Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przygnebiony

Jak odzyskać straconą miłość??

Polecane posty

Gość archi
rudy222 wiesz ja teraz sam nie wiem czego chce :) to smieszne ale tak wlasnie sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
Rudy222 Archi Tak właśnie czuje się facet wyleczony. Teraz to ty masz kontrolę nad sytuacją i właśnie wszyscy powinniśmy do tego dążyć. gratuluje. Podobny motyw był w tej książce. Teraz to ona musi się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
archi Na pewno nie jest łatwo i nie zaleznie jaka człowiek by decyzje nie podja i tak bedzie myslami do tego wracał. Tak na prawde nie ma idealnego rozwiązania rezygnując z jednej rzeczy posiadamy cos innego ale nie można mieć wszystkiego. Pytanie - na czym najbardziej nam zalezy ponieważ tzreba podjąć decyzje i tak jest ze wszystkim w życiu ciągłe dkonywanie wyboru. Miłość jest piekna ale ta zdrowa, prawdziwa i odwzajemniona. Człowiek chciał by jak najlepiej za pewne jak bys sie spytał swojej ex czego pragnie- szczęścia, miłości itd. Paradoks jest w tym, że niby chcemy tego samego ale nie można się porozumiec :) dobre co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Archi=wyglada na to ze zaczynasz zdrowieć :D ja tak miałem w pewnym momencie-i potem było jeszcze lepiej. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
chlopaki!!!!!! alez ta ksiazka daje porady moja ex znow byla i sie poplakala 2x jak opowiadalem jej jak dobrze mi ze poznalem kobiete itp. potem pytala sie czy jest mi dobrze bez niej ja powiedzialem ze tak i ryk potem mi sie przyznala ze jest zazdrosna i prosila bym odpisal czasami na jej smsa i czemu nigdy nie odpisuje a ja twardo ze mam lepsze rzeczy do zrobienia i znow lzy w oczach potem prosila ze lzami bym cos napisal jak ona napisze a ja ze moze i znow lzy i wkoncu sie przelamalem i zapytalem czy ona wie co robi bo widze ze teskni i chyba chce wrucic a ona tylko sposcila glowe i placz :) wypas jestem gora wielka gora !!!!! jestem pewien ze wymieknie niedlugo :) juz dzis prawie wymiekla :) czytajcie ksiazke od darko i robcie to samo ... w jakim ona byla szoku :) wychodzac czekala z lzami w oczach co powiem czy nie zapytam sie czy wruci a ja twardo nic !!!!:) wypas jestem z siebie dumny !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co do ksiązki-czytałem :D jaieś 5 miesiecy temu :D i rzeczywisćie pomaga-moja do mnie wróciła-tylko sprawa jest taka że nie wolna przegiąc-bo niekiedy trafia sie altruistka która nawet jak kocha to nie wróci gdy sie nasłucha że jest nam dobrze bez niej . Ale w Twoim przypadku Archi chyba działa. Trzymam kciuki :D W sumie ja teraz sobie czytam inne rozdziały bo przydałoby sie skoro wróciła to ja jakos zatrzymać :D zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
ona sie tak nie zachowywala zawsze widzialem ze czuje sie ze jest gora gwarantuje wam ze jestem pewien ze albo dzis jeszcze zadzwoni albo bedzie sms albo cos na gg:) jestem wrecz pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Powodzenia. Tylko wytrzymaj w byciu twardym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilzraniony
archi to bardzo dobrze...:) ciesze sie ze chociaz onnym sie uklada...:):) u mnie bedzie ciezko...:(:( ale jakos to bedzie zawsze byle mdobrej mysli...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
kamilzraniony wez od darko ta ksiazke i dzialaj nie rozpaczaj bedzie ok mowie ci ale ja nauczywszy sie tylu rzeczy a ucze sie w mig zauwazylem ze chyba juz jej nie chce bo jest multum innych fajnych dziewczyn kobiet na tym swiecie i po co mi ciagle klopoty jakie mialem z ex?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
wick ile czasu czekales? ja juz miesiac ponad a w twoim wypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
darko jak wyjdzie masz chlopaku skrzynie najdrozszego piwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
archi :) Juzczekam na to :) wiem ze wyjdzie :)) Ja mi wyjdzie z mojąbyła albo się odtruje z niej to wtedy ja stawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
darko ale wiesz zaszokowalem sie ze robiac odwrotnie dostajesz co chcesz jaki jestem szczesliwy jak widzialem jak mieknie :) tam ten kolo dobrze napisal musimy byc gora nie do zdobycia i one odchodza ale potem walcza o odzyskanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
edzia082 i co zrobilem test wyszlo 134 pointsy i co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
