak na drożdżach hehe W niedziele muszę jechać za prezentami pod choinkę. Nie mam zielonego pojęcia co kupić. Pzozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radości z tego co jest, nadziei na to co będzie, dystansu wobec tego, czego nie można zmienić i wiary, że można :-) Uroczych, bezstresowych, zdrowych i radosnych Świąt, spędzonych tak, jak sobie tego najbardziej życzycie :-) i oczywiście udanego Przejścia w Nowy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, drodzy Kafomaniacy :) Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę, by zagłosować na mnie w konkursie Naturelli. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę: http://www.naturella-fotokonkurs.pl/index.php?id=showgallery&sh=1967&pg=0 Następnie przepisać kod z obrazka, który się tam pojawi i kliknąć „Głosuj”. Trwa to dosłownie 10 sekund, a jest to dla mnie duże wsparcie. Wszystkim głosującym wielkie dzięki i wesołych świąt życzy Merdosanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja na razie nie wracam. Tzn mam urlop (niestety nie będzie płatny) do połowy marca a potem zobaczę. Pracę miałam na prawdę fajną i wynagrodzenie dobre, tylko pracowałam po kilkanaście godzin dziennie. Umówiłam się z szefem że jak wrócę to na 8 godzin, ale i to tak dla mnie długo. Wszystko zależy od tego jak będziemy stać finansowo. A najśmieszniejsze jest to, że szef mnie namawia i mojego męża od razu na drugie dziecko - hihihi. Upiekłam dzisiaj 3 ciasta z Tomkiem,. ciężko było ale się udało. :-P W pierwszy dzień świąt będziemy mieć gości więc muszę jeszcze jakąś sałatkę zrobić ale to już w poniedziałek. Jakbym już tu nie zaglądnęła do świąt, to życzę Wam ciepłych, ZDROWYCH (dla Was i Maluszków) i spokojnych Świąt. 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też chce go odchować jest bystrym dzieckiem i che mu posiwecic jak jak najwiecej uwagi a jak przygotowanie do swiat ja mam troche porobione a jur\\tro sernik , pierogi z serem , kapusta i grzybami my wigile spadzamy wszyscy razem rodzice tesciowie rodzenctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Dziewczyny nawet was nie czytałam ostatnio bo nie mam na nic czasu :( Jutro dopiero jadę kupic prezenty :P CHCIAłAM WAM I WASZYM MALUSZKOM żYCZYć ZDROWYCH I POGODNYCH śWIąT BOżEGO NARODZENIA :) OBY TE śWIęTA BYłY PRZEPEłNIONE MIłOśCIą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mamusie 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę Wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. Wam i Waszym Rodzinom zyczy Gosia z mezem,Maciusiem i Nikusiem 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZDROWYCH I WESOLYCH SWIĄT ŻYCZE WSZYSTKIM KOCHANYM MAMUSIĄ, I ZROWIA DLA DZIDZIUSIOW KTORE SĄ DLA NAS CAŁYM ŻYCIEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
zdrowych i wesołych świąt duzo radosci i drowia oraz najwazniejsze pociechy z bobasków tego ja wam zycze prosze o wpisanie do tabelki bo nam sie urosło i przytył kinga 7kg \3150\ 68cm \54\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszka
myszka83 no ja też chce go odchować jest bystrym dzieckiem i che mu posiwecic jak jak najwiecej uwagi Bystrym...w jakim sensie...o człowieku juz nikt z tobą pisac nawet nie chce...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki zycze wam Zdrowych i bardzo ciepłych rodzinnych świąt Boxego narodzenia mam pytanie wprowadzacie dania ze słoiczkow ?