Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie mamuśki! Byliśmy wczoraj na usg i dzięki temu to były najpiękniejsze walentynki. Nasz dzidziuś rośnie jak na drożdżach.Według ostatniej wizyty powinnan być w 11tyg a lekarz powiedział, że na wczorajszym usg wypada mu według wymiarów 13 tydzień. Czyżby rósł nam wielki bobasek? :-) Obwód brzuszka ma 6,5cm czyli tyle co palec a główka długość 2 cm. Tak więc po wczorajszym badaniu zastanawiam się czy załapię się na wrzesień? Chyba prędzej na sierpień:-):-):-) Jak tam tłusty czwartek? My już jesteśmy po 2 pączkach i to chyba dość! A co do samopoczucia to od 2 dni jest super:-). mdli mnie tylko rano z głodu a jak zjem to czuję się fantastycznie. Oby tak dalej czego i Wam kobitki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dopisać, że bardzo rozbawiła nas pozycja dzidzi. Leżał na pleckach ze wszystkimi rączkami i nóżkami w górze i machał nimi. Zupełnie jak mały żuczek leżący na swojej skorupce.:-) Podobno jest bardzo ruchliwy. Ja oczywiście jeszcze tego nie czuję a tak bardzo już bym chciała. No i wczoraj oprócz usg dowcipnego miałam robione już przez brzuszek. Ależ ten żel jest zimny! Ale w sumie to miłe ucucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. wspaniałą niespodzianke dostałam od meża na walentynki. przeprowadzamy sie do duzego domu w ładniejszej dzielnicy Krakowa, gdzie nasze dzieciątko będzie mogło sie bawić we własnym ogródku i gdzie ja spokojnie będe mogła donosić ciąże.troszke przeraża mnie ta przeprowadzka, ale za to jutro idziemy razem do lekarza i zobaczymy naszą kruszynkę. zauważyłam, że jak tylko poczuje sie źle, ale od razu coś zjem, to mdlości przechodzą!! Słodkiego tłustego czwartku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja od rana w toalecie - masakra. A wczoraj myślałam że już mi przechodzi :-o Wczoraj nawet obiad normalnie zrobiłam (gotowałam krupniczek i schabowe smażyłam bez ścierki na nosie). A rano zjadłam i odrazu w kibelku. Tak się cieszę za dwa tygodnie jadę do Polski do rodziców i siostry do Wrocławia. Już nie moge sie doczekać. Tylko nie wiem jak zniosę jazdę i siedzenie tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!🌻 Wlasnie wcinam paczka, to dopiero pierwszy dzisiaj, bardzo smaczny, niestety to nie to samo co poskie paczki, a tymbardziej te ktore robi moja babcia. Czuje sie dobrze, nawet mdlosci odpuscily, wlasnie gotuje rosolek, dzis na to \"mam smaka\". Najgorsze to to, ze dalej nie moge jesc wedlin, mieska, mam nadzieje ze niedlugo to minie. Do lekarza ide dopiero za 2tyg. juz nie moge sie doczekac ;) Do dziewczyn, ktore maja bole glowy, moj gin powiedzial mi ze w takim przypadku moge wzias PARACETAMOL, ze jest bezpieczny. aniolek to twoj babys jest juz duzy, moj caly ma dopiero 13mm, a ty tu w cm podajesz, ale ci zazdroszcze :) , niech Ci rosnie zdrowo 🌻 Pozdrawiam serdecznie 🌻 Dbajcie o siebie i wasze malenstwa! Ja zmykam, musze choc troche poprasowac, bo strasznie leniwa sie ostatnio zrobilam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny! Ja chyba jednak nie tkne dziś żadnego pączka, nie dam rady - na sama myśl.......ugh.... Ale za to miałam taka ochotę na pomidorówkę z makaronem - i teraz sobie zajadam, jejku nigdy mi tak nie smakowala jak dziś.. Eh ja tam z wymiarem mojej dzidzi - 4,7 mm - to sie chowam przy waszych \"olbrzymach\".... Trzymajcie się ciepło i całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki. Dopiero