Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anraCZ

Ktoś zaczyna ze mną od poniedziałku -11 grudnia !!!

Polecane posty

E_S_C_A_P_E --> właściwie to efekty są małe,czuję napięte mięśnie,ale nie widze,bo mam maly wałek skóry, która mi została po intensywnym odchudzaniu :( i to moja zmora, nie wiem jak tej zbędnej skóry sie pozbyć :( może Wy macie jakis sposób na to?? nie wiem czy powinnam nadal robic 6stke czy cos innego zacząć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasadenka--> ja też jak wazylam 56 kg to czulam sie jak motyl :) i chce powrocic do tej wagi przez 1,5 miesiaca max, wiem,ze to mozliwe, dlatego podjelam walke od dzisiaj :) a jak reszta lasek? jak ida Wam zmagania z odmawianiem sobie przyjemności? ja na sniadanko zjadlam jogurt+banan+płatki pszenne,pozniej obiad i kolacja, zawsze jadam 4 posilki,ale dzis sniadanie zjadlam o 10.30 no to same rozumiecie...jem co 3 godz i ost posilek o 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie odchudzajace sie panie :) Ja sniadanko jem najwieksze-talerz mleka beztluszczowego i platki, do tego kawa z mlekiem.. A w ciagu dnia planuje jablko, banan albo 2 i warzywa grilowane no ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo ja zawsze jakos zmieniam swoj jadlospis. Asiulek22---> nie widzisz efektow po tej a6w? kurcze bo ja jestem na 4 dniu i mam nadzieje, ze w krotce zobacze. A na uczelnie ja zawsze biore jablka. chyba najbardziej sycace jak dla mnie. No ale mozna tez banany, mandarynki, pomarancze, gruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek--> czuję,ze mam twardszy brzuch, ale nie widze,żeby cos mi sie zarysowało na nim, zadnych śladów jeszcze nie ma :( i to mnie dołuje, ale jak pisałam wyżej to mam taka fałdkę skóry po dużej utracie kg sprzed kilku lat i tej skóry nie umiem sie pozbyc, dlatego ten mój brzuch zawsze jest taki brzydki i nie wiem czy jak sie umięśni to będzie widac pod ta fałdką :( wczoraj miałam załamanie i juz miałam przerwac 6stkę, ale jednak zawzięłam sie i dałam radę :) dziś juz 12sty dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo licze na ta a6w bo wszyscy pisza, ze taka rewelacja a moj brzuch pozostawia wiele do zyczenia. Nigdy jeszcze nie bylam z jego wygladu zadowolona, no bylo zdecydowanie lepiej jak wazylam 8 kilo mniej ( kurcze to bylo rok temu i az trudno mi uwierzyc, ze przytylam od tego czasu 8 kilo.... ) nie bylam zadowolona do konca z jego wygladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Madziorek1212 - no pysznosci, ale nie radze brac przykladu ze mnie bo teraz nie moge sie od nich odzwyczaic. Asiulek 22 - ja na uczelnie tez zabieralam jablka, tylko musialam zjesc ich troche wiecej zeby nie czuc glodu, oprocz tego w naszym bufecie sprzedaja calkiem dobre salatki, teraz tylko nimi bede sie tam odzywiac :) i jeszcze jedno: prosze, poradzcie mi jakas dobra diete. nie chodzi mi o odchudzajaca tylko taka ktora pozwoli wrocic do formy i doda troche energii. z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo... normalnie slabo mi jak mysle, ze rok temu 8 kilo mniej wazylam... oki to mnie zdedcydowanie mobilizuje. Do dziela dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna_Studentka,musisz zastosdowac taka diete juz na cale zycie, czyli zdrowy styl zycia, wyklucz słodycze, ewent raz na tydz cos slodkiego, duzo ryb( tak jak ja :) ) ,duzo nabialu, warzyw i bedziesz zdrowa i szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahha,zaczęłam pić duzo zielonej herbaty i juz nie musze pic kawy, ktora piłam hektolitrami. wyszlo mi to nie na korzyśc, mam problemy z sercem, bo za duzo kawy :( ale przestawilam sie na zielona herbate, i czerwona kiedys pilam w duzych ilesciach- tez suppper :) a po zielonej herbatce mam takiego samego powera jak po kawce, wiec polecam green tea :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki,dziewczyny, uciekam na uczelnie, wpadne do Was wieczorkiem, 3majcie sie dzielnie :) buziaki dla Was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!Widze ze z was ranne ptaszki:D ja buszuje po necie do nocy a potem rano ciezko mi sie zebrac:(A wiec zaczynamy dzisiaj:)Widze ze wlascicielka topiku gdzies sie zapodziala,ale my walczymy:D Ja juz po sniadanku,niestety nie jadam rano duzo/od lat / wiec jak narazie tylko kawka i szklanka swiezego soku z pomaranczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serek17
Dziewczyny, zapisuję się do waszej grupki. :) Chce schudnąć 8kg do powiedzmy końca stycznia. Na razie wyglądam dosyć tragicznie (174cm, 86-67-96)..., w każdym razie czuje się okrooopnie z moimi 61kg. Wspierajmy się nawzajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) na śniadanko zaliczyłam szklankę ciepłej wody-teraz czerwona herbatka, a pokusa była duża..oj duża....-siostra przyniosłą pachnące pyszności -świeże pieczywko, bułeczki i inne wspaniałości-ale nie uległąm po raz wtóry-ale jestem z siebie dumna:D wiecie,że nie odczuwam głodu, nie boli mnie głowa i generalnie czuje sie bardzo dobrze. a`propos A6W....zrezygnowałam z niej po 10 dniach...fakt brzusio zrobił się twardszy,ale ja chyba nie mam cierpliwości, no, ale to nic:) i tak jestem fajna , hihi! miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
