Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie! Jestem po wizycie u gina, pessar założony i wiecie co ? WSZEDŁ!!! Naprade nie moge sie nadziwić że sie zmieścił, założenie krążka rzeczywiście nie boli ale przyjemne nie jest, takie \"grzebanie\" palcmi wewnątrz. Ja już odwykłam od wkładania tam czegokolwiek :D tak że nawet włożenie cienkiej końcówki od irygatora sprawia mi nie lada kłopot. Teraz mam tylko na noc irygować sie płynem tantum rosa a w razie upławów mam recepte na tabletki dopochwowe. Mimo lezenia szyjke nadal miałam miękką i nieco skróconą więc ten krążek okazał sie konieczny. Mam nadzieje że teraz już wszystko bedzie dobrze choć nadal nie moge przesadzać ze spacerami ( najwyżej pół godzinki dziennie :( ) Na ostatnim badaniu byłam w 28 tc, dzidzia wazy 1200 g, nadal dziewczynka, waga 1,5kg do przodu w stosunku do wagi przed ciążą, obwód brzucha 97 cm ! W związku z ograniczoną możliwością chodzenia zdecydowałam sie nie ryzykować niepotrzebnie i zrezygnuje chyba z tej szkoły rodzenia, troche za daleko, na szczęście tam gdzie zamierzam rodzić mąż nie musi być uczestnikiem szkoły rodzenia aby być przy porodzie :) sakahet - myślę , że masz zwiniętą tabelkę, na dole obok napisów arkusz1,arkus,arkusz 3, są dwie strzałki : lewa rozwija tabelkę a prawa zwija - spróbuj może pomoże Vanilam - czekam na wieści z zajęc I jeszcze dorzuce moje trzy grosze do tematu łóżeczek. Ja zdecydowałam sie na drewniane a turystyczne kupię jakieś niedrogie , też zastanawiałam sie nad tym czy nie kupić turystycznego ale ostatecznie przekonał mnie fizjotreapeuta z Mamo to ja, który odradzał łóżeczka - kojce na co dzień, mam gdzieś nagrany ten odcinek , nie pamiętam wszystkich argumentów , ale pamiętam jeden że w łóżeczku ze szczebelkami dziecko rozwija chwytanie , podnoszenie sie , wspinanie i ogólnie dobrze to wpływa na rozwój mięśni, natomiast w kojcu nie ma czego sie łapać. Oczywiście każdy ma swoje zdanie i zrobi jak uzna za stosowne ale przyznam że mnie te argumenty przekonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie NINKA78 - chyba nie mamy na to wplywu aby szyjka ponownie stwardniala. Z tego co wiem tylko zaniechanie aktywnosci fizycznej moze ten proces powstrzymac lub spowolnic. Jest to pierwszy krok do niewydolnosci szyjki. Sposobem na zapobieganie temu jest zalozenie pessara lub szwow uniemozliwiajacych rozwieranie szyjki. W tym zakresie to Irysek jest specjalistka, bo miala miec zalozony ten pessar. Ale nie odezwala sie ostatnio i nie wiem czy ma juz zalozone to cos czy nie? A krew po badaniu to moglo byc pekniete naczynko - nasze narzady sa teraz bardzo ukrwione i bardzo latwo o uraz. Jeszcze niepokoi mnie milczenie missarajevo..... zielony_talerzyk - no to trzymamy kciuki za ten egzamin LuKrEcJa* - jak sprawy z mezem? Mam nadzieje, ze juz gruchacie sobie slodko :) Miśka_26 - kupuj juz 62!! Dzidzius bardzo szybko rosnie w tych pierwszych miesiacach!! Ja nie mialam ani jednego ciuszka w rozmiarze 56 i dobrze, bo od razu bylyby za male na mojego synka. Urodzil sie dosc duzy - 58 cm dlugosci Soophiee - pokoik bedzie piekny Shiva24 - pokoik Twojego szkraba wyglada cudnie, wieczorem wrzuce fotki joasia_ - te mamuski