Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
izulka1984

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

Posh ja od 18 nic nie jem nie ma co sie katować:P kurccze dzisiaj wypiłam 2 lampki wina,kurde to juz chuyba moja kolacja:P;)więcej juz dzisiaj nie jem:P ani nie pije:) cos mi szumi w głowie ojjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
ja od 17 nic nie zjadlam,teraz pije herbatke,ale strasznie chce mi sie jesc...nie moge nic skubnac,bo boje sie,ze sie nie opanuje:),wiec juz dzis NIC nie zjem,tylko mnostwo herbatek wypije;)caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje ze najwazniejsze to jesc ale tyle ile organizm potrzebuje. Nie ograniczac sie nie wiadomo jak ale tez nie obzerac sie. Kiedys odchudzałam sie non stop az wkoncu powiedziałam dosc,zaczełam odzywiac sie normalnie i zdrowo,waze 10kg mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc W_olg :) wiadoma rzecz, nie ma co sie odchudzac nie wiadomo jakimi sposobami:)ja poprostu chce zmienic swój styl żywienia a przy okazji dobrze sie czuć i troche zrzucic zbędnych kilogramów w niektórych miejscach:),ale nic na siłe i nic za wszelką cene :) Narazie zaczynam innaczej jesc mam nadzieje że zdrowiej niz kiedyś czyli jakies dwa tygodnie temu i wstecz:P zobaczymy i z czasem mam nadzieje bedą tego efekty,wiadomo nie schudne w tydziń 5kg:( a nawet nie chciałabym tak szybko bo wole na to troszke popracowac:)zresztą zobaczymy nie ma co sie cieszyc i dołowac:):)pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
Izulka ja pije po 17stej mnostwoooo herbatek pysznych...wlasnie zaparzylam sobie pyszniutka brzoskwiniowa liptona;-)mniam,,,,aromat cudo;),a wczesniej wypilam malinowa.w domku mam jeszcze zielona z opuncja,grejpfrutowa,mietowa,truskawkowo-waniliowa,truskawkowo-poziomkowa i normalna,lubie tez pic normalna z cytrynka.kiedys pilam czerwona,ale chyba nic mi nie dala,,,,jednak chyba jednak znow ja kupie;)dziewczyny a pijecie kawe?jak tak,to jaka?a sadzicie,ze czarna kawa naczczo rano poprawia przemiane materii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasami pije kawe rozpuszczalną bez cukru i bez mleczka,czasami tez cappucino,ale nie wiem czy poprawia przemine,myśle ,ze na czczo to nie zdrowo kawe pić:(wiec nie polecam:( wole sie napić ciepłą wode nie gazowaną:)to napewno poprawia przemiane:)dobranoc ja ide juz lulacc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki! tak sobie czytam ten wasz topik i jestem pełna podziwu! naprawdę! ;) widzę, że macie w sobie wiele zapału i pomysłów. poniekąd jest to dla mnie wielką motywacją, dlatego też chcę się przyłączyć. moim celem jest również utrata na wadze (marzy mi się 47, a mam 50 kg przy wzroście 162 cm), ale nie chcę stosować żadnych diet. podstawa to zdrowe odżywianie i ruch. ;)obecnie nie jem słodyczy, a mój ostatni posiłek jest przed 18. poza tym staram się nie jeść wiecej niż 1500 kcal. niestety coś moja waga stoi i nie chce spadać. :( jem też dużo zdrowej żywności, ale zawsze zjem dobry obiadek mamusi, który oczywiście jest niezdrowy i kaloryczny. nie mogę odmówić, bo moja mama nie chce słyszeć o tym, że chcę jeszcze schudnąć i zawsze mam kłotnie o to w domu. poza tym nie umiem zrezygnować z ziemniaków i chleba. piję dużo płynów, czasami nawet 3-4 litry. szczególnie upodobałam sobie zieloną herbatę i herbatki owocowe. nie wiem, co mogłabym jeszcze zmienić w swojej diecie, żeby stracić te 3 kg. dodam, że ćwiczę codziennie chociaż 30 min i kręcę hula hopem. dziękuję, za rady! papa! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
