Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

oj dziewczyny i do was przyjda te nocki przespane moze teraz musicie poczuc ze macie dziecko w domu......zeby przy drugim wiedziec jak to jest ha ha i naprawde z jednego sie musimy cieszyc i to bardzo mamy piekne zdrowe dzieci ............wiec glowa do gory Emily wlasnie tez zaczela od 3 dni mowic jakies ba ba ba mmmmmmm badeve ciuszki naprawde sliczne ja tez kupuje na ebay wlasnie takie ze jest wiecej np.30 ciuszkow u nas dzisiaj wiosennie bylismy juz na 2 godzinnym spacerku kupilam juz prezencik na walentynki koncze wlasnie obiadek i lecimy znowu no pole bo normalnie az zyc sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve - no faktycznie masz pecha z tym spaniem. Mój Kubuś odpukać śpi super. Zasypia ok 21 i śpi do ok 8 rano z jedną nocną przerwą na jedzonko. ale je na śpiąco i wystarczy go odłożyć i dalej śpi smacznie. Ostatnio też ładnie sam zasypia w łóżeczku więc mam nadzieję że na dobre skończyło się lulanie na rękach przy szumach z radia albo suszarce:)Zresztą nie dałabym rady bo pewnie już waży ponad 9 kg. U nas z kolei problem z nowymi smakami. Kubuś zaakceptował zupkę jarzynową gerbera. Dziś ugotowałam sama i skończyło się na płaczu i cycusiu. Próbowałam sama tej mojej zupki to wcale nie była taka zła:) A co do plam na ubrankach to ja po jedzonku od razu go przebieram, wrzucam do wody z lovelą i vanishem i piorę. Potem oczywiście wszystko przepieram jeszcze raz w pralce w samej loveli. To chyba jedyna szansa na pozbycie sie tego cholerstwa bo nie daj boże zaschną te plamy to potem naprawdę jest problem z odepraniem. Co do ubranek to niektóre też kupuję na allegro. Ostatnio kupiłam fajną kurteczkę 5-10-15 http://www.allegro.pl/item299963639_299963639.html, 2 pary bucików (tak na przyszłość:) http://www.allegro.pl/item299960249_299960249.html i bluze http://www.allegro.pl/item299967078_299967078.html. Wyszło taniej niż w sklepie ale i tak najtaniej wychodzą zakupy w ciucholandzie. Mam taki fajny sklepik obok w bloku. Kupiłam tam np fajny śpiworek do spania za 7 zł, bluzeczki z dł rękawem z nexta każda po ok 3-4 zł. Teraz też muszę się wybrać na zakupy bo Kubuś powoli z nich wyrasta więc muszę sie zaopatrzyć w większe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 5-10-15 byly teraz super obnizki jestem z tego bardzo zadowolona bo kupilam malemu pare naprawde mozna bylo wybierac a obnizki do 70 %:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my ze spaiem też marnie zasypia okolo 20:30 i pierwsze budzenie est o 23 ppotm do ranabudzi mnie okolo 6 raz a o 6 ranopobudka na calego. Mam cicha nadzieję, ze jak do konca przebije mu sie ten S Z Ó S T Y ząbek to da mi wreszciepospac chociaż ze 2-3 miesiące nim pojdą następne zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........DATA UR.........WAGA.......CM....MIASTO...........IMIĘ molinezja 22.07.2007.....2700 (6)....53(60)....Kraków.......Bartek moonisia...26.07.07.........3420.....53.......Poznań.... ...Zuzanna mama-i-ja..28.07.07...3400(8850)..54(68,5)...Białystok.. .. Kubuś NovemberRain...29.0707...3190(7,9kg)......54(73)......Wa rszawa... Cyryl SoldeLuna.....30.07.07(27 tyg).....2890(9040)......53(74).... Warszawa....Dawid Józef pluszka.....31.07.2007.......3500 (6,9kg)..60 (65) ...Rypin..... Szymon gosiafrancja 03.08.2007......4.570(10.15kg)..54.5(72cm)...Francja.....N icolas Andrè arbuzka1.... 09 08 2007 ......2800(7.500kg)....... 54 ...Gdańsk ......Wiktoria Agnieszka31..17.08.2007....3600 (8.600kg).......54.