Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość vljk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podnoszęja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehkj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodsza partnerka
jest dopełnieniem pozycji społecznej. Jestem wykształcony mam kasę pracę niezły samochód i śliczną małolatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodsza juz za niedługo zmieni
cie na lepszy i młodszy model wiec nie ciesz sie tak!! zwłaszcza jak zaczniesz łysiec i tyć to napewno rzuci cie dla jakiegos młodszego bogatego przystojniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodsza bedzie kiedyś starsza
a następna małolata może już cię nie chcieć, bo stwierdzi że z dwóch starszych lepszy jest ten młodszy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie denerwuja opinie w stylu, ze jak ma 16 - 18 lat, to naiwna, latwa, leci na kase, jak jest ze starszym...:/ Otoz nie.. Mam 18 lat i nie podobaja mi sie rowiesnicy ze wzgledu na to, ze nie mam z nimi wspolnych tematow i wydaja mi sie mniej interesujacy, mniej inteligentni i bardzo dziecinni...Niz Ci starsi..Nie mowie o 28 latkach, bo to dla mnie za duzo, ale 25 lat odpowiada mi bardzo. Nie uwazam sie za pusta, ani za latwa, czy naiwna. Znam swoja wartosc i sie szanuje, a na pewno nie bylabym z mezczyzna dlatego, ze ma kase!!!! Takie osoby nie maja szacunku do siebie, a wiec do innych tez. Zreszta...Skoro taka opinie maja niektore osoby, moge powiedziec tylko jedno. Kazdy mierzy wlasna miara. Liczy sie Milosc i to, zeby sie dobrze rozumiec:) Pozdrawiam ludzi, ktorzy maja troche oleju w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo czasu spędziłam dzisiaj z kobietami 28 29 lat. I przypomniałam sobie ten temat. Nie dziwię się że 27 letni facet woli osiemnastkę niż taką w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka19
Też nie dziwie się,że facet woli młodsze :-) Ostatnio też spędziłam trochę czasu z kobietami 27-29 lat...Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie 17 czy 18 są za młode i wole starsze kobiety lub w moim wieku a mam 26 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_28_
Ja sie nie dziwie facetom,ze wola mlodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może tez chodzi o to, że jeśli taka 25 - 28 latka jest samotna, to najczęściej jest tez zdesperowana. Owija się wokół faceta jak bluszcz, zamęcza wizjami wspólnej przyszłości, szybko wskakuje do łóżka. A taka desperacja przeraża. Kiedy kolejny facet ją żuci, nasza prototypowa singielka staje się jeszcze bardziej zdesperowana. I spirala się nakręca - kolejny facet ucieka jeszcze szybciej, najczęściej skorzystawszy z możliwości \"umoczenia\". I oto superskondensowany produkt końcowy => wyobracana ze wszystkich stron, super zdesperowana kobieta ambiwalentnymi uczuciami do facetów - żalem i straszliwą potrzebą bliskości. Taka smutna pusia 22 :P Chciałoby się zaśpiewać\" \"Panna S. do swych amantów nie ma szczęścia...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 letnia samotna
to już typowa stara panna z oczekiwaniami których nie sposób zrealizować i marudzi przy każdej okazji więc czas raczej przykro w jej towarzystwie się spędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Piotrem jak jestem w stanie znależć młodsza to nie bma co ze starszymi zaczynać chyba że po pukać sobie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temacik
Odświeżam ten ciekawy temacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .maciek.
Zdecydowanie wolę rówieśnicę. Mam 25 lat więc 25-latka nie jest taka "stara". :O A 16-17 latki??? Nawet nie wiem jakw ogóle można brać je pod uwagę... Macie zapędy pedofilskie czy lubicie jak kobietka jest tylko ruchadełkiem, które nie ma nic mądrego do powiedzenia... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woooooooooow
Mlodsze są lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wiele lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten topic jeszcze żyje? eh... ze starszych to tylko dj tiesto by mi odpowiadał. wielu 27-28-latków mogłoby mu pozazdroscić samej sylwetki a on ma już 38 lat! o sukcesie, talencie i kasie nie wspominam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to tyle panowie...z tego na ile młodsze lubią starszych i dlaczego :) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Niunia pogadamy za jakieś 7 lat . Sama stwierdzisz która lepsza :-) W większości kobiety po 25 lepiej wiedzą co dla nich dobre, więcej potrafią w łóżku i znają swoje potrzeby a do tego mają już jakąś pozycję finansową i poukładane we łbie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważasz że 38 latek to syf
zobaczymy kim ty będziesz w wieku 38 lat? Czas szybko płynie. Ja mam 30letnią kobietą i uważam, że mężczyzna im starszy tym lepszy, młodzi faceci to tylko szybko by przelecieli i pa. Nie potrafią nawet łechtaczki u kobiety znaleźć. A ty 17tko dajesz dupy tylko dlatego, żeby poderwać faceta, bo na nic więcej go złapać nie umiesz. Tak jak większość małolatek, szukają miłości i opieki, faceta, więc zgadzają się na szybkie ruchanko, bo facecik tak chce, a małolatki licza, że facet przez to przy nich zostanie... Nie wiedzą, dopiero potem się przekonują, jaką wielką krzywdę sobie zrobiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×