dzisiaj jestem w stanie coś napisać. wczoraj rano poszłam na badnia krwi (chyba z pól litra mi zabrali) pobolewało mnie gardło, a za 2 godziny dostałam bardzo wysokiej gorączki. Niczym jej nie mogłam zbić, gardło myślałam że przepali się na wylot. Byłam tak słaba,że mąż prowadził mnie do łazienki. Wszystko mnie bolało. Istny koszmar. Mąż zwolnił się z pracy i siedział przy mnie. Myślałam że na pogotowie zaraz zadzwonimy. Takiego oto wspaniałego wirusika wychodowała moja bratanica w pzedszkolu. Ona ma tylko lekki katarek. Nieźle co??? Z rana jak juz mogłam się podnieść poleciałam do lekarki która potwierdziła, że niestety tak jest że dziecięce wirusy dają dorosłym w kość. dzisiaj jest już super mogę siedzieć na łóżku z laptopem. Mam nadzieję że ta gorączka nie zaszkodziła dzidzi. Strasznie się tego boję. Bo miałam aż 38,5 a takie podwyższenie temperatury może doprowadzic nawet do najgorszego. Wczoraj sie strachu najadłam niesamowicie. Ale nic się nie dzieje brzuch mnie nie boli jedynie cycki. Więc jest po staremu po dobremu-mam nadzieje. Miałam mieć wczoraj albo dzisiaj usg ale pozekam aż wyzdrowieje i pojdę we wtorek (wtedy lekarz przyjmuje) na sama myśl rozbierania skóra mi cierpnie. Bo ja tak mam że gdy jestem chora to boli mnie cała skóra. Dość biadolenia. Najważniejsze że najgorsze za mną teraz juz będzie lepiej A na walentynki dostałam śliczne róże, wolne męża (cały dzien był przy mnie), i zimne okłady na czoło. Z tego ostatniego najbardziej byłam zadowolona pozdrawiam wszystkie kobitki i życzę smacznych pączków. Ja niestety nie mogę przełknąć (jak na tej reklamie wszystko wchodzi jak drut kolczasty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*słonko* my to tak po sąsiedzku troche mieszkamy - ja z Gdanska.... Paskudnie dzisiaj u nas nie? Zdrowiej szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gosia. A Ty się do tabelki nie wpisałaś jeszcze? czy jestem ślepa. Super że jesteś z Gdanska pewnie że sąsiadki Do Gdańska do budy chodziłam. ja chyba na Zaspie będę rodziła ale jeszcze nie wiem czy na pewno. A Ty masz upatrzony szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
WItam gorąco. Ja wczoraj byłam u lekarza na wizycie. Wszystko jest oki. Mdłości ciągle mnie męczą i oprócz tego pobolewa mnie od 3 dni brzuch. Nadal biore wiec duphaston. Dostałam L4 na 2 tygodnie wiec zamierzam troche poodpoczywac, chociaz mam duzo zalatwiania, bo 14.04.2007 r. biore ślub. Wiec wszystko na raz ciąża i załatwianie formalnosci zwiazanych ze ślubem. Jestem w 12 tygodniu ciąży, wiec mysle że nie macie nic przeciwko że dopiszę się do tabelki. W środe 21.02 jadę na usg trójwymiarowe do Rudy Śląskiej. Pytałam lekarki czy warto je zrobic, bo ciagle mam watpliwosci. Powiedziala ze warto. Wiec chyba sie zdecyduje. Mam nadzieje, że wszystko wyjdzie w porządku, bo bardzo się boję. A i jeszcze coś. Lekarka powiedziala mi, że na uciążliwe mdłości lepszy od herbatek jest sam imbir. Ukroic sobie plaseterk i położyc na jezyku, no i ssac. Troche ciezko wytrzymac bo bardzo piecze, ale podobno jest skuteczny. Dzis zaopatrzyłam się w imbir i zamierzam wyprobowac ten spaecyfik. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