(72cm).......Leżajsk. .....Marcel Agunia81......19.08.2007r (10tyg.)....4.000 (6720).....57 (70)....Kraków.. .....Tomasz Dragonka73..19.08.2007r...4.100 (6kg)..52 (62)...Wroclaw/usa...Kacper marlencia26..20.08.2007...4070..(6600)...53(66)...Niemcy .. ...EMILY myszka24 21.08.2007 (11tyg)...3600 (7100)....56.(72).....Łódź...Beniamin Katasha23 22.08.2007.....3750 (ok.6500).....57.....Rzeszów....Wiktor ankakoza.....24.08.2007......3685(9400)....53....Wroc ław . .....Jakub Monia260807...26.08.2007...3200......55................. .....Wiktor. badeve..... 27.08.2007.......4050(8400)........66.......Jasło.. .......Jakub zona_mundurowego....27.08.2007....3200 (4800).....51.....Łobe z........Filip misiakówna.... 29. 08. 2007.....4250(ok 6700)........60.....Szczecin.......Ola julianna29.....30.08.2007...3150(4,5).....55..Warszawa ..Michalina halinamalina..30.08.2007....3490 4,6...............Hubert mamuska201...01.09.2007....3150.(5000.)...54...Krapkowic e....Kinga smiglo7...... 05.09.2007......4150(7180)......59(67).......Wrocław......Do minika Hej. Ja tez byłam w 5-10-15 pokupiłam trochę ciuszków. Spodenki po 11 zł różne, fajne przeceny, naprawdę. W Smyku też dużo tanich rzeczy. Taki ten mój Kubolek jest wielki, że się rozpędziłam, i za duże pokupowałam, ale co tam, spodnie się podwija i sa ok a będą na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów dzień pełen wrazeń pojechałam sama do dwóch lekarzy,najpierw z bioderkami( na szczęście to coś już sie powoli wykształca, ale za 3 miechy znowu mam się pojawić... a potem pojechałam na ściąganie napletka..bo ostatni lekarz( a było już ich wielu) stwierdził, ze kuba ma stulejkę mówię wam- znowu szok....lekarz ściągnął go szybko( szarpnął) a kubuś w płacz!!!! boże jak to okropnie pękło! ehh lepiej nie mówić..okazało się, że pod napletkiem zebrało się mnóstwo ropy, takie cholerstwo, a inni lekarze tego nie widzieli...muszę teraz przez 2 tygoodnie smarować jakimjiś kroplami,...i za 2 tygodnie 2 podejście- bo do końca się nie zsunął...już samam za chiny tam nie pójdę!!!!!!tylko z mężem biedny opłakał się u jednego lekarza- była podkóka- u drugiego jak już opisałam lament.......i zasnął mi w samochodzie, dałam go teraz do łóżeczka, śpi kochane moje słoneczko..jak mi go szkoda :>( jak ja bede tak podchodzić do tego wszystkiego tak emocjonalnie, to osiwieję wkrótce dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieświadoma20
witam mam pytanie w styczniu 9 mialam dostac okres nie dostalam zrobilam 2 testy i wyszly pozytywnie,poszlam do lekarza lecz nic mi nie powiedzial bo jeszcze nie wyczul.teraz ide do lekarza 13 lutego czy teraz cos lekarz wyczuje ??:) czy jestem w ciazy??? jak myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia81, tomuś śliczny chłopak..oczka niebieskie jak lazur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieświadoma, wydaje mi sie, ze jednak jesteś w ciąży, raczej testy 2 razy by się nie myliły....ale wszystko okaże sie u lekarza a w 8 tygodniu powinien już coś zobaczyć pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve - z tego co wiem, napletka nie powinno sie sciągać do pierwszego roku zycia - chłopcy czesto mają tzw. stulejkę wrodzoną. Ja juz kiedyś pisalam na forum jak chirurg - rzeźnik zerwal mojemu malemu napletek nie pytajac mnie o pozwolenie :( Z drugiej strony jesli mial tam zapalenie to może dobrze... U mojego malego nadal się nie zsuwa, ale zaczął się trochę poszerzać. A tak wogóle to witam forumki sierpniówki. Ja urodzilam 22. 