Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

A powiedzcie dziewczyny - moze byla juz o tym mowa, dlaczego chcecie zaczac starania wlasnie w styczniu? Ciekawiá mnie te powody zwiazane z \'premedytacja\' :P bo jesli ktos kieruje sie powodami zdrowotnymi, bo nie moze wczesniej, to o.k. Ale co z tymi parami, ktore chca w styczniu z innych przyczyn? Ja juz pisalam o tym, ale powtorze. W moim przypadku - a raczej w naszym - chcemy by dziecko urodzilo sie w listopadzie. I jeszcze nikt mi nie powiedzial po co to wpisywanie okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My chcemy zaczac starania od nowego roku nie wiem czy od stycznia ale zaczniemy na 100% dlatego ze juz zbyt dlugo sie zastanawiamy.Fajnie urodzic jesiennia bo bym mogla np w czerwu wakacje zaliczyc:) Duza znaczenie ma tez to ze ja nie pracuje i siedze w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin @ to chodzi Laseczki o to by wpisać kiedy ma przyjść następna. Ja też sie pomyliłam i wpisałam XI zamiast XII :) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26......Aga.......26.....Sosnowiec................................... Moluś............Asia.......29....... Koło.................2........19.XII mama_zuzi......Kasia......26.....Göteborg..............1.........26.XI Aniołek28.......Marta.....25.......Kielce.............1...........za 3 dni Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton........0............26.XI eMiLka..........Basia.......28.....Bielsko-B............0.............9.XI Donna leng.....Magda.....24......Poznan..............0...........29.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech mi ktos wytlumaczy, po co w sumie piszemy te terminy miesiáczek. Zeby sprawdzic potem, czy dostalysmy na czas, czy jak? Naprawde nie wiem.. ale poprawié.. Agnese_26......Aga.......26.....Sosnowiec................................... Moluś............Asia.......29....... Koło.................2........19.XII mama_zuzi......Kasia......26.....Göteborg..............1.........26.XI Aniołek28.......Marta.....25.......Kielce.............1...........za 3 dni Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton........0............22.XII eMiLka..........Basia.......28.....Bielsko-B............0.............9.XI Donna leng.....Magda.....24......Poznan..............0...........29.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie patrze w tą tabelke i widze ,że najstrsza jestem! 😭 A za 23 dni zmienie na 30! ojojojojoj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego styczeń??? Bo czuję, że to już ten czas:) Nie mogę powiedzieć abym przepadała za dziećmi, ale od pewnego czasu oglądam się za wszystkimi dzieciątkami:) a szczególnie za małymi dziewczynkami, tak bardzo bym chciała mieć córeczkę:) A od około pół roku śnią mi się małe dzieci:) Myślę, że to już czas pod względem fizycznym i psychicznym, dorosłam do macierzyństwa. Chociaż ciągle we mnie jest lęk przed ciążą, a dokładniej samopoczuciem w trakcie, a jeszcze większy na myśl o porodzie :O Dlaczego styczeń??? To też związane z pracą, ale nie będę się tu rozpisywać, to nie jest aż tak ważne;) Po za tym nie wiem czy się uda od razu, czy będziemy się musieli dłużej starać, więc nie ma na co czekać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja najmlodsza:) 06 marca bede miec 25lat ale bedzie bal!!!!! wlasnie czekam na kolacyjke dzisiaj zamowilismy chinszczyzne sajgonki i kurczaczka w orzeszkach :) Kurcze u mnie remont dobrze ze teraz nie jestem w ciazy bo jest ciagle cos do roboty.Jutro bedzie ta mala u mnie postaram sie wkleic jutro jej fotke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese_26......Aga.......26.....Sosnowiec............ 