Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witajcie Kochane :) ale się rozpisałyście :) u mnie dziś o dziwo słońce świeci i jest dość ciepło - wiec przesyłam Wam ciepłe fliudy :) Diana - GRATULACJĘ U nas w szpitalu wszystko dla niemowlaczka dają - kosmetyki mają, tylko trzeba mieć swoje pampersy, o tertowych to nawet nie ma mowy - kazal kupić pampersy :) Koszule kazali mieć swoją, a do porodu szpital daje swoją.. Widzę, że dyskusja jest nad pieluchami :) znajome mi mówiły,że jak stosowały huggies lub pampers to było ok- a tylko jakieś tańsze - to dzidzia miała odrazu uczulenie... Ja tetrowej nie kupuje ani jednej, tyle roboty - gotowania, pampersy kosztują 40zł jest ich 78szt - wiec pytanko do doswiadczonych mam - ile pieluch trzeba zużyc na dzień, na ile starczy taka paczka? :) Kochane Mamuski miłego dnia - później się odezwe, a teraz znikam na pyszne ciasteczko z bitą śmietaną i malinami..mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a te pampersy to kupujecie które: noworodek 2-5 kg 44 szt 22 zł czy mini 3-6 kg w róznych paczkach po 38,45,78,98 szt bo mnie sie tak wydaje ze te 2-5 to chyba bardzo małe jak dziecko rodzi sie powyzej 3 kg. Prosze o głos doświadczone mamusie i ponawaim pytanie Miski jesli zdecydyje sie kupic jedna paczke tych najmniejszych 2-5 kg to na ile czasu te 44 sztuki wystarcza Póżniej zajrze na dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koffi- kochana to tyjemy razem!!!! :) ale wiesz ja jestem w 28 tyg ciązy i moja dzidzia ma 1848gram i stąd te moje badania itp. buziaki vanilam- wyniki glukozy bede miała dopiero w poniedziałek i od razu z tymi wynikami wejdę do diabetologa, bo już te wczorajcze z palca badania wyszły ponoć żle. wczoraj pani robiła mi z palca na czczo i wyszło mi 5,8mmol/l, a potem musiałm iść do domu zjeść śniadanko i po godzinie od śniadanka znowu z palca i wynik na glukometrze wyszedł 8,1 mmol/l. przyjechałm znowu za godzine bo pojawiła się diabetolog i powiedział, ze musze powtórzyć krzywą cukrową 75g glukozy ale po 2 godzinach, a nie jak mi kazał gin po godzinie. dzis to ledwo zniosłam, ale nie zwymiotowałm i w poniedziałek sie okaże 👄 azazella- kochana a Ty jak masz taki cukier to kazali Tobie robić badania czy nie masz cukrzycy ciążowej??? 🌼 Konwalia 10 - 👄 dzieki kochana za miłe słowa 🌼, dziś zrobiła znowu krzywą cukrową, wyniki mam w poniedziałek, więc w poniedziałk też lecę do diabetyczki i napiszę co sie u mnie stało - po powrocie, ale bez składu i ładu układam zdania ;p 👄 aneta76- ponoć do 8,0 jest w normie a Ty miałas 7,3, wiec powinno być oki! 🌼 peppetti- kochana dzieki za hasło, ja jestm normalnie nieszczęśliwa, bo poprosiła Ciebie o hasło, a na pocztę nie zagladałam . dzięki i przepraszam, za te moje roztargnienie 👄 pola 40 🌼 to-tylko-ja- kochana życze by Twoje nerki nie dokuczały i po urodzeniu dzidzi, by szybko sie dały wyleczyć👄 wisniowa, jolla25, Miśka_26, mysza 3 , Lukrecja , aniołek jg, Shiva 24🌼 *słnko*- witam i ogromne gratulacje, oby dzidzia rosła!!!!! 