Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri

a my rodzimy w sierpniu 2007!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Aktualizuje tabelke suri........Żaneta.....24.....woj. kuj-pom.......11.......01.08.07...-0,5 Molinezja...............27........Kraków........... .......01.08.2007..0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.13....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......13......02.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........14......03.08.07..+2,5 moonisia....Monika....21....Poznań................14.... ..4.08.07...+2 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........14... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............13. .....06.08.07.. Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................12.....10.08. 07 ...-2 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........13...... 08.08.07..-1,5 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........12. ......11.08.07..-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur.......11.... ..12.08.07..+1 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............10 ......15.08.07...+4 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .......7 .......15.08.07... jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.........11. ......15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ...............12........18.08.07..+3 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8........19.08.07..+2 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............10.. . .....20.08.07.. dragonka73........33......Wroclaw/usa............11..... ..22.08.07..+0 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........10..... ...26.08 07...+ mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........10....... 29.08.07..0 Anuśka2007.......24...........zach-pom.............10.. ..29.08.07..+2,5 mixtet...........25.....mazowieckie................10... .....28.08.07..+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska201
czesc dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza dzidzius rosnie duzy juz ładnie widac głuwke i pupke i tak w ogule dobrze tylko dalej meczy mnie przeziębienie a lekarz zalecił lezec herbata z cytryną i syrop z cebuli a tak to byle tak dalej dobrze było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-i-ja
Do macro- z @ mam termin na 7 sierpnia, na usg byłam 25 stycznia- wypadał wtedy z @ 12 tydzień i 5 dzień ciąży. Acha, z usg termin wyszedł na 29 lica. Na następną wizytę wybieram się pod koniec lutego. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-i-ja
Do mientuski- też jestem z białegostoku. Do kogo chodzisz do lekarza. Mi koleżanki poleciły dr Zbrocha. Najpierw byłam 2x u niego państwowo a ostatnio na usg prywatnie. Miałam dość kolejek no i chciałam żeby też mąż mógł obejrzeć dzidziusia ( państwowo to różnie mogłoby wyglądać). Lekarz bardzo sympatyczny i solidny. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama-i-ja
Aktualizuje tabelke suri........Żaneta.....24.....woj. kuj-pom.......11.......01.08.07...-0,5 Molinezja...............27........Kraków........... .......01.08.2007..0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.13....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......13......02.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........14......03.08.07..+2,5 moonisia....Monika....21....Poznań................14.... ..4.08.07...+2 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........14... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............13. .....06.08.07.. Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................12.....10.08. 07 ...-2 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........13...... 08.08.07..-1,5 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........12. ......11.08.07..-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur.......11.... ..12.08.07..+1 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............10 ......15.08.07...