Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Julianna ja nie chce do innego a wtym co che to na razie nie mogę bo zamknęli porodówkę bo wykryli gronkowca i teraz pozostaje mi zaciskać nogi hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smigielko 7 widze ze jestes juz ze szptala ja tez maly spi zdecydowalam się go karmic butelką,ale troche tez cycem,boli jak szlag rana po cc ,za pierwszym razem bylo zupelnie mi lepiej a tearaz chodze zgięta w pół,maly grzeczny ale ja z powodu bolu srednio szczęsliwa czekam na następne mamusie i na znaki od nich .Piszcze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka a ty podnosisz małego normalnie czy ktoś ci go podaje ??? pytam bo moja siostra ma mieć cc i będzie sama w domu z maleństwem bo jej facet niestety musi do pracy chodzić i ona bidulka musi sobie sama radzić a niestety mieszka daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i miałąm napisać , super bobasek z twojego syncia :) ja jak chciałąm rodzić to teraz nie chcę a mi mała sama chyba wyjdzie bo tak napiera na pike ,że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwszą cc znioslam super i nosilam sama dziecko teraz roznie zalezy od momentu bo piecze mnie jak szlag chwile wytrzymuje i musze się polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ze się wam podoba maly.Zobaczysz smiglo7 juz ani się obejzysz a urodzisz jestem pewna ja nie maiala zadnych obiawow bylo nagle i jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Agnieszko witaj z powrotem.Wspolczuje bolu po cc bo wiem co to znaczy po pierwszej ciazy :( Ja hyba tez musze przejsc na butelke niestety.Macka karmilam 9miesiecy,a teraz :( mam wyrzuty sumienia i czuje sie gorsza matka :( Dziewczyny trzymajcie sie,zobaczycie juz za chwilke wszystkie na raz sie posypiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza30 - witaminkę podajemy standadowo - 1 kropla dziennie. Co do oczka - dostaliśmy kropelki - 3 razy dziennie do zakraplania i już jest lepiej. Dostaliśmy też maść, bo młody w niedzielę dostał jakiejś wysypki na buzi i główce. Myślałam, że to uczulenie, ale pediatra stwierdziła, że to trądzik jakiśtam (nie zapamiętałam określenia). Ale ładnie schodzi od tej maści. Tylko martwi mnie, że to taka silna maść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Widzę, że coraz mniej nas. Badeve dobrze, że już lepiej się czujesz. Ja wczoraj miałam takie rewolucje w jelitach, że koszmar. Załatwić się nie mogłam a bulgotało tam nieźle. Agnieszka31 gratulacje, ja też poproszę o zdjęcia, bo nie dostałam :-( Ja jutro mam wizytę, ciekawe czy coś się ruszyło. Już bym poszła z tej ciekawości. A sny mam ostatnio tylko o porodzie. Przedwczoraj śniło mi się, że przyleciały położne już po porodzie i krzyczą do mnie, że urodziłam 6kg synka. Dzisiaj znowu, że rodziłam gdzieś w domu i to sama, nawet pępowinę przecinałam. Jejku niech to już się skończy. Brzuch mam takie wieeeelki, ciężko mi. Małemu też pewnie ciasno niewygodnie, biedaczek. Gosia dalej rekordu Twojego nikt nie pobił, może mi się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza 6kilogramowy dzidzius dobre :) :) :) :) A ja wlasnie prasuje,malutki usnal wreszcie po marudzeniu przez dlugi czas,ale usnal dopiero jak dalam mu butelke :( A Maciek swiruje,bo nudzi mu sie,a na dwoze ciagle pada i nawet na spacer z dziecmi ni mozna wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ankakoza nie mam czasu zrobic nowych fotek,ale obiecuje,ze zrobie i wysle :) A wloski malego caly czas stercza nawet jak je uczesze to i tak ukladaja sie po swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę sms-a od zony mundurowego: \"...hej to zona mundurowego, zostawiają mnię w szpitalu. Miałam do tej pory zrobione ktg, wszystko z tętnem ok, skurcze ledwo na 20%, po ktg badanie na fotelu, powiedział, że lekko zaboli, a włożył łapę chyba aż do małego, aż mi łzy leciały. Mówił, że to dlatego, żebym urodziła. Dziękuję za taką pomoc. Narazie położli mnie na ginekologicznym i kazali dużo chodzić dzisiaj. Pozdrowienia dla dziewczyn...\" szkoda mi jej....j ateż dzisiaj miałam cholrnie bolesne badanie, trwało może 10 sekund ale myślałąm, że nie wytzymam, taki ból, a teraz to ledwo chodzę, tak mnie pipka napierdziela..nie wiem co on mi tam zrobił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zrobil tylko ktg i nawet nie zajzal, tylko \'do zobaczenia w piatek\' skoro kaza lazic, to moze sobie pochodze dzisiaj troche? tylko cholera taki gorac, ze zwariowac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.. dawno tu nie zaglądałam ale widze zze niektóre zdecydowazły sie odwiedzic \"Brzuszki\" więc zaglądnełam co u was ;P Współczuje wam czekania bo wiem jak to jest.Pierwsza córke urodziłam 4 dni po terminie i ciekawie nie było bo odeszły mi wody ale potem przy rozwarciu na 7 