Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze ale juz sie posypało dziewczyn ja to mam wrażenie że bede ostatnia :( nic sie u mnie nie dzieje tylko spie ciagle i wiecznie mam ochote na coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 -ja tez mam teraz taki okres ze ciągle spie byc moze dlatego ze chce zeby to jak najszybciej się skonczylo więc spie,potem zbudze się na chwile a ze wszystko mnie cisnie,wkurza itd znow się kłade powiem wam ze to czekanie jest okropne kazdy dzien teraz wydaje mi się tygodniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że tyle dziewczyn już urodziło i my też byśmy chciały mieć maluszki z nami. Pewnie i dlatego tak się dłuży. Ja na liście ostatnia jestem, jeszcze z drugiego forum dziewczyna jest po mnie jedna, no zobaczymy, chyba wrzesień mnie czeka hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co to sie dzis stalo? Zastoj? Maz sie ze mnie smieje, ze ledwie wstalam juz na forum lece i ze na pewno juz kolejne 3 urodzily :-) Ankakoza ja mieszkam kolo Leclerca nad sama Odra. A powrot planujemy na wrzesien/pazdziernik przyszlego roku ;-) Mnie tez pachwiny bola szczegolnie po nocy, ale wszedzie mowia, ze w drugiej i kolejnych ciazach to tak juz jest. W pierwszej tak nie mialam, ale CI wspolczuje. Strasznie jestem ciekawa czy te metody przyspieszania porodow sa faktycznie skuteczne :-), ja mam jakies takie wrazenie, ze to i tak musi byc swoj czas. No nic ide cos przekasic i potem jeszcze zajrze do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja ciąża jest pierwsza , ale pachwiny mnie bolą niemiłosiernie, tak jak piszecie, a szczególnie po dłuższym leżeniu...marcin mi już podnosi nogę jak mi niefortunnie spadnie z łóżka, a jak sama chcę podnieść, to wydaje mi się , że mnie rozerwie... wiecie co, prawie cała ciąża czyli te 8 miesiecy było cudowne, ale ten ostatni miesiąc dał mi tak popalić, że chyba tylko on zostanie mi w pamięci!!! no i nie mówię jeszcze o porodzie, bo to jeszcze wielka niewiadoma dla mnie..ale jakże wyczekiwana........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! termin mam na 26 VIII, więc pytam - czy juz powinno mi wyciekać mleko z piersi? czy już powinien obnizyć mi się brzuch? czy obnizenie brzucha jest wyraźnie widoczne? i kiedy do cholery przestaną mi puchnąć i drętwieć palce? Jest to na tyle dokuczliwe,iż obawiam sie jak będę podpierać się rekoma w czasie porodu jeśli juz teraz pisanie na kompie, czy wyciąnięcie ręki po jakąś rzecz lub chwycenie kartki sprawia trudność? moj lekarz stwierdził,że to uroki ciąży ale może da się coś z tym zrobić? Prawie nie mam czucia w prawej ręce (juz od końca czerwca) i denerwuje mnie to strasznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinamalina ja też miała takie zdrętwiałe palce. Nic nie mogłam chwycić, odkręcić czy pisać. Ale odpukać od tygodnia jest ok i nawet nogi przestały puchnąć. :-) Wczoraj w nocy złapał mnie taki skurcz, żezwątpiłam. Była tak silny i długi że ażpowietrza zaczęło mi brakować. Nie mogłam się ruszyć. Zupełnie nic a chciałam się przekręcić czy wstać. trwał ponad minutę. Na szczęście następne się nie pojawiły, chociaż z drugiej strony chciałabym już urodzić. pouczyłam mężąże jak będę miała skurcz to żeby mnie pilnował żebym oddychała bo ja praktycznie wstrzymałam powietrze bo tak mi było lepiej. Ale jeżeli będę miała takie skurcze albo raczej silniejsze niż ten wczorajszy to ja dziękuję. :-o Brzusio już codziennie boli mnie jak na okres ale nic z tego nie wynika. :-o Byliśmy dzisiaj z mężusiem na lodach. wtrąbiłam 6 bałek. Mniam mniam. Alemoże to już ostatni raz. Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tabelka. Milen4............????????...........31...Radom......40. .......01.08........+6,4..córka kika31……….Monika………3 0....woj.zach-pom …….36…….02.08….....+10…. syn sokratynka...Ola..........24.......Trójmiasto.........39 .....05.08........+16..synek aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….3 7... ..10.08.......+13...synek Mikołaj dziki storczyk…Maja.......26.......Śląsk...............39... .10.08........+9….Zosia Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26..............26.......Niemcy...........39... 12.08........+15.......córcia? Slonko26.......Aska.........27.......NY...........39.... ..12.08..........