Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Witaj - Ja chcę Fasolkę. oby brak @oznaczal 2 kreski. :) Judytko jesteś bardzo silna i Twój maluszek też. :) Mam nadzieję, że już niedlugo wszystko bedzie w porządku i maleństwo nie bedzie musialo już cierpieć. ❤️❤️❤️ Hej Colia. :) Iwonko czekamy na zdjecia. :) Beti- a może dal Ci luteinę bo jesteś w II fazie i może podejrzewa u Ciebie niski progesteron? Widzę, że jak nie koledzy z pracy to myszka plata Ci figle. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wczoraj pisałam ale mi zżarło wpis wrr i nie mialam czasu jeszcze raz:( Sabra chciałam cie pocieszyc z tymi plamkami, miałam takie plamki 28 dni po fakcie jak @ 2 raz nie przyszła i wtedy dodatkowow jeszcze zaczela mi sie grypka:( strasznie sie bałam pisałam smsy z doktorkiem, normlanie myslałam że to juz koniec:( a hjak policzyłam dni okazało sie że byl to termin @ i plamienia własnie brązowawe trwały u mnie razme z przeziebieniem jakies 4-5 dni , normlanie tak jak kiedys mialam okres. Wierze że u ciebie to wlasnie to:) Granini bardzoe sie cieszę:):) Asiu to pierwszy dzien z niania juz za wami:) wierze że ci ciężko:( ale ty jestes twardziel i przezwyciezysz chwilowe smutki:)a badania zrob koniecznie. Pozdrawaim wszystkie dziewczyny:)i sorki ze tak rzadko pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Małe plamienie to normalna rzecz. Jak jest się zafasolkowanym to tak jak napisała moja poprzedniczka około terminu miesiączki tak się dzieje. Jeśli jest duże i trwa długo to wtedy już można się zastanawiać. Także spokojnie. Sabruś a powiedz no nam czy mocno plamisz czy raczej można to nazwać brudzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coli-Witam Ja zaraz zaktualizuje tabelkę. U mnie 1 dzień @. Własciwie to wczoraj wieczorem dostalam @, ale zaczne liczyć od dziś. Sabra-ja jeszcze niedawno zapieram się, ze in v. nie. Ale kto wie, czy nie przyjdzie mi stanć przed takim wyborem.... Ale myslałam, ze jesli już to będę chciala by zapłodniono mi max 3 jajeczka i podano za 1szym razem 2 a potem jak te sie przyjmą to za 2 lata wroce po to jedno. Wiem, ze na zyczenie pacjentow Novum tak robi. Tyle, ze jesli sie nie przyjmą, to całą procedurę powtarza się raz jeszcze, co oczywiście wiąże się z kosztami i koszmarem przechozdenie przez całą kurację. Moje pytanie do Ciebie i foli jest takie. Napisalas, ze zaplodniono 20 jejeczek. Podano Ci chyba 2 zarodki (tak sie robi). A co z resztą? Czy może żle zrozumialam i zamraża się niezapłodnione jajeczka, które się rozmraża i zapladnia i dopiero poadje. Juz sie pogubilam w tym wszystkim. Mzoesz mi powiedziec jak to jest?? Meczy mnie ten temat, bo moze i ja kiedys stane przezd wyborem i chce sie psychicznie do tego przygotowac. Pozdrawiam!!! Granini-sliczna beta. niech rosnie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanka:... Czy mozna brać espumisan? Jak chronić się przed infekcjami?Ja dużo jeżdżę trajtkami i w salonie też prychaja. Teraz przez brak mrozów tyle świnstwa wisi w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01.......... już 2 lata 8 miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....29.12.....29...25-27.01 ....13 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka mam nadzieję, że ten stan zapalny szybko minie. Fajnie, że mała powoli akceptuje opiekunkę :) Sabra, nie mozesz wziąć zwolnienia i troszkę poleżęć w domku? Nadwiślana, przykro mi z powodu @. co do twojego pytania: ja miałam zapłodnionych 6 jajeczek, z tego podano mi 2. Zamrożone mam więc 4 zarodki. Płacę