Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

mama Zuzi ale masz ladna coreczke blondyneczke:) mozna pozazdroscic takiego fajnego skarba. Dzisiaj przywiezli nareszcie meble bede pozniej ide skladac.pzodrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Donna leng, rzeczywiscie fajna ta moja Zuzka, choc czasem to niezle potrafi dac do wiwatu, taki dziarski charakterek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Zuzi ale masz piękną córe!!! Widać, że urode odziedziczyła po mamie :) Jestem ciekawa jak wygladacie laseczki! jak chcecie to możecie mi podesłać fotki. Mój mail w niku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion - my nazwiemy coreczké Iza, a chlopca Robert, (choc wedlugo mnie wlasnie Robert, Dawid i Damian sá na pierwszym miejscu odkád pamietam!) :D. Takie imiona wybralismy z moim mezem, jak jeszcze nie bylismy malzenstwem. Bardzo dawno... tak kiedys rozmawialismy a tak jednoglosnie wybralismy. Tak tez zostalo. To dobrze, ze pod tym zwgledem jestesmy zgodni. A co do imienia Julia. Widze, ze coraz wiecej dzieci tak dostaje na imié. Poczáwszy od corki mojej kolezanki (ma teraz prawie 2 latka), poprzez wlasnie \'zwierzenia\' dizewczyn na roznych forach. Czyzby kolejny trend, taki jak byl/ jest (?) na Kubé? :P Jutro mam dostac okres, i z pewnosciá dostane, bo mnie juz jednoznacznie boli brzuch. Tak pobolewa w sumie, ale znam ten bol.. :-0 on tylko jedno oznacza. I wcale sie nie zdziwie, jesli dostane okres juz dzisiaj. :-0 wyjezdzamy jutro wieczorem do Polski :D Dzis i jutro jeszcze ostatnie zakupy i fryzjer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, zapomnialam! Zuzia jest przecudna! I nie mowie tego tylko przez grzecznosc. wyjátkowo ladna panna Ci sié udala, mamo_zuzi ;) i widac po niej, ze wyrosnie na niezlá laské. Nie mogé z jej wlosów! Wymarzony kolor wlosow chyba kazdej mamy dla jej coreczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnese_26...... Aga....... 26..... Sosnowiec..........0........ 19.XII Moluś............ Asia....... 29....... Koło.................2........ 19.XII mama_zuzi......Kasia...... 26.... .Göteborg...........1.........26.XI Aniołek28....... Marta..... 25...... .Kielce............. 1.........18.XII Skorpionka81...Iwona..... 25.... Southampton.......0.........22.XII eMiLka.......... Basia.......28..... Bielsko-B............0........ 09.XI Donna leng..... Magda..... 24...... Poznan..............0.........29.XI cytrynka79.... Gosia...... 27...... Sopot................ 0........15.I ewapiano.......Ewa.........26.....Szczecin..............0.........6.XII Poprawiłam datę swojej @. U nas pogoda jesienna,łudze się ze moze ten snieg sie zlituje i spadnie na swięta. W moim bloku mieszkają przeważnie mlode malzenstwa z malymi dziecmi takze troche szkoda ze mamy zamiar sie wyprowadzac, bo nasze baby mialoby sie z kim kiedys bawic. Dziewczyny jak ktoras zrobi test to jestesmy tu zaraz po mezu poinformowane,o.k? Zuzia jest sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki raz jeszcze :) Ja kiedys przez Zuze to nie raz bede miala bejsbola w rece i bede odganiac a kysz!!!! Zeby mi sie z tej jej ladnej buzi klopoty kiedys nie zrobily ;) Ja obiecuje ze o tesciku poinformuje jak najszybciej sie da, albo o @..... :( Skorpionka, jakze Ci zazdroszcze ze jedziesz do Polski na Swieta... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia jest prześliczną blondyneczką. Napewno będziesz odganiać kawalerów:) O wynikach napewno poinformuję nawet tych złych... Jutro ostatni dzień w pracy:) Przynajmniej nie będzie pracowity bo w pracy istna atmosfera świąteczna będzie wigilia i ....do domciu:) A po powrocie do domu chwila wytchnienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że dziś ostatni dzień w pracy to atmosfera \" nie świąteczna\" niestety takich mamy pracodawców , że oni mają pracowników w d....., nawet życzeń na święta nie składają mimo że sami obchodzą święta ... ale twierdzą że praca to praca, a po pracy możemy sobie