0........17.XII Moluś............Asia.......29....... Koło................. 2........19.XII mama_zuzi......Kasia......26.....Göteborg............1.........26.XI Aniołek28.......Marta.....25.......Kielce............. 1.........za 3 dni Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton........ 0.........22.XII eMiLka..........Basia.......28.....Bielsko-B............ 0.........9.XI Donna leng.....Magda.....24......Poznan.............. 0.........29.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ale zastoj na topiku... :( Mnie trasznie piersi bola, nie moge sie na brzuchu nawet polozyc....To tydzien po owulacji, wiec moze na @ a moze na fasolke... Ja napisalam ze staram sie 1 cykl bo w tym miesiacu po raz pierwszy w dni plodne kochalismy sie bez zabezpieczenia. 23.12. robie tescik i zobaczymy. Ale byloby fajnie mies prezent pod choinke w postaci fasoleczki :D Jutro jedziemy po choinke i ja ubierzemy. W tygodniu nihgdy nie mam czasu a poza tym chce aby zuzia sie nacieszyla. No i dla mnie samej frajda. Jakie ciasta pieczecie na Swieta? Ja nie mam pomyslu... na pewno sernik, ale co wiecej??? Moze ma ktors z was fajny przepis na dobre swiateczne ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie podam przepisu na ciasto, bo mimo, że kucharka ze mnie bardzo dobra :D i uwielbiam gotowac - nigdy w życiu nic nie upieklam. Nie lubię slodkości, więc pewnie dlatego. :) Można powiedzieć, że myśmy już zaczęli nasze starania :P Niby mial być styczeń, a nawet koniec stycznia, ale.... jakoś tak po rozmowie z rodzicami wczoraj (przez Skype) doszlismy do wniosku, że to nie ma na co czekać, bo pewnie i tak nie wyjdzie to co chcemy, wtedy gdy planujemy. Więc... zrobilismy to wczoraj :P choć jestem już po owulacji, wiec to tylko taka rozgrzewka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie wiem co bede piec mozliwe ze na swieta wyjedziemy bo ten remont jeszcze sie nie skonczyl:( Ja uwielbiam slodycze moj misio tez przez 2 tyg przytyl prawie 3kg:) Jak znajde zeszyt z przepisami to napisz jakis przespis tylko u mnie w ty burdlu troche to moze potrwac:) mam przepis na ciasto z budynie i dzemem ananasowym-pychota pomimo ze ja nie lubie ananasow, kruszaniec z dzemem truskawkowy i szybka babke.To sa spr przepisy Powiedzcie a prezenciki juz macie? ja powoli kupuje miskowi kupilam portfel musze jeszcze cos dokupic chrzesnicy kupilam pizame i narazie nic wiecej nie mam. Ja dostane perfum Ultrafiolet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):):) Przybywam do Was z opóźnieniem bo u mnie świąteczne sprzątanie:( Skorpionko81- ja jak na coś czekam jestem bardzo niecierpliwa, ale uważam to za normalne zachowanie. I rzeczywiście czas wówczas bardzo bardzo powoli idzie do przodu:( Ja też się powtórzę my chcielibyśmy skorpionka:) a po drugie fajne rozpoczęcie nowego roku:):) Ale jak będzie wcześniej to się nie obraże na los:) Szczerze mówiąc jak już piekę ciasta to te z torebki, bo szybko można je zrobić. A czas jest dla mnie ważny:) Na razie mam ustalone co kumu kupić, z zakupy z tym związane rozpoczynam jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Skorpionka, ale fajnie ze nie tylko ja gadam ale tez \"dzialam\" :D Nie wiem czy tez masz takie oczucie ze \"inaczej\" sie kocha wiedzac ze moze \"cos\" z tego byc, prawda? Ja dla meza kupuje nowa komorke bo stara rozwalil :) Dla Zuzi wymarzony prezent czeka w sklepie. JA nie wiem co dostane...Cos tak mam nadzieje na nowa torebke :) Mysmy postanowili zrobic sobie po jednym drozszym prezencie niz kilka drobiazgow. Ja dzis o 14.00 padlam i spalam 2 godziny, juz dawno mi sie to nie zdarzylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna leng, dzien przed Wigilja :) Piersi mnie tak bola ze musialam zdjac biustonosz, bo mnie draznil i ubralam sportowy top, bez fiszbin wiec troche mi ulzylo. Mam nadzieje ze to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki! Mnie też strasznie cycoszki bolą! Hmmm, interesujące :) Tęz bym chciała już mieć fasolke :) Jak we wtorek nie dostene @ to w srode rano zrobie test. