Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mysica

Pessar - czy ktoś miał??

Polecane posty

Gość gosik82
Cholercia zwariowac z tym facebookiem idzie ! Twojego męża też nie moge znaleźć bo jest kilku Marków Wolańskich ehh a jak wpisuje miejscowość to nic nie wyszukuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
gosik mój mąż jest bez zdjęcia.Może tak będzie łatwiej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Może poszukaj ireny Maryniak z Kołobrzegu-to moja mama i ona ma Marka wsród znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Na zdjęciu jest w takim zielonym sweterku,a w tle jest chłopiec od nas z rodziny.Łatwo znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
gosik niedługo my będziemy miały takie śliczne bobaski:).Nadal jestem w szoku jak zobaczyłam Aneczkę:).Jest prześliczna:)Nie dziwie sie juliuli,ani Aleksandrze,ze maja mało czasu na pisanie:).Jeśli rodza sie tak ładne dzieci to to jest najpiękniejszy widok na świecie:)Też wrzuce foty jesli Marysia urodzi sie cała i zdrowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Ale sie rozpisałam hi,hi,ale tylko ja jestem sama w domu:).Aleksandra gdy zobaczyłam Anię to jakos przestałam bać sie porodu,bynajmniej na dzien dzisiejszy:).Wieczorkiem nie będe juz chyba pisać,bo spędze go z mężem,a jutro rano jedziemy do Koszalina.Dzieci zostaja same w domu,bo na 10 musza iśc na próbę do teatru:).Jedziemy załatwic pare spraw,a przy okazji wyciagne go do jakiejś kafejki:).To nasz ostatni weekend.Odganiam mysli o nadchodzacym tygodniu:).Co ma byc to bedzie:).julaula jeszcze nic nie wie o Ani:).Na pewno bardzo sie ucieszy gdy wejdzie na forum:).Jestem Ciekawa co u niej i Antosi:).Teraz bardzo mnie przeczysciło.Ciesze się,bo od dwóch tygodni załatwiam sprawy za pomoca cZopka z gliceryny.Czasami takie przeczyszczenie moze byc oznaka zblizajacego sie porodu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Cholender moja Kasia cos źle sie czuje.Oby to nie była grypa:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosik82
wysłałam zaproszenie Twojemu mężowi mam nadzieje że to ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
gosik dobrze znalazłas:).Juz Cie dodałam do grona znajomych:).Jak sama widzisz nie mamy ich zbyt wielu,bo mąż prawie wcale niekozysta z facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
gosik jak mi sie uda to spróbuję wkleic foty swoich najblizszych i mła:).Masz bardzo fajnego synka:).Co do brzusia to Twój jest mniejszy od mojego hi,hi...:).gosik Tobie sie udało wejśc na nk Aleksandry jesli mozesz to podaj jej mój nr.fona.Nie chce go pisac na ogólnym forum,bo tu kazdy może wejśc. Pod Kołobrzegiem w Ząbrowie jest podobne jezioro jak to na zdjeciu.Jeździliśmytam z dziećmi na grzyby:). Ten samolot na zdjeciach był sklejany jak wkurzałam męża.Yamoto zostało zaczete,a potem spalone w piecu.Teraz skleja cos nowego,Odkad pogodzilismy sie nie rusza modelu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Aleksandra ogladałam zdjęcia i synek tez jest fajnym dzieciaczkiem.Ania jest podobna do braciszka:).Moje dzieci urodziły sie z czarnymi włoskami,a teraz maja blond włosy.Mąz ma ciemne,ale ja jestem blondynką:).Tak patrze na Waszych mężów i widzę,ze są dość postawni...mój jest drobnej budowy i teraz wygladam przy nim jak armata hi,hi...:).Aleksandra mój brzusio jest ciut mniej wypiety od Twojego na zdjeciu,ale bardziej okragły i podobny na wielkośc:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
gosik psa masz superowego.Moja przyjaciólka ma podobnego-Lakiego.Nie daj bóg,aby zerwał sie ze smyczy wtedy ucieka i wraca po paru dniach z panami ze strazy miejskiej hi,hi...:).Zawsze w tym czasie cos odstawi,a to zagryzie kota,a to cos zmajstruje.Moja przyjaciólka Aga co rusz płaci za niego kary:).Po powrocie z gigantu nie obejdzie sie bez kąpieli i wizyty u weterynarza:0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
dziewczyny ustalmy gdzie bedziemy sobie pisać,albo tu albo na facebooku lub gdzie indziej.No i musimy dac namiary dla juliuli:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
dziewczyny zgłaszam do usuniecia nasze wpisy z forum gdzie podajemy swoje namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaula
Od razu sie zorientowałam ze Aleksandra wróciła jak odebrałam poczte:) GRATULACJE Aleksandro zdrowej córeczki!!!!! Bardzo sie ciesze ze juz jestescie w domku i mozecie sie cieszyc soba nawzajem :) Kurcze ja nie mam ani NK ani Facebooka :( jakos nie mam przekonania do tych portali ale moze czas bedzie je zalożyć. Poki co to napisze do ciebie na poczte soniu to moze przeslesz mi zdjecia Aneczki :) A pozniej oczywiscie Marysi :) A pozniej oczywiscie jesli Gosia sie zgodzi jej dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Oki julaula:).A co tam u Ciebie i Antosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
