Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnese_26

STYCZNIOWE STARANIA 2007

Polecane posty

Mamo_zuzi może uda mi się wyczuć moment. Po drugie może skorzystam z testów owulacyjnych. Szczerze mówiąc jeszcze nie obliczałam momentu jajeczkowania:( Narazie mam tylko informacje w formie papierowej:) Cześć eMilko:) Witamy wśród nas:):):) Jak masz jakieś pytania to je zadawaj postaramy Ci się wspólnie pomóc:) A w grupie zawsze raźniej:) I pytanko do Ciebie skąd jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Bielska - Białej. Chielibyśmy bardzo mieć z mężem dziewczynkę:) ale nie robiłam żadnych obliczeń, wiem tylko tyle, że jeśli się chce mieć dziewczynkę to trzeba się kochać przed owulacją. Moje cykle są długie bo aż około 33 dni, a nawet i dłuższe (właśnie czekam na @ już 34 dzień cyklu:O). Więc jeśli się nie uda to długo trzeba będzie czekać na następną okazję:P Starania zaczynamy od połowy stycznia, bo zaraz na początku stycznia idę do gina na kontrolę i ostatnie leczenie Solcogynem, ostatnio leczyłam nadżerkę. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i starania będą mogły się zacząć:) A nawet jeśli nie zaleczy się nadżerka, to chyba na nią machnę ręką:P i rozprawię się z nią po porodzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMilko jesteś z moich rodzinnych okolic:) Ja mieszkałam przed kilkoma laty w Międzybrodziu Bialskim:) Ale ze względu na studia i męża pozostałam w Sosnowcu:) I masz ten sam zawód co moja siostra, choć w tej chwili nie pracująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) I takie od razu pytanko z rana: stosowała któraś z Was paski owulacyjne?? Któreś specjalnie polecacie?? Są one skuteczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Witam wszytkie nowe koleżanki i \"stare\" też:) U mnie za dużo zamieszania, pracę dostałam na innym stanowisku, martwie sie bo to już nie będzie tylko biurowa praca ale też podróżowanie samochodem i nadgodziny..do tej pory praca była bardzo stabilna- 8 godzin i do domu, teraz się to zmieni... i powiem Wam, że straciłam ochcotę na wszytko... nie wiem, czemu tak sie w zyciu układa, że jak w końcu podejmujesz decyzję do której dorastasz bardzo długo, nagle dzieje się w twoim życiu coś co wywraca je do góry nogami.. byłam wczoraj u ginekologa, powiedziałam, że chcę tę decyzję przełożyc w czasie o jakieś 3 miesiące dopuki sie nie odnajdę na tym nowym miejscu pracy.. Bogu dzięki był miły i zaproponował, żeby nie stosować antykoncepcji, brać Duphaston na regulację cyklu i czekać, ale też próbować może się trafi... jak tak to on będzie szczęśliwy i ja pewnie jeszcze bardziej...o ile... no właśnie... czekam na @ a własciwie to podświadomie nie czekam za kilka dni wszystko sie okaże... może stworzymy sobie tabelke taką jak na innych topikach? byłoby łatwiej nas wszystkie ogarnąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :) Ja też mam testy owulacyjne ale jeszcze nie miałam okazji wypróbowania. Pewnie w następnym cyklu. Jak kupowałam na stronce www.sklep.pl W zestawie 6 testów owu. + 2 ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję Aniołeczku awansu!!! Rozumiem Cię, że zmiana na stanowisku pracy, nowe obowiązki przytłaczają:( Boimy się czy sobie poradzimy, jak się zaadoptujemy do nowego otoczenia...Będąc na Twoim miejscu też bym odłożyła starania na później, żeby mieć czas na przystosowanie się:) Ale jak już się coś stało czego Ci życzę to jesteś w stanie przyzwyczaić się do nowych obowiązków mimo swojego stanu i ogarniesz wszystko w szybkim tempie. Więc w obu przypadkach się uda ze wszystkim poradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może tak laseczki co? STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK.....MIASTO.... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26 Agnieszka 26 Sosnowiec Moluś Asia 29 Wlkp 2 19.XII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26......Aga.....26.....Sosnowiec................................... Moluś...........Asia......29....... Wlkp.................2........19.