Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość uxi
Miałam podobnie, też jakieś brązowawe upłay, ale lekarz uspokoił mnie że jeśli są brązowe, nie obfite i krótkotrwałe to na skutek rozciągającej się macicy.Więc jeśli to tylko drobina to poczekaj do wizyty, ale powiedz o tym lekarzowi, bo wyczytałam także że brązowe upławy mogą świadczyć o niskim progesteronie-a jak wiadomo to teraz jeden z najważniejszych dla nas hormonków bo ma za zadanie podtrzymywanie ciąży. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello widzę, że zostałam źle zrozumiana:) nie chodziło mi o czucie ruchów dziecka:) tylko, że tatuś twierdzi, że słyszy gulgotanie jak przykłada ucho do brzuszka:) wg mnie też to są odgłosy jelit, ale wg niego to dzidziuś sobie \"pływa\":P no i niech tak będzie :) niech się cieszy:P trzymajcie kciuki bo idę na przedostatni w tej sesji egzamin:D aha.. i coś smutniejszego - chora chyba będę:( napierdziela mnie gardło i głowa:( wczoraj leżałam w łóżku, ale dzisiaj muszę iść - nie da rady przełożyć. mam nadzieję, że mi się nie pogorszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moonisia to po egzaminie wskakuj do łóżka - gorąca herbata, cytryna, czosnek i witamina C. Kuruj się, bo ja już drugi tydzień niemogę się wyleczy. wprost przciwnie mam jest coraz gorzejj:(( beta elżbieta - ja też się bardzo rozczarowałam. wczoraj miałam mieć USG - to genetyczne, a zadzwonili do mnie z przychodni, że lekarz włąśnie ich powiadomił, że go nie będzie i mogą mnie zapisać na 15 lutego a ja to badanie musze zrobić przed 9 lutygo nim skończę tc i 6 dni. Więc cały dzień szukałam gdzie mogę tanio odpłatnie zrobić to USG. I ide dopiero w poniedziałek lutego to będzie - 13 tygodni i dni:) Mam nadzieję, że się uda wszystko sprawdzić. W poprzednie ciąży się nie udało, bo mała owinę kark pępowiną i nic nie było widać:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na drapiace gardlo to co? bo cos mi sie tez zaczyna, ale w pracy czosnkiem sie nie bede opychac, a na maysl o goracym mleku z miodem lece do lazienki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta elżbieta
Tak sie zastanawiam czy w przyszłym tyg. jak pójde do gina będąc w 11 tyg. ciąży może mi zrobić USG na przezierność karkową?Czy to nie jest za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały zeszły tydzien byłam chora i siedziałam w domu i niby powinnam sie wyleczyc, a jest mi tylko troche lepiej. W dalszym ciągu mam okropny katar, który siedzi mi w gardle. Boje sie zeby nie załapać jakiejs anginy albo cos innego :( Ciezko sie wyleczyc pijac same herbatki, normalnie to wzielabym jakies antybiotyk i juz byłabym zdrowa, no ale lekarz zabronił czegokolwiek brac, nawet bioparox musiałam odstawic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! mam pytanie: czy to prawda że usg dopochwowe robi sie tylko do 12 tygodnia ciąży? bo ja mam wizyte gdy będe pod koniec 13-go i jestem ciekawa czy bede miała juz takie zwykłe. Chciałam zabrać ze sobą męża i nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixtet - ja bylam w ostatnio sobote 9-10 tydzien i spodziewalam sie tego ginekologicznego, ale lekarz kazal mi odslonic brzuch i powiedzial, ze najpierw zobaczymy tak, wiec go poprosilam, zeby zawolal mojego meza. no i najpierw bylo to jezdzenie \'golarka\' po brzuchu i ogladalismy maluszka pierwszy raz razem, a potem maz wyszedl i mialam jeszcze dodatkowo ginekologiczne. ja bym na twoim miejscu profilaktycznie wziela meza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Domi*
Czesc witam was serdecznie..wlasciwie przypadkowo znalazlam to forum ale looknelam..moj termin porodu to 13 sierpnia wiec postanowilam zobaczyc ten temacik :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mixtet ja Bylam na ostatniej wizycie w 12 tygodniu i 5 dniu i zapytalam lekarza jakie to bedzie usg bo za drzwiami stoi tatus i chcialby zobaczyc potomka, wiec zawolalismy tatusia i mialam podobnie jak julianna najpierw normalne usg, tatus zobaczyl malenstwo (byl taki szczesliwy ze az niemozliwe) potem jak juz sie napatrzyl to wyszedl i mialam usg dopochwowe. Wez ze soba meza i powiedz lekarzowi ze czeka niecierpliwie za drzwiami :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc... ja miałam robione pierwsze usg w 10 tyg i miałam dopochwowe...nastepna wizy w lutym, wiec mogę spodziewać się usg normalnego \\\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Domi*
Nati ja bylam na wizycie 23 stycznia i bylam w 11 tyg ciazy i lekarz robil mi juz usg "normalne" nie wewnetrzne ;) wogole to rozebralam sie do wewnetrznego i polozylam sie a tu lekarz mowi hmmm no w sumie nie potrzebnie sie pani rozebrała ale to nic.....jesoo myslałam ze padne hhehhee 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to być może następne a bede w 14-15 tc zrobi mi normale i bede mogła zabrać mężusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zabrłam męża na usg dopochwowe wszystko było idealnie widac, nawet jak maluch rusza nóżkami i paluszki i to było dopiero przeżycie, mój miał łzy w oczach. A przecież widział mnie juz i rozebrana i w trakcie porodu (mieliśmy poród rodzinny 5 lat temu) i i tak mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka2