za przechowywanie raz na rok, za pierwszy roku chyba 1000, potem 500 zł (ale nie jestem pewna). Jak dziecko będzie miało 2 latka to zgłoszę się do kliniki i podadzą mi 2 lub 3 (wolę chyba 2) - z mrożonych jest mniejsza szansa więc czasem podawają 3, przynajmniej kiedyś tak było, teraz się od tego odchodzi chyba. Jeśli się nie uda to mam jeszcze jedną szansę z pozostałych zarodków, a jeśli się uda - to po następne zgłoszę się znowu za klejne dwa lata :) Napewno ich tam nie zostawię, w sumie chciałabym mieć trójkę dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanka, rozumiem twój niepokój bo mnie też to męczyło przed in vitro, ale zarodków nie mam dużo wiec myślę, że bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko orutnie chce mi sie spac. Wiem, że potrzebne jest 8 a nawet więcej nocnego snu ale nie wychodzi :( A piersiątka pękaja mi w szfach...słyszę jak strzelają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi pękaja w szwach:)powoli beda mniej boleć:) ale calkiem bolec nie wiem czy przestana bo mnie czasem jeszcze bola.A włąsnie z tym spaniem chyba róznie jest. Ja spie moze pol godzinki lub godzinke wiecej niz normlanie, ale zmeczenie faktycznie nachodzi szybciej człowieka:( męczy mnie np latanie po marketach wrr nie cierpie tego a uwielbiałam po sklepikach a teraz szybko sie mecze i szukam ławeczki. Chociaz i tak widze małą poprawe np do konca 3 m-ca rano mdłosci teraz juz nie mam, wiec chyba im dalej tym lepiej, co foli?:)Foli a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, ja się czuję ogólnie bardzo dobrze całą ciążę (trochę mnie muliło na początku ale ani razu nie zwracałam), dzisiaj mam gorszy dzień bo cholernie mi się spać chce i trochę mi krew z nosa leciała. no i zadyszkę mam czasem ale nie jest źle. Najlepszy jest II trymestr chyba jeśłi chodzi o samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli-dziękuję za odpowiedź. mam jeszcze tylko pytanko: Ty mials 6 zarodków. Od czego to zalezy?? Bo o ile wiem po punkcji jest duzo komorek. Kto decyduje ile sie zaplodni??? Zalozmy ze jest ich 20 (komorek). decyduje sie na zaplodnienie 4. Zostaje 16 komorek. Co z nimi???? No, powiedzmy moge je zamrozic i wrazie potrezby odmrozic i zaplodnic. i pdac . Ale i tak kilka/kilkanascie kom zostanie. Co z imi??> Wiem ze mozna je oddac do adopcji... Ale ja nie chce . Moje pytanie jest taki: czy moge zadecydowac ile max mi komrek zotsanie \"wyplukanych\"?? Tak na logike to chyba nie.. Tyle mam watpliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, dobrze, że jedziesz do domku, lepiej dmuchać na zimne. Nadwislanka, to mozna sterować lekami, mi jak urosło już trochę komórek i było widać, że reaguję na leki odpowiednio zmniejszył profesor dawkę zastrzyku, to ze względu na to żeby nie było przestymulowania takze. Myslę, że gdyby doszło do sytuacji, w której miałabyś in vitro to mozna z lekarzem obgadać wszystko, rozumiem twoje dylematy, bo sama je miałam, ale to wszystko można zorganizować tak, że nie będziesz musiała podejmować takich decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli-jestem pełna podziwu odnośnie podjętej decyzji. To piękny dar. Dar życia..... Dziękuję za dzielenie odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Grani ale fajnie gratulacje:)) Suzinka mój synek jest w szpitalu w Opolu stąd te 100 km. A wczoraj znów mu zmniejszyli oddechy i moze do końca tygodnia odepną go od respiratora:) dostaje też mniej leków przeciwbólowych i wcale mu to nie przeszkadza - znaczy juz ich tyle nie potrzebuje, a chirurdzy są zadowoleni z brzuszka wiec po cichutku liczymy ze bedzie w końcu dobrze. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta ;-) @ jeszcze nie widać ale nie testuje bo naprawde moja @ platala mi figle i nie podejrzewam fasolki... no i nie mam zadnych objawow. Ale dziekuje za kciuki... na pewno sie przydadzą. Jesli chodzi o ceny ciuszków w GB to przeliczając na złotówki wychodzi drogo no bo trzeba pomnozyc x5.5zł ale akurat w okresie swiatecznym wszystkie rzeczy byly porzecenione np. z 20,30 funtow na 5 wiec naprawde tanio.. a juz dla pracujących tam polakow to prawie za darmo... moze kiedyś w polsce też doczekamy sie takich przecen... Za firmowy wózek dla dzidziusiów trzeba dać ok. 300-500 funtów ale biorąc pod uwage fakt ze średnio polacy zarabiają tam 1000-1500 miesiecznie to naprawde życie tam jest lżejsze... Granini i Sabruś jeszcze raz gratuluje wysokiej bety! :D:D ciesze sie że nareszcie wam się udało! Foli a jak Ty sie czujesz? Pewnie brzuszek masz już pokaźnych rozmiarów :-) A co u Zabajonej? Mam nadzieje ze wszystko w porzadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta :) będzie coraz lepiej z maluszkiem, zobaczysz :) Jachcęfasolkę, brzuszek już jest spory :) i mam 10 kilo na plusie :) ale czuję się dobrze, tylko spać mi się chce strasznie. szkoda, że u nas nie ma takich przecen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Zabajonej, to ja też troszkę się martwię, mam nadzieję, ze nie odzywa się bo po prostu odpoczywa sobie w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam taką nadzieję... Foli 10kg stracisz w mgnieniu oka po porodzie... niektóre dziewczyny przybierały po 20kg więc pewnie po porodzie nie będziesz miałam zbyt dużo do stracenia :-) kurde zastanawiam sie co tam znowu dzieje sie w moim brzuszku... 39dc a ja czuje sie jakbym była dopiero co po @... czyli nic mnie nie boli i nie mam wydętego brzuszka jak to u mnie bywa tuż przed @... Jedyne co przychodzi mi na myśl to duże opóźnienie związane z wyjazdem, przyjazdem, świętami itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcę fasolkę, pewnie jeszcze z 3 kilo przybiore, ale nie ograniczam się w jedzonku wcale, jem dużo i czesto :) to opóźnienie może faktycznie być przez podróż i zmęczenie aczkolwiek nadzieja zawsze jest.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze ze staram sie wyłączac monitor zeby tych magicznych 4 godzin nie przekroczyc i wtedy sie nudze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, ja do 16.00 :( ja trochę za duzo przy kompie siedzę, musze bardziej to kontrolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mialam cie o to pytac :) ja dopiero od niedawna sie kontroluje, byc moze za pozno nawet hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaChcęFasolkę-nie upiaraj sie, bo moze warto juz sie cieszyc. szkoda kazdego dnia, jesli by sie okazalo, ze to dzidzia:) Radości nigdy za wiele. Trayzmam kcikasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z kolei na początku się bardziej kontrolowałam, teraz się zapominam :( Profesor z kliniki mi powiedział, że 4 godziny max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) dzięki nadwiślanko.... być może jak mężuś wróci z pracy to poprosze go żeby mnie zawiózł do gina... nie nastawiam sie na fasolke ale będe spokojniejsza jak obejrzy mnie ktoś od środka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcęfasolkę a moze lepiej najpierw test zrobić domowy, bo na usg moze nie być nic widać, a tak coś juz będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×