Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Zabajona - nie zapomnij, że ja Ci Twojego przyszłego zięcia wychowuję :-D Chłop musi poważny więc juz nie żadne Pawełek tylko Paweł :-P Zartowałam oczywiście :-D Tak mi sie napisało, ale fakt jest taki, że Pawełek wyglądem to bardziej pasuje na 3 latka niż na na 20 msc. Dzisiaj się nabiegałam z nim w parku za piłką i cosik czuję, że jutro zakwasy będą - specjalnie ganiałam jak najwięcej bo mały tak się słodko śmiał w głos, że aż miło było słuchać :-) Niestety chyba zaczyna się u nas ten słynny \"bunt dwulatka\" :-( Na wszytsko jest jedna odpowiedź - NIE !!! Boję się z nim wychodzić na spacer koło jezdni bo nie chce iść za rękę tylko sam biega a o nieszczęście nietrudno. Kończy się na tym, że wożę go w wózku a wypuszczam tylko głęboko w parku bo tam najbezpieczniej. Faktycznie - już nie ma tylu wpisów co dawniej kiedy to dosłownie toczyłyśmy dyskusję \"na żywo\", ale powody są dokładnie takie jak napisałaś. Ja siedze w domu na wychowawczym i według niektórych osób powinnam mieć dużo czasu dla siebie bo przeczież nie pracuję - ale tak się nie da. Dziecko absorbuje 200 % mojej uwagi, zwlaszcza takie co juz wszędzie wejdzie i wszytsko go baaaardzo interesuje. Musialam zrobic kilka przemeblowań w kuchni bo dobierał sie do czajnika, przyprawy ( głównie papryka) to przecież super zabawa rozsypane na ziemi , nie mówiąc o garnku z wodą ( specjalnie odstawioną w butelkach do kwiatków) na środku pokoju bo KOMUŚ się zachciało puszczać stateczki :-) Czasami na parę sekund przychodzi myśl by się z tego wyrwać, ale wystarczy, że przyleci do mnie taki mały człowieczek z wyciągniętymi usteczkami, da buziaka, przytuli sie i wszytsko wraca do normy :-) Czytam Was jak tylko mogę, myślę o Was często, mój mąż jest dokładnie wprowdzony w temat Waszych staranek -opowiadam mu o staraniach, in vitro itd. Piszę mniej niż wcześniej bo moje pisanie to byłoby głównie poisanie o Pawełeku, a na to nie zawsze jest miejsce i czas. Miłej nocki ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłażę z krzaczorków po pajęczynami zarośniemy :-D już mi lepiej, ale były chwile kiedy w ciągu dnia kilka razy płakałam, tak miałam wszystkiego dość......... 👄dziękuję Wam wszystkim za zrozumienie👄 Aguś👄 Ty jesteś anioł nie ludź, mnie twoje opowieści i śmieszne historyjki z Pawełkiem bardzo cieszą, nie wyobrażam sobie byś nas opuściła, wierzę że czasu masz niewiele, bo tylko tak sie mówi że opieka jest tylko nad dzieckiem ale jeśli chce mieć sie dobry z nim kontakt to trzeba tego czasu poświęcić jak najwięcej, zwłaszcza w pierwszych -nieszkolnych- latach życia, całuję👄 Ana🌻 a cu u ciebie ze starankami? dziękuję za ciepłe słowa enigmuś🌻widocznie miałyśmy falę płakania :-D ale teraz proszę sie cieszyć, bo już niedługo będziesz szczęśliwą posiadaczką maluszka w brzuszku lub dwóch, wedle życzenia :-D a widzisz jak ten czas zasuwa? najdłuzej dłuży się branie antyków ale jak zaczniesz zastrzyki to nie wiesz kiedy a już jest koniec, ty kujonie kiedy kończysz te nauki, to moze uda nam sie w podobnym czasie mieć transferek:-D beti🌻 to czekam na wieści z wizyty, ja może też w środę będę na wizycie u gina(o ile @ przylezie :-p ) trzymam kciuki za właściwe decyzje profesorka i za udane staranko❤️ Olala❤️ całuski dla ciebie my też o Tobie pamiętamy :-D Myszko👄 SERDECZNE GRATULACJE Z OKAZJI NARODZIN SYNUSIA 👄 ale jak Cię spotkam to lanie dostaniesz że sie nie odzywałaś❤️, Ty jak prawdziwa