Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Ooo, widzę, że Luiza też z Poznania :) Moje mdłości od wczoraj nieco osłabły, a ja zamiast się cieszyć z lepszego samopoczucia, martwię się, że to może oznaczac cos złego. Boże, jaki człowiek jest beznadziejny. Teraz wszelkie niepokoje będą nam towarzyszyć już zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella nic sie nie martw, napewno bedzie dobrze! ;) przeciez nie wszystkie kobiety maja mdlosci. Mysl pozytywnie, a bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie w ten pochmurny ale walentynkowy dzionek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Paskudny dziś dzionek za oknem, aż sie nie chce wychodzić. Jak tam mężowie spisali się, bo ja z samego rana dostałam bukiet tulipanów, a wieczorkiem kolacyjka w przytulnej knajpce. A jutro mężuś zobaczy pierwszy raz naszego dzidziusia, specjlnie wziął wolny dzionek. Pozdrawiam wszystkie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mój też! wstałam rano siadam na łóżku a tak wszędzie porozkładane Lilie i wszędzie czekoladki i bombonierki w kształcie serc. SUPER a ja dla niego nic nie mam oprócz kruszynki w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja tez niedawno wstałam po BARDZO ciężkiej nocy. okropność!!! czytałam gdzieś że mdłości ustępują dopiero koło czwartego miesiąca. nie wiem jak to przetrzymam:( Do tego jeszcze, dziś walentynki,a mój mąż chyba zapomniał o tym. wchodząc rano do pracy, nawet mnie nie obudził, nie zostawił żadnej karteczki i w ogóle...ehhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam, co sie przejmujesz soophiee, napewno wróci z czymś miłym z pracy, przeciez to nie takie wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka76
Cześć dziewczyny! Jeszcze do niedawna myślalam, że mam termin na październik a tutaj okazuje się że na wrzesień:) Dołączam więc do was. Pewno macie taką listę.. tylko gdzie? Oj okropne są nudności, ale pocieszające, że niedługo powinno przejść:) Milego Dnia Walentego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakahet
co do walentynek - to jedyne co planuje dla Mężusia, to zrobić pyszny obiadek; może dziś starczy mi na to sił, bo ostatnio z nimi u mnie krucho :) ale zobaczymy... ja się cieszę, że z mym Ukochanym mamy "walentynki" co dziennie... pozdrawiam wszystkie mamusie i życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka76
Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 justme.............Justyna...Radom...........25.11...... .05.09.........26 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice....26.11.........??............28 esa..................esa.......kuj-pomorskie..05.12..... ..11.09.........34 tristeza............Monika...podkarpackie..05.12........ 12.09........28 sakahet........... Gosia......Gliwice..........05.12.......12.09......... 23 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton.05.12....... ( ? )..........30 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. .......06.12......12.09.........30 mysza,3.............Iza........Kielce............08.12.. ....13.09........32 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.........06.12..... .14.09........27 Diana 24............Diana.....Olsztyn..........06.12. ....14.09. ........24 Kaja 72..............Kaja......Praga............08.12......14.09. ........34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz......09.12...... 15.09.........23 *slonko*............Hania......Sopot............11.12. .....17.09.........24 monia12...........Monika.....Ciechanów.....09.12......1 8.09.........28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska......11.12...... 18.09.........25 destiny.............Ania.......Siemianowice...11.12..... .(?).............28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..........13.12... ...18.09.........26 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..........14.12......20.09..........31 diana shanti.......Ania.......pomorskie.......15.12......20.09... ......27 Irysek .............Ania.......łódzkie...........09.12......23.09 .........31 Miśka_26 .........Marta......lubuskie.........17.12.......23.09...... ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür......18.12......23.09..........24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie....14.12...... 25.09..........26 Samara.............Ola........Śląsk.............22.12... ....28.09.........28 julllka................jula........warszawa.....10.12... .... 17.9...........25 to-tylko-ja....karolina........łódzkie.........20.12.... .....??.............24 Sisterone.........Aśka....zachodniopom....15.12........2 6.09..........34 Kasiulka76........Kasia.........Toruń..........22.12.......28.09..........31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia12
