Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Cześc laseczki:) Tu drużyna...E :D:D:D ja tylko na chwilkę bo nie mogę bez Was życ:) Sabruś ❤️ ❤️ ❤️ jestem tak szczęsliwa z Twojego powodu tak jakbym to ja była w ciązy:):):):) hhihihihih:) Iskierko ❤️ wszystkiego naj naj naj 🌼 🌼 🌼 Judytko 73:)........ no ja z r 72 więc witaj w gronie Starych dupeczek:P:P:P:P:P uff jak to dobrze ze jest Nas więcej:) niejestem osamotniona:) Ja najprawdopodobniej wybiorę sie do Łodzi na invitro bo tam kieruje mnie moj gin aczkolwiek Wawa jest mi blizsza bo maz tam studiuje i nie byłoby problemów z dojazdami czy nawet z jakims urlopikiem.... ja na ivitro ..a maz na uczelnie:) przy okazji:) jeszcze zobaczę:) A Tobie poki co zyczę tego co spotkalo foli i Sabrę:) beti:) ja po duphastonie zarłam jak dzik:P Iwona ❤️ jak sie czujesz????? kiedy testujeszx?? albo co??? lecę do wyrka:) i przesyłam buziaki:) foli:) estellka:) Ana:) Emika:) nadwislanka:) Sabra:) Asik:) Judytka 16:) Judytka 73:) Granini:) silve:) Andzia:) jachce fasolke:)beti:)gosiaczek:)myszka:)maklady:):):) i dla nowych kolezanek:) ziutki ,Izy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Enigma za pamięć. Niestety dzisiaj równiutko po 14 dnich od inseminacji przyszła @. Mój stan psychiczny jak na razienie jest nie najlepszy. No i mam dzisiaj gości. :( Nie wiem co teraz robić? Czy już zaczynać zbierać kasę na invitro\"? Czy jeszczepróbować 4 inseminacji? A niby wszystko było Ok......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta 73-ale milo sie czytalo Twoje plany dotyczace in. v...... jeszce troche sie gubie w tym wszystkim. Tyle badan i wogole. Dla mnie czarna magia. Co do urlopu to moze powiedz, ze masz problem zdrowotny i musisz np. zrobic zabieg, albo szczeglowe badania... Cyba ze wolisz uniknac wskazan przyczyn urlopu , zeby ktos cos nie podejrzewal.... U mnie w firmie na szczescie nikt nie pyta. Chce to biore.Ale jak by co to pewnie powiedzialabym,ze mam zaplanowany zabieg na ktory czekalam tyle miesiecy i nie chce tego odwlekac. Beti-a moze to pora roku a nie luteina powoduje laknienie. azwyczaj ja zima tez wiecej jem. na szczescie nie mam problemow z trawieniem. uwielbiam slodycze. I moglabym je jesc bez ograiczen. A mam przeciwskazania ze wzgledu na powracajace uplawy... Wiosna przyjdzie, wiecej slonca, to i o lodowce zapomnisz...:) poza tym jak mi ostatnio kolerzanka-lekarka wskazala. Musze przytyc z 3-4 kg bo w tluszczyku dzidzia lepiej sie zagnieździ. Wiec jak przybylo ci ze 3 kg to nie panikuj. Moze na lepsze Ci wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, przykro mi :( wiem co czujesz, a co radzi lekarz? jaki były wyniki męża? Miałam nadzieję, że teraz się już uda. Nadwiślanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, ja po luteinie nie zauważyłam zwiększoego apetytu, ale ja juz w sumie byłam w ciąży jak ją jadłam. Nadwiślanka, ja też nie powinnam jeść słodyczy z powodu infekcji ale teraz trudno mi się oprzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, paracetamol można jak już mocno boli. mnie też dzisiaj bolała ale przeszło po kawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też pomagają okulary specjalne z żelem, ktore się wkłada do lodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka-czytalam na bocianie ze dziewczyna po 6 inseminacji zaciazyla. Moze sprobuj na luzie ostatni raz. jak sie nie uda to wtedy in. v. Daj organizmowi ostatnia szanse. W koncu jak nie tak to inaczej, ale mama zostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo!! Co taka cisza? POgoda fatalna,do tego tragedia na skokach, skoki odwołane, weekend smutny... Ja mam trochę mniejszy apetyt na szczescie, ale dziś przypałętało mi się zapalenie cewki moczowej. Biorę furagin i trochę przechodzi. Trzymajcie się babolki!