08 - od czasu do czasu Was "podczytuję" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieświadoma 20 - radze zmienic lekarza kazdy lekarz zorientuje sie, ze cialo sie zmieni juz od pirwszych tygodni zmienia sie spulchnenie macivcy i wyglad szyjki macicy - skoro przepraszam za wyrażenie kretyn probuje wyczuc dziecko to mzien learza, bo tak brutalnie badajac moze zrobic dziecku - tobie tez krzywdę. idz na USG napewno wtedy potwierdzisz ciąże - testy apteczne żadko sie mylą !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde Soldeluna to ladnie on Ci sie budzi moj spi calą noc bywa tak ze budzi sie tak o 4 rano zadko ale bywa wiec daje mu wtedy mleko i spi do rana ale mojemu nie wyszedl jeszcze ani jeden ząbek wiec kto wie co mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, przy myciu siusiaka jets taki krzyk, przy smarowaniu to samo( dostał jakąś maść)..i za 2 tygodnie to samo?.....nie wiem co robić, bo nie mogę doczyścić sie ropki, a jego to boli.... poszłam do prywatnego lekarza, bo komu mam wierzyć..jetem miedzy młotem a kowadłem...idę spać...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka, mojemu też nie wyszedł ani jeden ząbek, a budzi się 5,6 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve jejku, ja Ci naprawdę współczuję, tzn, Kubusiowi, że tyle się musi namęczyć, ciągle coś mu się przytrafia. Takie maleństwo a tyle przeżył, ten kanalik cholerny, to chory był teraz, to znowu to. Ja nie wiem jak to jest z tą stulejką, poczytaj coś na necie. Ale że aż ropą podeszło. Kurcze. Ucałuj szkraba od ciotek. Aga ja nie dostała zdjęć buuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve naprawde zawsze cos jak nie jedno to drugie aaahhh biedaczek to dla Kubisia ❤️🌼 moze sproboj na pare minut przed kapiela zostawic go porozbieranego niech sie sam sisiaczkiem pobawi (jejku jak to brzmi)on sobie krzywdy nie zrobi a przynajmniej zapytaj lekarza czy tak jeszcze ktos praktykuje bo ja przed 7 laty pytalam wlasnie w sprawie syna bo wszyscy trabili mi o tej stulejce i lekarka wlasnie to polecila i nigdy nie mial tego paskudztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam trochę na necie, i powiem wam, ze przeważa opinia,zeby nic nie ruszać- takie są zalecenia książkowe...że sklejony napletek to normalna rzecz itd. ale jeśli poczyta się wypowiedzi matek na forum, a szczególnie tych, które miały przejścia już operacyjne z siusiakami synków, to włos się jeży, ogólnie piszą, ze jak jest podejżenie sklejonego napletka albo stulejki, to żeby koniecznie go odlkeić u lekarza, póki mały... ja to już nie mam wyboru, lekarz odkleił, kubuś musi się nacierpieć trochę, trudno..mam tylko nadzieję, ze mu to nie zaszkodzi spał tradycyjnie, jedynie od 1 do 3 ciurkiem przespał, a tak to ciągłe budzenie( mimo viburcolu), taki to rozrabiaka.. ja dziś się już lepiej czuje, a doły miałąm prawdopodobnie przez napięcie mieisaczkowe-bo to cholerstwo dziś się pojawiło :( a jak tak popatrzeć na wszystkie maluchy, to każdy przeszedł swoje, mało jest takich dziecieczków co nic nie przeszły, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BADEVE NASZ PEDIATRA TEŻ KAZAŁ NIC NIE RUSZAĆ. Ostatnio jak był na wizycie to delkatnie odchylił i wszystko ok. troszkę się puściło krwi ale nie płakał więc chyba go nie bolało. przemyłam mu potem rumiankiem i wszystko ok. A ja wczoraj ścięłam trochę włosy i od razu lepiej się poczułam. Wczoraj moje chłopisko poszło spać o 19:30, obudził się dopiero o północy, potem o 3:30 i 6. na dobre nie śpi od 7 więc zaraz lecimy spać. Badevy buziaki dla Kubusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuba dziś zjadł cały słoiczek gerbera zupka z cielęcinką od 6 miesiąca, a był to słoiczek mega duży: 190 ml !!! chyba mu smakowało agunia,a i ty ucałuj tomusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Badeve jak ja bym chciala zeby moj Nikus mogl jesc soiczki,nie chodzi nawet o to,ze nie chce mi sie gotowac,tylko jest tak duzy wybor sloiczkow i jakas odmiana dla maluszka.Ale co z tego jak on zje i zaraz wszystko zwroci.Oj mowie Wam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