+4 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .......7 .......15.08.07... jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.........11. ......15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ...............12........18.08.07..+3 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8........19.08.07..+2 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............10.. . .....20.08.07.. dragonka73........33......Wroclaw/usa............11..... ..22.08.07..+0 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........10..... ...26.08 07...+ mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........10....... 29.08.07..0 Anuśka2007.......24...........zach-pom.............10.. ..29.08.07..+2,5 mixtet...........25.....mazowieckie................10... .....28.08.07..+1 mama-i-ja.......27.........podlaskie.................14......07.08.2007..+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam-i-ja hmmm, ja chodzę do dr Pytko na Antoniuku. Ale nie wiem czy mam dalej do niej chodzić, ponieważ jak już płace to może powinnam do jakiegoś bardzie doświadczonego i np. pracującego w klinice, ale ...nie wiem do kogo. Kuzynki namawiają mnie, abym chodziła na Baczeczki do prof. M. Bieleckiego, ale państwowo to takie kolejki... więc jestem w kropce. tym bardziej, że ostatnio w ogóle nie potrafię podejmować decyzji... jak na razie na dr pytko nei narzekam, daje mi konkretne informacje, zawsze mnie dokładnei przebada i mogę do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy i ma rzeczywiście dla mnie czas, no i tak strasznie kasy nie zdziera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomocy ... ma ktoś sposób na straszny ból głowy w ciązy? Głowa boli mnie od wczoraj...teraz leżałam cały czas, ale głowa ciągle boli...co mogę zrobić, aby choć troche uśmieżyć ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati 83 weź panadol lub apap jeden Ci nie zaszkodzi, a zwariujesz. Dziewczyny ja czuję się nawet całkiem nieźle. Rozpoczęłam nową pracę, oblałam egzamin na prawko i czeka mnie kolejne podejscie 14 marca a juz pewnie będę okrąglutka. Brzuszek już mam, jeszcze mieszczę się w spodnie, ale jak sobie pojem to guziczek musze odpiąc. A co najważniejsze chyba poczułam \"dotyk motylka\" mojego maleństwa, jeszcze nie jestem pewna ale raz poczułam w sobote, dwa razy wczoraj i raz dzisiaj wiec jesli to nie soki trawienne to ........:):):):):):):):) no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati 83 tak naprawdę nie owinnaś brać żadnych leków przeciwbólowych. ja ratuję się okładem z zimnej wody na głowe - zciśnięciem jej - np.: wilgotna bandanka, po cichu i ciemku kłade się do łóżka - jak zasnę to dobrze. czasem pomaga. a i ja mam bóle migrenowe, wię mąż kupił mi krople homeopatyczne - Phapax - może one Ci pomogą. -dziki storczyk- gartuluje:) Ja dziś w nocy miałam bardzo silne bóle brzucha i Ktoś się mocno wiercił - chyba. wczoraj też w ciągu dnia dwa razy poczułam motylka ale dziś po tej koszmarnej nocy - tak mnie bolało, że nie mogłam spać cisza. nic nie czuje. Zobaczymy jak będzie dalej. Pozdrawiam Was Mamuśki:)) spokojnej nocy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Znalazłam sposób na moje mdłości..cały dzien chodze i mam w buzi miętusa mocnego..naprawde pomaga!! boje sie cokolwek zjesc bo po wszystkim mam okropną zgage :O jak juz cos zjem to szybko biore miętusa i jem powoli wtedy nie czuje ..Tak naprawde w życiu nie wiedziałam co to zgaga teraz wiem:O OKROPNOSC! cokolwiek zjem lub jakikolwiek sok wypije jest masakra:( tylko woda mineralna mnie ratuje..i przez to niestety znow spadlam z wagi:( ale brzusia małego juz widac :D pozdrawiam👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna Pare stron temu któraś z dziewczyn napisała, ze w ostatecznosci mozna wziąś coś z panadolem jak apap lub panadol myśle, ze jedna tabletka nie zaszkodzi, ja przy zwyczajnym bólu ratuję się snem i domowymi sposobami , ale skoro dziewczyna cierpi to to nie ma sensu. Nasze mamy jadły leki jak wleci i co wyrosło całe pokolenie krzepkich i zdrowych ludzi, więc myśle, ze jeden panadol nie zaszkodzi. Pewnie mnie zaraz zlinczujecie :) Super suwaczek ze slubem ja sobie tez wkleiłam na próbe i aby sprawdzic ile to ja już się męczę z tym moim... kochaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika s