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Molus, super wiadomosc :) Bedziesz robila sikanca? aha, i ktory bedzie to u Ciebie dzien cyklu w srode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na 19-teo mam termin @ (30dc) i jak nie przyjdzie to rano w środe testuje! :) Chociaż tak jak mówiłam chyba ostatnio nie napalam się wcale bo mało przytulania było w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donna leng trzymam kciuki na styczen :) Molus, ja testuje w 28 dc i powiem Ci ze u mnie tez za duzo przytuölania nie bylo. Ale obie wiemy ze nie o ilosc ale o jakosc chodzi ;)Wystarczy sie wstrzelic w jajeczkowanie, choc czasem to nie takie proste. Ja z Polski jeszcze przywiozlam test Quick viu i mam tylko jeden wiec musze wlasciwie spozytkowac, (nie za wczesnie, ale nie wytrzymam na Sietach nie wiedziec :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w przedsotatnim cyklu miałam obiawy jak na ciąze. Zrobiłam wtedy 3 testy! ;) No i okres się spoźniał. Poszłam wtedy do gina i okazało się, że nawet owo. nie było! Byłam też u gina w Poznaniu i badająca mnie p. doktor . która była chyba młdasze ode mnie powiedziała tak \"macica twarda- albo na ciąże albo na okres\" ale byłam zła, że nie wiem konkretnie na co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Molus, a robilas kiedys Bete? to taki test z krwi ktory wykrywa ciaze 100 % juz okolo dwoch tygodni po owulacji. Ja nie, ale jak slysze ze sokance klamia to nie wiem czy to nie lepsze. Piersi to mam taki wielkie ze wychodza mi z kazdego biustonosza, ale jaja no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to fakt - sex teraz jest jakiś taki.... inny. Już dwa dni pod rząd robimy to bez zabezpieczenia.... i jakoś tak... no nie wiem jak to opisać... lepiej? gorzej? nie, gorzej na pewno nie!! Fajnie i jakoś tak tajemniczo, że wiecie.... coś wyjdzie z tego, albo nie :P Wedle obliczeń owulację mialam dawno.. Bo za 5,6 dni powinnam mieć już okres, wiec w ciążę teraz zajść nie powinnam. :) Ale, ale!! Wczoraj na innym forum zrobilam taką sondę, która kobieta zaszla w ciążę wtedy, gdzy nie powinna była zajść i wiecie ile takich jest!? Jedne zachowdzą w dniu okresu, inne dzień po, jeszcze inne dzien przed miesiączką, itd.!! Cyrk na kółkach! Duzo jest takich kobiet. Więc dochodzę do wniosku, że po cholerę robić jakies obliczenia, pisać, liczyć, kalendarzyki prowadzić?? Te laski, co współzyją w czasie rzekomej owulacji - nie mogą zajśćw ciążę, a te, co się kochają w teoretyczne dni niepłodne - zachodzą. I bądź tu mądry :D Rosyjska ruletka, jak ja to zawsze powtarzam ;) Może więc nam się już coś \'przytrafiło\'?? :classic_cool: Mimo, że wolałabym trafić w Skorpiona - cieszylabym sie strasznie, gdy okres mi się w tym miesiącu nie pojawil. Ale bylby prezent!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese_26......Aga.......26.....Sosnowiec............ 0........17.XII Moluś............Asia.......29....... Koło................. 2........19.XII mama_zuzi......Kasia......26.....Göteborg............1.........26.XI Aniołek28.......Marta.....25.......Kielce............. 1.........za 3 dni Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton........ 0.........22.XII eMiLka..........Basia.......28.....Bielsko-B............ 0.........9.XI Donna leng.....Magda.....24......Poznan.............. 0.........29.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×