Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warka czerwona

kto pije piwko ze mna? bo suszy

Polecane posty

etam sesja trzeba odreagowac przy piwku wekend uciekl a tu nikt nie pil jeszcze kefirek obiecala ze poszalejemy razem:) na macanko pewnie bym sie zalapal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka, te brudne łapska przy sobie, draniu :P sądzisz, ze Kefirek daje sie obmacywać byle komu :P ??? a tym bardzie grubianom spod ciemnej gwiazdy? 😠 nikt sie na tym topiku pewnie tak nie podnieca feriami jak JA!!!!!!!!!! Ale JAJCA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko , tak poszlo, ze mozemy dzis pic:classic_cool::D:) A ty gdzie jestes??Nadal w ojczyznie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pijemy na maxa potem mi sie oddasz:) tak jestem w domu wyyjazd sie przelozyl teraz na 15 lutego ja tu zwariuje tyle czasu bez kasy ale bedzie git:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie...Wczoraj wieczorem się ubrzdryngolilam jak świnia a dzisiaj na ciężkim kacu siedziałam w pracy. I żaden Kefirek mi nie pomógł!...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka wszyszystko co bedziesz chcial !jesli tylko kupisz odpowiednie produkty, oczywiscie:P Mnie gotowanie uspakaja:D ale bez przesady, musze miec ochote pogotowac, bo na sile to sie nie da:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka to zrob sobie drugie sniadanko;) ja nie wiem co na obiad dzis zrobie [albo moja mama] moze tylko zupe jarzynowa:D:Pto nie wiem , czy tym bys sie najdl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warka ja dopiero co snaidanie zjadlem:P wiec tak , czy siak , to bedziesz musial poczekac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warko teraz juz jestem po;) zupce:P Ale jeszcze czuje glod:( kurde mam zoladek bez dna chbya:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wareczko to znajdziesz dla mnie jakas sloninke albo golonke i troche smalcu do popicia???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×