zatrzymała sie akcja więc oxytocyna poszła w ruch i 9 godzin wyjęte z życiorysu :[ tym razem wzieło mnie z nienacka (tez w nocy)..skurcze momentalnie co 5 minut i sączące sie wody , więc po zgłoszeniu sie na porodówke 2 godziny i miałam Emilke ;P nie powiem ze było fajnie ale przynajmniej 2 godziny a nie 9.Skurcze miałam krzyżowe ( tamtym razem tez). Czekajcie cierpliwie bo u mnie tez było wszystko szczelnie zamkniete tym razem az tu nagle bum i skurcze..tak ze nie znacie dnia i godziny hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od diabetolog i nie urodziłam na szczęście a autobus to chyba żadnej dziurze nie przepuścił :) dostałam sms-ka od Aguni i jak dobrze pojdzie to jutro będzie już w domku z maleństwem :) macie wszystkie od niej pozdrowienia i wasze maluszki też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Myszka ma opis na gg ze urodził jej sie zdrowy syn ale nic nie napisała wysłałam jej smska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomość od Myszki : ja urodziłam dziś o 11 cesarka mały waży 3600 i 56 długi i wszystko boli MYSZKA GRATULACJE WRACAJ SZYBKO DO ZDROWIA 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 wielkie gratulacje, wreszcie się doczekałaś..tyle żebyś szybko wróciła do zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz mniej brzuchatek.... macro, pamiętam jak niedawno to ja ciebie pocieszałam, a dzisiaj to ja potrzebuję pocieszenie...czuję jakby wszystko co radosne ze mnie się ulotniło...przeraziła mnie ta rzeczywistość szpitalna...czułam się taka samotna i mało ważna..tam mało kogo obchodzi kolejna pacjentka........kolejna \"kura\" do wyżywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve ja bede tak sie czula w innym szpitalu bo tam gdzie chcialam rodzic to nawet wszystkie polozne juz znam i wogole ale zamkneli mi porodowke i nie wiadomo kiedy otworza :( teraz to sie boje panicznie porodu :( boje sie ze wyladuje w najgorszym szpitalu we Wroclawiu a tam nie ma porodow rodzinnych raczej a ja sama nie dam rady , nie przezyje tego bez meza w obcym szpitalu na dodatek teraz sie tylko modle zeby sie nie zaczelo moge nawet przenosic abym mogla rodzic w szpitalum ktorym chce uciekam bo mam z mezem na zakupy jechac i zawiesc do pracy l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve---Słonko,ja mam takie same postrzeżenia,jeżdzę tu w rodzinnej miejscowości do szpitala państwowego na ktg,czuję się jak intruz:(podłączą i uciekną na pół godziny-sprzet stary ledwo zipie,w zlewach zakrwawione narzędzia,pościel jakas taka hmm nieświeża i weź tu leż.....Ja już męża biorę by w razie awarii sprzętu wołał kogoś.... no i te sztuczne uśmiechy....położne albo bardzo zajęte albo bardzo służbistki... dlatego chce rodzic w prywatnej klinice....nie lubię być komuś nikim-kolejną tylko pacjentką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka grautulacje, widzisz jak szybciutko się doczekałaś :-) Super. Smiglo ja też narazie chyba nie chcę rodzić w związku z tym zamkniętym szpitalem, bo teraz będą i tlumy na kamińskiego i tam nie moze byc miejsca a gdzie indziej nie chcę. Dziewczyny coraz mniej nas tutaj. Kurczę, wykruszamy się powoli a szkoda. Badeve ja też czasami mam złe humorki i nastroje, to normalne. Wiem jak to dobija, wydaje się, że nikt cię nie rozumie. Ale to przechodzi, zobaczysz, trzeba przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnej mamuski!!! mam przeczucie ze ostatnia z was bede rodzic-minal 7 dzien i dalej jestem 2w1. ale dzis dalam sobie w kosc!wyodkurzalam mieszkanko wymylam podlogi idziemy zaraz na spacerek i bedziemy czekac na rozwoj akcji! no bo przeciez musze w koncu urodzic!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milen4............????????...........31...Radom......... 40. .......01.08........+6,4..córka Demeter1980....Sylwia...27.......Leszno..............40. ... ....08.08.......+20 ...córcia Julia aggappe....Agnieszka....28.....Jaworzno/śląskie….3 7... ..10.08.......+13...synek Mikołaj Dżiska......................24.......woj.lubelskie. ....36.... 12.08……...+14...córcia TOSIA Marlencia 26..............26.......Niemcy...........39... 12.08........+15.......córcia? Katasha 23.......Kasia........23.....Rzeszów...........40....14.08.. .....+12....Wiktor młodziutka _mamusia......Ania.........24.....Lublin................ 39......16.08.....+12....elwira, corka badeve.........Ewa_........26......podkarpackie......39. ...19.08......+13....SYNEK zona_mundurowego……....26…....zach-pom. ………….40......21.08..........+10...s ynuś julianna29........Ania.......29......warszawa..........3 8. ....21.08...+14......Michalina dragonka73..................33......Wroclaw/usa......38. .... .22.08......+7….Kacper misiakówna.....Basia........24 ....Szczecin............39......23.08…..