(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i masz racje z tymi lekami - ja mam trochę hopla n atym punkcie - jestem chemikiem organikiem właśnie ze specjalnością leki - i to nie tylko te zane jak i te co się odkrywa. I nie tyka żadnych leków poza bezpiecznymi - czyli witaminki (kontrolowane) i homeopatia chyba, że lekarz każe mi brać antybioryki albo co innego. No a my żyjemy choć nie wiadomo czym i w jakiej ilości się nasze mamy faszerawały:) z Tego powodu kwestię przyjmowania leków bez recepty tylu apap czy jakie tam pozostawiam decyzji Osoby istotnie tym tematem zainteresowanej. A suwaczki są super - jeśli to możli to zakochałam się w idei robienia i pokazywania suwaczków zwłaszcza jak mówią o naszym szczęściu:))) Ide spać, bo padam na pysk - już dość na dziś pracowałam. Kolorowych i spokojnych snów wszytkim \"Zaciążonym\":) PS.: czy pozwalacie SOBIE na małą kawkę - łyżeczka kawy na małą filiżankę i to pół na pół z mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna - Ty jak moj maz, tez chemik organik - nie tyka zadnych lekow. :-) Zawsze sie zastanawiam po co sie zajmuje badaniem lekow jak nie ma do nich zaufania :-). Ale panadol czy apap na prawde nie zaszkodzi. Szczegolnie, jesli nie bedzie to oszalamiajaca ilosc tylko jedna tableka. Tutaj w stanach na pierwszej wizycie dostalam taki wykaz lekow co mozna brac w przypadku roznych niewielkich dolegliwosci i panadol tam jest pisza tylko, ze nie mozna brac aspiryny ani zadnych salicylanow. A co do kawy, to ja pije normalnie jeden kubek dziennie tak jak zawsze. W pierwszej ciazy tez pilam i nie widze, zeby moja corka miala jakis z tego powodu problem. A i dzieki za sposob z jogurtem - pomaga na razie. A pisalas tez o coli, ale dla mnie to zabojstwo zgaga mnie piecze zanim dobrze ta cole przelkne. Zreszta ja nie bardzo mam przekonanie do takich napojow w ogole. A zazdroszcze Wam, ze dopiero powoli przymierzacie sie do spodni ciazowych. Ja niestety i w pierwszej ciazy i teraz spodnie ciazowe juz od 2 msc. Zreszta ze jestem w ciazy to wlasnie po brzuchu sie zorientowala, bo dla reszty symptowmow mialam wytlumaczenie ;-) brak miesiaczki - zmiana klimatu (wlasnie przylecialam do Polski na swieta :-) nudnosci - pewnie polskie jedzenie, albo co gorsza alkohol. Ale brzuszek mi rozjasnil umysl. No nic lece szykowac kolacje a wszystkim Mamusiom zycze miloego dnia jak wstana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciążówki 🌼 Zrobiłam wczoraj 5 badan z krwi i niedość że nienawidze pobierania to trafiłam na taką która nie umie i bolalo mnie po raz pierwszy:O Musiałam zrobic HCV HBS OWA poziom glukozy i TSH..zrobiłam wszystkie za jednym zamachem bo i tak do 20 lutego mialam je zrobic.. na Tsh i poziom glukozy mialam skierowanie bo udało mi sie załatwic od lekarza rodzinnego, natomiast za reszte trzeba zapłacic bo na Nfz niema co liczyc..zapłaciłam 61 zł..Czasem zastanawiam sie po co płacimy składki skoro trzeba za wszystko prawie zapłacic...musze isc do endokrynologa bo mam 5 guzów na tarczycy i kiedy byłam jeszcze zanim byla mowa o ciąży lekarka powiedziala ze jesli zajde to natychmiast mam sie leczyc..niewiedzialam ze w ciazy leczy sie tarczyce..No i u nas na \"kase\" czeka sie 5 miesiecy wiec bede musiala isc prywatnie ..ehhh nie myślcie ze chce zaoszczedzic na dziecku!! to nie tak !! ja poprostu jestem zła na całą te biurokracje bo płacisz podatki i wszelkie skladki a jesli musisz juz isc do lekarza to zapomnij o NFZ:O Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragonka73 - widzę, że i Ty będziesz miała dwójkę w podobnym wieku jak moje. jak urodzę tego drugiego bąka to oliwka będzie miała 22 miesięce. A twoje dzieciątko bęzdie maio 2 latka co? No ja sie trochę martwie jak Mała zareaguje na \"konkurencje\". Ty swojemu bąkowi mówisz już o dzidziusiu w brzuszku? Przygotowania jakieś robisz? Ja narazie swojej powiedziałam i zauważyłam, że od tamtego czasu zdaża się jej całować mnie w brzuszek. sporadycznie wracam do tematu jak próbuje skakać mi po brzuchy lub kopnąć w trakcie