Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

mamaija---ja mam badanie w połowie lutego,nie wiem ile cm ma dzidzia,kiedy robiłas USG na przeziernośc karku?Masz termin wg @ na 7 sierpnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enais
Nati83 - całe szczęście bo już się martwiłam że to nietypowe nie mieć żadnych objawów:) Mnie również dopisuje apetyt, kilogramów na razie nie przybywa ale w pasie kilkanaście centymetrów więcej .... Miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zMnie też już nudności ustąpiły. Apetyt po mały mi się poprawia, chociaż z humorem tak sobie. Kilogramowo jestem nadal na minusie, ale w pasie i umnie centymetry przybyły. mam problem ze spodniami, bo chociaż ciążowe z poprzedniej ciązy mam to sie nie nadają - są za ciasne w biodrach i udach. A nowe muszę skoniecnie skrucić. dziś mój mąż powiedział, że bardzo podobam mu się i bardzo podoba mu się to jak się zaokrąglam i dlaczego:))) I ja Wam życzę miłego dnia:) Ide z córci a na spacer żal marnować takie piękne słońce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zły dziń potwornie dużo blędów wsadziłam za wszystkie przepraszam nie wiem co si eze mną dzieje Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soldeluna---wiesz u mnie zły nastrój jest już od wczoraj,jakaś dolinka czy z dzidzią ok i wogle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wszystkie dziś mamy fatalne nastroje. u mnie też cięko dzis chce mi sie płakac nie wiem czemu jestem zła na wszystko dziewczyny a które u was tygodnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika s
Cześć dziewczyny! Czy słyszałyście może o dr.Marcinie Zioło z Babka Medica? Jestem do niego umówiona , ale to moja pierwsza wizyta i trochę mam obawy. Poprzednia moja gin. prowadząca jakoś wzbudza u mnie negatywne odczucia. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dr Macieja Zioło!! Byłam u Niego na USG w sobote - szalenie miły mężczyzna, konkretny, wszystko wyjasnia i pokazuje. Odpowie na wszystkie pytania. Nie wiem jaki jest jako lekarz prowadzący, bo chodzę do innego lekarza, ale to właśnie mój lekarz mnie skierował do dr. Zioło na USG - bardzo mu ufa i uwaza Go za najlepszego fachowca od USG w tej pchydodni i chyba w całej Warszawie skoro na USG wysłał mnie właśnie do nieo!! Niczego się nie obawiaj:)) wszystko będzie OK!!! A ja dołkuje, bo ciągle siedzę w domu sama w dodatku nie chce mi sie w domu nic robić a jak to w domu z małym dzieckiem - kupa roboty. Nawet gotować mi się niechce!! niby apetyt mi si e poprawił, ale na nic nie mam ochoty. Macie jakąś dobrą terapie na Dołka i \" nic sie nie chcenie\"??? to pomózcie!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups marcinie nie Macieju:)) Pomuliłam się włąśnie sprawdziłam w dokumentach masz racje to Marcin:) Nie wiem jakoś źle zapamiętałam:) Bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
Ja tez ma termin na sierpień ,17.02 mam brać ślub ,ale brak mi zgody biskupa ponieważ mój narzeczony jest nieochrzcony. Każą nam ciągle czekać ,ani nie moge nikogo zaprosić ,ani zarezerwować resteuracji bo nie wiem czy sie zgodzą. Może być tak ,że w piątek zadzwonią po południu ,że się zgadzają na ślub.Ręce opadają.... Ze stresu nie moge spać po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
jestem sporo po 30 tce ,w 3 mies. ciaazy , ale lekarz wciąz nie zakłada karty ciązy ,bo nie bardzo wierzy ,że sie uda. Stąd szybki slub na wypadek ewentualnego pobytu w szpitalu,bo nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana zmien lekarza karta ciązy jet po to własnie na wypadek czegos to wiedzo co mają robic a nie może sie nie uda to chore lekarz mysli jak o gorszej bo jets po 30. to absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jestem zaskoczona podejsiem lekarza zamiast otoczyc cie opieka i dobrym samopoczucie to cie skresla a slub wez cywilny na to sie czeka miesiąc i juz a kosciół zawsze sprawia problemy ja sama mam problem w czerwcu slub koscielny a jestem w 11 tc i oczywiscie ni chcieli dac nauk przedmałżenskich ale całe szczesie juz je załatwiliśmy bo jednego ksiedza nie interexuje ciąza nawet nam pogrtulował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika s