witam u nas znów choroba mała jest preziebiona marudzi jak nie spi to cały czas musze byc przy niej a maz jak zawsze nie w dpomu bo akurat dzisiaj musiał auto naprawiac ani pomocy od niego w dzien ani w nocy jestem taka wsciekła na niego az mnie głowa boli a co do wstawania w nocy to kinga pobija juz rekordy w ciagu 1 godz budzi sie po pare razy ale cuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia81, rzeczywiście wygląda przekomicznie :) biedny tomuś..czapeczka za mała,a on tak szybko rośnie ...:) ośmiałam się- ale nie z tomusia, tylko z czapeczki..biedny miał taką minę jakby mu było szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aginia, wyślij zdjęcie z nową fryzurką!!! gosiafrancja, ja też się cieszę że mi toleruje zupki kupne, ale z drugiej strony musze sama gotować, bo się nie wypłacę...jutro z rana zrobię zakupy i zrobię dobre zupki..jabłuszko też muszę zrobić napisz mi kochana jak ty sobie radzisz z zupkami tzn czy gotujesz raz na dzień, czy na kilka dni, i jeśli na kilka to w jakich słoikach pasteryzujesz to wszytsko... jestem dzisiaj padnięta a co z innymi mamusiami, gdzie myszka, żona mundurowegom smiglo..i cała reszta? co to za kafeteryjne obijanie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia81, mój mąż stwierdził, że tomuś do kuby podobny, zwłaszcza z tymi dwoma paluszkami w buźce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze się dzisiaj wkurzyłam, bo czytałam, że ten zabieg zsuwania napletka powinien odbyć się przy znieczuleniu miejscowym.....do jasnej cholr\ery, nawet prywaciarz żałuje!!wrrrr, szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve to faktycznie, dali czadu, bez znieczulenia dziecko męczą. Daj spokój, namęczy się ten Twój Kubuś. Ja też dzisiaj ledwo żyję, małemu te zęby idą i marudzi strasznie. Asia Smigło nie ma netu jeszcze tydzień, bo jej się komp popsuł i jest w naprawie. Byliśmy ją dzisiaj odwiedzić, Dominiczka ładna pannica, długa i szczuplutka, a gada i gada i uśmiecha się non stop. Wesoła i towrzyska dziewczynka. Mój to dzikus raczej, co Dominika krzyczała to on ze strachu płakał ha ha. Ciekawe co ona mu tak nawrzucała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza ja mam to samo z Tomkiem. jak tylko słyszy płacz innego dziecka albo krzyk to się boi i płacze. mam nadzieję, że szybko z tego wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj sama z maluchami bo mezus na jakims szkoleniu a w poniedzialek wyjezdza do paryza 😭 Badeve a gotuje zupke na dwa dni nigdy na dluzej i jeszcze nie pasteryzowalam,wole zeby mial swiezutka zycze Wam milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia normalnie jestem w szoku. Mimo różnicy płci hehe, wyglądacie identycznie. Niesamowite. Ja tak żałuję, że nie mam zdjęć jak byłam mała niestety. Mówią, że Kubolek do mnie podobny, ale chciałabym tak sobie porównać. Aga dzięki za fotki, śliczny ten Wasz Tomaszek, widzę, że spacerki mu służą. Usteczka ma podobne chyba do mojego Kubolka. Również życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×