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki laseczki za wsparcie. Dzisiaj jadę do gina i zobqczymy co powie. Jeśli jeszcze raz zaproponuje inseminacje to się zgodzę, ale nie na Fostimonie. wolę oszczędzać na in vitro. Foli, oceń sama jakbyś mogła. U mnie było wszystko OK, pęchrzyk 24, endometrium 10. Wyniki u męża nie zaciekawe 55mln, ruch A 0%, ruch B 25%, w miejscu 15%. Jednak po preparatoryce gin powiedział, że jest OK. Jak myślisz, może sprawdzić drożność jajowodów? Poiwedzcie, co mam mu poiedzieć? o co się pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, wynii męża do inseminacji są ok. Ja miałam sprawdzaną drożność i w sumie zazwyczaj tak się robi, że przed inseminacją się to sprawdza, bo jeśli są niedrożne to inseminacja nie ma szans powodzenia, zwłaszcza że u ciebie już 3 nie wyszły. spytaj się go o hsg. Poza tym szkoda ze tylko 1 pęcherzyk był. Najlepiej z nim pogadaj, spytaj jak może być przyczyna niepowodzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zaproponuje inseminację, to spytaj się ile robią maksymalnie inseminacji, powiedz mu że nie wiesz czy jest sens i że moze szkoda kasy, trzeba go chyba zmusić, zeby powiedział coś więcej, ja zawsze zadawałam pytania, choc profesor sam zawsze przedstawiał mi plan działania na wypadek gdyby coś nie wyszło, zawsze mówił co dalej przewiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dięki Foli, zapytam o hsg, tym bardziej, że mam ferie i bez problemu w każdej chwili mogę przyjechać. Ten jeden pęcherezyk też mnie martwi. Bo Fostimon jest silnym lekiem. Zapytam się o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, czasami najprościej jest proponować następne inseminacje, zwłaszcza ze względu na koszt in vitro, ale wtedy hsg się powinno zrobić. Lepiej pokazać lekarzowi czasem, ze się niecierpliwisz i chcesz wiedzieć co dalej planuje wtedy on też bardziej czuje się pod kontrolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.04 ....14 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) U mnie dzis @ zawitała w 25dc...czyli normalka... bez clo zawsze tak mam. Spodziewalam sie jej gdyz zbytnio nie przykładałam sie ;) bo odpusciłam sobie ten cykl. czyli nie było \"z zegarkiem w ręku bo owu\" Zreszta nawet nie wiem czy miałam owu, tym razem nc nie czułam wiec kto wie... Jeszcze 2 miesiące luzu.... i inseminacja..... a raczej moze nawet 2 z 2 dniową przerwą. A co do zaliczen:) 4 i 5 :) i zostałam zwlniona z 1 egzaminu:):):):) z tego bardzo sie cieszę:) Iwona ❤️ sprobuj jeszcze inseminacji ..tylko rzeczywiscie moze na innym dopalaczu????? moze tak jak ja sprobuje?? 2 za jednym razem/??? zapytaj czy gin tak Ci zrobi???? zawsze to jakaas wieksza szansa ze plemniki nie będą miały tyle roboty;););) A ja powoli myślę o invitro.... ale to chyba około czerwca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Sabra:):)wiedziałam że będa bliźniaki:) twoja beta była tak wysoka że było widać:) super sie ciesze i trzymam kciuki:):)oby tak dalej niech rosna twoję ukochane dzieciatka:) a ból głowy ja miałam wczoraj i czytam że ty miałas w sobote. Masakra chyba ta pogoda i cisnienie tak wpływa:( Powiem ci że do końca 3 miesiac lekarz mi mówił żeby raczej na ta glowe nic nie brac ze lepiej kawe z mlekiem i jakos przetrzymac. Emika tak trzymać:):):):) a jakby co to pisz na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.02 ....14 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07........9kg...........córcia Nadia lub Nadzieja Myszka1975....Katowice..........08.07.07........- 1kg ..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być: TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07........9kg...........córcia Nadia lub Nadzieja Myszka1975....Katowice..........08.07.07........+1kg..... ..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka- wg mnie koniecznie zrob drożnośc (np. HSG). Bo kto wie, czy to nie w tym lezy problem. Moze nawet zanim pojdziesz na kolejną inseminacje (chodzi o koszty). Jeśli jesteś w Novum, to moze kazać Ci zrobić prze HSG posiew i czystość z pochwy. I z tego powodu moze się HSG przesunąć. A robiłaś przeciwciala? Ja miałam już HSG i teraz zrobie sobie przeciwciala, bo zanim znowu sie podejme stymualcji CLO to chce wiedzieć, czy ma ona sens. Enigma-dobrze ze poprawilas tabelke bo coś ten twoj cykla taki dluuuuuuuuuuuuugi wyszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja mam uwage do Iwony to sama zresztą co Foli i Nadwislanka . Znajduje się w takiej samej sytuacji co Ty ale mi gin na razie nie proponował inseminacji ze wzgledu właśnie na jajowody. Bo chociaż