/ bo ja synkowi daj marchewke i śliwke suszoną i bardzo chetnie je ahca i socek marchewka i jabko Bobofrut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj. Stołów pięknie ozdobionych, jadłem suto zastawionych i prezentów z dwa tuziny, niech zazdroszczą Wam rodziny! Żadnych sporów, żadnych kłótni, niechaj nikt nie będzie smutny - grunt to dobre wieść pożycie, a karpiowi... daruj życie! I każdemu - przyjaciela, co czasami łzę ociera... i wszystkiego co Wam trzeba, no i jeszcze gwiazdki z nieba. Życzą Anka, Mirek i Kubuś Dziękujemy za życzenia :-) Co do fotelika to mama i ja fajny jest, ale nowy faktycznie drogi. Mnie tylko martwi fakt, że w takim foteliku się dziecka nie przenosi a w naszym samochodzie się wózek lekko nie zmieści, bo tak to mieliśmy adapter i wkładaliśmy fotelik na stelarz. Seicento to małe autko. Ale jakoś trzeba będzie pokombinować, bo jak wożę małego to tylko w dresie czy ciepłym pajacu, no i oczywiscie czapka szalik rekawiczki i przykrywam kocykiem lub kolderką. Bo inaczej to sie nie mieści. Także jeździmy tam, gdzie się szybko przemieścimy z samochodu do pomieszczenia. Co do gotowania obiadkow, to Agnieszka napisz mi jak te zupki robisz. Bo ja nie wiem ile np. wody dać. Tzn jak gotuję te warzywka na wodzie i potem chcę miksować to same warzywka, czy ileś tam tego wywaru też wlewam i miksuje z tym? Ciemna masa ze mnie. Narazie zima, to pewne będę kupować jak coś, bo ze sklepu się boję tej chemi kupować, a tak to od babci z ogródka będę miała sprawdzone. Jeszcze raz wszytkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Po pierwsze - Wesołych i Zdrowych Świąt, spokojnych i wartych tego czasu przygotowań ;) życzę Wam wszystkim i pociechom - tym tegorocznym jak i tym starszym :) Myszka - mój mąż jak mnie nie było próbował w desperacji karmić synka marchewką z jabłkiem bobovity (bo odmawiał jedzenia z butli), ale mały nie chciał jeść - później ja próbowałam, ale też nie chciał. Zobaczymy, co nam powie pediatra na następnej wizycie, koleś będzie miał prawie skończone 6 miesięcy, może później inaczej zareaguje na inne posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka83 ja dawalam malemu zupku ze sloiczkow ale nie chcial natomiast jak mu ugotowalam to zjadl calą ze smakiem narazie ugotowalam 3 marchewki,pietruszke i ziemniaczki 2 i dodalam lezeczke oliwy z oliwek oczywiscie zmielilam na papke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja właśnie ubrałam choinkę. Powoli robi sie światecznie więc życzę Wam wszystkim i mamusiom i maluszkom przede wszystkim zdrówka bo jak bedzie zdrówko to wszystko inne sie ułoży:) Zakupiłam wczoraj na allegro fotelik dla mojego Misia. Model to bebe confort iseos safe side. Jest przeznaczony dla dzieci od 0-18 kg. Wypada bardzo dobrze w testach bezpieczeństwa. Nowy kosztuje ok 750 zł ale ja kupiłam uzywany 300 zł taniej. mam nadzieje że w końcu Kubus będzie komfotowo i bezpiecznie podrózowała a nie cisnął się w dotyczasowym nosidełku. Ja do pracy planuje wrócić tak jak Agunia w połowie marca. Na razie wykorzystuje urlop wypoczynkowy zaległy a od połowy stycznia będę 2 miesiace na wychowawczym. potem zaoferowała sie nam teściowa że będzie pilnować Kubusia. Z jednej strony fajnie bo wiem że nie zrobi mu krzywdy i zaopiekuje sie nim najlepiej jak potrafi, ale z drugiej strony musiałby z nami mieszkac od pon-piątku. Nie wiem czy to wypali ale spróbować zawsze można. Jeszcze raz zyczę spokojnych i rodzinnych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ten fotelik można montować tyłem do kierunku jazdy, na czym mi bardzo zależało a tej opcji nie ma w fotelikach które są od 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka83 no widzisz moja corka tez taka byla jadla co popadnie co jej dalam a maly juz jest inny ale cos w tym jest ze dzici bardziej lubią zupki robione bo duzo najomych to potwierdzilo i rzeczywiscie malemu mniej sie ulewa no i koszt nie porownywalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×