dopisuję się do listy :)) NICK.......IMIĘ........MIEJSCOWOŚĆ.......OST.@......TERMIN......WIEK Laura_28..........Aga.......Gliwice.......... 24.11........01.09.........32 Szczęściara28....Monika...Łódź.............26.11........ 02.09........29 Wisniowa.........Ewa.....Bydgoszcz..........26.11....... 02.09........22 Agnieszka79.....Agnieszka...Wrocław.......26.11........0 3.09.......28 justme.............Justyna...Radom...........25.11...... .05.09.........26 LuKrEcJa :*.......Ania.........Zabrze.......25.11..........5.09...... ...25 missarajevo.......Monika...Gdańsk...........28.11....... 05.09........22 Edyta79............Edyta....Oświęcim........28.11....... .07.09........28 syliak...............Sylwia....pomorskie.......26.11.... ....09.09........27 aniołekjg..........Julia ......Skierniewice....26.11.........??............28 esa..................esa.......kuj-pomorskie..05.12..... ..11.09.........34 tristeza............Monika...podkarpackie..05.12........ 12.09........28 sakahet........... Gosia......Gliwice..........05.12.......12.09......... 23 soophiee..........Zosia.........Kraków.......5.12....... ...12.09........21 ***niunia***........Dorota....Wolverhampton.05.12....... ( ? )..........30 Tofikowa ..........Gosia......Bielsko-B. .......06.12......12.09.........30 mysza,3.............Iza........Kielce............08.12.. ....13.09........32 ewapiano...........Ewa.......Szczecin.........06.12..... .14.09........27 Diana 24............Diana.....Olsztyn..........06.12. ....14.09. ........24 Kaja 72..............Kaja......Praga............08.12......14.09. ........34 Shira23............Magda.....Bydgoszcz......09.12...... 15.09.........23 azazella...........Gosia.......Poznań..........02.12. .....17.09.........27 julllka................jula........warszawa.....10.12... .... 17.9..........25 *slonko*............Hania......Sopot............11.12. .....17.09.........24 monia12...........Monika.....Ciechanów.....09.12......1 8.09.........28 zielony_talerzyk...Ola.......małopolska......11.12...... 18.09.........25 destiny.............Ania.......Siemianowice...11.12..... .(?).............28 Jolla25.............Mariola.....Łańcut..........13.12... ...18.09.........26 Peppetti.......... Sylwia......łódzkie..........14.12......20.09..........31 diana shanti.......Ania.......pomorskie.......15.12......20.09... ......27 Irysek .............Ania.......łódzkie...........09.12......23.09 .........31 Miśka_26 .........Marta......lubuskie.........17.12.......23.09..... ...26 Shiva24............Klaudia....Baden Wür......18.12......23.09..........24 kamyczek-80.....kamila.....dolnoślaskie....14.12...... 25.09..........26 Sisterone.........Aśka....zachodniopom....15.12........2 6.09.........34 Luiza342..........Kama......Poznan..........23.12....... .26.09.........25 to-tylko-ja....karolina........łódzkie.........20.12.... .....??...........24 Samara.............Ola........Śląsk.............22.12... ....28.09.........28 GosiaD............Gosia........Gdańsk.........12.12..... ...19.09........28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, według tabelki widze ze masz termin na 19.09..tak jest?? Kiedy Ty byłaś na usg ? Nie chce Cie straszyć, ale ja jak byłam na usg w 6 tygodniu od ostatniej @ i moja fasolka miała niespełna 5mm to gin. twierdziła, że jest troche za małe.. a w 8 tyg. jest 16mm.. nic nie rozumiem - w którym Ty jestes tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu zwracam honor. Już nie jestem ślepa. Termin tez mamy bardzo podobny :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dziwie sie, że lekarz kazał Ci przyjsc dopiero za 3 tygodnie.. chodzisz prywatnie, czy