myszka cichutko pod miotełką siedziałaś..... Sabruś👄 codziennie myślę o Was, jak się czują maleństwa? jak Wy sie czujecie?, trzymam kciuki za Wasze szczęście i szybki powrót do domciu by móc cieszyć sie maluszkami👄 Goluś👄 dziękuję za rozmowę na gadulcu👄 trzymam kciuki za dobre wyniki badań i już się szykuję kiedy tu do Was wpaść :-D nadwislanko👄 jak twój posiew? wielkie kciuki za dobry wynik, w razie czegoś szyciutko wytępiał bakcylki - spokojnie dojdzie do iui i będzie szczęśliwe zakończenie :-) zobaczysz i będziesz się jeszcze z tego śmiać👄 Zabajona🌻już sama nie wiem czy da sie tak naprawdę odstresować, bo widzisz ja byłam super optymistycznie nastawiona w maju i co? nici z tego, poprostu wolę podejść troszkę bardziej ze spokojem do tego, i z pewnością z lekkim strachem i obawą o wszystko - nie uwolnię sie od tego już niestety, a co będzie to będzie, jeśli jest mój czas to uda się..... co do opustoszałego topiku to nie ma sie co dziwić, mamy zajęte dziećmi, reszta pracuje, długostarające są zniechęcone i często tracą nadzieję, i jakoś życie leci, wcześniej tez nas tu dużo więcej było no i fajnie było jak pisąłyśmy na gadu gadu w kilka osób;-) a ja póki co ostro wzięłam sie do pracy ćwiczeniowej(może przyspieszę @ ), powiem Wam bo po co ukrywać, załozyłam sie z mężusiem że w ciągu 2 tygodni schudnę co najmniej 4,4 kg, 7 lipca mamy ślub znajomych, a ja tu mam wrażenie że w żadne sukienki sie nie mieszczę, więc jeśli wygram to mam przez 2 tygodnie masaż co najmniej półgodzinny codziennie, jeśli przegram jest na odwrót - a ja tego nie zniosę bo jego skóry jest dużo więcej niż mojej, ręce by mi odpadły hahahahahaha:-D no więc pływam codziennie wieczorem, ponad pół godziny biegam po lesie rano około 7:00 - mamy taki lasek z wielkimi komarami jak sie zatrzymasz na odpoczynek to powalają Cię na łopatki i tyłek puchnie od jadu:-P ćwiczę aerobik wieczorem przez 30 minut, dziś jest 3 dzień katuszy a ja chodzić po schodach nie mogę bo uda mi odpadają i łopatki bolą:-D no i oczywiście poszalałam na zakupach, na dwóch parach butów i torebce sie nie skońćzyło, ale przynajmniej humor mi sie poprawił, najbardziej od superalnego wyniku czystośći:-D bo posiew i tak był super..... cholercia kończę bo sie rozgadałam:-D jutro idziemy do restauracji japońskiej bo nasze święto jest:-D mężuś ma spróbować jeść pałeczkami...... przy jego wielkich paluchach ? hahahahahahah chyba że przykleji je do pałeczek :-D hahahahhaha miłęgo dnia życzę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczka-no nie wiem jak tam moj posiew bo dzis lub jutro ma byc wynik. Ale dowiem sie o nim dopiero w czwartek bo dopiero w ten dzien ide do gina.No i na srode beda dopiero posiewy meza. A tak w ogole to juz czuje @ i pewnie dostane we wtorek wiec u gina bede z @. Ale coz. Tylko taki termin u mojej byl wolny. Ale nawet jesli zechce mi dac CLO lub cos innego (na wspomozenie owulki) do 2 dziec cyklu bedzie OK, bo o ile pamietam CLO bierze sie od 3 dc. Enigma-maz wykazal wielkiezainteresowanie ta piptka do przechowania nasionek. Czytal z wielkimi oczami. Pierwszy raz i ja o tym slysze od Ciebie. Zawsze mowie ze forum to skarbnica wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika....30.05.......27.06 - czekam na transfer śnieżynek w lipcu.....25 m-cy........Warszawa Golka26..........22.06.......29..........?...... już 3 lata.....od sierpnia przygotowania do in vitro Estella ...........09.05.....27......05.06..........ZAWIESZONE...... .Warszawa AnA 30............15.06.