miałam robione HSG i niby wszystko było ok ale muszę mieć zrobioną laparoskopie bez tego nie zrobi mi inseminacji. Taka podobno obowiązuje kolej. także zapytaj się lekarz o to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.02 ....14 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......19.01.......27.......14.02...........20 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek-ja nie slyszalam ze laparo jest obowiazkowe.Robi sie je przy podejrzeniach endometriozy lub jak pojawi sie torbiel np. po przestymulowaniu, ew. jak trzeba coś po poronieniu wyczyścić w środeczku. Do zbadnia drozności wg mnie wystarczy HSG. Nie wiem czy lekarz tak na sile bez zadnych wskazan ku temu daje skierowania na laparo? Moze Myszka niech sie wypowie, bo o ile dobrze pamietam jej ciaza jest wynikiem inseminacji. Czy mialaś Myszko wczesniej laparo? Natomista nie ulega wątpliwości, że przed jakimkolwiek leczeniem nieplodnosci nalezy wykonac jakiekolwiek badanie dożnosci jajowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w @-owym gronie TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........11.01.....27.......18.02...........26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.02 ....14 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......19.01.......27.......14.02...........20 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........22.01.....27.......18.02...........26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....22.01.....25-29...19.02 ....14 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......19.01.......27.......14.02...........20 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, które nurtuje mnie od dawna. Troche naiwne. Alemusze zapytać. Gdy bylam jeszcze nastolatką, to interesowalam się sprawami \"czary-mary\" i wyczytalam w jakiejś tam książce na temat znaczenia rys i linii na dłoni, że wiele chorób można wyczytać też z paznokci. I było tam napisane, że jesli kobieta ma na paznokciach poprzeczne linie (bruzdki), czyli nie są idealnie gladkie to może to wskazywać na klopoty z plodnoscią. Tak jak mowie wyczytalam to wiele, wiele lat temu, ale ja takie wlasnie paznokcie mam. I teraz ta mysl do mnie od jakiegos zcasu wraca. Stad mam prosbe. Sprawdxcie jakie macie plytki pznokciowe. Wiem, ze to mzoe nie miec zadnego znaczenia, ale chce sie przekonac, ze wiele z Was ma idealnie gladkie :) Np. z ciekawosci obejrzalam meza i on ma gladkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no zaraz mnie trafi cały wpis mi wcięło jasna d.... No więc po krótce: Iwonko ja też uważam że powinnaś zrobić HSG, moze nie tylko mązem ma problemik, moze Cie też trza trochę \"przetkać\".Ja sie wybieram w przyszłym tyg albo za 2 w poniedziałek, tylko mi nie robili badań na czystość nie wiem czemu? Foli teraz jak piszesz o prof to zaraz Was widzę w jego gabinecie, tak dziwnie już nie jest to dla mnie całkiem anonimowe hihi :) Estelka, Enigma, team E startuje równo, może meta już blisko? Estelko a Wy kiedy powtarzacie wyniki męża? Nie myślałąś zrobić chociaż jednej inseminacji? Z cewką juz lepiej naszczeście. PS mam nową myszkę!! NAdwiślanka, Sabra, Myszka, Gosiaczek {serce]❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniutkie! Piszę by pogratulować Tobie Granini i Tobie Sabruś ślicznych \"fasolek\" ogromnie się cieszę że po tak długim wyczekiwaniu w końcu się Wam udało :) 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 A mój szkrab w końcu się przełamał i zaczął raczkować, w końcu lepiej niż wcale :P rośnie tak szybko że aż miło popatrzeć, rozgadał się ale uparciuch mama nie chce powiedzieć :( pomimo że spędzam z nim tyle czasu :( ale niedługo się pewnie doczekam! Pozdrawiam Mamusie i Dzidziusie :) a Agę i Pawełka a raczej ślicznego Wielkoluda pozdrowie oddzielnie bo trudno go zaliczyć do dzidziusiów :P :D Buziaczki dla Was 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Dla naszych starających się dużo cierpliwości i wytrwałości, bądźcie dobrej myśli bo już niebawem a dzidzie będą z Wami 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Dla Brzuchatek dużo radości i szybkiego bezbolesnego rozwiązania 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×