Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość tak se myślę że
Żenujące są wypowiedzi młodych siks ,które myślą ,że czas dla nich zatrzyma się w miejscu i zawsze będą piękne i mlode . Mój mąż powtarza mi ciągle " Kochanie nie musisz mieć kompleksów przed 17 tkami , bo nie sztuka być piękna w tym wieku ale sztuką jest zachować urodę i temperament mimo upływających lat "Od tej pory wiem ,że wciąż jestem dla niego pełna uroku i wigoru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko kto powiedział że kobieta ma mieć poukładane we łbie. Chyba wiekszość mężczyzn woli zwariowane i wesołe panienki. Dla mnie również sytuacja finansowa dziewczyny nie ma znaczenia.Facet który szuka żony bardziej ceni dziewictwo niż to co kobieta potrafi w łóżku(czego uczyła się z innym) i woli mieć sam tą przyjemność edukowania żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to samo nawet jak idę na dyskotekę to jestem nastawiony jedynie na wyrywanie małolatek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeloooo
mój znajomy ma 28 lat a jego dziewczyna 18 i wiecie co wam powiem? że kiedy wychodzimy gdzieś razem na piwko to panienka siedzi cicho i się nie odzywa bo poprostu jest tak tępa że nie ma nic do powiedzenia- za to jak coś czasami pierolnie to płaczemy ze śmiechu a nasz biedny kolega siedzi czerwony jak burak.....więc taką gówniarę to dobrze mieć chyba tylko do ruchania bo wyjść z nią to nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulkan testosteronu
nie lubię generalizowania,ale przekonany jestem,że normalny dojrzały facet w tym przedziale wiekowym woli kobietę w swoim wieku.niestety jak widać pewnie wiecej niż połowa jest niedojrzałych i takie skutki podrywania małoletnich. i nieważne jak dojrzałe,elokwentne,doświadczone miałyby byc te młode dziewczynki,ale po prostu swoje trzeba przeżyć,przejść odpowiednie etapy,a tego nie da się przyśpieszyć. ps. zostawiam mały margines,taki 0,01%,bo w taką jedną na tysiąc Kobietę wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulkan testosteronu
przepraszam 0,1 %-teraz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przekonany jestem że woli 18 jak będziesz miał 28(ja będę miał za 7miesięcy ) to możliwe że też będziesz wolał 18. Większość czasu w pracy spędzam z kobietami między 28 a 32 rokiem życia i wierz mi że nawet między sobą o niczym szczególnie interesującym nie rozmawiają mimo wyższego wykształcenia. O tym samym mogę porozmawiać z 10 lat młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą inteligencja nie zależy od wieku...W dodatku nawet podczas testów na inteligencje inaczej przelicza się wyniki dla dorosłych i nastolatków ponieważ poziom IQ podczas dojrzewania u konkretnej jednostki w tym wieku jest najwyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
"gówno prawda-czasami wyglądają młodo bo mają tapetę na starych mordach" TĄ WYPOWIEDZIĄ CAŁA TA NIUNIA 17 WYJAWIŁA NAM CAŁĄ PRAWDE O SOBIE - POZIOM SZAMBA. NA 100% MA BRUDNE TIPSY I WSZYSTKO INNE TEZ NIEDOMYTE I/LUB OWŁOSIONE. NA PEWNO MA DZIURY W ZĘBACH I POKLEJONE OD LAKIERU WŁOSY. I NOSI DRES - W KOLORZE PINK. TYLKO TAK JĄ SOBIE WYOBRAŻAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awe
wEDŁUG MNIE TAKĄ 17-STKĘ WYBIETA TYLKO MAŁO AMBITNY FACET. Nie chce mu się wysilać, i wie, że taka siusiumajtka będzie kwiczeć z radości, że może zobaczyć gołego siusiaka, nie mówiąc juz o reszcie. Tak"siusiaka", bo to jeszcze dziecko przecież, więc operuje na pewno dziecięcymi termianmi. Przed kobietą dojrzłą, na poziomie, facet musi się niestyty, a dla niektórych "stety" wysilić. Tych 'stety' jest niestety mniej, ale i tak na takiego trafiłam. Podobno dostaje się takiego partnera jakim się jest samemu. Pomyślcie o tym posiadacze infantylnych "nastek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa czasem i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalista na 102
Szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22 latka
ale faceci są nudni i prości. z wiekszym ego niz IQ. boze zlituj sie nad nimi! rzygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla starych kurw to nawet nie chce mi się wysilać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrze się na koleżanki w pracy...stare tłuste dupy ttylko zrzędzą godzinami...i dziwią się że samotne...A miał kto chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak piękna młoda
dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram tego wyżej
popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i weź oże się z taką
tłustą używaną szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ot prostaki z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej być prostakiem niż
szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie prostaki biorą używana laski na żony...a bardziej ambitni mężczyźni szukają dziewic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_kate
piotr 1979 i co znalazłeś jeszcze jakąś dziewice? :))) a to czy kobieta jest zadbana i tłusta to wcale nie zależy od jej wieku -co po niektóre młode zaniedbane są strasznie o tuszy nie wspomnę i do tego jeszcze wywalają swoje tłuste brzuchy na wierzch i myślą że są piękne!!!- z kolei co po niektóre starsze kobiety mają figurki i urodę że tylko można pozazdrościć- poza tym ty tęż już stara dupa jesteś! i kto za 10 lat z tobą pogada jak będziesz miał wielki brzuch i łysine na głowie?(jeśli już oczywiście ten problem cię nie dotyczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony29lat
Ja w sumie też wolałbym młodsza w wieku powiedzmy 19-23 dziewice wesoła zadbana miła normalna nie zepsuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony29lat
Tego już za wiele żeby brać na żony starszne małolatki ale taką porzadna dziewczyna młoda ale nie nastolatke dziewice o delikatnej urodzie chetnie w okularkach to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on26olek
Przesadzacie z tym wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×