+12....Maciej Kasia_22.......Kasia........22.....Rzeszów.............3 8....14.08.......+12....Wiktor badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......38. ...19.08......+13....SYNEK Agunia81 ....................26......małopolska........38.....19.08.. ....+12….synek myszka24......Ewelina.....24......Łódź................36 .....20.08......+11…SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….38......21.08..........+7,5...s ynuś julianna29...................29......warszawa..........3 7. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......38. .... .22.08......+7….Kacper misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............37......23.08…..+15…Alek sandra Agnieszka31..................31......podkarpackie......3 7.....26.08.....+11….synek. Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..36....26.08......+11…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 37.....26.08……+16...Dominika Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........37 .....28.08....+18...Kubuś ________________________________________________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata.....................26......kuj.-pom..... ........38.....22 .08....+7,5…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ D.P- data porodu P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA--- ----PŁEĆ-----IMIĘ------PORÓD Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g........S...... Bartosz......SN Kasiaka.......24.07......04-11.08....54...........3300.. .....C.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08........53......... ..3420.........C......Zuzanna.......SN Nati83........27.07.......18.08........51..........2950. .........S……...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07.......11.08.......53...........3350. .........S........Kubuś......SN Apik..........27.07.......15.08........51...........2830 ..........S.....Michał Wojciech.SN Mama-i-ja....28.07.......04.08.......54...........3400.. ............S….....Kubuś.......SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54...........3190 ..........S......Cyryl.......SN Soldeluna......30.07.....11.08........53...........2860 .........S......Dawid Józef..SN Pluszka........31.07......03.08.......???............?? ............S..........Szymon...CC A_ga2..........01.08.....02.08………..55. ..... ....3260..........C.........Ola.........SN Bartkowa.......01.08................................3800 ...........S........Bartuś......SN Limetka82......02.08....04.08........??............3150. .....S........Igor.........SN dominika80.....02.08....13.08.......59............3520.. ........C........Maja……...SN Mysza30……….03.08......09.08......54... ..........3600..........s........Jakub.....sn GosiaFrancja..03.08.....08.08......54.5...........4570.. ........s.........Nicola....sn Amanda......... 04.08......03.08......56.............3500........c........Ig a........cc Enais...........04.08........03.08.......55............3 300..........s.......Marcel....SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wszytkie chodzą na ciśnieniu :( i bez kija nie podchodz mnie brzuszek sie obniżył i to bardzo a pachwiny to też jakby mnie rozerwało mąż pomaga wstać z łózka a mi troche mleka poleciało z prwej piersi i nic sie nie rusza cholera jutro ide po wiesiołka bo chyba dostane furii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja już wróciłam od teściów :) męża wysłałam na żużel i mam kompa wolnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wieden
czesc dziewczyny! jestem nowa i tez juz przy koncowce mam termin na 14 sierpien-i szczerze mowiac nie moge sie juz doczekac. podobnie jak niektore z was miewam bole w pachwinach, od dzis bole okresowe no i ogolnie jestem zniecierpliwiona. mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko ze sie wpisuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta oczywiście nie mamy nic przeciw :) witaj na forum :) Ankakoza pytałaś co u Sol ona jest w szpitalu jeszcze bo mały ma żółtaczkę i chodzą na lampy :) a mój numer gg to 3081887

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wieden