🌼 Diana24 gratulacje 🌼 irysek , malagocha333🌼 Lukrecjo- odezwij się 👄 Laura_28 życze dużo zdrówka 🌼 dla wszystkich nie wymienionych Wrześnuowych Księżniczek tysiącek buziaków, pozdrowionka i 🌼 trzymajcie się moje Wrześniowe Księżniczki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irysek- zadałas dobre pyatanie, aj równiez z tymi rozmiarami papmersa miałm problem czekam, az ktos Tobie odpowie sama kupiłam jeszcze 50 szt tetry , bo na wrazie czego wole mieć jak dzidzia by dostała uczulenia, czy by powietrzyć dupke, no i do karmienia by pieluszke sobie połozyć, a jak się nie przyda to bedę miała na ładnych pare lat do mycia okien hahahahahahahahhaha i jako szmatki do podłogi 🌼 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wybaczcie mojej pisowni no i mi oczywiście, bo to ja ją tutaj Wam funduję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane🖐️ Dzisiaj ciąg dalszy deszczowej aury, niby to lepsze niż upały tylko człowiek jakiś taki ospały!! Co do pieluch to na moim spisie rzeczy do szpitala mam zaznaczone, że pieluchy jednorazowe mają być dla dziecka 3-6 kg.Doświadczone mamy napewno napiszą nam, z jaką intensywnością schodzą pieluszki dziennie:) Malagocha gratuluję pozytywnej odpowiedzi z ZUSu.To teraz masz 2 miesiące spokoju od urzędów:) Katusia ale Cię Kochana wymęczą z tymi badaniami:O Trzymaj się ciepło i nie trać nadziei!!Będzie wszystko dobrze👄Trzymam kciuki za poniedziałkową wizytę!! Jolla25 niestety nie mam pojęcia o piecykach na naftę ale jeżeli są bezpieczniejsze to warto się nad nimi zastanowić🌼 Aniołekjg dzięki za link🌼 Napewno warto przeczytać!! Ja wczoraj znalazłam wypowiedzi mam, co było hitem a co porażką podczas opieki nad swoimi maluszkami!! http://www.mamydzieci.pl/viewtopic.php?t=1629&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=eb5595df3cbed52313c61c7476d13b28 Laura no i super, że hormony tarczycy masz w porządku!!Po ciąży na spokojnie się nią zajmiesz.Ale podejście lekarza to kompletna porażka:O Takie uwagi niech sobie zostawi dla siebie!! To-tylko-ja ja też śpię coraz czujniej, no i oczywiście bóle pęcherza. Już nawet staram się wieczorem mniej pić a i tak biegam w nocy!! Miśka 🌼Vanilam🌼Irysek🌼 No i oczywiście pozostałe wrześnióweczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki! Ja tak szybko...jezeli chodzi o pampersy to przygotujcie sie na spore wydatki. Taki maluch, to z tego co pamietam, to zuzywa ok 10 dziennie. Ja pamietam, ze paczka wystarczala mi na tydzien. Miesiecznie to ok 300zl:(. Noworodki robia duzo czesciej luzne kupki:). Poza tym moj mlodszy mial uczulenie na Huggiesy, trudne do wyleczenia. Najlepsze i niestety najdrozsze sa pampersy. Ja kupowalam te 3-6kg, ale moje dzieci mialy na starcie po 4,5 kg. Jezeli beda za luzne to beda maluchowi przeciekac. Z tetra sie nie bawilam, nie ma sensu. Takiego maluch trzeba b. czesto przebierac, a ja nie mialam tyle cierpliwosci do namaczania, gotowania, prasowania.... Katusia---mysle, ze bedzie wszystko ok, a wielkosc Twojego malucha nie ma nic wspolnego z cukrem. Moi chlopcy tez byli bardzo duzi. Ponad 4,5kg. Teraz nosze dziewczynke i nie jest wcale mniejsza. A ja po poprzednich porodach tak sobie marzylam o dziewuszce 3600, urodzonej tydzien przed terminem.... a tu znowu meka przede mna. Jestem rozciagliwa, ale bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kofii-ja to juz sama nie wiem co z tymi pieluchami, troche boję sie wydatków bo 300 zł piechota nie chodzi ...chyba skonczę na tetrowych w końcu dwoje tak wychowałam i przeżyli chłopy jak deby to teraz też dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katusia - kazali robic badania, kazali :) Kupiłam już 75 g glukozy, miałam nawet dziś jechac, ale było tak brzydko, że dałam sobie spokój. Pojadę na badanie w poniedziałek, może będzie ładniejsza pogoda. Na razie mam uważać z cukrem, więc staram się ograniczać - nic słodkiego i ciemne pieczywo na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie! Konwalia10 , Irysek dzieki ze rozwinelyscie temat szpitalnej wyprawki , przyda sie to na pewno wielu osobom , no mnie na pewno :)!!! Katusia biedna jestes z tymi badaniami! a tak w ogole to wydaje mi sie ze tyje w oczach o ile sie do tej pory jakos trzymalam tak teraz z dnia na dzien jest coraz gorzej , najgorsze jest to ze czuje sie jak taka mala slonica :)) spuchnieta i ociezala ! oby jakos wytrzymac jeszcze tylko 68 dni ! pozdrawiam i dobrej nocki zycze ! Ps , wszystkim mamusiom - gratulacje za zdane egzaminy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dziękuje wam bardzo za życzenia. Zaczął się właśnie 6 tydzień, byłam wczoraj u gina i jeszcze serduszka nie widziałam ale pęcherzyk jest już duży i prawidłowo umiejscowiony. pewnie gdybym poszła pod koniec tygodnia to by serducho już biło. Ale muszę brac duphaston ze względu na poprzednie poronienie i to aż 3 razy dziennie. Brzuch juz mi zaczął rosnąć ciekawe dlaczego bo poprzednio o wiele późnie zaczęło sie. Wogóle wiecie co mam wrażenie że okres między ciążami to tylko była pauza a teraz jest dalszy ciag poprzedniej ciąży. Dziwne to ale mi tam odpowiada. Dobra dosyc gadania trzymajcie sie i odpoczywajcie bo niedługo sie zacznie szaleństwo nieprzespanych nocy. Bużki dla wszystkich papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny może znacie jakies dobre sposoby na gardło ( poza czosnkiem bo mi sie watroba buntuje :) ) Biore antybiotyk już 9 dni i gardło nadal mnie pobolewa, nie tak bardzo jak na poczatku ale jednak boli. Moja lekarka stwierdziła dziś że antybiotyk trzeba juz odstawić i leczyc sie jeszcze przez 4 dni psikając bioparoxem i tandum verde w miedzyczasie. Ale troche sie obawiam ze jak odstawie ten antybiotyk to choroba wróci i bede musiała brac cos znacznie mocniejszego. Zreszta wizja kolejnego antybiotyku mnie załamuje. Cholernie wytrwałe te moje zarazki. bioparoxem i tak psikałam przy antybiotyku , co prawda nie tak systematycznie ale jednak. juz sama nie wiem co brac na to gardło, mam tez pic siemie lniane ale to chyba nie leczy gardła. Jak macie jakies sprawdzone metody to podzielcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dziewczyny mam pytanko: Co to jest adapter do fotelika? i jaki jest najlepszy proszek do prania dla dzieci? A i jeszcze jedno ile trzeba kupić wkładek laktacyjnych i czy lepiej kupić jednorazowe czy wielokrotnego użytku? Pozdrawiam i życzę dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Melduję się, ze u mnie wszystko gra!!! Brzucholek rośnie, maluszek kopie (uwielbiam to, mogłabym tak mieć przez całe życie:)) a ja sama czuję się znakomicie. Czasami tylko doskwiera mi zgaga i plecki bolą, ale dla mojego synka zniosę wszystko :) My już zamówiliśmy używany wózek Graco na ebayu. Jak dojdzie to pokażę zdjęcia. No i w przyszłym tygodniu zamawiamy łóżeczko, pościel i jeszcze parę pierdołek w Polsce, a potem tu kurierem prześlemy. Już się doczekać nie mogę :) Vanilam - oj nie dziwię Ci się, też