państwowo..... Na prawde nie cgce Cie straszyc i zycze by było wszystko dobrze- ale tak długo nie czekaj, za tydzień na usg powinny być już duże zmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam sobie suwaczek i teraz sprawdzam jak to działa. Mam nadzieję, że ok. Pozdrwiam Was Mamuśki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie zrobiłam suwczek:) zaraz ide do kochanej sąsiadki, która ma najcudowniejszego szkraa pod słońcem:) (hihi na razie!) sophie, a gdzie sie przeprowadziłas, jesli mozna spytac? bo my tez jesteśmy sąsiadkami z krk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, chodzę do lekarza prywatnie, ale w pełni mu ufam.....Wiem, że do konca nie jest to idealny obraz ciąży - lekarz mnie uprzedził, że może byc różnie. Nie krwawę, mam \"zywkłe\" dolegliwości ciążowe , mdłości itp., więc dlatego dopiero za 3 tyg. No i biorę duphaston. Tak sobie myslę, że co ma byc to będzie, a mam nadzieję że będzie dobrze. I już. *słonko* - ja raczej nastawiam sie na wojewódzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamuski, Widze, ze nie tylko moja lista ciążowych objawów sie wydłużyła... Po mdłościach oczywiscie przyszedl czas na zaparcia. Ale z tym latwiej sobie poradzic niz z mdlosciami. Ciesze sie, ze chociaz cera pozostala mi idealnie gładka - na razie ;) hehe Moje malenstwo wczoraj pierwszy raz lecialo samolotem, ale niezbyt mu sie podobalo. Choc na pewno bardziej, niz dluuuga podroz samochodem. Podobno samolotem jest lepiej, bo krocej... Tak czy inaczej chyba ogranicze podroze sluzbowe... Dziewczyny - gdzie kupujecie imbir do ssania? Te herbatki imbirowe mdlą mnie jeszcze bardziej (jest w nich takze dzika roża ktorej nie znosze). I kiedy rzuć ten imbir - przed, w trakcie czy po posiłkach? Juz nie mam sily walczyc z tymi mdlosciami... Trzymajcie sie cieplo i \"tłusto\" jak na tłusty czwartek przystało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej już jestem po wizycie. Dzidziuś ma 47mm i chyba wszystko jest ok, ale za tydzień mam iść jeszcze raz na usg żeby sprawdzić czy nie ma żadnych wad genetycznych, dziś (11/12 tc) było jeszcze za wcześnie na stwierdzenie że w 100% jest wszystko dobrze. No ale niestety mam zapalenie dróg moczowych, ciekawe skąd to się wzieło, 2 tyg miałam wszystkie badania i było ok, a tu teraz taka niespodzianka. W związku z tym dostałam L4 do 15 marca, chyba zwariuję w domu. Jak tak się siedzi to człowiekowi różne głupoty chodzą po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara, gratuluję wyniku:) zobaczysz, że będzie wszytko dobrze, nie mysl za dużo o tym badaniu. natomiast na zapalenie pęcherza jedz żurawiny. bardzo pomagają. najlepiej sobie kupić mrożone, zmielić z cukrem i takie jeść. zawsze tak się leczę. Boże, jak się najadłam !!!zjadłam 4 pączki;( i jogurty, teraz nic, tylko sie walnąć do łózia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuKrEcJa*
witam wszystkie mamuśki w ten deszczowy wieczorek.Mam pytanie...czy wy również macie takie zachwiane nastroje?dziś w pracy miałam seksualne podejscie,wszystko i wszyscy mnie drażnili,a zaś po powrocie do domku jakbym sie wyciszyła,hmm to troszke nie fajne. pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo, zauważyłam jak mój Patryś coś narozrabia to na niego krzyknę a za chwilę go przytulam i całuję. A on kręci główką i mówi \"nie denerwuj się bo dzidziuś w brzuszku też się zdenerwuje i cię kopnie, żeby obronić swojego braciszka\" i