Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Sabra-tak trzymac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To znaczy zwiekszac bete!!!!!!!!!!!!!! No i kochana przyjmuje zaklady na bliźniaki:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra przyłączam się do GRATULACJI !!!! BARDZO SIĘ CIESZĘ BUZIAKI OGROMNE DLA WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, a niech tą cholerę szlak weźmie raz na 9 miesiecy:-P przytulam cię serdecznie nadwislanko, czekam na wyniki bety strasznie :-) i trzymam kciukaski:-)👄 Sabra, pamiętaj że to ja ciocia wróżka mówiłam jakby coś pierwsza o bliźniakach:-P gratuluję jak to ci życzyłam dziś wielgachnej bety👄 co do rodziców chrześniaczka to oni w naszym wieku są i \"światli\" :-) więc pomysł z łyżeczką jest oki, może zdecydujemy sie na medalik z łańcuszkiem bo też tą opcję przyjmujemy:-) Andziu, dziękuję, tylko wiecie co tak mi troszkę głupio i śmiesznie za razem, bo jak czytam że szatę trzeba położyć na maluszku to znaczy co mam na rocznego chłopca położyć szatę? gdzie na brzuszek, głowę? mam ją założyć na niego? przepraszam że o to pytam ale chcę uniknąć śmiesznych sytuacji, bo ja potrafię czasem w nieodpowiednim momencie wybuchnąć śmiechem którego nie mogę powstrzymać:-) uciekam bo murzynek sie piecze:-) i idę grać w skrable z teściem:-P lubię go ogrywać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiko nie wiem jak to jest z rocznym dzieckiem, przeważnie kładzie się to na becik a takiemu rocznemu to faktycznie chyba do ręki dacie żeby się pobawił:) To jest tylko taki symbol nie trzeba tego dziecku zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruniu- jeszcze tu Ci nie gratulowalam. :D:D Huuuuuuurrrra!!!!!!!!!!! Gratuluję Mamuśku. :):) ❤️🌻👄 Teraz Granini Ty Kochana dużo leż, odpoczywaj co by maluszek się porządnie ulokowal w brzuszku, bo jeszcze o tym nie wiesz , ale w planach jest spotkanie dzieciece latem 2008 w Trójmiescie. :) 🌻❤️👄 Ana- oby to byla ostatnia @ .🌻❤️ Hihi- to ja Was przebijam, bo ja po pierwszej becie Sabry , powiedzialam Jej, że ma się szykowac na trojaczki. :DAle to raczej przy 2 zarodkach nie jest mozliwe.;) Emiczko- dla mnie rodzina też jest najważniejsza, ale póki co poprostu nas nie stać na to bym zrezygnowala z pracy i żeby moja rodzina mogla spokojnie zyć muszę pracować. :( A ja już mam rozstrój zolądka. :( Aga- ja sobie też wyobrazalam, że nie bedzie zadnego problemu z powrotem do pracy po macierzynskim.;) Zycie weryfikuje poglady. Zazdroszcze Ci, że moglaś zostać w domu i być przy rozwoju Pawelka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki:):):):) Sabra ❤️ ❤️ ❤️ ja dzis nie czekałam na wynik bety bo wiedziałam ze bedzie rosła:):):):):):) ale jak przeczytałam to dostałam po raz kolejny dreszczy i gęsiej skórki:) Bardzo sie cieszę :) Pamiętam jakie kiedys miałas dołki:( a teraz to zapewne jesteś najszczęsliwszą kobitką na swiecie:) Tak trzymac:) Ana ❤️ a ja juz tez myslalam ze nie dostaniesz tej @picy:( hmm..... chyba będziesz musiała troszkę przystopowac z pracą i wziąć sie konkretnie do roboty:D:D:D .... ja zresztą też:P Judytko 16 ❤️ a jak tam twoj synuś?:) mam nadzieję ze maluszek przejdzie to wszystko i niedługo będziecie Go mieli w domku:) Emika ❤️ senkju za fotki:) no jęzor to Ty masz....:D:D:D I tak jakoś sexy zdzirkowato wyglądałas na Sylwestra:) ..a ja myslałam ze Ty taka spokojna dziewica orleańska:P:P:P:P Aga ❤️ posłałam Ci fotki na mail z neostrady ale wrócił:( zmieniłas pocztę????? Andzia ❤️ no to Ty teraz wreszcie masy nabrałas:):):):) dzieki za fotki:) no to terez wyglądasz