świętowac, bonów czy prezentów na święta nie ma jak w innych zakładach ale do tego to już jesteśmy przyzwyczajeni. Ale jeszcze tylko parę godzin i wone, całe 10 dni. Jakoś tak się dziwnie dzisiaj czuję , trochę jakby oczy mnie piekły, jakby na przeziębienie mnie brało.... a może to..... nie... napewno nie.... pewnie sobie tylko wmawiam. Skąd mogę wiedzieć jak się czuje kobieta w ciąży jak jeszcze w ciąży nie byłam i to jest najgorsze bo nie jest się pewnym czy to to czy to nie to.... eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Widzę ewapiano, że nie ma czego zazdrościć jeśli chodzi o podejście pracodawcy do świąt:( U mnie w firmie jest zupełnie odwrotnie. Czuć tą atmosferę już od tygodnia:) A dziś jest szczególnie...kolędy w tle, przykryty białym obrusem stół konferencyjny, zaraz pójdę kupić ciasta, soki, słodycze i zasiądziemy do stołu...i rozdamy paczki świąteczne:) Zajrzę do Was później teraz zmykam na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od wczoraj na urlopie i cale szczescie,bo ominie mnie dzisiejsza Wigilia w pracy, strasznie nie lubie jej,bo zyczenia od wiekszosci osob wcale nie sa szczere i taki pic na wode,zawsze sa tlumy ludzi,bo firma dosc duza i wszyscy sie pchaja do ,,szwedzkiego\" stolu,nic fajnego. Zaraz musze jechac do sklepu takie ostateczne zakupy porobic a tam pewnie tez tlumy, wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas cisza... tak jakby świąt nie było... tylko choinka w recepcji mała stoi.... tak dla petentów..., po prostu są dziwni, dla 5 gr to by zabili, większość pracuje tutaj za najniższą krajową a oni im mówią że powinni się cieszyć że mają pracę...po prostu zeschizowani, ale nie ważne, ważne że jeszcze 4 godzinki i idę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja dzis pierwszy raz od nie wiem kiedy spalam do 11.00 i to razem z moja Zuzia , ja nie wiem co sie stalo ze tak sobie pospalysmy. Ale bardzo mi sie to podobalo :) Ewapiano ty sie nie martw ze nie wiesz jak sie baba w ciazy czuje. Ja w ciazy bylam a i tak glupieje czy jestem czy nie. Powinnam jutro test robic ale sama nie wiem, moze poczekam do niedzielnego poranka. Mam nadzieje ze wytrzymam. Fajnie dluzej miec nadzieje, wraz z negatywnym wynikiem testu nadzieja znika. A mi zalezy na prawdziwym wyniku: bo jesli wyjdzie negatywny i wypije sobie drynia na swieta czy Sylwestra a ja bede jakims cudem w ciazy, to nie fajnie bedzie ... Moj maz jest zdania ze w ciazy na pewno nie jestem. Mowi ze to niemozliwe zeby znow tak za pierwszym podejsciem trafic... Ale kto tam wie... ja nadzieje mam wielka. Wczoraj jeszcze w skrzynce na listy znalazlam nowy katalog wozkow BRio. Sa swietne po prostu. Czyzby ktos mial intuicje ze akurat teraz je dostalam ? ;) Pora sie zbierac do roboty. Dzis wielkie zakupy a jutro wielkie gotowanie.... Na pewno sie dzis odezwe :D Milego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigos mi wyszedł pycha,ugotowalam caly gar,wiec troche zamroze i po swietach na obiady jak znalazł. Ja nie mam co testowac :( ,dopiero w lutym i mam nadzieje,ze zobacze od razu dwie krechy na tescie. Oczekującym na @ zycze zeby nie przyszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżankil:) Mama zuzi_ Zuzia jest śliczna...pozazdrościć takiej małej słodkiej pociechy:) teraz tylko brakuje synusia do kompletu:) u mnie dziś naprawdę wspaniałe święta w pracy... wszyscy tak bardzo osobiście żłożyliśmy sobie życzenia:) i było tak ciepło i miło.... postarałam się... jako główny organizator tej imprezy nie zawiodłam i pyło pyszne jedzonko i fajny klimat... terea idę pożądkować domek.... do jutra kochane.... nie dajcie się zwariować wdomu przed świętami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, to ja po dzisiejszym dniu padam na.... ;) Dopiero wrocilismy z hipermafrketu, zrobilismy zakupy i zakupki i juz na jutro zostawilismy prezenty... Dla Zuzi mamy juz barbi z koniem i rancho oraz ukladanki dwie.Nie wiem czy cos dokupowac jutro bo mala marzy o organkach