Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

Gość a ja mam 27
Piotr1979 doba sexu to była jak ja miałem 18 lat, teraz inne czasy doba sexu to jest teraz rozejzyj no sie dokładnie, w moich czasach to 18 latki dopiero zaczeły sie malować i nie chodziły z cyckami na wierzchu i nie dawały dupy kazdemu na disco przechwalając sie o tym później w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
jesli chodzi o hiv to sex nie jest jedyną droga do zarazenia.. kiedyś narkoman to był taki co dawał w zyłę i na dworcu sypiał teraz doszły lepsze ogłupiacze i juz sie nie kłują i sa pożadniejsi to jeden z przykładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
tak na bezludnej wyspie... stąd moje wnioski,,, ale kórwiszony zawsze sie znajda tylko teraz jest ich jakies 70% więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
kiedyś 15 latka nie wiedziała co do czego słóży a teraz to lataja jak najęte po srodki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
nie masz innych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w pierwszej klasie liceum po miesiącu znajomości dziewczyna loda mi robiła i jakoś wiedziała co i jak,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Dzielą nas lata, łączy miłość On jest po pięćdziesiątce, ona ma zaledwie dwudziestkę. Ona dobiega czterdziestki, on dopiero wkracza w wiek dojrzały. Czy duża różnica wieku w związku może być przeszkodą w osiągnięciu szczęścia, czy jest najzupełniej zgodna z naturą? „ Polecam fajny artykuł : http://www.poradnikzdrowie.pl/site/1925_730.htm Cóż Piotrze to samo mogę powiedzieć o Tobie, bo co taki chłop, ogier jak ty robi na forum dla kobiet i to poświęcając na to tyle czasu, skoro młoda partnerka pełna pomysłów na życie potrzebuje całodobowej rozrywki. Widocznie trudno przyjąć ci do wiadomości, że niektórzy mężczyźni spełniają swoje marzenia i fascynacje, mimo iż zostali już zaobrączkowani i robią w życiu to, co kochają, a ich stare babska najzupełniej w świecie im w tym nie przeszkadzają. Gdybyś miał, chociaż trochę wiedzy na temat życia zawodowego mundurowych wiedziałbyś jak zajmującą jest to praca. Niestety twoje wiadomości ograniczają się li tylko wyłącznie do potrzeb 18 – letnich dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
to tylko potwierdza moja teorię ze kórwiszony zawsze sie znajdą... a ile miała lat 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy latały po prezerwatywy bo środki anty były drogie i większość nie nadawała się dla nastolatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Podsumowanie Piotra1979: Facet, którego rzuciła rówieśnica, kto wie, może zdradziła. Nie ma zbyt wielu przyjaciół, bo musi się uzewnętrzniać na forum (babskim forum). Ma problem ze znalezieniem partnerki, nie ufa szczególnie tym 25+. Liczy, że wychowa sobie nastolatkę na swoja modłę. Chce być dla niej autorytetem i tym pierwszym. Facet cienko przędzie, nieciekawa praca, koledzy szczęśliwie żonaci, ma wynajęte mieszkanie i używany samochód (lub rower). Frustrat, cechuje Go brak abstrakcyjnego myślenia, nie jest specjalnie błyskotliwy... Albo Piotr1979 to nastolatka lub grupa nastolatek, która zachwala swoją grupę wiekową. Czują sę zagrożone przez atrakcyjne i pewne siebie starsz kobiety. Albo robią to dla jaj i aby powkurzać różne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tak w pierwszej klasie liceum po miesiącu znajomości dziewczyna loda mi robiła i jakoś wiedziała co i jak,.\"\" Czy to jest argument za młodymi laskami czy starymi krowami ? ;p Bo już chyba sam się gubisz w tym co piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Gdybyś napisał parę ciepłych słów o tej Twojej nastolatce byłbyś bardziej wiarygodny, a tak, niestety... Zmyślasz:D Rozejrzyj się wokoło są inni ludzie, koledzy, pobaw się z nimi. A kompleksy znikną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera nikt nie chce ze mną pisać :/ A czemuż to Piotrze twój pomysł na moje wyimaginowane małżeństwo wydawał mi się całkiem fajnym pomysłem, czyżby Twoje możliwości intelektualne wyczerpały się do cna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
To nie jest forum prywatne:D Oj! Uderzam w czułe punkty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do żony mundurowego , zmień nick na Patrycja18- będziesz miała więcej chętnych do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Oczywiście:D Niepotrzebnie tracisz energię na zbijanie czyiś argumentów okresleniem "infantylizm". Zajrzyj do słownika, jest wiele ciekawszych słów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
"Tak w pierwszej klasie liceum po miesiącu znajomości dziewczyna loda mi robiła i jakoś wiedziała co i jak,."" jak to toż to skandal to one juz nie takie czyste i nieuzywane w tym wieku;-) sam sobie chłopie przeczysz najpierw ze 18 to dziewica a potem ze w liceum to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
Jasne, jasne:D Żegamy Cię guru i z niecierpliwością czekamy na dalsze jakże oszołamiaące wyznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 27
namów teraz rówieśnice zeby zrobiła ci loda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polubić średniowiecze
:D:D:D Praca wymyślona tak jak i dziewczyna nastolatka :D Nie liczcie na jego szczerą odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×