SoldeLuna dzięki! troszkę mnie uspokoiłaś ja jak mam dołka to częstuję się czekoladą albo ptasim mleczkiem -dobrze też mi robi gorące słodkie kakałko może to nie jest dobra rada ( pupa rośnie itd ....) :) ale odchudzała się będę za rok.oooooooooooo! przez ostatnie cztery dni byłam prawie zachwycona mdłości minęły, zgaga nie paliła nawet bleeeeeeee nie było nad kibelkiem aż tu nagle dzisiaj znowu wszystko wróciło. k... m...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika s
ewka motewka no normalnie się zbulwersowałam :( posłuchaj koleżanek i migusiem szukaj innego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj się dziewczyn napierw leć do lekarza - i poszukaj kogoś nowego ilepszego po drugie ślub załatw najpierw cywilny. ostatnio kościół katolicki sie zmienił idź do innego kościoła - dość często mozna wziąść ślub kościelny z Osobą nie ochrzczoną - po pierwsze to Ty składasz przysięgę przed Bogiem a masz do Tego pełne prawo , jako katoliczka natomiast On może złożyć ci tą samą przysięgę nie dodając słów tak mi dopomoż Panie Boże Wszechmogćy itd., omijając w przyjędze odwołania do Boga. Natomiast jak ma się zachowywać w Kościele to na pewno wiesz i mu powiesz co i kiedy ma robić. Krótka rada: Zmień LEKARZA, Zmień PARAFIE !!!!!! Twoja parafia zamieszkania musi Ci tylko wystawić zaświadczenie, że zgadza się na ślub w tym drugim Kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! czy któras z was miała taki przypadek: dziś rano zauważyłam że śluz jest taki trochę zabarwiony na rózowo-brązowo. Zdażyło mi sie tak tylko z rana teraz wszystko jest oki, nic sie nie dzieje. Jak myślicie od czego tak może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest pare możliwości : może to być plamienie bo dziś powinna przypadać Ci miesiączka, bo macica sie rozciąga - normalne, Bo masz nadrzerkę - zawsze tak będzie zwłaszcza po stosunku, i jeśli masz dodatkowo skurcze (bóle brzucha jak na miesiączkę) to szyjka może nie trzymać. Jak cię nie boli brzuch -to wszystko ok i na razie nie panikuj chyba, ze sytuacja się powtórzy to idż do lekarza lub na izbę przyjęć. tak przynajmniej radził mi mój lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
Dzieki Wam za rady,widzicie księża utrudniają ,bo jak chcą to potrafią,wszyscy mi mówią "bo zachciało Ci sie ślubu koscielnego" Musiałam chodzić na nauki przedślubne mimo,że powiedziałam ,że jestem w ciazy i na nic mierzenie temperatury. Uczestnicząc w tych naukach miałam wrażenie ,że w tym wszystkim chodzi tylko o kase,pani prowadząca ciągle przypominała o konieczności nabycia zeszycików do mierzenia temperatury często je przeliczała ile jeszcze zostalo,a najbardziej ludzi rozbawilo to jak powiedziała ,że jest od 1,5 roku mezatką i jeszcze naturalne metody planowania rodziny ja nie zawiodły i jest ona w 100% przekonana o ich skuteczności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elzbieta
do mixtet : nie przejmuj sie ja tak miałam tydzień temu byłam w 10 tyg ciąży,przestraszyłam się ale to się dzieje na skutek rozszerzania sie szyki macicy,pojawiał sie sluz przez 4 dni i zanikł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mixtet ja tez tak mialam i okazalo sie ze to nadrzerka naszczęscie okazalo sie ze nie grozna dla dziecka przynajmniej narazie,i tez tak mialam przez chwile.