Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Pozbywam się brzuszka, kto ze mną?

Polecane posty

hej widzę, że słabo wateczek sie rozwija :( Po małych zachwianiach wagi u mnie staneło na 56kg w ubraniu :) (choc to raczej zasługa paskudnego przeziebienia z wysoka gorączką i braku apetytu). Nie wiem, czy aby dobrze sie mierzę w talii, bo oczom nie wierzę - ubyło jakies 5 cm w m-scu gdzie obwód najmniejszy :D A ostatnio nie ćwiczyłam wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
a co cwiczysz bo mi po 6 stce tylko 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie 6 ćwiczyłam, ale doszłam tylko do kilkunastu dni- wtedy nie było efektów, łykałam też bio cla z ziel.herb. Nie ćwiczyłam nóg specjalnie, a mam teraz za szczupłe. Wyglada na to, że choróbsko mi \"pomogło\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,jest tam kto?stanęłam na 69cm i ani rusz dalej może jakiś kremik wyszczuplający,poradzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloo
Nie zrozumcie mnie dziewczyny zle, ale tak sobie czytam ten wasz topic (mam podobny problem :() i niestety musze was zasmucic bo mysle, ze cwiczac tylko miesnie brzucha i jego okolice nie uda wam sie osiagnac zamierzonego celu :( Ja tez tak robilam i owszem miesnie sie pojawialy, ale nie wygladaly lafdnie bo nie spalalam tluszczu,. Tak wiec dziewczyny kupcie sobie jakas plytke z aerobikiem, zaczniejcie uprawiac jakis sport i dopiero pop spaleniu troche tluszczyku zacznijcie rzezbic brzuszki :) Tak bedzoe o wiele ladniejszy :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko, nasz topik zdycha:O, a tak dobrze szło, dziewczyny, gdzie jesteście? Udało mi się pozbyć 1cm, hurrraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina 72
piszcie dziewczyny zeby topik nie zdechl-zostal mi tydzien 6 stki moze nie ma rewelacji ale jest ladnieszy brzuszek-potem bede cwiczyc dalej np abs a caly czas cwicze pilates i wygladam ladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od 4 i co
cwiczy ktos tutaj z hula hop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja ćwiczę i odkąd dociążyłam moje koło to znowu straciłam trocę z brzuszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtta
wszystkie schudły i poszły sobie...:)dziewczyny a da się tak kręcić jak hula hop...bez hela hop....jak myslicie będzie taki sam efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtta
fajny temat nie kończcie go bo ja nie zdążyłam a też mam problem z fałdkami na brzuchu niby jestem szczupła ale tylko dopóki nie usiądę...:)w miejscu talii porządny wałek...:(z 6 cm do zgubienia ...poważnie te HULA HOP tak działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działa, i to jak tylko musi być cięzkie;) ja jestem cuda w pasie, ale jak usiądę to mam wałek, szczwgólnie u góry ----> moja mama mówi, ze to wygląda jak wole gołębie:( co ja mam z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze ja sie do was dolacze, ja wlasnie dzisiaj kupilam sobie koleczko, ma 80 cm srednicy dosypalam troche kaszy manny, co by ciezsze bylo...narazie idzie kiepsko,ale co nowa proba to dluzej sie trzyma :))))) trzymam za was kciuki dziewczynki!!! ....za siebe tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze ja sie do was dolacze, ja wlasnie dzisiaj kupilam sobie koleczko, ma 80 cm srednicy dosypalam troche kaszy manny, co by ciezsze bylo...narazie idzie kiepsko,ale co nowa proba to dluzej sie trzyma :))))) trzymam za was kciuki dziewczynki!!! ....za siebe tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnaś jeść tłuszczów, zero słodyczy, mniej węglowodanów, więcej białka. Pamiętaj aby się nie głodzić, bo będziesz chudła wolniej! W miejsce przekąsek łykaj warzywa i owoce. Możesz też łukać suplementy przyspieszające spalanie tłuszczu. Do tego aeroby:skakanka, hula hop, sepper, basen. Po ćwiiczeniach na aerobach jakiś wysiłek siłowynp. na siłowni. Wieczorkiem np. spięcia, brzuszki, jeszcze jedna seria hula hop. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***rogalik***
Dziewczęta ja już się pozbywam ze 3 lata i nie mogę. Fałd jak był tak jest. Raz większy jak mniejszy. Wkurzam się, bo ogólnie jestem szczupła, tylko ten brzuch jak 4 miesiąc ciąży. Właśnie kupiłam stepper skrętny i postanowiłam robić 100 bruszków dziennie. Z hula hop nie probuję, bo w domu to pomyślą, że już oszalałam i znów się nasłucham. To pozdrawiam i zabieram się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetka
Maria22 bardzo Ci dziękuję:) A możesz mnie uświadomić co powinnam jeśc,by było zawarte w pożywieniu dużo białka? Codziennie piję sok marchewkowy,trochę innych warzyw też jem.często też zapycham się sucharami(czy one tuczą??) mogę je jeść>?? Planuję kupić sobie hula hop,naprawdę ono tak dobrze działa??a ile czasu dziennie trzeba ćwiczyć na nim??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka32
cześc,a jak to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska83
uzywajcie skakanki hula hop i dieta przedewszystkim ale nie glodowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulita206
Hej laseczki widze, że wszystkie piszą o \"fizycznych\" metodach, a czy któraś np robiła sobie zabieg wyszczuplający Guam? jest to rewelacyjna metoda pozbycia sie nawet bardzo starego tłuszczyku, najważniejsze jest to aby zmierzyc saie dokladnei przed i po zabiegu bo efekty sa juz po 1 razie! a ubytki DO 10co oczywiscie zalezy to od wieku, otyłosci, ilosci tkanki oraz celulitu. naprawde polecam, w gabinetach kosm jest to oszt ok 70-100 zł ale na allegro mozna samemu kupic preodukty i wykonac to w domu, nei potrzebna jest zadna aparatura, poprostu miszamy troche proszku z zelem nakładamy na brzuch, uda posladki (tam gdzie chcemy zgubic nadmiar) i owijamy sie zwykłą folią spozywcza. kładziemy sie pod ciepły koc na 45-60min i sie relaksujemy. naprawd super. Ja znowu Guam zaczynam od srody (proszek 1 kg + zel 250zł) czyli wychodzi 25zł za jeden zabieg a w gabinetach żadają 75-100!! a w domu spokojnie przy pomocy 2 osoby mozeby zafundowac sobei spa w domu. jezeli chcecie o tym poczytc to macie link: http://www.cosmoline.pl/ oczywiscie nei kup[ujcie folii za 20zł w swoim sklepie kupicie taka samą za 3 zł. pozdr gorąco Paula(studentka kosemtologii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×