zabawy. Ale jakoś nieszczególnie reaguje na wspomnienia o malutkim dzidziusiu w brzuszku Mamuśi. no to miłego dnia/nocy zależnie od pólkuli gdzie jesteście:))) Pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała będzie miala 3 lata jak urodze i od początku opowiadałam jej o dzidziusiu w brzuchu..reaguje lepiej niz sie spodziewałam.Tylko mówi ze podzieli sie zabawkami i jedzeniem ale nie mamusią :O ale jest bardzo mądra i mam nadzieje ze zrozumie.:)powiedzialam ze bedzie mi pomagac podawac masci i pieluchy itp i bardzo sie ucieszyła..chodzi i mowi kocham cie dzidziusiu przytulajac sie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuje sie do tabelki: suri........Żaneta.....24.....woj. kuj-pom.......11.......01.08.07...-0,5 Molinezja...............27........Kraków........... .......01.08.2007..0 a_ga2.....Agnieszka....27.....Starogard Gdański.13....02.08.07....+1 kika30..... Monika ......30....woj.zach-pom......13......02.08.07.... pluszka... Beata ........31 ...woj.kuj-pom ........14......03.08.07..+2,5 moonisia....Monika....21....Poznań................14.... ..4.08.07...+2 sokratynka....Ola.......24.....Trójmiasto..........14... ...05.08.07..+2 Magduśka................29.......Kraków.............13. .....06.08.07.. Dżiska....................23.....woj.lubelskie.........6 .......08.08.07..-4 -dziki storczyk-.Maja..25.....Śląsk..................12.....10.08. 07 ...-2 darias...Daria...........23......woj.kuj.-pom...... 6.......11.08.07...+1 SoldeLuna...Marta....28.......Warszawa..........13...... 08.08.07..-1,5 Kasiaka..........28...........wielkopolskie..........12. ......11.08.07..-1 oliwka2.....Magda......30.......Trójmiasto.........9... ... 12.08.07...0 slonko26....Joanna......26.....warm-mazur.......11.... ..12.08.07..+1 gosiafrancja.............27.......Francja.............8. .....14.08.2007.. doti....Dorota...........28......opolskie.............10 ......15.08.07...+4 beta elżbieta........... 37 .....podkarpackie .......7 .......15.08.07... jaga77...................29.......woj.lubelskie........9 ......15.08.07... betika...Beata..........30.......Toruń...............5.. .ok..15 -16.08.07 Olinka76....Ola..........30......Trójmiasto.........11. ......15.08.07....0 ANKA79.....ANIA.........27.....WOJ.SLASKIE........6..... ..16.08.07....0 nati83 ...Natalia.....24......... Śrem ...............12........18.08.07..+3 kasztanowo-ruda......26.......woj.śląskie......... 8........19.08.07..+2 myszka24......Ewelina.......24......Łódź............10.. . .....20.08.07.. dragonka73........33......Wroclaw/usa............11..... ..22.08.07..+0 Agnieszka31.....31...........podkarpackie........10..... ...26.08 07...+ mientuska ...MAłgosia.25 ......Białystok ..........10....... 29.08.07..0 Anuśka2007.......24...........zach-pom.............10.. ..29.08.07..+2,5 mixtet...........25.....mazowieckie................10... .....28.08.07..+1 mama-i-ja.......27.........podlaskie.................14. .....07.08.2007..+1 julianna29........29......mazowieckie.............11........21.08.07...-1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a jak tam u Was z cerą? bo u mie katastrofa... blado-rozowo z przebarwieniami i super efektownymi wypryskami.. to chyba przez te hormony. macie moze jakies fajne patenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Julianna - ja nie mam wyprysków, ani plam. Odkąd jestem w ciąży mam strasznie suchą skórę i nie mogę się malować, bo wtedy wychodzą mi wypryski. Dlatego się nie maluję i mam spokój. A ty się malujesz? Bo może od kosmetyków Cię wysypuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Apropo bolu glowy - ja smaruje skronie Amolem i pomaga. Polecam!! Jutro mam kolejna wizyte u ginki - ostatni raz Babelka widzialam 4 tyg temu czyli cala wiecznosc. Juz sie troszke denerwuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ja niestety też mam problem z pryszczami w ciąży:( nie radzę sobie z nimi, bo to sa takie podskóne guzy, których nie da się wycisnąć:( miałam nadzieję, że po kilku tygodniach przejdzie, ale neistety:( jeszcze 2-3 tygodnie nie znikną i ide do dermatologa, bo przecież nie mozna sie z tym nic