Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

***niunia*** ja tez właśnie czuje sie dziś fatalnie. siedzieliśmy z mężem nawet chwilkę na balkoniku bo taka ładna pogoda, ale od jakichś dwóch godzin znowu ciągle łazienka:/ tez czekam na brzuszek. i nic. moja lekarka mówiła że już zaniedługo powinien sie pojawić. nie moge sie doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam dziewczyny, juz mam dosyć tych mdłości, rano wymioty i po południu wymioty a cały dzień mdli i mdli, nie wiem czy jeść czy nie, bo raz zjem to nic a raz zjem to od razu do kibelka. boję się jeść żeby od razu niezwymiotowac. Jejku jak to było fajnie bez ciąży.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewapiano - przywołuję Cię do porządku!!!! :) Proszę nie narzekać!!!!!! Nie wolno nam marudzić!!!!! Zobaczysz - jeszcze tydzień, dwa - i o wymiotach zapomnisz. Soophiee - a ja już mam brzuszek :) Gdy mam dopasowaną bluzeczkę to jest taki ładniusi zaokrąglony. :) Ale wiesz, z brzuszkami to różnie bywa, moja przyjaciółka dostała troszkę brzuszka dopiero w połowie piątego miesiąca. Dziś byłam w przychodni na badaniach. Wystałam się w kolejce godzinę i na próżno. Badania na toxo robią tylko we wtorki i czwartki. Jutro znów muszę tam iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam w nowym tygodniu.U mnie po pieknym weekendzie szaro i ponuro, ale co za różnica jeżeli i tak nie wychodzę. Choroba nie chce mi dać spokoju, teraz doszedł jeszcze straszny kaszel. A już jutro idę oglądać maluszka. Dowiem się czy mu nie zaszkodziłam czymś w trakcie choroby. Pozdrawiam wszystkie pracujące i siedzace w domkach. Trzymajcie się i wy z mdłościami to jeszcze 2 góra 3 tygodnie męczarni i zaczniecie sie cieszyć urokami zdrowej kobiety w ciazy. Super będzie. Niedługo przyjdzie wiosna a my dumnie z brzuchami do przodu. [tylko jak ja się będe z teściem witac on ma taki brzuch jakby w 9 miesiącu ciąży był, kiedy ja do niego dołączę z brzuchem to będzie komicznie wyglądało :) :) :) :) Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja też miewam mdlości, chociaz wczoraj kupiłam sobie imbir. Po malutku go przezuwam i jest calkiem nieźle. Aż mi ochota do życia wraca. Normalnie mogłam dziś wstac, zjeść z męzem śniadanko. Jak pieknie zaczął się dzień. Polecam i wam imbir. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do listy, a taka znalazłam ostatnio: NICK.......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @......TERMIN......WIEK Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze.......25.11..........5.09...... ...25 justme.............Justyna...Radom...........25.11...... .05.09.........26 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice....26.11.........??............28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 azazella...........Gosia.......Poznań..........02.12. .....17.09.........27 esa..................esa.......kuj-pomorskie..05.12..... ..11.09.........34 tristeza............Monika...podkarpackie..05.12........ 12.09........28 sakahet........... Gosia......Gliwice..........05.12.......12.09......... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków.......5.12....... ...12.09........21 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton.05.12....... ( ? )..........30 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. .......06.12......12.09.........30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.........06.12..... .14.09........27 Diana 24............Diana.....Olsztyn..........06.12. ....14.09. ........24 mysza,3.............Iza........Kielce............08.12.. ....13.09........32 Kaja 72..............Kaja......Praga............08.12......14.09. ........34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz......09.12...... 15.09.........23 monia12...........Monika.....Ciechanów.....09.12......1 8.09.........28 Irysek .............Ania.......łódzkie...........09.12......23.09 .........31 julllka................jula........warszawa.....10.12... .... 17.9..........25 *slonko*............Hania......Sopot............11.12. .....17.09.........24 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska......11.12...... 18.09.........25 destiny.............Ania.......Siemianowice...11.12..... .(?).............28 GosiaD............Gosia........Gdańsk.........12.12..... ...19.09........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..........13.12... ...18.09.........26 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..........14.12......20.09..........31 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie....14.12...... 25.09..........26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom....15.12........2 6.09.........34 diana shanti.......Ania.......pomorskie.......15.12......20.09... ......27 Miśka_26 .........Marta......lubuskie.........17.12.......23.09..... ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür......18.12......23.09..........24 to-tylko-ja....karolina........łódzkie.........20.12.... .....??...........24 Samara.............Ola........Śląsk.............22.12... ....28.09.........28 ksemma..........Kasia........Torun............22.12.......28.09..........31 Luiza342..........Kama......Poznan..........23.12....... .26.09.........25 Pozwoliłam sobie poukładać wg oststniej @.. nie wiem co wy na to.. I popatrzecie jak rozny termin porodu nam wychodzi. Ja siedze na zwolnieniu i troszke sie nudze. Mam nadzieje, ze opr od was za ta poprawke listy nie otrzymam. Bo jak czytaąlm to potraficie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane:) Wszystkie tak o mdłościach mowicie, a ja nie mam zadnych! i nie wiem teraz, czy sie cieszyc, czy martwic:) chyba cieszyc:) wiec przekazuje Wam dobre fluidy, żebyscie przestaly wymiotować:) od jakiegoś niecalego tygodnia pobolewa mnie brzuch, ale nie takie kłucie, tylko taki lekki ból. Czy któraś z Was też ma coś takiego? Mam nadzieję, że to nic poważnego. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk ja też miewam bóle. Mi lekarz powiedział, że to normalne, że powiększa się macica, więc nie ma sie czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
dzień dobry dziewczyny:)tak podczytywałam was bo troszke do tyłu byłam...szkoda,ze pażdziernikówki nas troszke zepchneły ale musimy jakoś to nadrobić.Wiekszość z nas jest nadal aktywne zawodowo więc troszke tego czasu brakuje.Uwazam jednak,że nasze forum jest bardzo przyjazne i że tak naprawde nie liczy sie,które miejsce sie zajmuje< to nie ranking.> Pozdrawiam cieplutko-miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisuję się do listy, a taka znalazłam ostatnio: NICK.......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @......TERMIN......WIEK Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze.......25.11..........5.09...... ...25 justme.............Justyna...Radom...........25.11...... .05.09.........26 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice....26.11.........??............28 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 azazella...........Gosia.......Poznań..........02.12. .....17.09.........27 esa..................esa.......kuj-pomorskie..05.12..... ..11.09.........34 tristeza............Monika...podkarpackie..05.12........ 12.09........28 sakahet........... Gosia......Gliwice..........05.12.......12.09......... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków.......5.12....... ...12.09........21 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton.05.12....... ( ? )..........30 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. .......06.12......12.09.........30 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.........06.12..... .14.09........27 Diana 24............Diana.....Olsztyn..........06.12. ....14.09. ........24 mysza,3.............Iza........Kielce............08.12.. ....13.09........32 Kaja 72..............Kaja......Praga............08.12......14.09. ........34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz......09.12...... 15.09.........23 monia12...........Monika.....Ciechanów.....09.12......1 8.09.........28 Irysek .............Ania.......łódzkie...........09.12......23.09 .........31 julllka................jula........warszawa.....10.12... .... 17.9..........25 *slonko*............Hania......Sopot............11.12. .....17.09.........24 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska......11.12...... 18.09.........25 destiny.............Ania.......Siemianowice...11.12..... .(?).............28 GosiaD............Gosia........Gdańsk.........12.12..... ...19.09........28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..........13.12... ...18.09.........26 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..........14.12......20.09..........31 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie....14.12...... 25.09..........26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom....15.12........2 6.09.........34 diana shanti.......Ania.......pomorskie.......15.12......20.09... ......27 Miśka_26 .........Marta......lubuskie.........17.12.......23.09..... ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür......18.12......23.09..........24 to-tylko-ja....karolina........łódzkie.........20.12.... ...24,09........24 Samara.............Ola........