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa......19.05.....25...?? ....17 m-cy....Katowice- ICSI -początek lipca -Wawa -Novum beti78............16.05......26-28 ......?????...............ponad 2 lata.......łódzkie Nadwislanka......07.05..........27-28 ........ 35 m-ce.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...05.05........?.....04.06........ponad 2 lata...... Chorzów kkkkasia ......17.02....staranka są 2 lata.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN......................IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07 Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.07..........???????? Hej dziewczynki mam nadzieje że nie pogniewacie się że zmieniłam troszkę tabeleczkę.Chyba teraz jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07 Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........??? ????? Coś mi się z datą pomieszało. To chyba z tego powodu ,że ciągle jestem zmęczona. Mam nadzieję że to szybko minie. Emika i Enigma trzymamy za Was kciuki. No i widzę ża następna w kolejce jest Golka, to fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam wyniki: posiew u meza jalowy, u mnie czysto. Tylko czystosc mam na poziomie 2/3. nie wiem co to znaczy, ale nie jst dobrz. W czwartek bede u gina to sie dowiem. No i chyb badanie ogolne nasienia nie jst za szczegolne. telefonicznie nie znam wyniku, ale czego moge sie spodziewac gdy moj maz od 3 m-cy jest zestresowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanka🌻 ja miałam poprzednio posiew super a czystość 4 stopnia - to bardzo zła, przez pojedyńcze bakcylki ale wystarczyło 8 dni z lactovaginalem i płukanki z tantum rosa i czystość wyszła super, proponuję ci nie czekać na gina tylko już leciec do apteki te leki są bez recepty..... ja nie czekałam i moja ginka była zachwycona moją samodzielną decyzją.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KOBIETKI, NIE ODZYWALAM SIE CALE WIEKI ALE NIE MIALAM SILY PISAC O TYM CO SIE STALO.OTOZ STRACILISMY NASZEGO DZIDZIUSIA... NA RUTYNOWYM BADANIU USG LEKARZ STWIERDZIL ZE CIAZA PRZESTALA SIE ROZWIJAC I NIC NIE DA SIE ZROBIC.NAJGORSZE JEST TO ZE MOJ ORGANIZM NADAL MYSLI ZE WSZYSTKO JEST W PORZADKU,CALY CZAS ZACHOWUJE SIE JAKBY NADAL BYL W CIAZY A PORONIENIE DOPIERO NASTAPI KIEDY POZIOM HORMONU CIAZOWEGO SPADNIE DO JAKIEGOS KRYTYCZNEGO PUNKTU. DALI MI W SZPITALU DO WYBORU ALBO CZEKAC AZ STANIE SIE WSZYSTKO W SPOSOB NATURALNY ALBO ZABIEG. WIECIE,JAKOS NIE MOGE SIE ZDOBYC NA TO ZEBY ISC DO SZPITALA I PODDAC SIE ZABIEGOWI,MOZE JESTEM NAIWNA ALE CHCE POCZEKAC,moze organizm sam da sOBIE RADE.bOJE SIE POWIKLAN PO ZABIEGU ITD A POZA TYM SAMA SWIADOMOSC ZE IDE ZEBY POZBYC SIE DZIDZIUSIA OGOLNIE PSYCHICZNIE TO JESTEM WRAKIEM,ALE MUSZE SOBIE PORADZIC.MOJ MEZUS KOCHANY JEST DLA MNIE CUDOWNYM WSPARCIEM,BEZ NIEGO BYM SOBIE NIE DALA RADY. NIE CHCIALA WAS DOLOWAC,BO CZYTALAM ZE JAKOS OSTATNIO NIE JEST NA FORUM ZA WESOLO,ALE TAKIE JEST ZYCIE...:( SABRUNIU-MODLE SIE ZA WAS I ZA WASZE KOCHANE DZIECIACZKI-KOCHAJ JE PO PROSTU TAK JAK TYLKO TU UMIESZ A ONE NA PEWNO BEDA SILNIEJSZE CZUJAC MAMUSINA MILOSC. ZYCZE POWODZENIA WSZYSTKIM KOBIETKOM Z FORUM,POZDRAWIAM WAS KOCHANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula kula🌻 😭 bardzo mi przykro kochana, trzymaj sie cieplutko, ja chyba bym postąpiła podobnie jak Ty👄 z całego serduszka przytulam mocno jak tylko potrafię❤️ może powinnaś po tym wszystkim odpocząć i zrobić jakieś badania genetyczne i immunologiczne by dowiedzieć sie przyczyn nie rozwijania ciąży, przytulam😭 😭 😭 bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula kula-faktycznie opstatnio na forum wiecej jakby smutnych wiesci, ale takie jest zycie. 