gosik i Aleksandra widziałam na zdjeciu córcię juliuli:).Jest sliczna i podobna do Ani:)Mam do Was pytanko-czy moge podac Wasze adresy na @ dla juliuli?Wtedy juz będziemy miały wszystkie ze soba kontakt.To forum jest poswiecone pessarowi,a my juz lada dzień bedziemy nie w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaula
Wczoraj byłysmy u lekarza i na szczescie Tosia zaczeła przybierac na wadze i tak to wszystko dobrze :) Oczywiscie wasze przypuszczenia okazały sie prawdziwe bo moje malenstwo miewa juz kolki :(:( musze uważać na to co jem :) A za poradą Gosi kladziemy sobie Antoske brzuszkiem na naszym i zobaczymy przy nastepnym ataku czy pomoże bo teraz robimy to zapobiegawczo :) Pozatym humorzasta dziewczyna sie robi, uwielbia sie kąpac ale ubieranie po kąpieli to straszna meczarnia bo krzyk taki ze pewnie sasiedzi z naprzeciwka tez słysza hihihi. A ja nie odzywalam sie bo nawet komputera nie właczalam starałam sie wykorzystać czas na nauke bo w niedziele mam egzamin z finansów co prawda termin zerowy ale wolałabym mieć to za soba w pierwszym podejściu. Soniu popieram likwidacje konta zwłaszcza córki na NK, jak dla mnie ten portal to jedno wielkie zło co prawda idea powstania była słuszna ale nasze społeczenstwo zrobiło z tego jakis serwis matrymonialno usługowy ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraN
s0nia jak najbardziej prześlij mój adres juliuli no i do mnie też powysyłaj adresy dziewczyn bo nie mam kiedy szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Denerwowało mnie to ,ze dodawali sie do mnie znajomi,z którymi od lat nie utrzymywałam kontaktu,chociaz często widywalismy sie na miescie.Głupia sprawa gośc pisze do mnie,a na ulicy,ani cześc,ani pocałuj mnie w d...ę.Zwykli łowcy znajomych.Im wiecej znajomych tym bardziej jesteś gość,ech...szkoda słów.Ja swoich znajomych mam na telefonie i utrzymuje z nimi stały kontakt. Dobrze,ze Antosia przybiera na wadze:).Moja Kasię kładłam na brzuszku od urodzenia.Spała na brzuszku,a ja miałam poczucie bezpieczeństwa,ze sie nie zadławi itp...:).Kolke miała ze dwa razy.Raz od cytryny,a drugi chyba po bigosie. Ot i mam romantyczny ostatni weekend...mąż zjadł i usnął przed kompem.Pisałam Wam,ze mam kompa na wprost łózka:).poszłam sie wykapać,a mój biduniek wtedy odleciał:).Nie mam jeszcze małego telewizorka-Marysi to teraz troche czytam. Życze Wam miłych snów,a ja zatapiam sie w lekturze:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Oki Aleksandruniu:).Zaraz dam juliuli Twój adres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Aleksa,ale ja mam tylko Twój na facebooka,a nam chodzi o adres na @e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Aleksandra wysłałam Ci e-maila do juliuli na facebooka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraN
s0nia mój mail jest podany w informacjach o mnie na facebooku nie dotarła do mnie wiadomość z adresem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraN
a jest :) ślepa czasem jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Wróciłam z Koszalina:).Odezwe sie chyba dopiero wieczorkiem.Jestem w domu z mężem i chce spedzic z nim ostatni weekend razem przed szpitalem.Potem napiszę do Was:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Mąż pojechał z córka na zakupy ,a ja sobie leżę:).Całą noc nie spałam i ogladałam filmy.Gdy o 6 rano postanowiłam iśc spać to nie dałam rady:).Aleksandra i julaula mam nadzieję,ze Wasze maleństwa czuja sie dobrze.Wczoraj pokazałam fotkę Ani i Antosi mężowi był zachwycony i powiedział,ze juz niedługo będziemy mieli swoja Marysieńkę.Nadal bardzo boje sie porodu,ale dzięki Wam i maleńkim istotkom,które zobaczyłam wiem,ze dam radę i wszystko wytrzymam:).Antosia i Ania uświadomiły mi to jak duza jest już Marysia:). gosik nas czeka teraz trudny tydzień.Mnie nawet gorszy,bo mogę polezeć w szpitalu i z półtora tyg.nim urodzę,a z Tobą szybko załatwią sprawę.Nie bój sie niczego.Zrobią Ci znieczulenie i za jednym zamachem zdejmą pessar,szew i zrobią cesarkę:).Hmm....drugi synek:).Mąż zrobi z nich piłkarzy:).Koło mojego domu jest euro boisko.Sa na nim ze cztery rózne boiska.Tutaj nasza kotwica przychodzi na treningi i szkola tu młodych chłopców.Mój Oskar nie gra w piłkę,bo lubi czytać i to jest jego pasją:). julaula trzymam kciuki za jutrzejszy egzamin:).Zdasz go celujaco:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraN
Dziewczyny powiem Wam że moja mała jest bardzo grzeczna na razie :) płacze tylko przy kupie albo jak jest głodna a tak to śpi :) chociaz niedługo pewnie się to zmieni i pokaże charakterek :) s0nia leż póki możesz :) ja gdyby nie to że syn jest bardzo aktywny to też bym poleżała ale w nocy mam kiedy pospać to nie narzekam za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s0nia
Leżę,bo tylko to mi pozostało.Aleksandra czy naprawdę minął Ci strach przy pierwszych bólach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×