to maja tyyle do powiedzenia!!! Grunt to od razu nie pozwolic sobie na wtracanie sie. A zabobonami nie wolno sie przejmowac. Jesli cos ma sie Zdarzyc to wydarzy sie, bez wzgledu czy bedziecie mialy wyprawke czy nie!! Shiva24 - wyglada na to, ze co przychodnia to inne obyczaje, po pierwszym pobraniu krwi kazano mi zjesc sucha zwykla bulke. Sakahet - pamietam jak pisalas o tabelce, ja pytalam czego nie widzisz... Rzeczywiscie jest ustawione zawijanie kolumn, tak by nick byl zawsze widoczny. Nie mam pojecia jak odbywa sie w open office. :( vanilam  - kochana zwolnij!! Zmeczenie to sygnal od organizmu, ze za intensywnie zyjesz. Dzidzius teraz jest najwazniejszy! A! Wroce jeszcze do tematow lozeczek. Ta dyskusja spowodowala, ze troszke czytalam o tych lozeczkach. Pewnie, gdybym nie miala po Kamilku, to zastanowilabym sie nad kupnem takiego. Oczywiscie musialabym jeszcze obejrzec je na zywo, aby na 100% rozwiac swoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie NINKA78 - chyba nie mamy na to wplywu aby szyjka ponownie stwardniala. Z tego co wiem tylko zaniechanie aktywnosci fizycznej moze ten proces powstrzymac lub spowolnic. Jest to pierwszy krok do niewydolnosci szyjki. Sposobem na zapobieganie temu jest zalozenie pessara lub szwow uniemozliwiajacych rozwieranie szyjki. W tym zakresie to Irysek jest specjalistka, bo miala miec zalozony ten pessar. Ale nie odezwala sie ostatnio i nie wiem czy ma juz zalozone to cos czy nie? A krew po badaniu to moglo byc pekniete naczynko - nasze narzady sa teraz bardzo ukrwione i bardzo latwo o uraz. Jeszcze niepokoi mnie milczenie missarajevo..... zielony_talerzyk - no to trzymamy kciuki za ten egzamin LuKrEcJa* - jak sprawy z mezem? Mam nadzieje, ze juz gruchacie sobie slodko :) Miśka_26 - kupuj juz 62!! Dzidzius bardzo szybko rosnie w tych pierwszych miesiacach!! Ja nie mialam ani jednego ciuszka w rozmiarze 56 i dobrze, bo od razu bylyby za male na mojego synka. Urodzil sie dosc duzy - 58 cm dlugosci Soophiee - pokoik bedzie piekny Shiva24 - pokoik Twojego szkraba wyglada cudnie, wieczorem wrzuce fotki joasia_ - te mamuski to maja tyyle do powiedzenia!!! Grunt to od razu nie pozwolic sobie na wtracanie sie. A zabobonami nie wolno sie przejmowac. Jesli cos ma sie Zdarzyc to wydarzy sie, bez wzgledu czy bedziecie mialy wyprawke czy nie!! Shiva24 - wyglada na to, ze co przychodnia to inne obyczaje, po pierwszym pobraniu krwi kazano mi zjesc sucha zwykla bulke. Sakahet - pamietam jak pisalas o tabelce, ja pytalam czego nie widzisz... Rzeczywiscie jest ustawione zawijanie kolumn, tak by nick byl zawsze widoczny. Nie mam pojecia jak odbywa sie w open office. :( vanilam  - kochana zwolnij!! Zmeczenie to sygnal od organizmu, ze za intensywnie zyjesz. Dzidzius teraz jest najwazniejszy! A! Wroce jeszcze do tematow lozeczek. Ta dyskusja spowodowala, ze troszke czytalam o tych lozeczkach. Pewnie, gdybym nie miala po Kamilku, to zastanowilabym sie nad kupnem takiego. Oczywiscie musialabym jeszcze obejrzec je na zywo, aby na 100% rozwiac swoje watpliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Nie było mnie trochę - byłam na wyjeździe ale już jestem i pozdrawiam Was serdecznie. Nie bardzo