jak kobita:) a nie jak chucherko:) bardzo ładnie:) Iwona ❤️ kiedy robisz betę?????? i czy wogole robisz czy czekasz...?????? pisz szybko bo teraz Ty...... next:):):):) A mi sie wydaje ze w tym cyklu nie miałam owu bo: zero bolu ,kłucia i jakos takie uspione mam jajniki, tyle tylko ze w 10dc miałam mega płodny sluz...... i wsjo wiec czekam na @...... Granini ❤️ mam kolezankę ktora ostatnio wyladowała w szpitalu ....była w 4-5 tc i lezala 2 tyg non stop bo plamiła lekarz dał jej 2 razy dziennie po 2 duphastony i plamienie ustało.... Wypuscili ja po 2 tyg jak zobaczyli bijące serducho:):):) Tak wiec odpoczywaj teraz jak najwięcej!!!!!!!!!!!Bardzo Cię proszę:) Asiku:) przyzwyczajaj sie ze Sandra teraz ma nianię :) bo co powiesz jak kawalerowie zaczną ja nachodzic????? hihihihihi:) Ale na powaznie .....napewno Sandra sie przyzwyczaji:) nie boj:) nie boj:) Zabajonku ❤️ pozdrowienia i czekamy na Twoje rozdwojenie:):):):):) foli:) estellka:) beti:) Silve:)nadwiślanka:) ❤️ ❤️ ❤️ no to napisałam wypracowanie:) 🌼 takie jak Emika:) 🌼 hihihihihihihhi:):):):):):):) lecę na silkę:) adelante amigos:) narka srarka:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, co za cudna wiadomość - chociaż oczywiście przewidziane przez forumkowe \"czarownice\". No to dziś będzie bal, co ? takie cudowne wydarzenie to tzreba czcić i czcić!!!! jeszcze raz gratuluję :-) Ana, @ przyszła?! franca, a myślałam, że będziecie 3 styczniówki Granini, lez, leż i sie nie stresuj, trzymam kciukasy za poniedziałkową betę. Iwonko, za Ciebie oczywiście też!!! miłego wieczorka! ja tez lecę na siłkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, co za cudna wiadomość - chociaż oczywiście przewidziane przez forumkowe \"czarownice\". No to dziś będzie bal, co ? takie cudowne wydarzenie to tzreba czcić i czcić!!!! jeszcze raz gratuluję :-) Ana, @ przyszła?! franca, a myślałam, że będziecie 3 styczniówki Granini, lez, leż i sie nie stresuj, trzymam kciukasy za poniedziałkową betę. Iwonko, za Ciebie oczywiście też!!! miłego wieczorka! ja tez lecę na siłkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, co za cudna wiadomość - chociaż oczywiście przewidziane przez forumkowe \"czarownice\". No to dziś będzie bal, co ? takie cudowne wydarzenie to tzreba czcić i czcić!!!! jeszcze raz gratuluję :-) Ana, @ przyszła?! franca, a myślałam, że będziecie 3 styczniówki Granini, lez, leż i sie nie stresuj, trzymam kciukasy za poniedziałkową betę. Iwonko, za Ciebie oczywiście też!!! miłego wieczorka! ja tez lecę na siłkę :-) Emika, wyślij mi jeszcze raz fotki, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih- Enigmuś- powiadasz kawalerowie? To Ci powiem, że Tatuś na tą okolicznosc kupil juz wiatrówke. :D:D :P:P Iwonko- trzymamy kciuki. 🌻❤️ No wlasnie Judytko daj znać jak u maluszka. 🌻❤️👄 Enigmuś WIELKI BUZIACZEK dla Ciebie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, faktycznie, dam mu pobawić sie tą szatą:-) mam nadzieję, że będzie spokojny bo czasem potrafi być straszny urwisek🌻 Asiulka, wiem, jak ci ciężko i rozumiem, że musisz pracować, ja też pewnie będę tyle że w domu i tylko tego plus będzie, a o co chodzi z tym spotkaniem dziecięcym w 2008roku? czy ja się załapię? hmmm, może, zobaczymy:-) obyśmy wszystkie się załapały:-) enigma, wiedziałam że ty lepiej tych zdjęć nie skomentujesz wstręciucho:-P ja zdzirkowato wyglądałam? no nie wiem, pewnie ten jęzor cię omamił bestyjo jedna :-)hihihihihi, bo ja to taka słodka, skromna, malutka babeczka jestem, przyzwoita i prawie jak dziewica orleańska:-)hihihihi i taką skromniutką