Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnA 30

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V NOWOROCZNA SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Granini, super beta :) Gratuluję :) Pedagog, czas szybko leci, u mnie jutro zaczyna się 33 tydzień, tak niewiele już zostało :) Za Zabajoną trzymam kciuki, bo to w każdej chwili moze nastąpić teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własciwie to 33 już u mnie leci a jutro rozpocznę 34 właściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli to prawda, już finiszujemy, ja jestem troszkę za Toba :) a jak tam wyprawka, już gotowa? moja w zasadzie tak, kupione już prawie wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubranka owszem ale nie mam wózka, wanienki, fotelika, kosmetyków, pieluch tetrowych. wiec jeszcze trochę brakuje, rozkładam koszty w czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, a jakie kosmtyki kupiłas dla maleństwa - ja myślę o Musteli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie ostatnio kupiłam wózek, fotelik, łóżeczko, wanienkę :) a co do kosmetyków, to póki co za radą położnych ze szkoły rodzenia, mam jedynie mydełko Bobas, oliwkę Bambino i krem Sudokrem ... panie nam rodziły, żeby prez kilka dni zorientowac się, jaką skórę ma dziecko i dopiero dobrać odpowiednie kosmetyki i rzcezywiście na takie wyjście się zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wóżek jaki kupiłaś bo ja narazie wybrałam casualplay S4 ale nie jestem zdecydowana jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - jako \"doświadczona mama\" to proponuję także oliwkę Bambino - najmniej uczula, wszystkie dzieciaczki uzywają jej na OIOMI-e i nic się nie dziej a po Johnsonie - niektóre dzieciaczki dostały wysypki:( Polecam też husteczki z bambino a jeśli chodzi o pieluszki to my mamy \"firmowe\" Pampersy, choć kilkakrotnie Mały miał Happy (one sa chyba z Belli) i też mu odpowiadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wózek, to kupiłam z najniższej półki, ale jestem zadowolona, kupiłam firmy Adbor Ring Max - bardzo tani wózek, 850 zł, ale nam odpowiada, zresztą mam tu na osiedlu kilka użytkowniczek tegoż wózka i są zadowolone, więc i ja sie skusiłam :) ale fakt faktem, że zwracałam uwagę na cenę także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli własnie zobaczyłam wózek nad którym się zastanawiasz o ile dobrze poszukałam to on jest trójkołowcem - tak? Mnie się podobaje te wózki ale oglądałam kiedys na TVNStyle program o wózkah i te trójkołowce bardzo odradzano ze wzgledu na ich niestabilność - no i zrezygnowałam z nich. Masz moze kogoś kto uzywa takiego wózka, bo ja jestem jeszcze przed zakupem wózka i może jednak znajdę zadowolonego użytkownika i się jednak na nie skusze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog, Judyta dzięki :) Judyta, mam znajomych, którzy mają quinny - 3 koła i są zadowoleni, moja szwagierka ma podobny Mutsy i też nie narzeka, wręcz przeciwnie. Ja jeszcze nie jestem do końca zdecydowana, musze jeszce ooglądać. Wybrałam go ze względu na to główni, że fotelik do niego jest rozkładany na płasko całkiem co oznacza, że nie potrzebuję kupować gondoli, ale jeszcze muszę się zorientować czy ten fotelik jest napewno bezpieczny dla kręgosłupa dziecka, niby płaski ale musze się mu bardziej przyjrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella13 dzieki za wyjasnienia :) wiec 1DC 17.01 o matko dzieki Ci za nospe forte !! ostatnio DC 28-40 Fajnie, ze sa nowe zafasolkowane :) w tygodniu mam mało czasu na pisanie, ale obiecuje odzywac sie informowac na biezaco :) Emika nie przegladalam calego forum jeszcze, ale gdzie sie dodaje te zdjecia? Chociaz nie badzo lubie sie publikowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. :) Wita Was kobieta pracująca. ;) Muszę powiedzieć, że Sandra calkiem przyzwoicie się zachowuje u opiekunki , a ja próbuje sie przyzwyczaić do pracy. Oj cięzko mi to idzie;) Ale cieszy mnie to, że jak np. dzwonie do jakiegos urzędu coś wyjaśnic to slysze z drugiej strony wesoly glos- \"ooo juz pani wrócila\", \"alez nie ma sprawy\" itp. Oj lechcze to moją próżnośc, lechcze. :D Badanie krwi nie wykazalo stanu zapalnego , a brzuch już nie boli , a wiec moze to byly nerwobóle związane ze stresem na mysl o powrocie do pracy. Ale za to tarczyce mam ostro poprzestawianą- z niedoczynnosci wskoczylam na nadczynnosc. Ale 29-ego ide do swojej endo , to myslę, że szybciutko sie z tym uporamy. Do tego czasu zbadam jeszcze prl z obciążeniem, ale to muszę swój tylek zwleć szybciej z lóżka i wyrobic się do pracy na 8.00 - jak narazie mi to nie wychodzi:P Granini- piekna beta!!!!!!! Jeszcze raz gratuluję.