mogłam przeczytać co naskrobałyście więc nie jestem na bieżąco. Ale jak tylko znajdę chwilkę to pewnie nadrobię. Pozdrawiam bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro mam dzwonić do położnej żeby dowiedziec sie co konkretnie musze zabrać do szpitala, ciekawe czy dużo tego wszystkiego. Shiva24 - u mnie po pierwszym badaniu pozwolono mi napic sie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny apropo męża-to ciche dni:P miałam dziś jechać na glukoze,ale jakoś sie zwlec z łóżka nie mogłam i przełożyłam na jutro,wiem ze to ważne ale nie miałam siły więc chyba ten jeden dzień mnie nie zbawi pozdrawiam was ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek, Peppetti - dzięki za info odnośnie tabelki; faktycznie była zwinięta, jednak nie było żadnych strzałek na dole, ale już odkryłam jak mogę obejrzeć schowane kolumny :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Ale długo się nie odzywałam:O A wszystko przez to, że w sobotę wróciliśmy znad morza:) Co prawda mieliśmy internet w pokoju ale jakoś szkoda nam było czasu na ślęczenie nad kompem.No i mówiąc prawdę byłam już bardzo ciekawa co u Was słychać 🌼 Wyjazd udał nam się w 100%, nawdychałam się jodu, najadłam rybek i wyspacerowałam za wszystkie czasy.I nawet prawie 10-ciogodzinna podróż nie zmęczyła mnie za bardzo. Wiecie co, tylko jedno mnie trochę wkurzało - jak niektórzy ludzie się na mnie gapili:O Wiem, że ciężarna wygląda inaczej niż pozostałe kobiety, zwłaszcza w 29 tygodniu ale żeby się aż tak gapić??Nie wiem, może jestem przeczulona na tym punkcie?? Rybki, desery lodowe były na porządku dziennym więc aż boję się wejść na wagę!!A brzuszek robi mi się coraz bardziej okrąglutki!! Ksemma ale u Ciebie szybki ten ZUS!!Ja ponad 1,5 miesiąca temu złożyłam dokumenty i nadal czekam :O Katusia - na głupotę i chamstwo niektórych ludzi nie ma lekarstwa:O Musimy być dzielne :) Vanilam to mnie wystraszyłaś tym, że poród rodzinny musi być po przejściu szkoły rodzenia. Ja w pobliżu mam tylko jedną, przyszpitalną szkołe i co dzwonię to albo strajk, albo urlop!!Prędzej urodzę, niż dostaniemy się na zajęcia :O Malagocha333 moje gratulacje!!!!!!!🌼Teraz już tylko relaks i odpoczynek:) Mysza jak zdrówko?? Bóle już minęły?? Lukrecja ale z Ciebie kobietka z charakterem!!Ja szybko dążę do zgody bo nie cierpię być z kimś pokłócona no ale czasami takie podejście jak Twoje ma sens!! *niunia* ale się uśmiałam z pomysłu Twojego męża...no cóż, starał się tylko pomóc :D Jejku, czytam że u Was zakupy w pełni a ja narazie...body z Biedronki!!Pierwsze co, to muszę przejrzeć ubranka po moim siostrzeńcu i zrobić listę czego potrzebuję!!Bo inaczej, jak wpadnę w wir to mogę przecholować:) Irysku nie taki diabeł straszny...cieszę się, że już pessar jest na swoim miejscu, oby służył jak potrzeba!! Dobra, to narazie na tyle. Obiecuję, że teraz będę już na bieżąco:) Uściski dla wszystkich wrześnióweczek!!🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje za opdowiedzi 🌻 czyli lepiej nie bede nic pila przed badaniem. Lekarz powiedzial zebym wziela ze soba do przychodni wode i cos do zjedzenia, to tam w przeciagu tych 2godz. bede mogla spozyc ;) sakahet🌻 ale malutko przytylas - zazdroszcze vanilam🌻 czekamy na relacje z wrazen po pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia ;) Irysek🌻 dzielna z Ciebie Kobietka, teraz juz na pewno bedzie dobrze Peppetti🌻 dziekuje LuKrEcJa🌻 uparciuch z Ciebie :P Konwalia10 ciesze sie, ze mieliscie udany wypoczynek, a dodatkowymi kg sie nie przejmuj, wkoncu rybki sa baaardzo zdrowe ;) Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🌼 🌼 🌼 Dzisiaj mieliśmy tylko spotkanie organizacyjne w szkole rodzeia, bo przyszło ...... 30!!!!! par :) Położna była w szoku, bo zapisało się 20. Więcej szczegółów przekaże Wam jutro, bo dzisiaj nie ma już siły. Shiva24 - widziałam zdjęcia na blogu, rewelacja. Gdzie Ty kupiłaś taką śliczną pościel i baldachim? Do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie obejrzałam sobie pokoik dla maleństwa Shivy na naszym blogu- dla mnie bomba!!!!!Jejku ale masz się fajnie, ja też chętnie posiedziałabym już w tak pięknym kąciku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 DZIEKI! Tak troche lepiej odkad calkowicie zrezygnowalam ze spania na plecach , tak mi lekarz kazal , spac tylko na boku podobno bardzo wiele kobiet cierpi na ta przypadlosc ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek napisz prosze jak wyglądała u Ciebie droga od stwierdzenia ze masz miękką szyjką a założeniem krążka, jak długo i przyczyny itp:) ciezko żyć bez pracy:(:( czy któraś wie może jaka stawka obowiązuje na polnej w poznaniu zeby lekarz prowadzący był przy porodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzucholaczki wszreśniowe moje kochane!!!!! zamówiłam sobie wózek. jest lekki, zwrotny i wygodny, ma dwie funkcje: spacerowa i głegoki, u nas w sklepie kosztuje 625 zł najtaniej, a tu 499+15 zł koszty przesyłki. pobawiłąm się nim w sklepie zanim zamówiłam i jest Super! http://www.allegro.pl/item208433918_wozek_baby_dreams_design_cosmo_gleboko_spacerowy.html joasia_ my tez myśleliśmy nad samym głebokim, ale się nie opłacało i stąd też ten mój wybór (zobacz linka) oby to była dobra decyzja. jeżeli chodzi o tatków, to nasza dzidzia nie bedzie miała żadnego dziadka, ale jakoś trzeba iśc do przodu mimo smutku :) pozdrawiam LuKrEcJa* ogromne dzieki za linki. musze polatać jeszcze po sklepach. bo mój problem polaga tez na tym, ze wysokość firanki moze być maks. 145cm, a na allegro są firanki ponad 2 metry, wiec szkoda marnować materiału. dzidzia nie bedzie miała pokoju tylko dla siebie, bo mamy tu biurko, kompa, w szafie też muszą być nasze ubranka, wiec chociez bym chciała, by niektóre elementy były typowo dzidziowe :) buziaki p.s. jesteś dla mnie kobita z jajami!!!!!! nie wolno nikomu się wtrącać w Wasze życie, wiec moim zdaniem matka Twojego meża nie powinna go przyjąć, tylko powinna go odesłać do domu, bo ty jesteś w ciązy i to są zresztą wasze problemy!!!!! gowa do góry!!!!! myszka3 kochana ja właśnie dlatego tak długo się nie odzywałam, bo nie śpie po nocach, w dzień chodze obolała. mam ta samą przypadłość, tzn na tyłku wrecz nie moge usiedzieć : lekarz powiedział , ze to normalne, bo własnie rozchodza mi się kości miednicy, by dobrze przebiegał poród (już 2 raz mam te obiawy). u kobiet , które mają wąskie biodra jest to