7 lat tlustych i 7 chudych.... Moze etraz te chude są??? To na pewno straszne, co przechodzicie z mezem. Nadal masz dzidzie pod sercem.......... Myslę, ze podobnie bym postąpiła. Ale zawzse decyzja należy do was, szczególnie do Ciebie. Czy macie jakieś podejrzenia dlaczego tak sie stało??? Czy za wczesnie na jakieś diagnozy?? Emiczka-u mnie było tak: zanim poszłam na posiew profilaktycznie wzielam najsłabszy clotrimazolum przez 5 dni. A potem od razu zaczełąm LACTOWAGINAL, ale tak sie zlozylo, ze zaraz po skonczeniu clotrim. i 2 dniach brania lactov. miałam. wizytę u gina na posiew (nie moglam tego odlozyc na inny dzien). Wiec nie dziwi mnie ten poziom czystosci. Teraz jestem na ukonczeniu opakowania lactov. Wiec mysle ze wsio juz tak OK. Dzis 26 dc, i spadek tem o 0,2 st. C wiec @ juz tuz-tuz. A w czwartek mam gina. I zobaczymy co dalej bedzie ze mna i inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula - tak mi przykro :( to musi być straszne doświadczenie ale jesteśmy z Tobą ❤️ może masz rację że wszystko wróci do normy i tego Ci zyczę z całego serca, trzymaj się kochana ❤️ 🌻 CO TO SIĘ TERAZ DZIEJE :( TO SIĘ PO PROSTU W GŁOWIE NIE MIEŚCI :( JAK TAK MOZE SIĘ DZIAĆ NA TYM ZASRANYM NIESPRAWIEDLIWYM ŚWIECIE :( CZY BÓG NIE MA LITOŚCI??? CZEMU NIE DAJE MOŻLIWOŚCI LUDZIOM KTÓRZY PRAGNĄ MIEĆ DZIECKO I KTÓRZY BĘDĄ CUDOWNYMI RODZICAMI A DAJE TYM KTÓRZY WCALE TEGO NIE CHCĄ :( TAK MI JEST SMUTNO CZYTAJĄC TO WSZYSTKO :( MAKLADY, EMIKA TRZYMAJCIE SIĘ I GŁOWA DO GÓRY❤️ SABRA - CODZIENNIE MODLĘ SIĘ O ZDROWIE TWOICH MALEŃSTW❤️ MYSZKA - GRATULUJE NARODZIN KUBUSIA, DUŻO ZDRÓWKA WAM ŻYCZĘ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula kula strasznie mi przykro:( ja miałam inaczej niż Ty zabijało mnie psychicznie takie czekanie, aż organizm zacznie sam...zaczął jednak bardzo szybko:( a objawy ciążowe mam do dziś.. a to prawie 2 tygodnie po zabiegu... nie wiem co się dzieje ostatnio:( bardzo cięzkie sa ostatnie miesiące i tygodnie:( kasiula kula, ja wiem, że żadne słowa nie są pocieszeniem w takiej sytuacji.. ale jeszcze będzie kiedyś dobrze, zobaczysz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, kurcze znowu chce mi się ryczeć :(:(:(:( wrecz wyć mi się chce Kasiula trzymaj sie jakoś i nie poddawaj się, życzę CI abyś szybko zregenerowała siły i organizm i cieszyła sie ze swojego dziecka !!!! Sabrunia cały czas myśle o Was !!! Maklady buziazcki gorące dla CIebie !!! Jakoś mi strasznie smutno po tych wszystkich informacjach, trzymajcie sie dziewczyny - pozdrowienia i buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK............MIASTO............TERMIN................ ......IMIĘ Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar.. Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 26.01.07 ....Urodziła ..Oleńkę Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07Urodziła ...Nadię Silve26........Biała Podl........09.03.07..... Urodziła Igorka Andzia77.....Wodzisław Sl........14.03.07.....Urodziła ...córcia Nadia Anna Myszka1975....Katowice...........06.07.. Urodziła Kubusia Gosiaczek76.....Morąg..............09.02.08..........??? ????? poprawiłam datę urodzenia Oli, bo była ciągle z terminem porodu. kasiula - współczuję, nie wyobrażam sobie co możesz czuć, bo jak można sobie wyobrazić ból po stracie cząstki siebie 😭 nie napiszę \"bądź dzielna, silna,trzymaj się\". Potrzebujesz czasu, zeby wzmocnić się i przejść przez to razem z bliskimi, a to niełatwe. Przytulam do serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula mi też jest przykro, brak słów w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula ❤️ przytulam Cie mocno i bardzo mi przykro ze tak sie stało.:( Jesli chodzi o czekanie na samoistne poronienie to wydaje mi się to ze to jakis dziwny sposob postepowania. Z tego co wiem jesli jest stwierdzona ciąza a potem obumiera to nie mozna czekac na samiostne poronienie bo moze to byc niebezpieczne dla kobiety!!!! Należy dokonać zabiegu!!! i im szybciej to sie zrobi tym lepiej bo moze dojsc do jakiego zatrucia lub zapalenia i jest to bardzo niebezpieczne dla kobiety!!!! Potem po zabiegu nalezy zbadac histopatologicznie i podjąc leczenie ... tzn badania i td..... Nie wiem skąd lekarze snują tevteorie o \"czekaniu\" ale mi mowili ze zawsze sie robi zabieg!!! Nawet jak byłam w Nowum ostatnio to pytałam Dr i powiedzial ze nikt nigdy nie czeka na .....:( kasiula .... skontaktuj sie z lekarzem nie wiem .... jakim... i podejmij decyzję !!! to będzie dla Ciebie dobre ,im szybciej to zrobisz tym szybciej będziesz mogła zaczać badania i kolejne staranka:) Wybacz ze takie wypracowanie ..ale wydaje mi sie ze to powinnas wiedziec. Trzymam kciuki z całego serca ❤️ Maklady ❤️ Głowa do góry!!!!!! Nie załamuj sie :( własnie teraz powinnas nabrac energii do dalszej walki!!!!! A u mnie jutro wizyta u Dr L w Nowum:) jestem optymistycznie nastawiona i nie mam zamiaru sie dołowac:)co ma byc to będzie:) Posiwe męza wyszedł super:) wytępił tego paciorkowca:) ale wyszły mu przeciwciala w krwi Hbc total czyli niby ze ma przeciwciala złótaczki typu c:( przejebane!!!!:( jutro kolejne badania bo albo ma to od urodzenia ..i to byłoby dobrze:) albo zaraził sie skądś.... teraz:( to byłoby przewalone:( Zobaczymy Dr z nowum mowi ze raczej ma to od urodzenai bo jak jego mama go rodzila to byla na oddziale zakaznym bo miala zółtaczke ale cholera wie:( Jutro robi kolejne bad krwi i za 2-3 dni będzie wynik Jak nie urok to sraczka:( Sabrus ❤️ pytałam wczoraj mojego gina skad u Ciebie mogłbyc ten poród tak iszybki i co on mysli . Powiedizalm mu ze zle sie czułas , a on powiedizal ze kazde jakies stany zapalne np w pochwie jakies zarazy powoduja skurcze !!!!!! i dlatego tak wazna jest czystosc pochwy i wogole uwazanie na to jak cos sie zaczyna dziać!!!! Wiec ja go pytam czy to znaczy ze jak jest jakis stan zapalny to ma to tak duzy wppływ ??? A on ze tak!!!!! ze kobiety wogole nie zdaja sobie z tego sprawy:( I powiedzial jeszcze jedno!!!!!! Ze dzieciaczki urodzone w 24 tc MOGĄ UROSNĄC NA ZUPELNIE ZDROWE SZKRABY!!!!!!!!!!! i ja mam nadzieje ze Twoje kruszynki takei własnei będą:):):):):):) nadwislanko :) no własnei wracając do tych bakcyli w kaczce:P lecz to lecz bo jak wyzej pisałam ma to bardzo duze znaczenie!!!!! nawet przy inseminacji, bo wkoncu jak sa skurcze macicy to nawet w ten sposob moze macica pozybc sie zarodka:9 albo nie dojedzie do inplantacji:( Emika :)aNA:) Gosiaczek;)Aga:)zabajonek:) foli:)sysia:)maklady :) ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, czekanie w takim wypadku jest prawidłowym postępowaniem zawsze w przypadku wczesnej ciąży dlatego, że