Śląsk.............22.12... ....28.09.........28 ksemma..........Kasia........Torun............22.12..... ..28.09..........31 Luiza342..........Kama......Poznan..........23.12....... .26.09.........25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie martw się bólem brzuszka, mnie też pobolewa ale to wynik rozciagającej sie macicy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, piszecie, że chciałybyście miec już brzuszek. Za to ja mam nadzieje, że nie bedzie widac u mnie brzucha jak najdłużej. Nie wyobrażam sobie chodzenia z takim dużym brzuchem. Dla mnie to jest w ciąży najgorsze!!!! Nie wiem jek sobie dam z tym rade. Wstaje codziennie rano, ważę się i cieszę się że jeszcze nic nie przytyłam i że nic po mnie nie widac. Ale pewnie wcześniej czy poźniej będzie widac. No ale co zrobic, taki jest los kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki w nowym dzionku! Szczególnie serdecznie witam nowe forumowiczki:-). Zaglądajcie do nas często i dzielcie się wszystkim na co macie ochotę :-) Pepetti dzięki za odpowiedź. A jeśli jeszcze nie byłaś w Skierniewicach to serdecznie zapraszam. Może spotkamy się na spacerku z naszymi bobaskami?:-) A teraz pragnę pocieszyć wszystkie cierpiące dziewczyny na objawy ciąży. Ja jestem teraz w 13 tygodniu ciązy i NAPRAWDĘ poranne mdłości opuściły mnie 5 dni temu. Wiec wytrzymajcie jeszcze trochę dziewczyny:-) Rinka 89 nie mart si e, będzie dobrze:-). Jak mówi moja mama : uszy do góry dziewczyno! Itak trzymaj ;-). A co do płci dziecka to nie chcę wiedzieć wcześniej. Jest to nasze pierwsze dziecko i jest mi obojętne czy to chłopiec czy dziewczynka. Bo przecież trzeciej mozliwości nie ma :-). Moje przeczucie mówi mi , że będzie to Wiktorek ale okaże się we wrześniu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakahet
hej ksemma: tabelka była wcześniej poukładana wg spodziewanego terminu porodu; wg mnie tak było lepiej, bo chyba bardziej ten termin nas interesuje niż ostatnia @; a co o tym myśli reszta mamusiek? Laura: ja też myślę nad porodem w Pyskowicach, szczególnie że nie mam tam daleko; a też czytałam wiele dobrych opinii o tym szpitalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sorki sakahed. Jak chcesz to popraw tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakahet
dla rozluźnienia polecam ciekawe filmiki po angielsku o rozwoju ciąży miesiąc po miesiącu- niesamowite jak te nasze maluszki szybko się rozwijają :) http://health.discovery.com/centers/pregnancy/video/video.html miłego dnia wszystkim mamusiom :) a co do mdłości: to lekarz mi przepisał wit. B6 - choć ja mdłości nie mam; ale ponoć to pomaga; tylko trzeba to skonsultować z lekarzem, by nie przesadzić z witaminką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello A ja za bardzo się nudzę :) Zrobiłam tabelkę w exellu. Umieściłam ją na blogu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma - polecana przez Ciebie stronka jest super. Dodałam ją do ulubionych na naszym blogu. http://wrzesien2007.bloog.pl/ aniołekjg -daleko jak na spacerek!! :) akahet - filmiki super, biorę sie za oglądanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieczyny, to mnie uspokoilyscie:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻🌻kwiat]🌻🌻 tez mam w tym tyg. wolne, wziełam na tydz. zwolnienie, ale i tak mnie czeka praca:/ a co do tabelki, to i tak i tak jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, mam nadzieje, że już lepiej u was z mdłościami bo ja dziś po raz pierwszy przespałam całą noc. dzięki magicznemu imbirowi:) oglądam własnie wasze fotki na blogu. śliczne! szczególnie z tymi dzieciaczkami. dziś zaczynamyprzeprowadzkę, wiec odezwe sie do was pewnie wieczorkiem. Laura_28 jak dowiedziałam sie że jestem w ciąży to najbardziej bałam sie właśnie tego brzuszka, że wszyscy będą widzieć i w ogóle, ale teraz marze tylko o tym, żeby ta kuleczka już była, zazdroszczę Peppetti:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soophie - jak mi zazdrościsz to sobie popatrz na mój brzusio. Zaraz wrzucę na blog zdjęcie mojego brzucholka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy każda z was
ktorej pomaga imbir ssie go czy moze dodajecie go do herbaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti , wrzuć!! :) słyszałam, ze imbir najlepiej pomaga nie rozpuszczony. musisz troszke possać, choc nie jest za pyszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka coraz bardziej ożywa:) też poszukam zdjęcia i wrzucę, ale dopiero wieczoram, bo niedługo wychodzę. ja nie wiem, jak z tym imbirem, bo mdłości nie mam, ale na pewno dziewczyny pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny czy wam
otwieraja sie wszystkie zdjecia na blogu, bo ja mam puste kwadraty i tylko komentarze moge przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczowej \"dziewczyny czy wam \" - mi też się nie otwierają, dostałam komunikat że trwają prace administracyjne.. moze z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×