bardziej nieprzyjemne. tylko , ze ja nie należe i nigdy nie należałam do dziewczyn 34-38 rozmiar ciucha, by mieć wąskie biodra. jakoś musimy to przetrwać dla naszych cudeńków! głowa do góry! :) ***niunia *** dzia za linka z firankami. jak masz dobrze tam gdzie jesteś to nie wracaj. kiedyś bardzo negowałam ludzi uciekających z naszego karju dziś........... żal pomyśleć, bo sama bym uciekła, mój mąż juz mysli poważnie o wyjeździe, ale to takim, by potem nas zabrać :( i po co te wszystkie lata studiów jak nasz kraj nas nie kocha :( pozdrawiam vanilam ja też bym bardzo chciaŁA NAUCZYĆ SIĘ LUZACKIEGO PODEJŚCIA DO MOJEJ ROBOTY ,A NAJBARDZIEJ DO LUDZI MNIE TAM OTACZAJĄCYCH wiesz...... jak śni mi sie praca, to zalewam sie potem, czyli mam koszmary, licze na to, że mój los kiedyś się odmieni i jak wrócę to już nie bedę ta samą osobą :)) pozdrawiam dziewczynki ja z tym łóżeczkiem tez jestem na bakiermiało być turystyczne teraz bedzie drewniane, i to żaden luksus, normalne, chyba najtańsze, ale za to zafundujemy małemu super pościel , baldachim itp. zastanawiamy się nad tym rozwiązaniem http://www.allegro.pl/item207552431_wyjatkowy_zestaw_w_super_cenie_.html tu mamy już wszystko pozdrawiam, przesyłam buziaki i ogromne przytulaski dla Waszych brzusialków!!!!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja ...... cd. Konwala10 głupota ludzi to u nas już coraz powrzechniejsze, ale pociesz mnie fakt, iż są też normalne osoby, dowodem tego jest to forum :) jezeli chodzi o poród rodzinny to ja do szkoły rodzenia chodzę, ale cioteczna siostra mojego męża niue chodziła i 2 córki urodziła poprzez poród rodzinny, bo nie jest wymagane ukończenie szkoły rodzenia. dopytaj sie więc w szpitalu pozdrwaiam i bziaki jeszcze raz dal Was wszystkich buziaki i dla Waszych brzuchalków trzymajcie sie kochane wrzesniowe księżniczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny🌼 ale jestem zawiedziona dzisiaj:(właśnie wróciłam z laboratorium bo miałam zrobić glukoze a babka mi mówi,że nie zrobi mi dzisiaj bo najpierw musi mi zrobić cukier bo miałam robiony ostatnio w lutym a to kopa czasu temu.Więc dzisiaj sam cukier a jutro jak wyniki bedą dobre to glukoza,ale shiz zwłaszcza że już miałam wizyte do gina umówioną a teraz musze przekładac wszystko:( katusia-wózek bardzo mi sie podoba,najbardziej ten czerwony,a wogle dziewczyno to jak ty dojrzałaś cały komplet z łóżeczkiem i za taką cene?byłam w szoku ze tak tanio:classic_cool:ja codziennie siedze na allegro ale jakoś takich promocji nie widziałam,więc jak coś fajnego jeszcze dojrzysz to podawaj odrazu linka🌼 u mnie dzis paskudna pogoda,leje jak szalenie,szaro,buro i wogle do bani.Jak by było mało brzydkiej pogody to za chwilke mykam na warsztat z autem bo coś z gazem mi sie dzieje a benzyna za droga,żebym na niej jezdziła:P albo to ja jakaś pechowa jestem bo przecież dziś nie trzynasty hehe pozdrawiam ciepło was dziewczynki,odezwe sie troszke póżniej🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia! musisz wykluczyc przede wszystkim spanie na plecach w tym lezenie rowniez no i duzo wypoczywaj ,mnie to pomoglo , teraz juz lepiej sie czuje , a przysiegam bez mala chodzilam na czworakach taki