lepiej jak organizm sam się oczyści niż poprzez interwencję lekarską. Mojej koleżance z Poznania przytrafiła się tez taka tragedia i też czekała, organizm się oczyscił i nie był potrzebny zabieg. pomijając przypadki gdzie zarodek zaczął się nagle rozwijać w czasie czekania,rzadki i graniczące z cudem ale zdarza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ta żółtaczka pewnie od urodzenia, mam taką nadzieję, że to nic takiego. No i powoli zblizasz się do finału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
folis:) to prawda ale z tego co wiem to czekaja jak jest to bardzo wczesna ciąza i z reguły kobieta lezy w szpitalu jesli ma jakies plamienia. Sprawdzaja przyrost hcg jak idzie do góry to oki:) jest szansa ale jak w dół to ...:( Ponadto jesli jest powyzej 8 tyg to robią zabieg a jak mniej to wtedy organizm sam sie oczysci. no tak przede mna jeszcze ok 2 tygodnie;) ale powiem Ci ze wogóle nie mysle co będzie..... pustka w głowie. Nie zastanawiam sie, nie mysle , tylko cierpliwie czekam:) Czekam na punkcję a potem pewnei zacznę sie nakręcac:) Oczywiscie non stop czytam w necie ,na bocianie i wogóle.... ale jesli chodzi o mnie to nie myślę co będzie:) Wogóle ten moj stan menopauzy bardzo mi odpowiada jak juz wam kiedys pisałam:) jestem jakas taka wyciszona, wesoła.... o inorio a powinno byc wręcz odwrotnie:P nawet moj maz mowi ze fajna laska jestem bo mało sie odzywam jak nie potrzeba:D:D:D hihihihihihi:) no ale od jutra juz gonal i pewnie zmieni sie moje nastawienie:P zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, staraj się myśleć tylko pozytywnie, ja się bałam oczywiście ale w czasie przyjmowania zastrzyków myślałam o tym, że już niedługo będę w ciąży, zwątpienie miałam przed testowaniem. Podobno pozytywne myślenie dużo daje, a kiedyś chyba doktor Lewandowski wypowiadał się w tv że najwięcej odsetek ciąż o in vitro jest wśród kobiet, które pojechałay przed na wakacje, więc coś w tym musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochaniutkie👄 Wieści nie są wesołe ostatnio, ale nie możemy sie poddawać i dołować, nawet nawzajem, wiele z nas potrzebuje tu wsparcia więc dajmy je im, ale tak jak po moim nieudanym transferku chyba nadwislanka mówiła by jak najmniej sie skupiać na nieszcześciu i użalać sie nad nim, nie możemy każdego naszego upadku i nieszczęścia wkładać do jednego worka i mówić że świat jest niesprawiedliwy, że Bóg niesprawiedliwy, takie jest życie i jego uroki, spróbujmy skupić sie na plusach, na tym że każde nawet najcięższe przeżycie jest naszym doświadczeniem i że to ma jakiś sens w życiu. Nic nie dzieje sie bez przyczyny..... myślę i modlę sie o Was wszystkie i wierzę, że dla każdej z nas czas bycia mamą jest zapisany, jedne z nas drogi będą miały cierniste inne usłane płatkami róż, ale wiara ta sama, nadzieja i szczęście to samo👄 mam pomysł za chwilkę otworzę nową część topiku i będzie on szcześliwy, zobaczycie :-D zapraszam http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3501931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama 76
Witam jestem nowa i pisze w imieniu mojej siostry poniewaz ona nie ma dostepu do kompa a tez sie leczy i chcialaby sie dowiedziec o cenie Fostimonu.Jezeli moze mi ktos pomoc to bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane dawno mnie tu nie bylo mam pytanie bo mam lek od edokrynologa ...pabi- dexamethason ..od kiedy go brac mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×