Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

dlatego ja juz na 99 procent wiem, że nie pójdę tam :) ale z drugiej strony chciałabym, że mój mąż (jejku jak to dziwnie brzmi :D) się dowiedział jak to mniej więcej wygląda jeśli ma być wtedy ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonisia mój sie nie tknął Nati na początku bo bał sie ze ją połamie hahahahhahahha brał tylko jak siedzial a ja mu ją połozyłam zawiniętą w koc i tak siedział jak mumia hahahaha bał sie jej sam wziąść..nigdy w życiu jej nie przewinął sam nawet bo sie bał ani nie ukąpał.. dopiero niedawno sam ją kąpie hehe a mała ma 3 lata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek twierdzi, że będzie od początku mi pomagał ale zobaczymy jak będzie :) a w szkole rodzenia to chcę, żeby mu uświadomili, że poród to nie liczenie skurczy tlyko wielki wysiłek i że ma mi pomagać a nie przeszkadzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz mój mąż tez chcąc niechcąc bedzie sie musiał wykazac hehhehe Nati tez bedzie chciała zebym ja z nią była więc tatuś będzie musiał zająć sie drugą córeczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuska2007
widzę że nie tylko ja mam problem z tym imieniem, mój brzuch jest też już duży, ale co najlepsze że przytyłam 4,5 kg, i cały czas tyle samo ważę, mój mąż uwielbia mój brzuszek, całuje go codziennie, napiszcie mi w którym tygodniu robi się glukozę? ja niestety mam wizytę dopiero 30-go,i mam tylko wyniki moczu na ten czas zrobić, i będzie wtedy to mój 23 tydzień, dzidziuś jest bardzo ruchliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję, bardzo dobrze :) jeszcze cały czas żyję ślubem i osttanimi dniami :) a jak Ty się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe dnie?? no nieźle :) mój maluszek tak konkretnie to tlyko wieczorami a w ciągu dnia raczej mało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szkoda że nikogo tu nie ma mam straszliwego doła, nic mi sie nie chce, nie moge dogadac sie z mężem ostatnio całe dnie w pracy a jak przychodzi to komputer albo film nawet już nie rozmawiamy nie wiem co sie stało dlatego jest mi tak smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry myszka :) to na pewno chwilowy kryzys i wkrótce wszytsko wróci do normy :) dla niego to też nowa sytuacja - dzieko, ślub, praca całymi dniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale może by porozmawiał a on tylko mi mówi że chce nam zapewnic wszystko co najlepsze no roumiem że w chwili obecnej jestesmy na etapie kuopna domu i że o duże przedsiewzięcie ale ja go całymi dniami nie widze i dlatego jestem smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko, ja rozumiem, że Ci smutno i przykro i że go potrzebujesz, ale nie można mieć wszystkiego :( chcecie kupic dom, więc musicie cos poświęcić - w tym wypadku czas który moglibyście spędzać razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ale nie myslałam że bedzie mi ciezko myslałam że wszystko sie poukłada ale teraz jest (wydaje mi sie ) że jest gorzej niż było na początku mam nadzieje że to przetrwamy wiem że mnie kocha i ja jego też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam ... ja tez mam termin na sierpien :)...to moje 2 dzieciatko...nie wiem jak wy ale ja mam strasznie duuuuzy brzuch...hihihi i nawet powiem ze mi juz ciezko sie czyna robic ..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest najważniejsze :) zycie to nie ciągła bajka, raz jest lepiej, raz gorzej :) w dodatku Ty jako kobieta w ciąży masz prawo do humorków, wrażliwości i pewnie też sobie trochę wyolbrzymiasz - przynajmniej ja tak mam ostatnio, że każda pierdoła urasta do rangi katastrofy jak mam zły dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przebywam w Belgii pierwsze dziecko urodzilam w Polsce i wiecie co....tu nie ma zadnych badan... tylko w pierwszym miesiacu badaja \"odsrodkowo\" potem tylko USG zadnych przepisanych witamin zadnej glukozy... mocz tylko 2-3 razy przez cale 9 m-cy......i moje dziecko jest zdrowe i to bardzo....wazy juz ok pol kilo heheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia ja też mam wrażenie że jakies drobnostki to od razu tragedia i wszystko jest na nie ostatnio faktycznie mam złe dni witaj pestka no ja tez juz jestm grubiutka a propos wiecie co z smigło bo nie ma jej od w czoraj na necie a miał isc do lekarza i jak zle to do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie miałam wielu badań, które miały inne dziewczyny ale uważam, że lekarz powinien mi je zlecić, bo wg mnie lepiej dmuchac na zimne :) gdyby chodziło tlyko o mnie siłą się mnie do lekarza praktycznie nei zaciągnie, ale jestem odpowiedzialna teraz za to maleństwo które rośnie we mnie :) sol - alarm!! forum znów nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups - chyba znowu coś się stało z naszym drugm forum :((( Uwaga Anolion kasuje listę postów nie czytanych (oczywiście nie postu) tylko teraz jka wejdziecie to nie będzie informacji o postach nie czytanych - potm już będą - winne są osoby, które się zarejestrowały a Nas nie odwiedzają lub nie czytają ewentualnie czytają bardzo żadko :( Myślę , że zaraz wszystko wróci do normu:) A ja jeste koszmarnie chora mam nadzieję, że sama się podleczę bo jak nnie to pewnie nie minął mnieantyiotyki - kaszel mam taki, że nie dusi i nie mogę oddychać... No dobra to drugie form działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×