cześć wam dziewczynki widze tu kilka znjomych ników, więc i ja się do was przyłączę ja stosuje diete niskowęglowodanową i chce do swiat zrzucic jakieś 2 kg, myślę ze spokojnie toz robię, a co mnie zdziwiło jestem jakiś czas na dietce niskowęglowodanowe i w weekend poluzowałam tzn zjadłam troche słodyczy ogólnie nieprzepisowo ale schudłam pół kg, dla mnie to ekstra, chyba warto robić dni węglowodanowe raz w tygodniu, a jak wasze postępy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serek jak ty wygladasz tragicznie to co ja mam powiedziec/wzrost mamy ten sam/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze to nie wydaje mi sie ze wygladam okropnie,.....Okropnie to tylko sie czuje:(z moimi kilogramami,dlatego postanowilam walczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja biegne na uczelnie, teraz doceniam to , ze mam dosc daleko, chce mi sie czy nie chce i takmusze isc jakies 25 minut tak samoz powrotem, zawsze chociaz tyle obowiazkowego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta83
monisiap - ja również ograniczam weglowodany, w ostatni weekend sobie poluzowałam, było białe pieczywo i słodycze a nawet spagetti i kilogram do przodu :( Dlatego od dzis nawet nie zblizam sie do nich... Zobaczymy jaki bedzie efekt :) Ja śniadania jem dość duże aby mnie nie ciagneło do podjadania :) Wpadne wieczorkiem Tryzmajcie sie dziewczyny Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaG
hej ..moge sie dolaczyc ??? Dzis jem tylko owoce i warzywa . Chce schudnac od swiat - choc 3 kg. A tak wogole 5, 6. Waze -66kg.przy wzroscie - 172.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingaG
nie mam pomyslu na diete. nie bede jadla slodyczy , bialego pieczywa, ziemniakow i wielu innych dobrych rzeczy. Skupie sie na warzywach i owocach , bialym miesie i ciemnym ryzu.Moze sie uda. Tyle ,ze jak pojde na imprezke (a mam jedna za kilka dni ) to skusze sie na dobre amku i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oHoho a jednak nie bede sama!!! bardzo mnie to cieszy :) wlasnei przyszlam do domu i jem salatke : salata pekinsa ,pol papryki czerowonej ,3 brukselki +sos wg dr atkinsa(srednia miseczka) mowie wam pychaa bo tak w ogole jestem na atkinsie tzn to jest troche ketogeniczna troche atkins....a wy na jakich jestescie dietach no i czy udalo wam sie zaczac od dzis razem ze mna?? :) asiulek 22-jakbym schudla te 15 kilo to bym wazyla 60 przy wzroscie 170 :( ehhh .....no ale nie zalezy mi juz na szybkim schudnieciu mysle ze miesiac na 5 kilo to chyba zdrowe myslenie jak bedzie wiecej plakac nie bede :D no ale oczywiwscie po tym miesiacu niczego nie bede przerywac ..... piszcie piszcie kobity jak wam idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisiap
a edyto co jadasz? u mnie nie wiem czego tak ale właśnie zleciałam a bałam się tego, ze jak bede jadała węgle to momentalnie w góre mi kg polecą a tu niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisiap warto robić sobie jeden dzień w tygodniu z węglowodankami chociażby dlatego że nie znudzi Ci się dieta. ja tak robię chyba tylko dlatego jestem na diecie już 3 miesiące ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna _Studentko _ jesli chodzi o diete dodajaca energii to polecam kapusciana ...kiedys sama stosowalam to jest bodajrze 2 tyg, mi na szczescie ta zupa smakowala inni po 3 dniu nie moga na nia patrzec ale pomysl co maja te 2 tyg do calego zycia to jest nic :p ta dieta jest praktycznie na dodanie energii ale przy okazji kto wie moze cos tam sie zrzuci na niej ....jesli chodzi o mnie po tygodniu odczulam przyplyw energii jak nigdy az sama sie zdziwilam ale to bylo jakis rok temu teraz wsyztsklo wrocilo do normy (ale bez gorszego skutku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreciku pojawilas sie:D.....Ja staram sie ograniczac kalorie,i na tym polega moja dieta,bo nie mam narazie lepszych pomyslow..Bede sie starala jadac tak do 800 kcl to przynajmniej bede jadla to na co mam ochote...A teraz wcinam pyszna zupke/dietetyczna oczywiscie/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to tez nie zalezy mi by szybko schudnac tylko schudnac trwale:)Od roku odchudzam sie szybkimi dietami i wszystko zawsze wraca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy i tak macie wszystkie malo do zrzucenia :) ja sie wzielam za siebie ostro !! ale z glowa i powoli ...wszytsko w swoim czasie dziewczynyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×