Dzisiaj od rana jestem wkurzona - Mała po tygodniu chodzenia do przedszkola znowu zaczyna kaszleć, ja zaplanowałam sobie dzisiaj badanie krwi, wstałam rano, odstawiłam Małą wcześniej do przedszkola i dotarłam do przychodni. I wiecie co okazała się ,że dzisiaj laboratorium zamknięte-wymyślili sobie, że teraz w czwartki będzie nieczynne. Kocham takie sytuacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Domi*
a ja znow zaczynam sie zle czuc.myślałam że mdłości juz mineły a jednak nie[:O niemoge nic jeść bo odrazu żle... Mam córke która ma 2,5 roku i czeka teraz na brata..przytula głowe do brzucha i mówi : kocham cie dzidziusiu: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Domi*
a ja znow zaczynam sie zle czuc.myślałam że mdłości juz mineły a jednak nie[:O niemoge nic jeść bo odrazu żle... Mam córke która ma 2,5 roku i czeka teraz na brata..przytula głowe do brzucha i mówi : kocham cie dzidziusiu: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się czuje oki, tylko dziś cos mnie brzuszek delikatnie pobolewa...wiec macica się chyba rozciąga :) poza tym mam dobry apetyt :) i od dwóch dni łykam prenatal ...pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika s
Cześć Dziewczyny! Czy robiłyście może USG genetyczne w kierunku wykrycia wad płodu 3D - takie pomiędzy 11-14 tc. Może mi polecicie solidny gabinet w Warszawie ? Szukam w internecie ale straciłam głowę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika s - wejdz na czerwcówki 2007 - one maja dobry gabinet w wawie upatrzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mientuska
Dziewczyny biorę cały czas progesteron a mam brązowe plamienia. Czy mam się martwić i szybko lecieć do lekarza? Może to wynik stresów, jakie ostatnio przeżywam?? Tak chciałabym zeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka2007
mnie tez dzisiaj brzuszek pobolewa, mam wizyte i pierwszy raz będe widzieć serduszko mojego dziecka,macie może takie kłucia czasami, bo ja już panikuje, brałam dwa razy nos-pe i troche mi peszło, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jestem w 11tygodniu ciąy i mam wizyte na 10lutego na usg czy już bedzie wyrażnie widac maluszka i czy bedzie słychac serducho??????????????????????????????? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka24 --> na pewno bedziesz widziala sliczna dzidziule (takiego malego ladnego czlowieczka) i bedzie slychac serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jeszcze jedno nie mam rzadnych objawów czy to normalne???? nie mam mdłosci ani zawrotów głowy wszystko ok czuje sie swietnie może bardziej sopiąca i nie biegam non stop siusiu tylko normalnie tylko w nocy wstaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie wyłączył sie internet na 2 dni. od wczoraj rana nie miałam dostepu... Co do USG w Warszawie to ja ide do przychodni babakamedica na dawnym rondzie Babka bo tam mój lekarz bardzo chwali sobie dr. Ziło. Podobno najlepszy w Warszawie jest prof. Roszkowski z przychoni na pradze nie daleko ronda waszyngtona, ale nie wiem gdzie to dokładnie jest.dopiero dostane tam adres i telefon (od przyjaciółki). Z tego co wiem to to badanie 3d najlepiej jest zrobić w 20 tygodniu ciąży jak lekarz ocenia rozwój narządów wewnętrznych dzidziusia. A teraz można zrobić normalne 2d. Dziś poszłam z moją przyjaciółką na kawkę (oczywiście bezkofeinową) i pogadałyśmy Sobie tak po babsku po raz pierwszy od chyba roku albo i dłużej. do tej pory spotykałyśmy się tylko w obecności dzieci a One są bardzo absorbujące. Bardzo dobrze mi to zrobiło. Nawet nie mam aż takiego dołka jak wczoraj, natomiast z moim przeziębieniem jest niestety gorzej - chyba ten spacer do pracy i na kawe nie wyszedł mi na zdrowie. Wracam do mojej córci. Trzymajcie się ciepełko Mamuśki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka 24...ja też nie mam żadnych typowych objawów, własnie oprócz tego że w nocy wstaję po kilka razy :) ja byłam na wizycie w 10 tyg...widziałam dzidziusia...serduszko, wszystko ok, więc proszę nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki nati83 . bo kazdy sie mi dziwi a ja mam dużo energi i nie umiem usiedziec w miejscu chetnie bym pobiegała z mioim psem ale on jest zs silny bo to berneńczyk i sie boje że sie przewróce na sniegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy!!!! Więc powiedziałam w pracy!!! - nie miałam pojęcia,że kobieta kobietę może tak potraktować!- posiadanie szefa chama nie jest miłe- posiadanie szefa chama- kobiety tym bardziej. Ulgę po tym jak jej powiedziałam w poniedziałek zaczynam dopiero odczuwac! Bardzo bałam się tej chwili i miałam rację. Na szczęście mam to już za sobą. A przed sobą rozchodzące sie po biurze plotki i domysły. Na dodatek koleżanka której powiedziałam jakis czas temu ze się spodziewam zamieniła sie w diablicę. ma prawie 40 i jest samotna, na wieśc o mojej ciąży zareagowała dużo lepiej niż sie spodziewałam więc nie bardzo wiem co jest powodem jej zachowania. Zaczyna sie robić nieprzyjemnie! Ale niech tam ! tydzień temu byłam u lekarza i oglądaliśmy swoje maleństwo ! TO NA PRAWDĘ CUD- powiedzialo moje kochanie, dziwił się całą powrotną droge, zresztą ja też, że tyle już widać!!! następna wizyta w lutym- już sie nie możemy doczekać! mam nadzieję ze u malucha mojegonadal będzie wszystko dobrze!!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×