sukieneczkę miałam za kolanko:-P...... ....... Ty nic nie mów enigma, skoro był śluz płodny to wszystko może się zdarzyć:-) ależ u ciebie te cykle pędzą, :-) Iwonka, Nadwislanka co z Wami, gdzie te bety? to tym razem ja czekam na Wasze zdjęcia ze świąt i sylwestra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, co za cudna wiadomość - chociaż oczywiście przewidziane przez forumkowe \\\"czarownice\\\". No to dziś będzie bal, co ? takie cudowne wydarzenie to tzreba czcić i czcić!!!! jeszcze raz gratuluję :-) Ana, @ przyszła?! franca, a myślałam, że będziecie 3 styczniówki Granini, lez, leż i sie nie stresuj, trzymam kciukasy za poniedziałkową betę. Iwonko, za Ciebie oczywiście też!!! miłego wieczorka! ja tez lecę na siłkę :-) Emika, wyślij mi jeszcze raz fotki, proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih- Enigmuś- powiadasz kawalerowie? To Ci powiem, że Tatuś na tą okolicznosc kupil juz wiatrówke. :D:D :P:P Iwonko- trzymamy kciuki. 🌻❤️ No wlasnie Judytko daj znać jak u maluszka. 🌻❤️👄 Enigmuś WIELKI BUZIACZEK dla Ciebie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, faktycznie, dam mu pobawić sie tą szatą:-) mam nadzieję, że będzie spokojny bo czasem potrafi być straszny urwisek🌻 Asiulka, wiem, jak ci ciężko i rozumiem, że musisz pracować, ja też pewnie będę tyle że w domu i tylko tego plus będzie, a o co chodzi z tym spotkaniem dziecięcym w 2008roku? czy ja się załapię? hmmm, może, zobaczymy:-) obyśmy wszystkie się załapały:-) enigma, wiedziałam że ty lepiej tych zdjęć nie skomentujesz wstręciucho:-P ja zdzirkowato wyglądałam? no nie wiem, pewnie ten jęzor cię omamił bestyjo jedna :-)hihihihihi, bo ja to taka słodka, skromna, malutka babeczka jestem, przyzwoita i prawie jak dziewica orleańska:-)hihihihi i taką skromniutką sukieneczkę miałam za kolanko:-P...... ....... Ty nic nie mów enigma, skoro był śluz płodny to wszystko może się zdarzyć:-) ależ u ciebie te cykle pędzą, :-) Iwonka, Nadwislanka co z Wami, gdzie te bety? to tym razem ja czekam na Wasze zdjęcia ze świąt i sylwestra:-) estelko już wysyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrocilam... nie dojechalam na siłke bo skapnełam sie ze zapomnialam mp3 z moją ulubioną muza i wrócilam do dom:( Pomyslalam sobie ze nie bede sie wracac...zeby pecha ominąc:) Siadam do nauki bo w sobotę za tydzien mam zaliczenie ze statystyki:( Ana ❤️ ratunku!!!!!!! Ty to juz przezyłas:p Asiku:) hihihih oby Twoj M nie był taki odganiacz kawalerów bo jak moj ojciec pilnował moje siostry..... to teraz ubolewa nad tym ze śa starymi dupami:P:P:P jedna 38 a druga 28 tylko ja nie wiem jakim cudem czmychnęłam z domu i w wieku 20 lat wyszłam za mąz:) Emika.......tiaaaaaaa.... powiadasz kiecka za kolanka ....a CYCKI ... na wierzchu?????:P:P:P:P hihihihihihihih..... taaaaa...taka malutka ..cichutka...... srututututu..... cicha woda...... hihihihhihi:) Estellka:) pocwicz za mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dopiero mogę coś napisać. Jutro mam studniówkę no i latam na solarium, do fryzjera, na paznokcie. Jutro jestem umówiona do fryzjera i na makijaż. Ledwo piszę, bo mam długaśne paznokcie. Sabra, jeszcze raz ogromne gratulacje. Bety, nie robię, bo nawet nie wiem, czy u mnie w mieście jest robiona. Poza tym raczej nie sądzę, żeby się udało. Zero objawów. Bolą mnie piersi, ale to wina pewnie metformaxu, który łykam 3 razy dziennie. No i mam duże upławy, ale to z pewnością przez luteinę dopochwową. Poza tym w sobotę bedzie dopiero tydzień po inseminacji. Przypuszczam, że ta franca przyjdzie. Skoro Enigma u Ciebie przy takich