👄 Foli- ja tez polecam bambino. :) Judytko dla Ciebie przesylam caluski, jestes bardzo silna, często myslę o Was - mam nadzieje, ze teraz będzie już tylko lepiej. ❤️ Colia- zaraz skopiuje Twoje dane do tabelki, podaj jeszcze skąd pochodzisz - jeśli chcesz. :) A powiedx mi badals hormony? Bo rozpiętosc cyklu masz dośc dużą. I czy mialas może monitoring czy masz owu itp. A co z tym zapaleniem przydatków - ciągle nawraca pomimo leczenia? A co do zdjęc- przesylamy sobie na maile. :) mój adres to asiulek74@tlen.pl- bede wdzięczna za fotkę. :) Pedagog- pozdrowienia dla Zabajonka. :) ❤️ Enigmuś- puk puk- odezwij się pieronie jeden:P Beti- a jak dzis Ci minąl dzionek- wydarzylo się coś ciekawego? ;):D Myszko - nerwusku Kochany nie denerwuj się i idź na L4. 👄 Sabruś- czekamy na wiesci z wizyty. ❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Emika............14.1......28-33......11-16.02 .....23 m-cy........W-WA Golka26..........26.12.......28..........23.01...... już 2 lata 8miesięcy..... Estella ...........26.12......27.......22.01............26 m-cy.......Warszawa AnA 30............12.01.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....29.12.....29...25-27.01 ....13 m-cy....Katowice beti78............02.01......24-26 ......26.01...............ponad 2 lata.......łódzkie gosiaczek76......25.12.......27.......20.01...........19 cykl..........Morąg Nadwislanka......26.01..........26-28 ........prawie 2 lata.... okolice Warszawy Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce..... ...Biała Podl OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów kkkkasia Colia..............17.01..... 28-40.....?..............1,5roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła..... ..Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wik torię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodził a .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.... ...Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła... .....Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.. ...Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła........... ..Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła.... ....Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła.... ... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła. ......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła. .......Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła .......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Ba rtusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła........ .Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.. .......Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dom inika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila.. ..Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07........9kg...........córcia Nadia lub Nadzieja Myszka1975....Katowice..........10.07.07........-....... ..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? paula24............Paulina..............Waga............ 24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak................... .....34... beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tak sobie przegladam te topiki i wszedzie wszyscy juz zadomowieni, wasz wybralam zeby tez sie zadomowic, jesli przyjmiecie :P Chce byc juz mama, oj bardzo chce, tylko co chwile cos mi w tym przeszkadza i musze odkladac starania. tak sobie czasem mysle ze zawsze bedzie cos i zeby przestac w koncu wyczekiwac odpowiedniego momentu. Dzis pierwszy dzien cylku, no i mial to byc TEN cykl, a tu okazala sie grzybica i znow trzeba czekac. mam nadzieje ze tylko jeden cykl bo tabletki mam na 2 tyg. myslicie ze mozemy od razu probowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sabruś. A ja myslalam, że TY na wizycie w Novum bylaś. A betę masz imponujacą. :D Gratuluję jeszcze raz Kochana. 🌻❤️ A u kogo bylas w Invicie? I mówilaś mu o invitro w Novum? Mówil coś na to? Mam nadzieje, że dziś już nie plamisz.❤️ A co do gg w pracy - to wlasnie ze względu na Nią nie moglam gadać. Ale nie chce tego pisac na forum, bo któż wie, kto to czyta.;):P Witaj Ziutek. :D Powiem Ci szczerze, ze nigdy nie ma dobrego momentu bo zawsze coś , ale na Twoim miejscu poczekalabym do wyleczenia grzybka a potem.... do dziela. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedź mi jeszcze Kochana czy jeszcze plamisz i juz Ci nie przeszkadzam w kolacyjce. :D A co do pracy- Tej jednej osoby sie nie zmieni, ale ja się nie przejmuję, bo uzgodnilam z moim skarbulkiem, że jak będzie cięzko w pracy i będą mnie wkurzac to ........... idę na wychowawczy. :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze. :) Napewno będdzie wszystko dobrze. :) ❤️ A pamietasz co obiecalas od dziś?. ;) A na którą masz wizytę w piatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekam, a pozniej do dziela A tymczasem pozdrawiam wszystkich i dobrej nocy zycze, mnie dzis @ zwala z nog prosto do luzka mam nadzieje ze uda mi sie wkomponowac w wasz topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś odpoczywaj Kochana!! Beta jest cool :) Witam ziuuutek !!! :) Kolorowch snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)sabra nic sie nie martw bedzie dobrze a te plamienia zobacz jakby okresik gdyby byl wiec zobaczysz mina juz a beta superzasta:) nie martw sie serduszko szybko zobaczysz , jakos tez mysle że moga byc dwa serduszka mmmhihihi:):) Asiu tak przelecial szybko ten macierzyński twój ze sama jetsem w szoku że ty juz do pracki:(może jka możecie jednak fajnie jakbys n ten wychowawczy mogla mmm ale wiem z eto nie proste. Podrawiam Emiczko dzieki za zdjecia ale nie moge otworzyc ich :(buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sabra odpoczywaj sobie, leż i dbaj o siebie:) mama napewno bardzo się ucieszyła dlatego \"przekablowała\" bratu - mamy juz takie sa:))) Asia dziękuję, ze o nas myślisz i rozumiem jak trudno Ci wrócić po macierzyńskim do pracy - ja niestety bedę miała dla naszego Skarba tylko 10 tyg. macierzyńskiego, bo po mimo faktu, że Maluszek był w szpitalu musiałam wybrać8 tyg. macierzyńskiego:( Prawdę mówiąc coraz poważniej zastanawiam się chociaż nad 6 miesiecznym urlopem wychowawczym, ale to jeszcze wszystko przed nami. A wiecie co......zgadnijcie komu wczoraj odpieto respirator:))) Cieszymy się z mężem z każdej takiej chwili choć wiemy, ze jeszcze długa droga przed nami. Pozdrawiam was ciepło i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra mi chodzilo o macierzynski Asi:) hihi że tak szybko przelecial:)zreszta pewnie każdej szybko mija ech... A brzuszek mijuz rosnie:)spodnie nosze rozpiete i naciagam na to sweterek hihi mysle zeby jakies spodnie kupic bo juz nie moge sie dopiac. Kochana a co do objawow ciazy to gdzies za 2 tyg lub tydzien powinnas jakies objawy miec no chyba ze bedziesz szczesciarą i bedziesz bezobjawowo przechodzic:) Judytko super wiesci;):):) a widze ze jestes z chorzowa aja w chorzowie pracuję:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Cieszę się Judytko :D Odwożę Kubę do szkoły ma 12:50 do 17:15 wogóle dnia nie można sobie zorganizować :( Nie lubię tych trajtków! Muszę prawko zrobić bo jak coś się chce załatwić to pół dnia schodzi. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc laseczki:) nie odzywałam sie bo mam kupe roboty i nauki:(:(:(:( No wkoncu nie mogę być gorsza od Any;););) i równo zakuwam od rana.... nawet w pracy i w domku jak wróce W niedziele mam zal z statystyki- zadania i zarządzanie Jak napiszę dobrze test z zarządzania to będę zwolniona z egzaminu:) więc muszę sie uczyc Sabra ❤️ i granini ❤️ ponowne gratuacje:):):):):) Dziękuję Wam wszystkim za pamięć:) napewno po niedzieli będę bardziej aktywna:) Judytko ❤️ bardzo sie ciesze ze Maluszek dzielnie walczy i ze juz wkrótce bedzie z Wami:):):):) Witam nowe kolezanki 🌼:):):):):) idę robic zadania::( buuuuuuu Pozdrówcie też zabajonka:):):):):) papa wszystkim babeczkom:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to masz za oknem taką samą paskudnę pogodę jak ja brrr Sabra nie wiem kiedy bedzie kolejna operacja , lekarze na razie czekają na działanie tej przetoki ale myslę, że moze to potrwać ok miesiąca Granii zrób prawko:) ja co prawda rzadko jeżdżę ale jakoś bez prawka nie mogłabym życ - czasem sie przydaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytak-no komu odpięli!!!!!!!!! Wiadmomo! Zuchowi, Twojemu synkowi!!:):):) Widzisz, będzie coraz lepiej. A taki chorowitki w dzieciństwie to na Pudzianowskich wyrastają :) Więc bez obaw. Enigma-to faktycznie nauki masz niemiara:) Sabra-mama przekazala jedną więść, ale Tobie przypadnie przekazać radosną nowinkę o bliźniakach:) Za co trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja dzisiaj dostałam @... czyli tak jak przypuszczałam... Sabruś dobrze że masz kontakt z ginem ale na moje oko to nic poważnego, wiadomo jednak że lepiej dmuchac na zimne a beta piękna! Dałabym wszystko za chociaż 1/3 takiej bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×