rechocze ze mnie. Kochane te dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie gdzie wy kupujecie ten imbir do ssania? bo znowu umieram z powodu tych mdłości. chyba za dużo pączków zjadłam, ale czułam okropną chęć na nie. i to na wiedeńskie najabardziej:) zielony_talerzyk ty tez jesteś z krk? my teraz mieszkaliśmy z mężem w jego mieszkaniu, ale przeprowadzamy się na wole justowską, bo tam bede miała spokój i cisze, a wiadomo, że wszystko jest dla dzidzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do soophiee
jak mozna mieszkac w mieszkaniu meza???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy z teściami. teraz przeprowadzamy sie do naszego własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYSZŁA-ZDIWIONA-MAMA
tak czytam te wasze wypowiedzi..........i żygać się tylko chce!!!!!!!!! jak przekupki na targowicy - wogóle nie odpowiadacie na swoje pytania, nie reagujecie na to jak komuś dzieje się źle - a od tego jest przecież forum,żeby sie podzielić i uzyskać wsparcie.... a wy tylko licytacje przeprowadzacie, co tam dzis u mnie nowego - druga osoba się nie liczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiec po cholere tu siedzicie, kogo to obchodzi, że mdłości ci przeszły lub nie przeszły, albo cycki urosły- a swoją droga jak w pierwszym trymeście urosły już do D to co dopiero będzie jak w nich popłynie mleko....hahahhahha ale brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamuśki:D Długo mnie nie było, ale to siła wyższa. Czuję się nie najlepiej. Prawie non top mam mdłości. Do tego leżałam kilka dni w szpitalu. Dopadł mnie pewnego wieczoru silny ból brzucha. Nie wiedziałam kompletnie co się dzieje. Przyjechało pogotowie no i stwierdzili, że trzeba mnie zabrać do szpitala, bo nie wiadomo co się dzieje - a różnie to bywa. W badaniach wyszło wszystko ok. Ale na obserwacji leżeć musiałam. Także takie już miałam przeboje z moją dzidzią. USG również miałam robione. I tak jak u GosiD, lekarz stwierdził że ciąża jest trochę za mała. Tylko kurcze nie rozumiem jednego. Oni liczą ją od ostatniej miesiączki i nie zgadza im się. Ale jak sobie policzę od daty zapłodnienia to wszystko się zgadza. Idę na kontrolne USG 21 lutego i wiem, że wszystko jest ok, bo nie ma innej możliwości :D Acha i zmieniam właśnie lekarza prowadzącego ciążę. W środę wybieram się już właśnie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 72
Przyszła zdziwiona mamo, Jak chcesz krytykować to najpierw cofnij się do I klasy podstawowej i naucz się gramatyki, jeśli ty "żygasz" to ci gratuluję, bo my wszystkie raczej rzygamy, i jesteśmy w pierwszym trymestrze ciąży, a ty w trymeście więc lepiej stąd spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 72
Diana Shanti Nie martw się, że dziecko jest za małe, moja koleżanka też tak miała a za 2 tyg. na kolejnym usg okazało się, że dziecko "dogoniło" swoich rówieśników. Czasem tak bywa. Lekarze mogą wystraszyś pacjętkę. Ja tak miałam z pierwszym dzieckiem. Po tym co lekarze mówili o nim po urodzeniu to myślałam, że nie będzie normalny, ale okazało się zupełanie inaczej. Synek jest fajny i mądry.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety miałam za małą fasolkę i dobrze sie to nie skończyło :( :( wiec teraz jestem wyczulona na każde słowo lekarza... ale bardzo dobrze, ze masz objawy ciążowe :) bo ja ich wogóle nie miałam. Wierze, że będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×