ja dzis zjadlam owsianke-pol szklanki pl.owsianych z otrebami i pol szklanki mleka,a teraz zjadlam 3 mandarynki.a Wy dzisiaj jak>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
potem jeszcze zjadlam 3 jabluszka,3 mandarynki i warzywa gotowane.i tyle,wszystko do 15.50.mam nadzieje,ze juz nic nie zjem.nawet jestem najedzona,pije pyszna kawke z mleczkiem i cynamonem,mniam;)a Wy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO CZESC DZIEWCZYNY:) NO Posh JA na sniadanko zjadłam tez owsianke,ale juz po 14 przesadziłam:(kupiłaM SOBIE PACZKE FISTASZKÓW 250 G ZJADŁAM CHYBA 200G,BUŁKE OWSIANĄ,PÓZNIEJ SAŁATKE ŻYDOWSKĄ I4 PLASTERKI SZYNKI NO I TERAZ 2 KAWAŁKI BABKI I POPIŁAM MLEKIEM:(A TO WSZYSTKO PRZEZ TO ,ZE MAM DZISIAJ DOŁA I SMUTNO MI OCZYWISCIE CHODZI O FACETA:(HHHMMM NAJGORSZE WŁASNIE JEST TO,ZE JAK WPADNE W DOŁKA TO JEM CO POPADNIE,A JUŻ SIE TAK FAJNIE ZAPOWIADAŁO!! IDE SPAC ZEBY NIE MYŚLEC O JEDZENIU I O MOJI DOŁKU:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
Izulka doskonale Cie rozumiem,,,,,:(mam tak samo,,,,jak mnie cos lub ktos zdenerwuje----a szczegolnie facet,to jem ile wlezie,,,,zeby odreagowac i ``zabic``emocje i zlosc jedzeniem,,,jednak to bledne kolo,poniewaz jak juz zjem jestem podwojnie wsciekla,,,,:(,najlpeiej sie poloz,sprobuj zasnac.....powodzenie;***bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vela
czesc dziewczynki 🌼 Gdybym ja jadła przez faceta, to ważyłabym koło setki :D. Na razie mocno trzymam się swoich ustaleń. Nie jem niezdrowych rzeczy :). Dziś zjadłam: owsiankę, siemię lniane, kaszę gryczaną z surówką z kiszonej kapusty, jabłko, herbatki z dzikiej róży, mięty, melisy. Na razie tyle....... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
jem jablko,,,,a mialam po 17 nic nie jesc:(jak ja mam wytrzymac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhmmm Velu Ty to masz fajnie trzymasz sie postanowień i tak ma być:)Musze brać z Ciebie przykład,tylko zeby to było takie proste hmm,ale wogóle ciesze sie ,ze mam z kim popisać o tych problemach. POSH fajnie ,ze mnie rozumiesz,masz racje to błędne koło tylko jaka moze byc na to rada??musimy cos z tym zrobic bo ja mam tak samo,ze niedość ,ze sie wkurze na cos czy na kogos to jeszcze pozniej na to ze sie najadłam !!!!ojoj.... Aha kupiłam sobie dzisiaj oliwe z oliwek i bede robic surówke z warzywek:)a jak to jest z tą oliwą na niej tez mozna smażyć,albo poddusic:P jakąs potrawe??????? a oliwy z siemienia ani widu ani słychu:P Jak myślicie do czego mozna dodać sezam bo bardzo lubie go zajadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
Izulka sezam ma duuuzo kcal,,,,,ale napewno swietnie smakuje z salatka lub jogurtem naturalnym..Dziewczyny o ktorej godzinie jecie swoj ostatni posilek??ja chcialam o 17,ale jakos nie daje rady;)dzis jadlam do 18.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mimo, ze dlugo mnie nie bylo, to Wasz topik naprawde mnie motywuje, juz tydzien jest zdrowo :) Dzis dzien brzuszka, zreszta wedlug zalecen Tombaka :) Z tego co tu u Was przeczytalam, to robicie wszystko swietnie. Nie chce sie wymadrzac, ekspertem nie jestem, ale w sumie to niewazne ile ksiazek sie przeczyta - moral plynie taki, ze trzeba jesc wszystko, co zreszta wiecie. Oczywiscie wszystko odnosi sie do roznorodnych skladnikow odzywczych,a nie do produktow, ktore ich nie maja :) Ja moje zainteresowania zdrowym odzywianie odkrylam, gdy mialam problemy z anemia, cigla sennoscia, itd. Najpierw byly ksiazki Blaszczyszyn, potem Tombaka, nastepnie co mi wpadlo w rece odnosnie odzywiania. W sumie tyle tego jest, ze nie wiadomo w co tak do konca wierzyc. Ja wierze,ze trzeba wszystko, ale madrze. Nie bede sie powtarzac co mozna czego nie, bo i tak juz wiecie. Od siebie tylko dodam, ze rewelacyjnie dziala woda z cytryna rano, w ogole nie pijam mleka, ale wiadomo, ze mleko wzbudza kontrowersje. Jest tego jeszcze troche, ale akurat jak chce, to musialo wyleciec z glowy. Dobra koncze, troche sie rozpisalam, ale to dlatego, ze po piwku jestem :) bardzo zdrowo :) ale rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vela