okropny bol mialam przez 3 dni ! A ja dzisiaj chyba wybiore sie po wanienke , prawie sie juz zdecydowalam na tradycyjna tyle ze ze stelazem , bo i tak na poczatku dzidzie bede kapac w pokoju ze wzgledu na to ze lazienke mam przed remontem ! pozdrawiam i slonca zycze u mnie niestety zapowiada sie deszczowo i burzowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane! NINKA78 - miękkką szyjkę lekarz stwierdził w w normalnym badaniu ginekologicznym, byłam badana w ten sposób na każdej wizycie i szyjka cały czas była ładna, twarda aż kttóregoś dnia okazało sie ze jest miękka :( .Lekarz stwierdził że jeszcze sie nie skraca ale taka miękka szyjka jest bardziej podatna na skracanie i lepiej nie ryzykować. W takiej sytuacji są dwa wyjścia - jak pisała Peppetti. Można założyć szewek na szyjkę ale to wymaga pobytu w szpitalu, jest większe niebezpieczenśtwo zainfekowania jakąś bakterią podczas zabiegu , jak równiez jest niebezpieczęństwo przebicia pęcherza płodowego, no i wreszcie jest to zabieg wykonywany w znieczuleniu ogólnym co tez nie jest takie super w ciazy. Drugim wyjściem jest założenie pessara ( krążka) na szyjke , lekarz robi to zwylke w gabinecie, nie trzeba leżec w szpitalu, nie dostaje sie znieczulenia bo zabieg nie boli no i nie jest to w ogóle zadna ingerencja chirurgiczna. Krążek kosztuje od 150 zł bezpośrednio od dystrybutora z przesyłką do 200 zł w aptekach. Szewek jest bezpłatny. Zdecydowaliśmy sie na pessar. Lekarz podał mi jaki wymiar mam kupic.Zamówiłam go i na następnej wizycie ( w ostatni piątek) założył mi go. Okazazało sie że dobrze że jednak zdecydowaliśmy sie go założyć bo mimo lezenia od poprzedniej wizyty szyjka nieco sie skróciła więc istniało prawdopodobieństwo że będzie sie skracać dalej. Zarówno szewek jaki i pessar mają uchronić szyjkę przed skracaniem choć oczywiście gwarancji nie ma bo wiadomo ze jak będą silne skurcze to na siłe sie porodu nie zatrzyma. Samego zmęknięcia szyjki czy skracania nie czułam, także nie da sie chyba tego zauwazyć. jedynie dosyć często twardniał mi brzuch i to mnie niepokoiło bo to świadczy o skurczach , które mogą spowodować skracanie ( ale nie muszą). Nie wiem co Ci jeszcze napisać , pytaj jakbyś chciała jeszcze coś wiedziec. 🌻 W związku z moją pogarszającą sie morfologią lekarz kazał mi pić codziennie szklanke soku z buraków, zrobiłam to wczoraj wypiłam ( nawet było znaośne) ale po pół godz. jak mnie zaczęło mulić to myślałam że znów zawre pakt z kibelkiem. Tak mnie trzymało jeszcze pół nocy. Ja chyba nie moge tego pić :( Mam tez zmienić witaminy na takie które mają więcej żelaza. Kupiłam elevit zobaczymy jak go bede tolerować. Dobra na chwilke znikam , dokoncze później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie. Ale dzisiaj pogoda. Wczoraj gorąco i parnie a dzisiaj deszczowo, pochmurno i wietrznie, aż nie chce się wychodzić z domku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski!!!!!!!!!!!!!Widze,ze tu juz zakupy pelna para...wozki,lozeczka itp.a u mnie cisza.......maz jest teraz zapracowany na maksa a nie chce mi sie samej jezdzic po tych wszystkich sklepach i hurtowniach,po 20 ma miec troche luzniej to koniecznie trzeba bedzie juz wszystko