Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Pozbywam się brzuszka, kto ze mną?

Polecane posty

Dziękuję serdecznie za gratulacje i za to że trzymacie kciuki. Byłam wczoraj pierwszy raz na fitness, było super, jestem bardzo zadowlona, aha zapomniałam dodać że od 1 stycznia do dnia dzisiejszego schudłam już 3 kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny:) gdzie jestescie, jak nie będziecie pisać to mój topik umrze:D I co wtedy? Piszcie, wszyscy są mile widziani:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo !!!! ja również chcę sie przyłaczyc..chodzi mi głownie o brzuszek i moje nieszczesne boczki !!!!! ps a wie ktos cos na temat cellulitisu jak sie go rowniez skutecznie pozbyc ??? pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam celulitu:D, ale mysle ze cwiczenia oraz masaż takim urządzeniem antycelulitowym jakis kremik i peeling ----> swietnie trafiłas, to jest topik dla chcących zgubić tu i ówdzie:P Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak jak jak
jak długo kręciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 30 min/dziennie, ale teraz dorzucę kolejne 10 min. w ciągu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomniełabym, jeszcze masuje brzuch urządzeniem antycelulitowym tak z 10-15 min. no i krem wyszczuplający:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem! nie mam jeszce hula hopu zakupionego wiec nie cwicze, ale mam zamiar wyprobowac te cwiczenia z modelingu:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ćwicze i ćwicze:), kurcze wydaje mi się że sama prowadzę ten topik:O Wpisywać mi się natychmiast!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też , ja też!!! :) Czy mogę się przylączyć????? U mnie w talii - jeżeli mogę jeszcze używać takiego slowa;P - jest 76 cm a w biodrach - 100 cm !!!! aż się przeraziłam :( czas start Wytyczne: - żadnego chleba, ziemniaków i słodyczy - 20 min dziennie kręcenia hula hop - zero słodkich napojów - 2 razy w tyg basen i nie siedzenie w jacuzzi, ale PŁYWANIE waga: 62 kg wzrost: 166 cm CEL: 50 kg 🌼 razem nam sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do----> Tygrysekak, jasne zapraszmy, najważnijsze jest wsparcie:D i samozaparcie:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tez zaczynam - od jutra:) tzn jutro zamierzam kupić hula - hop. Interes niedrogi a ile pożytku:) Może wiecie gdzie w Warszawie można kupić hula hop?? najlepiej gdzieś blisko centrum. A czy wy stosujecie jakąś dietkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria 99
Tygrysek.ja takze mam takie same wymiary jak ty i jestem wsteząśnięta.Nawet wzzrost iwaga sie zgadza. Napisz czy juz zaczelas cwiczyć i jak to znosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję dietę! jem wszystko oprócz słodyczy:) a tak kocham czekoladę eeeh:( to skutkuje, ale ja geberalnie jadam niedużo i lekkostrawnie, więc trudno byłoby mi z czegos zrezygnować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie mi co daje krecenie hula-hoopem? tylko stracimy tzw \"boczki\" czy cos wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 dni temu kupilam hula-hop w supermarkecie TESCO na dziale z zabawkami.o srednicy 70cm, za ok 4 zl.byly same lekkie.wypelnilam go w domciu ryzem i teraz jest ok :) fajnie sie kreci i lepiej \"masuje\" mi boczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudnie się wszędzie - boczki, opnka, pas, podbrzusze i to co u góry też spada - tylko trzeba wytrwałosci, ćwicz tak od 30-40 min/dziennie + masaż a za 4 tyg. efekty będą super:) i wpadaj do nas, serdecznie zapraszamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka886
tez sie chce przylaczyc bo w grupie razniej :))) zrzucac zbedene boczki i inne takie :)) od dzisiaj tez zaczynam krecic hula-hop :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciaz jeszce nie mam hula-hop:(ostatnio byly same male, takie dla dzieci i czekam na dostawe wiekszych, cwicze za to 8min cwiczonka na brzuch bo bardzo mi sie podobaja:) mysle czy by nie zmusic sie ponownie do 6 weidera..jakos wciaz brakuje mi zapalu, aha no cigale marze o pojsciu na vacu well, ale na razie musze odlozyc kase:) pozdowionka jak tam efekty?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej nenemosha
a masz może 8ABS rozciągające? Proszę wrzuć gdzieś np na wyslijto ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rozciagajace, wszystkie 8 minutes mozna szybciutko sciagnac z megaupload, wystarczy wpisac w wyszukiwarke tam. jak nie da rady to postaram sie wrzucic gdzie indziej, daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo !! widzę że jest coraz więcej osób... ładnie ładnie :) ja sie troszke zaniedbałam przez ostatni tydzien i postanowiłam sprobowac jeszcze raz !!! tylko z ta motywacja kiepsko :( Maria22============>>>> jakie urzadzenie do celluitu posiadasz bo jest wiele, skutkuje na brzusio ???? pozdrawaiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlLo dziewczyny ja równiez sie z checia przyłacze ... mam nieszczesne BOCZKI ktore spędzaja mi sen z powiek !! i nie tylko CELLULITIS !!!!!! bUUUUUUU to najwiekszy moj koszmar !!!!! ale najwazniejsza motywacja !! :) 3majcie sie i pisujmy jak najwiecej aby sie wspierac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do-----> Jullia, mam takie z Oriflame, pomaga (tak mi sie wydaje) to jest link abys mogla zobaczyć to urządzenie:) Pozdrawiam http://www.oriflame.pl/prod/offers/CurrentBrochure.jhtml?%2Foriflame%2Fcommerce%2Fbrochure%2FOriPageBrowser.currentPageIndex=73&_D%3A%2Foriflame%2Fcommerce%2Fbrochure%2FOriPageBrowser.currentPageIndex=+&_D%3AflipLeft=+&_D%3AflipRight=+&_DARGS=%2Fprod%2Foffers%2FCurrentBrochureMenu.jhtml&flipRight.x=8&flipRight.y=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.22
NO, ja musze przyznać, ze już widzę efekty :) Brzuszek wygląda o wiele lepiej, wraca do swojego dawnego stanu. Jeszcze trochę, a będzie to, czego chciałam. Chyba pisałam wcześniej pod innym nickiem, qwięc przypomnę, że mój sposób to: * nie jem niczego po 18 *30 min dziennie hula hop * cały zestaw ćwiczeń 8 minut, nie tylko na brzuch. Tylko z ud na razie nic nie schodzi :( Muszę być bardziej cierpliwa, no ale na uda to jest osobny topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska567
jak mam zrobic zeby cwiczyc tak jak wy regularnie,nie ma checi ale musze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×