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 24 lat Poznan jeszcze nie zaczelismy staran! Sluchajcie nie wrto czekac na mojego kuzyna dziewczyna ma 21lat urodzila coreczka mala ma teraz ok 18 miesiecy ta co juz wczesniej o niej pisalam.Bylam u niej w srode mowila mi ze ciagle ja boli glowa byla na przeswietleniu i cos jej wyszlo.Miala jak najszybciej skontaktowac sie z lekarzem.Dzisiaj rozmawialam z moja ciotka ponoc lekarz mowil ze ma bardzo zle wyniki ma jakiegos guza w glowie.Zalecil jak najszybsze EEG ( CZY JAKOS TAK) glowy.Jeszcze ma ona straszne problemy z jajnikami przed ciaza mial wycinane torbiele i jeden jajnik.Ale szybko zaszla w ciaze teraz bedzie miala drugi wycinany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku to straszne!!!! :( biedna dziewczyna! Taka młoda a takie problemy! Ja też mam 1 jajnik i dlatego mi zxależy bardzo na szybkim zajściu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piątek, Szkoda tej dziewczyny....małe dziecko i taka tragedia, ale będzie wszystko dobrze musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26......Aga.....26.....Sosnowiec................................... Moluś...........Asia......29....... Wlkp.................2........19.XI mama_zuzi...Kasia.....26.....Göteborg..............1.........26.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dodam brakujące dane: STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26......Aga.....26.....Sosnowiec.............0.........18.XI Moluś...........Asia......29....... Wlkp.................2.........19.XI mama_zuzi...Kasia.....26.....Göteborg..............1..........26.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26......Aga.......26.....Sosnowiec................................... Moluś............Asia.......29....... Wlkp.................2........19.XI mama_zuzi......Kasia......26.....Göteborg..............1.........26.XI Aniołek28.......Marta.....25.......Kielce.............1...........za 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze moge przyláczyc sie do Waszej tabelki. Mam tylko pytanie - po co piszemy kiedy ma byc miesiáczka? (Rozumiem, ze w tabelce pojawily sie dane o ostatniej) Acha i pytanie jeszcze jedno: kiedy \'mija\' dany cykl staran? (My zaczynamy pod koniec stycznia, wiec kiedy mam napisac 1, a potem 2 itd.?) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26......Aga.......26.....Sosnowiec................................... Moluś............Asia.......29....... Wlkp.................2........19.XI mama_zuzi......Kasia......26.....Göteborg..............1.........26.XI Aniołek28.......Marta.....25.......Kielce.............1...........za 3 dni Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton........0............26.XI nie wiem, jak Wy, ale ja jestem strasznie niecierpliwa pod tym wzgledem. Juz nie moge sie doczekac tego konca stycznia. Caly czas o tym mysle a czas jak na zlosc chyba coraz wolniej leci :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja teraz:) NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26......Aga.......26.....Sosnowiec................................... Moluś............Asia.......29....... Wlkp.................2........19.XI mama_zuzi......Kasia......26.....Göteborg..............1.........26.XI Aniołek28.......Marta.....25.......Kielce.............1...........za 3 dni Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton........0............26.XI eMiLka..........Basia.......28.....Bielsko-B............0.............9.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mogę się doczekać, kiedy zaczniemy starania:) Ale jeszcze muszę być cierpliwa, co najmniej do drugiej połowy stycznia. trochę się martwię, że mojej @ jeszcze nie ma. Moje cykle są długie, jeszcze jak teraz się przeciągnie to końcem stycznia będzie szansa na dzidziusia;) Jeszcze z tą moją nadżerką nie wiem co będzie😭 mam nadzieję, że sięzaleczyła, ale coś mnie ostatnio tam piecze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN @ Agnese_26......Aga.......26.....Sosnowiec................................... Moluś............Asia.......29....... Wlkp.................2........19.XI mama_zuzi......Kasia......26.....Göteborg..............1.........26.XI Aniołek28.......Marta.....25.......Kielce.............1...........za 3 dni Skorpionka81...Iwona.....25....Southampton........0............26.XI eMiLka..........Basia.......28.....Bielsko-B............0.............9.XI Donna leng.....Magda.....24......Poznan..............0...........29.XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×