Waszych wynikach się nie udało to co mówiąc u mnie ( A wiecie co się ostatnio doczytałąm. Podobno preparatoryka nasienia polega na zwiększeniu ruchliwości plemników. Pewnie dlatego gin powiedział, że wyniki nie są złe. Na razie nie myślę, mam zamiar się jutro dobrze bawić, a za tydzień ferie...... Buziaki laseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, tiaaaa, ja taka cichutka dziewczynka, to znaczy nie cichutka, bo lubię rozmawiać i to czasem sporo:-), ale zapewniam cię że moje \"cycki nie były jeszcze takie na wierzchu, mój męzuś-masaj dokładnie posprawdzał bym zbytnio roznegliżowana nie była:-)hihihihii iwonka ja nie wiem, czy ty tak swobodnie powinnaś na to solarium chodzić, upławy powiadasz? często jest tak-moja koleżanka miała, że we wczesnej ciaży kobieta wydziela dużo białego śluzu- to oznacza zabezpieczania jamy macicznej, tak mi mówiła, więc uwazaj na siebie i choć powiedz kiedy sikacza robisz i ile jesteś po ....., miłej studnióweczki, poszalej ale .....uważaj maleńka na siebie nigdy nie wiadomo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, ja tylko na chwilkę idę spać bo jutro rano dużo wrazeń! Trzymajcie kciuki za moją pierwszą wizytę, dam znać jak bylo, miłej nocki papa Przestraszona Beti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Beti!! Emika, ja też poproszęo o zdjęcia. Po Studniówce wyślę Wam parę. Test zrobię 2 dni po terminie, w następny wtorek. Ale pewnie @ zawita do mnie wcześniej i nie będzie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, nie martw sie. To pewnie oznaki, że w tym czasie byłaby @. Tak podobno czasmi bywa, ale może lepiej to sprawdzić. Myślę, że będzie OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra-odpoczywaj i niczym sie nie martw. Ksiazkowe przyklady mowia o plameniu w dniu spodziewanej @. Bezdie dobrze. No ibeda blizniaki jak nic!!! Emiczka-jaka beta???? Ja mam 25 dc i objawy przed@. wiec o zadnej becie nie ma mowy. Jak wiesz mam przerwe do marca w CLO. A nic nie dzialam wiec @bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, leż cały weekendzik, bierz tą nospę i spróbuj się nie martwić (wiem łatwo powiedzieć) ale naprawdę nie każde plamienie to coś złego, niektóre kobiety mają je w terminie @, moja szwagierka jest teraz w piątym miesiącu i też to miała a z dzidzią wszystko ok. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na momencik wykończona po zaliczeniach ufffffffffff jakoś poszło 2 piąteczki 2 czwóreczki jedna 4+ a zpisemnego nie wiem zle raczej do przdu, dziewczyny dizękuje Wam za ciepłe słowa kochana jesteście...Enigmus wysyłam Ci wszystkie moje elektroniczne materiały ze statystyki moze pomogą i jedyne co moge Ci radzić to rób duuuużoooooo zadań, ja przed zaliczeniem zrobiłam ich ok 80 musiałam to ćwiczyc codziennie hihihhi ale moze Tobie z tym szybcie pójdzie ja jestem umysł humanistyczny dla mmnie statystyka była STRASZNA !!!!! wysyłam materiały....kocha przesyłam buziaki dla wszyskich, odezwe się w poniedziałak siadam do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w weekendzik :-) ja tez na chwilkę zaraz uciekam spać bo senna jestem a dzis musiałam wcześnie wstać bo mieliśmy sprawy do załatwienia:-) Sabrunia, to leżakuj kochana i nie przejmuj się, trzymamy kciuki i myślimy pozytywnie, z pewnością maleństwom nic nie będzie:-), bądź dobrej myśli Nadwislanko, no widzisz jaka ze mnie gapa, a ja myślałam że ty tu z betą również wyskoczysz:-P odpoczynek mówisz do marca? a co potem? wielkie staranka, ini itp? Iwonka, zdjęcia wysłane, czekam na osąd zdzirkowaty:-P Ana, gratulacje