archi dokładnie tak Ja tez to zrozumiałem, choć trochęza późno :) Nie mam zamiaru sięodzywać. Jka da znaćto mozę sięzobaczymy ze wskazaniem na może :) Raczej czekam ażpoznam kogośkto jest mnie wart. Pozdrawiam i szczęścia życzę ( i wytrwałości) p.s. chce piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archi
darko bedzie nie jedno piwko kto wie moze spotkamy sie w 4 osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
archi Trzymaj kciuki to na jednym się nie skończy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilzraniony
Archi juz mam ta ksiazke...:):) czytalem i stosuje sie do niej zobaczymy czy w moim przypadku bedzie dzialac..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja czekałem 7 miesiecy. Miesiac to mi zajeło zebranie sie wogóle do kupy ;-) gdy zmieniłem zachowanie i zerwalem kontakt sama sie do mnie odezwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
Ciekawe ile ja poczekam. Wick I po tym czasie chciałeś jeszcze wrócić? Ja nie będę chyba do tego zdolny po takim czasie. Nie mówiąc jużo tym że raczej nie zamierzam być sam tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie byłem sam ;-) ale to nie było to wciaz kochałem była ale jej tego nie okzaywałem. Pozatym gdy ona uznała ze ja już nic nie czuję postanowiłą sie odezwac żeby kumplowac sie jak dawniej. No i wyszło na to, że jak zaczeliśmy przebywać w swoim towarzystwie to mi wszsytko wróciło. Tak po prosu któregoś dnia stwierdziłem że znów coś czuję do tej małej. I przestałem sie odzywać. Powiedziałem jej że musze sie nad wszystkim zastanowić, poukładać sobie wszystko do konca zaniom bedziemy znów przyjaciółmi. Ona podobno gdy sie o tym dowiedziała to... prosto sie wkurzyła. Że tak znów zrywam kontakt. Że nigdy nie bedzie tak jak kiedyś-tzn przed zwiazkiem. Potem zaczeła sie zastanawiać jakby to było spróbowac znów. A po miesiacu gdy zaczałem sie spotykac z nia jak z koleżanką wątpliwości sie nasiliły i postanowiła spróbowac jeszcze raz o ile sie zgodze. I tak to wygladało. A co bedzie teraz to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilzraniony
dzis napisalem do bylej na gg ale nie do nie jtylko do jej kolezanki z ktora mam zaklad napisalem jej zeby powiedziala jej ze zaklad nadal aktualny... i wchodze na gg pozniej patrze napisala moja byla ze jej powie i co tam u ciebie.. z buzkami wiecie o co chodzi.. normalnie jestem w szoku ale nie odp...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
Nieźle nieźle :D Czuję powrót hehehe Mam nadziejęze ja tak będę za miesiąc pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
Wszystkie sie kiedys łamią. Albo prawie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko potem zatrzymać ją przy sobie... bo jak sie znowu jej odmieni to co? znów wszyscy odzyskiwac bedą ? nie ma szans. W sumie sma sie sobie dziwie ze próbuje drugi raz... no zobaczymy . A ksiązka naprawde jest spoko i ogólnie naprawde pomaga. Tylko trzeba sie trzymać. Pozatym sama lektura nie pomoże-to musi być w nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam, nie moge spać ciągle mysle o niej to mnie chyba kiedys zabije. Ciężko mi jest pogodzić się z tym, że jej już nie ma, ze nie jestesmy razem 4 lata, kur... to nie mało tego się nie zapomina a ona ot tak sobie jest z kims innym supper. Czemu to musi być wszystko takie trudne - kochałem ja i nadal kocham. Tyle razem spędzonych chwil, przeżyć i że to dla niej nic nie znaczy az sie wierzyć nie chce - zakochała się w kims innym. Jak mnie to wszystko wkur...jak to ludzie ida na łatwizne, najłatwiej miec wszystko w dupie i iśc tam gdzie kasa - banał. Nie potrafie tego zrozumieć i sie z tym pogodzić to bardzo boli. Mogło być na prawde fajnie i przyjemnie, razem bysmy sobie czas spedzali, cieszyli sie życiem, nami :) a tu pozostał sam smutek i zal. Jak nie znajde sobie jakies kobity i sie znów nie zakocham to bedzie na prawde cieżko :( znam siebie i nie nawidze samotności. Ja tego nie rozumiem jak mozna tak postepowac, olac sobie wszystko czy to jest jakas kara bo juz sam nie wiem i co tu dalej robic bo bardzo mi jej brakuje - zasrane to życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darko
Rudy222 Moja ex odeszła po 5 latach i myślę że wiem co czujesz. Minął dopiero miesiąc i jest mi cholernie ciężko. Ale ja staram się wyleczyć. Z dnia na dzień po trochu przyzwyczajam się do sytuacji. Ona moze wrócic ale ja wole zapomnieć i życ dalej. Powtarzam sobie że jeśli nie otrafiła docenić tej miłości i mojego przywiazania do niej to nie była mnie warta. Łatwo to mówić ale musisz już wziąć się w garść, spotykaj się z innymi, baw się. Staraj się być typowym singlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×