Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość a ja mam 27
ma 18 latke bo nie potrafi wyrwać i zatrzymac przy sobie dojrzałej kobiety... facet kim ty jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
No to co nam napiszesz o swojej (wymyślonej) nastolatce?? Gdyby Ona istaniała miałbyś większy szacunek do kobiet i to bez względu na jej wiek. A Twoja mamunia zużyta czy nadal dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 18 bo chciałęęć taką po co mi stara używana szmata, w moim wieku trudno znależć porządną dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Bo skoro generalizujesz i tak dzielisz kobiety to co napiszesz o swojej matce, babci, siostrze, kuzynce itd? Czekamy na Twoje śmiałe i powalające wypowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
ma nastolatke bo tylko takie na niego lecą... moze napisz coś o niej o czym rozmawiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie kawy...
oj nie przekonacie Piotra do swoich racji a mnie nik juz nie przekona do starszych facetow :-). Piotrusiu uwazaj bo za 10 lat twoja jeszcze mloda dziewczyna znudzi sie toba i wymieni cie na mlodszy model :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
porządna dziewczyna wg ciebie to nastolatka która wkracza w dorosłe życie.... ciekawe kim będzie za pięć lat... zużytą szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Ja tam Piotra nie będę nawracać, niech sobie lata za nastolatkami. Chodzi tylko o to, aby naprawdę ją znalazł. I chodzi o to, aby miał szacunek do kobiet. I chodzi o to, aby zrozumiał, że ma problem, który trzeba leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Piotrze 1979 kobietę z Twojego rocznika trudno znaleźć, bo są już zajęte przez Twoich normalnych rówieśników, tudzież starszych czy młodszych osobników. KObieta powyżej 25 lat raczej ucieka od dewiantów :Ð

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
zona mundurowego >>> :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą ze starszymi trzeba uwążać HIV od starych szmat(moich rówieśnic) mozna złapać. Takie czasy Więc nawet z takimi się nie zadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
dokładnie poczuję młodośc i zabawe, a wtedy piotrus na bok bo "ja chcę sie jeszcze bawić, życie przedemną" a piotrus może juz wydorosleje i bedzie chciał rodzine a wtedy adios bo ona dopiro zobaczy co znaczy młodość i zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Ty też PIotrze1979 z punktu widznia nastolatki albo starszej kobiety dziewicy jesteś zużyty. Nic sobą nie reprezentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dlaczego ten temat was denerwuje bo jesteście starymi pannami których nikt nie chce i to was wkurwia. Zresztą moje ko.eżanki w pracy też się denerwują jak widzą moją dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
jua tam jak chodzę na disco i patrze na smarkule to nawet bym nie chciał żeby mmi buty wylizały fuj liże sie to z kim popadnie i gdzie popadnie nie mając swiadomości konsekwencji tego. Starsze juz tak nie robią bo wiedzą z czym to się wiąze a i zostały one wychowane inaczej nie w dobie sexu i narkomani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
O_O guru! Po prostu jasnowidz, szkoda tylko, że taki kiepski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a żona mundurowego gdyby była czyjąś żoną nie mialaby czasu siedzieć tyle czasu w dodatku po nocach przed komputerem. I tłumaczenie że mąż wyjechał nie jest wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
a co powiesz o mnie.... ze sie wkórwiam bo mam inteligetna i dojrzałą kobiete która wie czego chce od zycia. Po co mi smarkula która leci na samochód i na kasę[na nowe ciuszki i duperelki bo ino to im w głowie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Uhg:D No po prostu żal nie odpisać na posty Piotra1979. Można się z nim tak przyjemnie droczyć. Bo On nic o nas nie wie, a my o nim już tak wiele :D Buziaki:D Wszystko będzie dobrze Piotrze1979 - w końcu poznasz wymarzoną nstolatkę. Ob tylko Ona Ciebie chciała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twierdzisz że nasze rówieśnice\" zostały one wychowane inaczej nie w dobie sexu i narkomani\" Zobacz ile tych naszych rówieśnic na Hiv się bada. To zrozumiesz jakie to porządne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×