kupic,no i wyremontowac pokoj ,w ktorym bedzie nasz synek,ale to jeszcze kilka tygodni....... a tak poza tym to wszystko w porzadku,maly bryka,tylko usze bardzo uwazac na to co jem,bo meczy nie straszliwa zgaga polaczona z rzygankiem,wiec 3razy pomysle zanim cos spalaszuje......moze dzieki temu nie przytyje juz bardzo duzo,bo i tak mam 10do przodu. musze wybrac sie po jakies fajne ubranko,bo szykuja mi sie 3wesela,ale to nie lada sztuka znalezc cos ,w czym w miare normalnie sie wyglada z duzym brzuszkiem-wiekszosc tych ciuchow jest szyta na wzor namiotow:)ale sie chyba zaraz wybiore do miasta to obejrze i przy okazji zakupy zrobie,bo w lodowce tylko pomidory i truskawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i chcialam sie jeszcze pochwalic,ze zaczynamy dzis 30tydzien!!!!!!!!!!O matko,jak ten czas leci!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NINKA78 - podam ci nizej fajny link, jest tam duzpo informacji o problemach z szyjka, poza tym mozna przesledzic jak dziewczyny sobie radziły do końca ciazy, stron jest sporo ale czyta sie bardzo szybko bo duzo tam zdjęc, obrazków itp. 🌻 http://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-pazdzierniku-2005-f60/wszystko-o-szyjce-macicy-1828/ katusia - fajny ten wózeczek i rzeczywiście lekki, a co wyjazdu za granice ja też nigdy nie chciałam o tym słyszeć ale coraz częściej mysle ze zostałam dla idei bo tylko sie męcze za marne grosze. Ale mi tak trudno byłoby rozstać sie z rodziną że odrzuciłam taką możliwość. Jednak coraz częsciej zdaje sobie sprawe ze jak nie wyjade to chyba niczego sie nie dorobie :( 🌻 vanilam - pisz kochana pisz, bo jestem bardzo ciekawa jak ci sie podobało wczoraj 🌻 Peppetti - a co u ciebie, ostatnio odpisujesz innym ale nic o sobie nie piszesz 🌻 LuKrEcJa* - dziwne że nie zrobiły ci tego badania, przeciez mogły pobrac krew na czczo , potem dac do wypicia glukoze i po godz. zmierzyc jej poziom, nie rozumiem czemu cie odesłała. 🌻 Konwalia10 - fajnie ze wróciłas, pisz czesto ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Katusia - ten zestaw z allegro jest naprawde tani! Super link. Ale wydaje mi sie, ze ten drugi podany przez Lukrecje odrobine sie rozni (np. materacyk w jednej aukcji jest kokosowy, a w drugiej nie). Ale to taka drobnostka. Shiva - pokoj SUPPER! Ja dopiero w ten weekend zabieram sie za malowanie pokoiku dla malenstwa. A w lipcu pierwsze zakupy (na szczescie to juz niedlugo ;) ) Trzymajcie sie cieplo i pzdrw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie dzisiaj pada a ja nie wiedzieć czemu cieszę się z tego faktu. Wybieram sie dzisiaj w miasto i mam ogromną ochotę kupić coś dla maleństwa. Jakąś drobnostkę - może śpioszki .... zobaczę. Pozdrawiam wszystkie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny No i popsula sie pogoda :( , slonce swieci zle, pada deszcz tez zle katusia - no to z tym wozkiem wypatrzylas promocje :), ja wczoraj wieczorem bylam jeszcze u szwagierki bo jakis czas temu mowila ze moze popytac kolezanek czy nie maja wozko i wlasnie jedna ma do sprzedania wozek tako tylko nie wiem jaki model, ale w bardzo dobrym stanie bo malo z niego korzystala i szybko kupila sobie zwykla