ja juz tez nie wytrzymuje jestem rozdrazniona na calego i ciagle wczuwam sie w te bole i skurczy nadsluchuje a tu nic. biegam po schodach(na 5 pietrze mieszkam),cieply prysznic, wczoraj sexy i dalej cisza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie robię nic bo nie chcę popaść w paranoję bo może być tak przecież ,że przenoszę i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wieden
przenoszenie?? ja nie dopuszczam takiej mysli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dni śpiocha wstałam o 11 i poszłam sobie drzemke zrobic o 18 i humor nic mi sie nie poprawił nic mi sie nie zanosi nawet nie mam skurczy ani bóli ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też mam śpiocha ale po ostatnich nockach już nie śpię w dzień :( dzisiaj znowu się męczyłam i jakiś durny film w tv oglądałam a na dodatek kaszel mi się przypałętał :( ciekawe jaka noc dzisiaj mnie czeka a dodam ,że nigdy nie miała problemu ze spaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj w dzień przespalam się 2 godziy i potem wieczorem nie mogłam usnąć. Usnęłam koło północy alebyło pobudka o 3 do toaletki i potem nie spałam do 4:30. wolę więc niespać w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobnie zasypiam ,później pobudka do toalety i koniec spania przynajmniej ze dwie godziny a najlepsze w tym jest to,że na noc chce mi się najwięcej pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wieden
ja cala ciaze na bezsennosc cierpie wiec tylko pozazdroscic moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta wieden
ja cala ciaze na bezsennosc cierpie wiec tylko pozazdroscic moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od paru dni swędzi mnie strasznie skóra , na brzuchu na nogach, na plecach , rękach po prostu cała się drapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie brzuch się raczej powoli obniża i każdy mówi co innego moja ciotka co brzuszki takie widzi na codzień, bo pracuje na położnictwie- mówi, że z dnia na dzień coraz niżej koleżnka co urodziła dwójkę mówiła mi że jeszcze mam wysoko(chociaż jak powiedziała, jej przed samym porodem się mało obniżył) a ja mam zgagę co noc i wcinam reni, więc chyba brzuszek jest wysoko- ale może być też tak, że dzidziuś już duży i to dlatego jutro kupuję herbatkę z liści malin i będę sobie popijała-niby to terminu jeszcze trochę, ale zaleca się ją pić 4 tygodnie przed porodem, więc co mi szkodzi a co do siary- to jestem smutniutka- bo mi ani kropelka na moich oczach nie poleciała...mam tak jakby zaschniętz siarę od czasu do czasu, ale na żywca nigdy mi nie wyleciała...słyszałam ,że czasem w ogóle może się nie pojawić przed porodem- co kompletnie nie jest utożsamiane z późniejszą ilością mleka po porodzie, także dziewczyny - głowa do góry, jak która nie ma mleczka za to cycoszki to mi urosły- jakbym pięcioraczki miała mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania to ja nie narzekam, śpię prawie całą noc, pewnie- budzę się na siusiu, ale zaraz zasypiam..może to dlatego, że cały czas jeszcze pracuję i szczerze mówiąc po całym dniu jestem wykończona może spacerki wam pomoga przed spaniem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi cycki prawie nie urosły już kiedyś o tym pisałam ale za to siara mi leci , może nie dosłownie ale jak ścisnę sutki to pojawiają się kropelki przeźroczystego i żółtego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak źle to umnie nie jest bo najpierw zaczął swędzieć mnie brzuch a nie dłonie i nogi a poza tym to mam teraz w 37 tygodniu a nie 30 i pewnie na badaniu krwi coś by wyszło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badeve wczoraj byłam akurat po spacerku i nic nie pomogło :( może samo przejdzie tak jak samo przyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wogole prawie piersi nie urosly a siare mam i juz mleczko kapie malo bo malo ale jest. Myszka24-nie przejmuj sie ze nie masz boli ani zadnych innych obiawow przedporodowych ja w pierwszej ciązy nic nie mialam a jak poszlam na kontrole to juz szyjka byla skrucona i rozwarcie na 3 palce.Teraz tez nie bardzo mam jakies obiawy i pewnie tez nagle okaze się ze to juz......Nie kazdego boli,i to chyba lepiej.No jedynie co mi ciązy to tak jak Tobie ucisk na pęcherz,no i zly humor ale to standart pod koniec ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×