cześć przyszłe mamuski! dzisiaj niestetty odebrałam wynik toksoplazmozy IGM - napisane "wątpliwy". Pani laborantka powiedziała mi tylko że trzeba powtórzyć go za dwa tygodnie. Tylko nie wiem czy to nie będzie za późno. Wczesniej IGG miałam wysokie - 382. Głowa mnie boli z nerwów. Czy któraś z was przechodziła to okropne chorubsko? Czy donosze ciążę? Czy będzie dzidzia zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiulki
kasiulka, skopiowałaś jakąś starą listę, na której nie ma kilku naszych forumowiczek :o czy to tak trudno zajrzeć na poprzednia stronę? Proszę, oto poprawna lista, teraz możesz sie wpisać: NICK.......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @......TERMIN......WIEK Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 justme.............Justyna...Radom...........25.11...... .05.09.........26 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze.......25.11..........5.09...... ...25 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice....26.11.........??............28 esa..................esa.......kuj-pomorskie..05.12..... ..11.09.........34 tristeza............Monika...podkarpackie..05.12........ 12.09........28 sakahet........... Gosia......Gliwice..........05.12.......12.09......... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków.......5.12....... ...12.09........21 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton.05.12....... ( ? )..........30 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. .......06.12......12.09.........30 mysza,3.............Iza........Kielce............08.12.. ....13.09........32 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.........06.12..... .14.09........27 Diana 24............Diana.....Olsztyn..........06.12. ....14.09. ........24 Kaja 72..............Kaja......Praga............08.12......14.09. ........34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz......09.12...... 15.09.........23 azazella...........Gosia.......Poznań..........02.12. .....17.09.........27 julllka................jula........warszawa.....10.12... .... 17.9..........25 *slonko*............Hania......Sopot............11.12. .....17.09.........24 monia12...........Monika.....Ciechanów.....09.12......1 8.09.........28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska......11.12...... 18.09.........25 destiny.............Ania.......Siemianowice...11.12..... .(?).............28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..........13.12... ...18.09.........26 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..........14.12......20.09..........31 diana shanti.......Ania.......pomorskie.......15.12......20.09... ......27 Irysek .............Ania.......łódzkie...........09.12......23.09 .........31 Miśka_26 .........Marta......lubuskie.........17.12.......23.09..... ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür......18.12......23.09..........24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie....14.12...... 25.09..........26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom....15.12........2 6.09.........34 Luiza342..........Kama......Poznan..........23.12....... .26.09.........25 to-tylko-ja....karolina........łódzkie.........20.12.... .....??...........24 Samara.............Ola........Śląsk.............22.12... ....28.09.........28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kasiulka nie wkleiła wszystkich przyszłych mamusiek:) ja własnie zrobiłam mojemu ukochanemu pyszny obiadek (choć bardzo mnie mdliło od tego zapachu) i czekam aż przyjdzie z pracy. Nudzi mnie to bezczynne siedzenie w domu, leżenie na łóżku. zastanawiam sie nad pilatesem dla kobiet w ciąży, tylko brak mi jakoś chęci. co wy o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia12 Ja w poprzedniej ciązy chorowalam na toksoplazmoze.Konsultowalam sie z 3 lekarzami i ostatecznie nie leczylam sie Rowamycyna (to standardowy antybiotyk bardzo silny podawany w takiej sytuacji).Weronika urodzila sie zdrowa.Nic jej nie jest.Tylko full badan potem pzrechodzila. Znam twoj strach.Ja go milam pzrez 7 miesiecy ciazy.Wszystko skonczylo sie dobzre,ale...W Polsce lekarze nie maja wiedzy na temat toksoplazmozy i bazuja na badaniach francuskich.Jedyna specjalistka od toksoplazmozy w Polsce i to naprawde mega specjalistka to docent Małgorzata Paul ze szpitala w Poznaniu przy ulicy Przybysze2wskiego.Bardzo mi pomogla i po narodzinach Weroniki równiez moj szpital wszystkoz nia konsultpowal.Niech lekarz w razie czego wystawi ci skierowanie na konsultacje i jedz.Na pewno ci pomoze...Ona robila doktorat i habilitacje na temat toksoplazmozy w ciazy.Bedzie dobrze.Trzymam za Ciebie kciuki.A propos ja mialam IGG i IGM dodatnie i niska awidnosc (czyli niby najgorszy pzrypadek a okazalo sie ze zarazilam sie 3 msc pzred zaplodnieniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli potrzebujesz na nia namiary to daj znac poszukam ale ciut pozniej bo teraz mój aniolek sie obudzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Koachane:) nie pisałam i nie zaglądałam tu wczoraj, bo nie miałam siły - tak bardzo bolała mnie głowa i wogóle kiepskie samopoczucie, brzuch strasznie mnie bolał... miałam wczoraj kolejną wizytę- szłam z duszą na ramieniu... ale okazało się, że wszystko jest OK !!! :) Dzidzia rośnie ma 16 mm według usg wychodzi 8 tygodni i 1 dzień , a według miesiączki 8 tyg i 2 dz. - wiec jest super :) Termin oscyluje w takim razie na 23-24.09 serduszko bije - wiec czego wiecej chcieć ? :) musze niestety nadal leżeć do 12 tygodnia - PLACKIEM niby nie ma zagrożenia, ale ze względu na wcześniejsze moje przykre doświadczenie - lekarka woli dmuchać na zimne...wic leże. Czas się dłuzy, ale jakoś dotrwam - pocieszam się tym,że nadchodzi wiosna :) i będzie lepiej się żyło :) Na szczęście nie mam mdłości, jedyne co mnie meczy to bezsenność - budze się k 2-4 i nie mogę zasnąć... Slonko szukam Twojej wiadomości i nie widze - miałaś być na usg,,napisz jak tylko już będziesz coś wiedziała.. Czy macie zdjątka Usg? może zacziemy je dołączać? :) i stworzymy galerię naszych Skarbów? :) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Byłam dzisiaj na usg - dzidzia ma 4,7 mm - troche za mało jak na wiek ciązy - 10 tydzien od OM, dostałam duphaston i kontrol a za 3 tygodnie. dał mi tez zwolnienie na 3 tyg. Strasznie się ciesze że dzidzia widoczna, jest szansa że będzie wszystko dobrze. Jestem juz teraz zupenie dobrej myśli.... Nie wiem za bardzo jak się dopisac do tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUIZA342
czesc kobitki jak tam ?? Gosiu musisz skopiowac ta tabelke i wpisac ja tam gdzie piszesz do nas wiadomosci!! i dopisz siebie na koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie gdyby nie ból głowy przez dwie godziny to mogę śmiało powiedzieć że dzisiejszy dzień przeszedł bez nudności wymiotów i takich tak. Nawet wzięłam sie za sprzątanie bo pajęczyny było juz widać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siuuuuup NICK.......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST. @......TERMIN......WIEK Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 justme.............Justyna...Radom...........25.11...... .05.09.........26 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze.......25.11..........5.09...... ...25 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice....26.11.........??............28 esa..................esa.......kuj-pomorskie..05.12..... ..11.09.........34 tristeza............Monika...podkarpackie..05.12........ 12.09........28 sakahet........... Gosia......Gliwice..........05.12.......12.09......... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków.......5.12....... ...12.09........21 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton.05.12....... ( ? )..........30 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. .......06.12......12.09.........30 mysza,3.............Iza........Kielce............08.12.. ....13.09........32 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.........06.12..... .14.09........27 Diana 24............Diana.....Olsztyn..........06.12. ....14.09. ........24 Kaja 72..............Kaja......Praga............08.12......14.09. ........34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz......09.12...... 15.09.........23 azazella...........Gosia.......Poznań..........02.12. .....17.09.........27 julllka................jula........warszawa.....10.12... .... 17.9..........25 *slonko*............Hania......Sopot............11.12. .....17.09.........24 monia12...........Monika.....Ciechanów.....09.12......1 8.09.........28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska......11.12...... 18.09.........25 destiny.............Ania.......Siemianowice...11.12..... .(?).............28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..........13.12... ...18.09.........26 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..........14.12......20.09..........31 diana shanti.......Ania.......pomorskie.......15.12......20.09... ......27 Irysek .............Ania.......łódzkie...........09.12......23.09 .........31 Miśka_26 .........Marta......lubuskie.........17.12.......23.09..... ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür......18.12......23.09..........24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie....14.12...... 25.09..........26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom....15.12........2 6.09.........34 Luiza342..........Kama......Poznan..........23.12....... .26.09.........25 to-tylko-ja....karolina........łódzkie.........20.12.... .....??...........24 Samara.............Ola........Śląsk.............22.12... ....28.09.........28 GosiaD............Gosia........Gdańsk.........12.12........19.09........28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy z samego rana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia12
