Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość paulina -
Agnieszko chodzi mi o to ze mam 22 dc i białą gęsta bezwonna wydzieline, nigdy takiej nie miałam, starłam sie o dzidzie w 14 dc !!!!! z tego co wiem to chyba po dniach plodnych nastepuje faza sucha az do okresui pare dni po nim ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na badaniu cukru - musiałam wypić roztwór z 75g glukozy... W sumie dużo było dzisiaj w przychodni kobiet, które badały cukier, ale tylko ja dostałam tę większą dawkę i musiałam siedzieć dwie godziny... Wszystko przez to, że mam cukrzyków w rodzinie. Teraz już jestem w domu. Coś mnie brzuch boli i chyba się idę położyć. Czuję się dość słaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę wzbudzac twoich plonnych nadziei ale ja zaraz na samym początku ciąży mialam włśnie takie bardzo obfite upławy. Nic sie nie martw tylko czekaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już wszystko mam porobione i czas żeby pogadać a tutaj co nikogo nie ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja jestem tylko zapatzryłam sie na tv :) a ztym gg to dobre może wymienimy się numerkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja myszka zaczeła inaczej kopac tzn. czuję teraz ją mocniej jak mnie kopie to brzuszek lekko faluje i wyraźnie czuć kopniaki jak się dotknie ręką :) i też kopie mnie raczej jak leżę , najczęściej w nocy lub nadf ranem jak się przebudzę :) i teraz czuję nawet jak się przenosi z jednej strony brzusia na drugą :) i mój mąż też już czuje kopniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja tez cały czas nie czuje kopniaków myślę, że to jeszcze za wcześnie żeby czuć cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
Witam Was dziewczyny! długo mnienie było, bo wiele się u mnie działo, dzidziuś rosnie jak na drożdżach, i kopie mocno, nie wiem jeszcze jakiej płci jest bo nie chciało się ujawnić:),nie wiem czemu mam przeczucie że to dziewczynka, pewnie dlatego że dla dziewczynki nie mamy imienia, a jesli to synek to nazwiemy go Jasiu, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche szkoda że będziesz musiała uciekać :( ja dzisiaj idę do lekarza i jestem ciekawa czy wszystko u mnie ok no i u dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle nie jem nic z nabiału ostatnio nie smakije mi i na nic nie mam ochoty ciągle jadłabym tylko chleb z paszczetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teraz tak że nic mi nie smakuje ani owoce ani słodycze nic i boję się, że jak tak dalej pójdzie to wyląduję w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogadam z nim i spytam się czy zrobi mi dzisiaj usg bo martwię się tym łożyskiem nadal i czy dalej uciska na główkę dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×