Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niunia17

Czy faceci w wieku 25-28 latwolą kobietki w wieku 16-17 czy rówieśnice

Polecane posty

W sierpniu się żenię.To jest odpowiedni wiek dla faceta. Jestem naprawdę szczęśliwy z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony29lat
Ja tez sie raczej do 2lat ożenie tylko teraz szukam odpowiedniej dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynka19letek
Kurcze może faktycznie lepiej zostać dziewica do slubu co wy o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beattffka
eeeeeeetam myślę że jednak wolą takie bardziej doświadczone panie z tzw ikra nie jakieś podlotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat
jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_28_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmincia
Dziewczynka19letek Kurcze może faktycznie lepiej zostać dziewica do slubu co wy o tym sądzicie no co ty! wierzysz w to, co tu piszą? "tylko dziewicę na żonę" tralalala Prawda jest taka, że za zakochujesz sie i już! nieważne, czy to dziewica. Nie wiem, jaki debil ożeniby się z dziewczyną, tylko dlatego, ze jest ona jeszcze dziewicą? te teksty piszą chyba jakieś zakompleksione nastoletnie prawiczki, bo ja nie znam faceta, który by na serio stawiał za wymóg fakt bycia dziewicą. Znam nawet takich, których dziewice zniechęcają. Z resztą trudno mi uwierzyć, że koleś , który dobrych pare lat uprawiał seks jak królik pozna dziewice i przez pare lat (no chyba,ze chcecie brać ślub w tydzień po rozpocżeciu znajomości) zachowuje czystość, nie sypia ze swoją dziewczyną. gówno prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmincia
kobiety mają tak samo, jak faceci - musza się wyszumieć! i jeśli nie zrobią tego przed ślubem, to po ślubie na bank będą skoki w boki robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę to jest tak że jak baba puszczała się przed ślubem to i po ślubie będzie jej łatwiej zdradzać. A jak się zakochasz to przeszkadza ci to jeszcze bardziej że dawała innemu. TAKA JEST PRAWDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
Statystycznie w związku mężczyzna jest o 4 lata starszy od kobiety (Buss "Ewolucja pożądania - czyli jak ludzie dobierają się w pary") I wynika to z kobiecego "instynktu gniazda". Facet kilka lat starszy jest bardziej doświadczony, zaradniejszy (przynajmniej poodswiadomie instynkt tak podpowiada kobiecie). A faceci lubią o kilka lat młodzsze (podświadomie instynkt im podpowiada że młodzsza może dostarczyć więcej potomstwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i młodsze są weselsze bo nikt o zdrowych zmysłach nie bierze starej używanej zrzędy aby uprzykrzała mu życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
Choć muszę przyznać, że istnieją wyjątki od tej reguły. Gniazdo mojej kochanki jest o 23 lata starsze od mojego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
Geriafil... Przyznaję i się tego nie wstydzę. Jestem dumny z mojej małej ekscentryczności. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmincia
Piotr1979 naprawdę to jest tak że jak baba puszczała się przed ślubem to i po ślubie będzie jej łatwiej zdradzać. A jak się zakochasz to przeszkadza ci to jeszcze bardziej że dawała innemu. TAKA JEST PRAWDA widocznie nie znasz się na kobietach. ale ok! tak myśl sobie, bedzie wam łatwiej. Ja przed ślubem nie "puszczałam się" ale miałam kilku partnerów, wiem na czym polega seks i wiem, że nie musze niczego szukać, bo mój mąż daje mi wszystko, co lubię. Twoja nie bedzie tego wiedzieć i bedzie kusiło do nieznanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
żeby obraz sytuacji sie rozjaśnił nadmienie ze jestem sporo po 40-stce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
Rada dla wszystkich: lepiej używać stałych nicków. Powyżej ktoś się po de mnie podszył (kogoś prawda w oczy kole) Mam 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
ps: i moja dziweczyna jest ode mnie o 6 lat młodsza Do kobiety podszywającej się po de mnie: ile ty masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
Czasem myśle że osoby podszywające się pod innych to bardzo samotne, "puszyste" panie, które zbliżają się do pewnego wieku i wkurzają je realia tego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko widzisz jak twoi koledzy pukają 20 Ty to robisz z 40 -kiedyś będziesz tego żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
kim ty jestes ze zabolały cię moje pierwsze teksty. Ty się po de mnie podszywałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiony_tym_co_czyta
wraz z partnerką poznamy miłego starszego pana ,moze być z brzuszkiem ,do wspólnych zabaw z uzyciem akcesoriów.Lubimy scat,piss,anal i wulgaryzmy.Warunek-własne lokum bo póki co mieszkamy w jurcie na obrzeżach miasta 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałaś \"ale ok! tak myśl sobie, bedzie wam łatwiej\" z pewnością jakby puszczała się z innymi byłoby mi o wiele łatwiej:D i bylbym taki szczęśliwy z tego powodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×