Witam drogie forumowiczki! ja już nie moge spać. Rano juz byłam na pobraniu krwi. Wczoraj dzwoniłam do gina i powieział że skoro wynik IGM toksoplazmozy wyszedł wątpliwy to musimy zrobić awidność toksoplazmozy. Będę miała wynik dopiero w nastepnym tygodniu. Znów oczekiwanie, strach co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki. Ja już siedzę jak na szpilach, na 12.00 idę na usg a później do lekarza, mam nadzieję że wszystko będzie ok. Chyba juz wczoraj złapał mnie stresik, bo mnie aż brzuch rozbolał, ale jakoś tak dziwnie jak by mnie coś parzyło w środku. Oj jakoś się boję tej wizyty. Trzymajcie się cieplutko, napiszę po wizycie, trzymajcie kciuki. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki :) Jak fajnie jest na urlopie :) Wysypiam się odpowiednio długo rano i potem nie tracę dnia na drzemki :) W sumie to już powoli wieczna senność zaczyna mnie opuszczać. Zaczynam się zastanawiać, czy tylko w czasie urlopu, czy jak wrócę do pracy, to również będę w lepszej formie? W każdym razie mdłości też jakby już mijają.... Podobno drugi trymestr jest najfajniejszy - brzuch jeszcze tak bardzo nie przeszkadza a kobieta ma dużo energii i dużo lepsze samopoczucie ni.ż na początku - mam nadzieję, że wszystkim nam się to sprawdzi. No ale póki co jestem w 10 tc od OM i zaczynam się czuć powolutku coraz lepiej :) Mam nadzieję, że to dobry znak! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie ❤️ Nie odzywam się codziennie, ale codziennie Was czytam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) widze, ze nie tylko mnie glowa wczoraj bolala! musialam wziac taryfe z pracy, bo bym tramwajem nie dojechala:/ tak mnie meczylo. Dzis juz troche lepiej, ale i tak boli:( no ale, pal szesc! najwazniejsze, ze jak bylam wczoraj na wizycie, pani powiedziala, ze wszytko dobrze, macica zamknieta, szyjka dobrze ulozona, no i przede wszytstkim dzidzia rosnie jak na drozdzach!!!!!1:) az bylam zdziwiona, bo jak bylam niecale 2 tyg. temu, robila mi szybkie usgprzy okazji wypisania recepty, to byla mala plamka, a teraz to juz coraz wiekszy skarbus!!:) widzialam migajace serduszko, glowke i reszte ciala:) ech, jestem w siodmym niebie:) smieje sie, ze mialam najpiekniejsza randke walentynkowa w zyciu:) dostalam zwolnienie do konca przyszlego tyg. bo tez sie boje, ze te dzieciaki moga mi jakiegos wirusa zapodac. cholender, ale mi sie chce pączka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Monia12 Kobietko nie denerwuj sie na zapas.Lepiej poczy6taj co ci wyzej napisalam o toksoplazmozie u mnie.Weronika dzis konczy 8 misisecy i jest zdrowa jak ryba. Jesli potrzebowac bedziesz konkretne namiary na docent Małgorzate Paul odezwij sie do mnie na maila (adres w stopce).Wszystko bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wiecie co, jak wymiotuję to jest źle, jak nie wymiotuję to jeszcze gorzej. Dziś w ogóle mnie nie mdliło. Chyba wybiorę się dziś na usg aby podejrzeć kruszynkę, czy wszystko jest ok. Jeszcze na dodatek całą noc nie spałam, bo stresowałam się, że coś złego się stało. Koniecznie muszę iść na to usg!! Odnośnie zdjęć naszych kruszynek to mam pomysł. :) Może wieczorkiem napiszę coś więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale jestem tak słaba, że nic mi się nie chce. Wczoraj nadrobiłam zaległości i przeczytałam wasze wpisy. Zmartwiłam się tym co napisała sisterone, ale super, że już wszystko o.k. Chyba jestem nienormalna, ale weszłam na topik dziewczyn, które straciły nienerodzone dzieci i znowu się starają- nie mogłam usnąć, a czytając wypowiedzi naszej Pepetti to się poryczałam. Trzymam za nią kciuki, wierzę, że teraz będzie ok. Napewno jesienią spotkamy się na topiku : właśnie zostałam szczęśliwą mamusią. w poniedziałek byłam na usg: nie chciałam spojrzeć w monitor dopóki lekarz nie powiedział, że wszystko o.k. |W przyszłym tygodniu mam badania genetyczne z krwi, a za 2 tyg. usg genetyczne. Aminopunkcję robią dopiero jak coś wyjdzie nie tak. Jak pisałam wcześniej tutaj (w Pradze) wszystkie badania są refundowane, bez kolejek, miło i sympatycznie- to jest plus. Pozdrawiam Was wszyskie, witam nowe dziewczyny - jest już nas bardzo dużo. Czytałam gdzieś, że dzieci urodzone we wrześniu październiku najlepiej się rozwijają - ciekawe dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam tylko jeszcze powiedzieć, że zazdroszczę wam tych polskich pączków - tutaj są takie suche i twarde, a sama nie umiem usmażyć (wychodzi moje lenistwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×