spacerowke, ale dopiero w srode sie dowiem ile bedzie chciala za niego, jak bedzie nam odpowiadac cena to zostawi nam do konca sieprnia i juz bede miala wozek, a jak nie to bede szukac dalej ten zestaw, lozeczko i cala posciel rewelacja, za taka cene :), tylko lozeczko juz mam, poduszeczke i kolderke tez, sama posciel i baldachim to wszystko tez szwagierka ma, ale to juz ma pare dobrych latek i kolory tak sobie mi sie podobaja, wiec chyba zdecyduje sie na kupno poscieli a ta bede miala na zmiane ale to wszystko i tak w sierpniu narazie czekam do piatku na wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki rzeczywiscie dziś pogoda okropna. Nie dość, że pochmurno to okropnie wietrznie. :( Ale co tam trochę odpoczniemy od upałów. :) Irysek - jesteś!!! Super, że z tym pessarkiem poszło tak gładko. odnośnie tych łóżeczek to masz rację. Ale zauważyłam, że te lepsze łózeczka (czytaj droższe :) ) mają różne rączki, takie do podciągania się dla dzidzi. Więc wtedy ten problem byłby rozwiązany. Nie piszę nic o sobie, bo nie chcę nikogo zanudzać tym, że wszystko jest wspaniale - czuję się super. Dzidziuś ruchliwy, więc tym też się nie martwię. Nic mnie nie niepokoi, jedynie ten strach o powtórkę z rozrywki... bo wtedy też było super.............. konwalia - jednym słowem wakacje były udane! Mój zus też szybko się uwinął. CHyba po dwóch tygodniach dostałam decyzję. vanilam - jednym słowem w naszym mieście jest wysyp ciężarnych!!! :) :) Ninka - trzeba tylko zmienić nastawienie do życia. I wcale nie będzie cieżko!! :) :) Praca poczeka, jeszcze się napracujesz. Teraz Ty i Twoja kruszynka są najważniejsze!! katusia - super wózeczek :) Muszę pokazać go mojej bratowej, ona też ciężarna, i choć to jej trzecie dziecko to nic nie ma, wszystko musi kupować. daria123 - współczuję Ci zgagi, przeżyłam to w pierwszej ciąży. To była najgorsza dolegliwość jaka mi dokuczała. Niestety im bliżej porodu, tym bardziej dokuczała. :( :( A Twoja lodówka wyposażona odpowiednio - najważniejsze masz!! :) :) kamyczek, katusia, lukrecja - tak jak kamyczek zauważyła w tej drugiej aukcji jest materacyk z pianki jakiejśtam :) To jest najtańszy materacyk i niestety najgorszy. Już pisałam wcześniej, że ulega on odkształceniom, a to nie jest zdrowe dla kręgosłupa dzidziusia. Lepiej dołożyć te kilka złotych i kupić coś lepszego. A i wracając do bloga. Zauważyłam, że ostatnio lubię utrudniać sobie życie. Napisałam Wam jak zalogować się do bloga - a sposób jaki wybrałam to chyba najbardziej skomplikowany z możliwych. A sama robię zupełnie inaczej. Wchodzę na bloga, w prawym górnym rogu jest link - zaloguj się. dużo prościej !! :) A teraz zmykam do mojej mamusi na kawusie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku-ona mi tłumaczyła,że jeśli mi wyjdzie wysoki cukier to wogle nie zrobia mi glukozy,bo jak powiedziała to byłoby niebezpieczne hmm ja tam sie nie znam czy to prawda czy chciała mnie naciągną na inne badanie zanim glukoza?tylko w lutym miałam cukier00 więc?nie rozumiem tego...no jutro sie dowiem!hehe a moze z wyglądu wyglądam na cukrzyka:P a tak pozatym to autko zrobione:)no i zaś 80zł uciekło z kieszenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×