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja zaliczenie z nauk przedmałżeńskich dostałam po pierwszych 40 min zajęć, nie wiem czy babka miała dobry dzień, czy co, ale połowa grupy dostała odrazu, a u nas jak powiesz babce że w ciązy jesteś to na nauki nie każe chodzić tylko wystawia zaśwaidczenie , no i zeszytów nie każe kupować tylko jak juz to na zwykłej kartce rysujesz swój wykresik... wiec dziwie sie że u was tacy wymagający :( a ja juz idę spać bo coś mnie głowa teraz boli...papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewka, ja też biorę ślub. Jak tylko dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to miało być jak najszybciej, czyli 17 luty. Ale po dłuższym zastanowienu stwierdziliśmy, że to za duży stres w tak krótkim czasie i martwiliśmy sie o dziecko. Wybraliśmy datę 14 kwiecień. W kościele nawet nie wspominaliśmy o ciąży. Na nauczkach podobnie. I nikt nie robi nam problemów. o! teraz w ogóle stwierdziałam, że lepeij by było wziąć najpierw cywilny, a po porodzie kościelny. Przygotoeania do slubu są bardzo stresujące,a to na pewno w jakimś stopniu szkodzi dziecku. Nam na szczęście baardzo pomagają teściowie, wiec mam trochę mniejszy stres. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja biore tylko cywilny! u nas sytuacja odwortna - to ja nie mam biezmowania wiec w swietla prawa koscielnego nie jestem upowazniona do skladania przysiegi w obliczu Boga... moze polaczymy chrzest z koscielnym, a moze w ogole sobie odpuscimy, bo milosc i wiara w siebie jest - bez wzgledu na fakt i typ ceremonii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Jak samopoczucie? Mnie jakby mdłosci mineły, ale czy bezpowrotnie to zobaczymy? Aktualizuje tabelke suri........Żaneta.....24.....woj. kuj-pom.......11.......01.08.07...-0,5 Molinezja...............27........Kraków........... .......01.08.2007..0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.13....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......13......02.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........14......03.08.07..+2,5 moonisia....Monika....21....Poznań................14.... ..4.08.07...+2 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........14... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............13. .....06.08.07.. Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................12.....10.08. 07 ...-2 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........13...... 08.08.07..-1,5 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........12. ......11.08.07..-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur.......11.... ..12.08.07..+1 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............10 ......15.08.07...+4 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .......7 .......15.08.07... jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.........11. ......15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ...............11........18.08.07..+3 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8........19.08.07..+2 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............10.. . .....20.08.07.. dragonka73........33......Wroclaw/usa............11..... ..22.08.07..+0 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........10..... ...26.08 07...+ mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........10....... 29.08.07..0 Anuśka2007.......24...........zach-pom.............10.. ..29.08.07..+2,5 mixtet...........25.....mazowieckie................10... .....28.08.07..+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
cześć dziewczyny, ja w czwartek widziałam swoje dziecko, bardzo się ruszało,niesamowite wrażenie, mój mąż niestety nie mógł być ze mną ale zdjęcie oglądał cały weekend. Niestety ja do tej pory nie wiedziałam co to nudności, za to miałam apetyt,i apetyt dalej mam tylko coś strasznego jak mi jest ciągle niedobrze, brzuch mnie już nie boli, ale mam pytanie czy zdarzają się wam czasami kropki krwi w śluzie??bo dzisiaj taką miałam i już jak zwykle panikę sieje,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×