Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość ponętna
hehheheheh Odezwal sie ten ktory nadal chce zakrecac mlode i glupiutkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
zal mi tych dziewczyn ktore kiedys beda plakac nad soba gorzkimi lzami ......... ale co tam ,niech becza nad swoja glupota ...... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz że od takich starych najprędzej HIV można złapać be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
Pewnie masz doswiadczenie ,zlapales juz ... przykro mi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ważne ilu, ważne że się puściła z innym, a czym młodsza tym większe prawdopodobieństwo że dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zgodzę się z opinią że na taką małolatkę przyjemniej wydaje się pieniądze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
kOLES ja nikogo nie potepaiam ani nie obrazam ,poprostu mam pewne rozeznanie,sama mialam 17 lat ,ale szanowalam sie. NIE KADZA DZIEWCZYNA JEST PUSZCZALSKA ,nie kazda nastolatka jest taka sama ,tak samo nie kazda starsza dziewczyna miala wileu partnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne czy wielu czy jednego. Ważne że jest używana-a takiej na żonę bym nie chciał, be m.in dlatego nie lubię takich w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
Pewnie ,ze trzeba wydawac pieniadze ,przeciez sama nie zarabia..... Mysle ,ze mlode dzieczyny szukaja takich łosiow jak ty wlasnie po ty bys wydal te swoje pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
KAZDY MA SWOJ GUST ,zycze ci powodzenia wszukaniu ,moze zostala jeszcze jaks nie uzywana dziewica ...... jak znajdziesz to daj znac..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
Stare?? mysle ,ze stara mozan nazwac kobiete ,ktora ma 50 lat.Osobiscie czuje sie bardzo atrakcyujna ,mam duze powidzenie u mezczyzn ,jestem zadbana ,chodze na fitness . ,nie ma faceta ,ktory nie spojrzalby na mnie...... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
niestety dla niech ,ze moga jedynie sie poslinic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego jak używaną szmatą jesteś, a 25 lat to jak na kobietę to bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJPIERW SIĘ WYMĄDRZAŁAŚ A OKAZALO SIĘ ŻE SAMA DUPY DAJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
masz dziwne spojrzenie na swiat ,jezeli dajej bedziesz szukal dzieicy bo to jak widze dla ciebie jest najwazniejsze to twoja sprawa .Zastanow sie tylko nad tym czy jak juz spotkasz ta jedyna i zakochasz sie to czy bedziesz ja najpierw pytal czy6 jest dzieica?? boje sie ,ze jesli odpowie ,ze nie to nazwiesz ja szmata........ czego szukasz BOG TYLKO WIE ,CHYBA GUMOWEJ LALI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
NIUNIA MYLISZ SIE...... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
MAM JEDNEGO FACETA OD WIELU LAT...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieraz się zakochałem i odkochałem ale z używaną nigdy bym się nie ożenił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponętna
niunia nie wiem dlaczego ci tak wesolo , ty tez bedziesz miec kiedys 25 lat a kiedy spotkasz takiego faceta jak koles ,bedziesz dla niego niczym...... uwazasz ,ze to smieszne?? wiec albo dokladnie sie zastanow zanim to zrobisz albo trzymaj cnote do 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Koles żal mi Ciebie...mam nieodparte wrażenie ze zaliczasz się właśnie3 do mężczyzn, o których wspomniałam w moim poprzednim poście. o zakompleksionych gburach, którzy maja jakieś dziwne schizy typu, ze kobieta powinna być dziewicą. to dla mnie świadczy tyylko o tym, zę Ci brak kobiety w ogóle. tak sobie to tłumaczysz. wieszasz psy na starszych dziewczynach, obrażasz je w postach, a ja ostatnio zaoobserwowałam jeszcze inąą ciekawą rzecz...otóż atrakcyjnym mężczynom podobają sie dojrzałe kobiety...nie wiem czy to jakiś schiz typu, że dojrzała laskę jest trudniej zdobyć...nie wiem... :O no i też przypomnę jeszcze raz to, co napisałam poprzednio: WIęKSZOSC ATRAKCYJNYCH MEZCZYZN W WIEKU 25-28 LAT MA JUZ ULOZONE ZYCIE !!! NASTOLATKAMI INTERESUJA SIE PRZEWAZNIE CI KTORZY ODPADLI WE WCZESNIEJSZEJ REKRUTACJI WSROD ROWIESNICZEK. oczywiście są wyjątki, ale one tylko potwierdzaja regułę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18stka
Wiecie ta dyskusja jest totalnie bez sesnu. To jest oczywiste, że każdy facet woli młodsze i zawsze tak będzie, bo młodsze żyją chwilą teraźniejszą a nie tym co będzie za ileś tam lat. Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać a nie siedzieć i ciągle myśleć co będzie kiedyś ponieważ jutro już może nas nie być. Śmieszą mnie te komentarze, że 16-18stki to małolatki i że są dziecinne, bo to zależy od poglądów i nie raz taka małolatka jest 100% poważniejsza niż nie jedna 25latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"atrakcyjnym mężczynom podobają sie dojrzałe kobiety\" To jest właśnie schiz starej panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo kobiety
głupich seriali oglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za dużo kobiety
atrakcyjni faceci nie żenią się wcześnie bo wiedzą że zawsze sobie znajdą dziewczynę... A jak dochodzą do 27 lat rowieśniece już im się nie podobają i szukają wśród młodszych...I TAKA JEST PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelaaa
Prawde jest, ze wola mlodsze, ale o 4, 5 lat ale nie 10 czy 11!!!! Taka roznica wieku jest zadkoscia i mozecie sie pocieszc ile chcecie, wypowiadajacy faceci tez sobie moga pisac a rzczywistosci nie zmienicie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×