i dzis widziala w sklepie to nie dala nam odejsc przez kilka dobrych minut, ehh, gdyby to jeszcze wszystko nie bylo takie cholernie drogie to nie byloby problemu... Ide myc Zuzie i jeszcze soie pojawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!! @ nie ma, test zrobiony 1 -------------------- Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus, nadal trzymam kciuki :D ktory to dzien cyklu? Ja stchorzylam i zrobie jutro, chyba ... :) Teraz po prezenty 🌻 Mam nadzieje ze pomimo obowiazkow pojawi sie ktos dzisiaj na topiku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Mieszkanko wysprzątane, zakupy zrobione, prezenty zapakowane...tyllko czekać świąt:) Teraz już tylko czas na lenistwo... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agnese :) Milo kogos widziec na topiku :) Ja jeszcze w kuchni ale powoli do przodu. Prezenty tez juz kupione. W rezultacie nie wiedzialam co kupic mezowi i kupilam w duzej promocji fajny zegarek no i juz o wiele tanszzy, ale ladny portfel. No a Zuzi Organki z mikrofonem i stoleczkiem , taka w sumie bajkowa konsola ;) Mam nadzieje ze jej sie spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobity, ja sie dzisiaj troche podlamalam,bo mi ciasto nie wyszlo no i niestety wyladowalo w koszu ale drugie juz przy pomocy meza wyszlo o.k :) i wlasciwie tez czekamy tylko na swieta. Dzisiaj w gazecie wyborczej podobno byl dodatek ,,rodzic po ludzku\" z rankingiem porodowek,nie mam tej gazety ale po swietach udam sie do biblioteki i sprawdze jaka opinie ma moja.tzn. ta planowana. Cos malo tu nas zaglada...i zadnej nowej starajacej styczniowej kolezanki...chyba to te swieta Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Cytrynka :) Wazne bysmy my zagladaly :) Milego wieczorku a po Nowym Roku to sie u nas zacznie jazda na topiku jak wszystkie zaczniemy starania na calego ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki już raczej nie zajrzę tutaj w ciągu tych dwóch dni więc życzę Wam zdrowych i wesołych świąt spędzonych w rodzinnym gronie, a przede wszystkim celnego strzału w dziesiątkę:), dużo optymizmu na przyszłość oraz wiary, że się uda począć upragnioną istotkę, którą będziecie mogły już tulić w nowym roku... A wszystkim mamusiom dużo pozytywnych wrażeń i niezapomnianych chwil z pociechami, zdrowiutkich maleństw, dużo cierpliwości, pogody ducha i dużo, dużo miłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agnese 🌻 I ja dolaczam sie do zyczen, gdyz pewnie jutrzejszy dzien da mi niezle w kosc. Zdrowych, pogodnych i pelnych milosci Swiat Bozego Narodzenia oraz Nowego Roku pelnego spelniajacych sie marzen. No i tego aby latwiej nam przychodzilo okreslanie priorytetow w zyciu i wytrwalego dazenia do celu. Trzymajcie sie kobitki i .... nie dajmy sie zwariowac przez te kilka swiatecznych dni!!! ;) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, żadnego gniewu, smutku i przykrych okoliczności. Niech każdy dzień niesie ze sobą dużo radości. I co najważniejsze życzę WAM, abyście miały dobrze się w przyszłości! Żeby spełniły się waszystkie marzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja zycze WAM,BY TO CO KRYJA W SOBIE SWIETA BOZEGO NARODZENIA-SPOKOJ,NADZIEJA,CIEPLO LUSDZKICH SERC-TOWARZYSZYLO WAM ROWNIEZ PRZEZ CALY NOWY ROK, NO I SPELNIENIA MARZEN (BEJBIKA) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja życzę wszystkim dużo szczęścia , miłości i wytrwałości w dążeniu do celu:) Zdrowych I pogodnych Świąt!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutkich Świąt Bożego Narodzenia, Niech Mikołaj Spełni Twe marzenia, Niech będą Ciepłe i nie zapomniane... W Gronie rodzinnym Miło spędzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie objadlam,jak zwykle w swieta, a zawsze sobie obiecuje,ze nie bede przesadzac ale jak tu nie jesc jak sa takie smakolyki w zasiegu reki,ktorych na codzien nie ma. Wczoraj dostalam mnostwo smsowych zyczen,milo,ze ktos pamieta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×