+17…Alek sandra Halinamalina..................31......dolnośląskie...... ..40....26.08......+14…..SYN E K!!! smiglo7...........Asia.......28.......Wrocław........... 38.....26.08……+20...Dominika Catrina33.....................25...... Śrem................33....26.08.....+7… córka Gabrysia ankakoza.........Anka......30.......Wrocław...........39 .....28.08....+18...Kubuś ________________________________________________________ Koleżanki z drugiego forum: lacertaa......................27.......Katowice.... ........25.......27.08...??.... córcia gokata.....................26......kuj.-pom..... ........38.....22 .08....+7,5…...Synuś Olinka76.......Ola..........30......Trójmiasto...... ....20.. ...15.08....+3......synek Suri.................Żaneta......24……… ..woj.kuj.-pom...........21......01.08.....+2 …..syn betika..............Beata.........30..........Toruń..... .....................17.08………. SYNEK Anuśka2007..................24.......zach-pom...... ......26….....29.08...+15… syn ________________________________________________________ D.P- data porodu P.D.P- planowana data porodu SN - siłami natury CC-cesarskie cięcie MAMY TULĄCE JUŻ SWOJE MALUSZKI Nick------------D.P.-------P.D.P.-----DŁUGOŚĆ----WAGA--- ----PŁEĆ-----IMIĘ------PORÓD Molinezja.....22.07………01.08........53. .........2700 g........S...... Bartosz......SN Kasiaka.......24.07......04-11.08....54...........3300.. .....C.........Inga.......SN Moonisia......26.07......04.08........53......... ..3420.........C......Zuzanna.......SN Nati83........27.07.......18.08........51..........2950. .........S……...Mateusz.....SN Aniusiek......27.07.......11.08.......53...........3350. .........S........Kubuś......SN Apik..........27.07.......15.08........51...........2830 ..........S.....Michał Wojciech.SN Mama-i-ja....28.07.......04.08.......54...........3400.. ............S….....Kubuś.......SN NovemberRain..29.07...11-12.08....54...........3190 ..........S......Cyryl.......SN Soldeluna......30.07.....11.08........53...........2890 .........S......Dawid Józef..SN Pluszka........31.07......03.08.......60............3500 ..........S..........Szymon...CC A_ga2..........01.08.....02.08………..55. ..... ....3260..........C.........Ola.........SN Bartkowa.......01.08................................3800 ...........S........Bartuś......SN Justyna 5X83.01.08...25.07.........60..........3960........S.......K sawery...SN Limetka82......02.08....04.08........54............3150. .....S........Igor.........CC dominika80.....02.08....13.08.......59............3520.. ........C........Maja……...SN Mysza30……….03.08......09.08......54... ..........3600..........s........Jakub.....sn GosiaFrancja..03.08.....14.08......54.5...........4570.. ........s.........Nicolas....sn Amanda......... 04.08......03.08......56.............3500........c........Ig a........cc kika31.........04.08.......02.08.....58cm..........3630g ..........syn.....Kry stian......sn Enais...........04.08........03.08.......55............3 300..........s.......Marcel....SN sokratynka...04.08.........05.08.......57........3600... ..... ....syn.....Wituś.....sn MirelaW.....05.08....?????..............49.............. 3210.......s.....Nico.....sn Dziki Storczyk...10.08.....10.08....58..............3650.......... .c.......Zosia Słonko26........13.08.07....8:54.....12.08.07.....55.... .3885......Maciuś....SN oliwka2..........14.08.07....14:20......10.08.07.....60. ....4400....Iwo....SN Nikusia22........15.08.07....6:05........15.08.07.....57 ......3200...Mateuszek......SN Olinka76..........15.08.......11.08.......57.....4130.........s.... Łukasz .....sn Agnieszka31...17.08.......26.08.........54.........3600. .....s......????????......cc Agunia81.......19.08........19.08..........57.......4000 .......s......???????.......sn Myszka24.......21.08.......20.08.........56.........3600.......s.......Beniamin........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badeve---ja dziś miałam tez badanie ginekologiczne-stan szyjki,trwało tak jak piszesz 10sek a myslałam ze zwariuje... a podobno jest badanie stanu wód płodowych gdzie się wprowadza jakiś przyrząd i się sprawdza kolor wód....podobno ból najgorszy na świecie,nawet porodowy lżejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal cicho:) otóz czekam do poniedziałku:) jeslicicho nadal będzie to mam wywoływany poród w nast tyg:) tylko czy ta indukcja coś da????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja, macro też mam mieć wywoływany poród w następnym tygodniu, jakby nic się nie ruszyło...a tego najbardziej się obawiam a teraz maluszek tak się wierci i wszystko mnie w środku boli..mam nadzieję, że to normalne, bo czuję każdy ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie myślałam, że zostanę na końcu..ale wiem, ze to czekanie się opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×