Oliwy nie powinno się za bardzo ogrzewac, ona wtedy traci swoje własciwości. Ja polewam nią na talerzu gotowe dania,surówki, kaszę, nawet zupę :). Jej smak trzeba polubic. Dzis zjadłam kolację o 20.30 :D, za dużo ograniczeń nie zniosłabym. Jeżeli jem zdrowe rzeczy, to nie patrzę na ilosc ani na porę :).Ale to moja wersja zdrowego odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vela
Samarkando! Co oznacza dzień brzuszka :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien brzuszka to (wedlug Tombaka) dzien, w ktorym jesz to, na co masz ochote, ale po tygodniu skromnego, zdrowego zywnienia. I bardzo to zaleca :) Tombak mowi, ze od czasu do czasu cos niezbyt zdrowego nic nie zmieni w sposobie zywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vela
Samarkando, ja jutro zrobię dzien brzuszka- dzięki za pomysł 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny możecie mi napisać czeko wogóle nie jecie i co polecacie jeść bo czasami sie zastanawiam co tak naprawde zdrowe jest??hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vela
Izulko, bardzo chętnie powtórzę :). Nie piję kawy, zwykłej herbaty, nabiału (z wyjątkiem kefiru), mięsa, cukru, pszennej mąki, żadnych tłuszczy (tylko oliwa), żadnych puszek, konserw. Tylko tyle rzeczy odpuściłam sobie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vela
Acha, nie napisałam co jem :). Przede wszystkim warzywa, kasze, fasole, owoce, ryby (mrożone lub wędzone). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Vela za powtórke z rozrywki:):) czyli białego sera chudego nie jadasz,jogurtu naturalnego,seraz zółtego też nie???? A co do konserw to np.typu makrela w pomidorach albo tuńczyk tez u Ciebie odpada???A Velu jakie są tego PLUSY u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
dziewczynki nie bedzie mnie na forum niestety kilka dni,,,bede chyba dopiero w piatek,wiec sie nie martwcie,ze nie pisze,ale nie bede miala skad;(obiecuje,ze odezwe sie w piatek!!!powodzenia;)trzymajcie dietke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vela
Posh, powodzenia gdziekolwiek będziesz 🌼. Izulko, chyba jest za wczesnie abym mogła mówic o wielkich plusach mojej diety. Bez cukru jestem jakies niecale 4 tyg., a wydaje mi się, że podsumowanie będę mogła zrobic po 3 miesiącach diety. Obecne plusy to: spadek wagi (nie wiem ile), ładna cera. Na razie tylko tyle mogę powiedziec. Tak, nie jem białego sera, jogurtu, żółtego sera. Kefir dodaję tylko do siemienia (wpływa na jego przyswajalnośc). Czasami jem gotowane na miękko jajka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:):) i jak tam po weekendzie u Was?? bo u mnie szczerze mówiąc dużo nerwów i duzo nieprawidłowości:(dleczego tak jest ,ze wiem ,ze źle robie ,a i tak ide po tej złej drodze. Dzisiaj zjadłam marcepana i bułke z rodzynkami ,a teraz załuje:(:(:(obiad zjadłam syty ,ze 4 godziny czułam przejedzenie!!co ja mam robic??? ciężko mi ,ale niechce tego zaprzepaścić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak mylicie ile moja owsianka ma kalorii (2 łyżki otrębów granulowanych,2 łyżki płatków owsianych,2 oczechy laskowe,2 orzechy włoskie,2 fistaszki,1 łyżka siemienia,1 łyżka miodu i to wszystko zalewam wodą)pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×