kujoniku, jak ja lubię takie noty:-) aż mi tego brakuje czasem, a mój mężuś niedługo sie broni, praca już w oprawie leży:-) za 2 tyg będzie mgr prawa:-) jestem z niego bardzo dumna:-) a statystykę lubiłam, miałam 5,0 jako jedyna na roku:-P nie chwaląc się:-)hihihihi choć wolę przedmioty humanistyczne, no ale jak skończyło się Politechnikę to i czasem ścisłe też są ok;-) a u mnie 29dc i pojawiły się plamienia czyli @ jutro, nawet i dobrze, bo w miarę punktualnie przychodzi, jeszcze tylko 2 cykle i w marcu przygotowanka do in vitro, choć w lutym pójdziemy zmierzyć prl, testosteron i prl mężowi-badałyście prolaktynę mężusia? podobno tez jest to ważne i muszę tsh zrobić i ft4 powtórzyć:-) no i cytologię bo już czas a przed in vitro też sie przyda:-) a w marcu to reszta się posypie to buźka miłej nocki💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Sabruś, Granini oszczędzajcie się, łóżeczko i ewentualnie pilocik i to wszystko!! ❤️❤️ ANA jesteśmy dumnie z Ciebie 🌻 nono, ambitna bestia z ciebie!!! Emika - oby nie przylazłą jednak :) Już zdaję Wam relację z dzisiejszej wizyty: Wyniki męza ok, prof był bnardzo miły i rzeczowy dokładnie taki jak mówiła Foli, wysłał mnie na usg, dr od usg też był super, wszyscy tam są bardzo mili, opowiadał dokładnie co widzi na USG, a zobaczył że owu była :) wyjatkowo jajnik mnie boli aż do tej pory. Prof zaś kazał mi na razie odstawić dostinex i po @ zgłosić się na oddział CZMP by zbadać drożność. Wtedy teź oznaczą mi PRL i dadzą wtedy leki. Był bardzo konkretny i rzeczowy, jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika lasencjo dzięki za fotki, czekamy na misia brzuchatka :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaraz zmykam, źle się czuję jak mówiłam tak jest, @ przylazła, troszkę brzusio boli, ale ja sobie z nim poradzę:-P uzupełniam tabeleczkę TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01.......... już 2 lata 8 miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....29.12.....29...25-27.01 ....13 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19 cykl..........Morąg Nadwislanka......20.12................??? .........30 m-cy.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Sabrunia, jasne, że jeszcze niecałe dwa cykle i działamy-dokładnie w marcu więc już niedługo:-) a ty zaraz odemnie dostaniesz w szanowną dupencję jak nie przestaniesz tak myśleć, ja tu o bliźniakach ciągle gadam a ty swoje:-D, leż spokojnie i poczuj że ta beta ciągle rośnie:-D hihihihih, będzie dobrze kochana Iwonka jak po studniówce? pewnie odsypiasz balowanie:-) Beti to fajnie, że znalazłaś wreszcie dobrych doktorków, teraz tylko patrzeć jak brzusio zacznie ci rosnąć:-) ja lasencjo? hihihihi raczej tłuściolasencjo :-D ale nie zanadto, dobre zdanie też muszę mieć o sobie:-) a miś brzuchatek pewnie będzie na wiosnę - lato bo lubi ciepełko jak ja:-) Granini, mama nadzieję, że brak twej obecności u nas jest wynikiem przyssania do łóżeczka -kochana pewnie tak polubiła leżakowanie, że całą niedzielę poleży przed tv:-) buźka👄 a jak pogoda u Was, bo tu w stolicy piękne słońce no i tulipany wyszły z ziemi, mam nadzieję że zimy nie będzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra-tak sobie mysle ze latwo nam Ciebie pocieszac, ale ja rozumiem Twoje obawy. Najpierw tyle staran o dzidzie, a jak dostajesz wynik bety to trudno uwierzyć. Pewnie dopiero USG albo widok krągłego brzusia uświadomi Ci, że to jednak nie mistyfikacja a dzidzia:) U mnie chyba 25 dc , bolą cycki i brzuch tak troche, i chyba @ za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×