nie robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei nie mam pryszczy, ale niestety również mam bardzo sucha skórę. Natłuszczam się codziennie oliwką ale to niewiele pomaga bo po paru godzinach znowu mam suchą skórę :( Juz nie wiem czym sie smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poprzeniej ciąży miałam cerę idealną od 2 trymestru i teraz jest podobnie do niedawna skóra była taka sobie - wągry, podraznienia, wypryski. teraz po malutku wszystko wraca do normy - tylko, że mam strasznie suchą skóre - muszę używać balsamów po kąpieli i chyba dokupie sobie jeszcze oliwkę bo to najlepiej nawilża. Ja też się teraz nie maluje - siedzę w domu z dzieckiem i tylko jak jade ze skończona pracą do firmy to robie Sobie lekki makijaż. i to tez pomogło. Skóra mi więcej oddych bez taapety:) Jak nie musicie to się ni malujcie - zwłaszcza jak macie w pracy klimatyzację - to też źle działa na skóre. Na dworze zimno w pomieszczeniach ciepło. jak przyjdzie wiosna będzie lepiej)) A jak jesteś przy martwieniu sie o dzieci to podczas 1 ciąży musiałam siedzieć w domu - miałam mnóstwo problemów i nie miałam internetu nie czytałam i nie pisałam na żadnym forum i chociaż ciąża była ciężka to jakoś byłam znacznie spokojniejsza niż teraz. Naczytałam się o poronieniach, obumarłych ciążach, gestozach i innych takich i cały czas boje się czy wszystko jest Ok. na USG byłam w sobotę -3 lutego. a juz sie spowrotem boję bo czułam ruchy (1 dzień) a nie czuje. itd. no teraz jestem spokojniejsza, bo mój maluch to chyba jakaś sowa - szaleje wieczorem jak się klade spać. 2 noc miałam małe wierzganko. i chyba brzdąc nie lubi jak sie kłade na plecach na wznak:)) Chyba trochę za wcześnie. No nic . nie nudzę Was już dłuzej - trzymajcie się Mamuśki: Milutkiego dnia, szefa, męża i koleżanek w pracy niech Was spotkaja dziś same przyjemności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molinezja - ja sie w zasadzie nigdny nie malowalam, tzn. tylko odrobina różu do policzków i tusz do rzes, zainwestowalam nawet w jaies potwornie drogie kremy Lancome (bo w koncu przyszlej mamie tez sie cos od zycia nelezy :)) i nic... Sokratynko - dokladnie tak, jak ty - cere mam strasznie sucha. poszlam do kosmetyczki na zabieg nawilzajacy, suchosc minela na 3-4 dni, ale za to po tym zabiegu wygladalam jak muchomor ;) moonisiu - moze i masz racje - trzeba do dermatologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SoldeLuna - naprawde juz czulas ruchy? Ale fajnie! Mnie poki co pobolewa podbrzusze, bo chyba wszystko tam rosnie, ale nie moge sie juz doczekac motylkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak Was strasznie boli glowa to tabletka apap nie zaszkodzi jedna bardziej stres nawet zaszkodzi wiadomo ze nie mozna ciągle ich brac ale jedna to nie zbrodnia.ja tez czasami mam straszne bole glowy i jak nie moge wytrzymac to biore w ostatecznosci,tez sie martwie o dziecko bo naczytalam się o tych poronieniach itd.Ale co ma byc to bedzie jezeli dziecko dobrze sie rowija to bedzie ok a jak jest cos nie tak to poprostu nie mam na to wplywu az tak duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 to był straszny ból głowy, który trwał do dziś w nocy (odpukać żeby się nie pojawił), z wielkimi wyrzutami, ale wzięłam 1 panadol bo wytrzymać się nie dało...nie wiem skąd wzięła się u mnie tak straszna migrena! podejrzewam że to od zęba ósemki, który znów mi się wybija i jakoś nie może ! A co do cery to zrobiła się bardzo słucha...natłuszczam ją oliwką bambino na noc, a w dzień kremem sorayi i tak ciągle jest sucha, a też z racji tego że teraz odbywam praktyki delikatnie się muszę popudrować...a pryszczochy i tak czasem mi wyjdą :( bllle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julianna powiem tak - jak jakoś dziwnie usiąde czy schyle się do córci uciskając pobrzusze to dostaje coś w rodzaju kopniaczka dopoki nie zmienie pozycji. sa chwile, ze mam wrażenie, że to właśnie te motyle. czasem po prostu orientuje się, że to jelita, ale czasem.... Jak będę pewna na 150% to powiem, ale na razie.. pewność mam na 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×