się ciągle uśmiecham. To chyba najcudowniejsze uczucie jakie spotyka kobietę - ruchy dzieciątka :) Aniołek 🌼 jak się macie z Basieńką?? Diana - gratulacje :) Jednak co dwie głowy to nie jedna ;) To tylko ja - dasz radę na obronie. Twoje maleństwo przyniesie Ci szczęście - właściwie to ono samo jest jednym maleńkim (choć tak ogromnym) szczęściem :) Słonko - cudowne wieści nam przynosisz. Aż zajaśniało nam na całym forum :) GGratulacje kochana ❤️ Misia - to przeżycia z ZUS-em miód malina...jakie chamstwo to szkoda gadać... ehhh... Irysku - nie znam żadnego sposobu niestety :( Wracaj nam do zdrowia rybko, bo już to za długo trwa!!! Wiśniowa - witaj 🌼 W końcu jesteś :) Zapraszamy częściej :) Jolla25 faktycznie całe wieki Cię nie było, no ale teraz już nas nie opuszczaj bo sie za Tobą stęskniłyśmy :) Malagocha - adapter do fotelika to jest ta plastikowa podstawa którą mocuje się do siedzenia w samochodzie (a na tym montuje się fotelik). Proszek (tak mi doradzały znajome mamy) Jelp lub Lowela (nie wiem czy dobra pisowania :P ). Wkładki, również za poradą - kupiłam wielorazowego użytku (avent, pierze się je) jest ich 6 sztuk w opakowaniu, no ale nie wiem czy tyle wystarczy. Shiva 🌼 jak się mieszka?? Już przywykłaś?? No i jak się czujecie z dzidziolkiem?? Peppetti - jak Twoje samopoczucie?? Mam nadzieję, że wszystko gra 🌼 Zielony talerzyku, Lukrecjo, Soophiee????????????????????????????? J ak się macie????????????????????????????????? Odezwijcie się dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ziarnko piasku -jak się miewasz?? i jak zakupki?? Jak się sprawuje nowy fotel??? Daj znać, bo może uda mi się męża naciągnąć :P Dobra idę lulać 😴 Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekjg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...puk puk jest tam ktoś?? ;) No to skończyła i dzisiaj zaczynam :P Miłego weekendu Wam życzę kobietki!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dziękuję za gratulacje wszystkim..to tylko ja..nic się nie martw, naprawdę jest bardzo miło na obronie:) Ja dziś jadę na wesele...nie mam w ogóle ochoty, jest paskudna pogoda, mąż mi się rozchorował...i same negatywy z tego 07.07 wychodzą. U nas jest tak okropna pogoda, że nawet wyjść na dwór się nie chce, współczuję tym co biorą dziś ślub:( Ja osobiście mam się dobrze, Dawidek kopie regularnie, tak więc jest ok. Co do pieluch...też porównywałam ceny i moim zdaniem najkorzystniej wychodzą Pampersy. Muszę kupić jeszcze sobie piżamy-chociaż ze 2, a synusiowi rożek, patrzyłam w sklepach i kupię 2 jeden usztywniany, a drugi nie , to będzie służył tez jako kołderka. życzę miłego dnia Słoneczka:)pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekjg
fujjjjjjjj ale mnie zjadło i muszę jeszcze raz pisać wrrrrrrrrrrrr to-tylko-ja ja też pobijam nocne rekordy na trasie sypialnia-wc. Ale cóż, czego sie nie robi dla naszych maleństw.A smuteczki to mieszkają nad rzeczką i lepiej nich tam sobie zostaną. Nie wywołuj ich kochana. Trzymaj się👄 Vanilam tak, tak najpierw obżarstwo imieninowe a potem narzekamy na obwody brzucha i mała ilość miejsca dla dzidzi;-) skąd ja to znam? Ale czasem naprawdę cieżko sie pohamować , nie? A teraz to już chyba każdej z nas ciężko spać . Nie mówiąc o znalezieniu wygodnej pozycji. Cóż nam zostały jeszcze tylko 2 miesiące. Głowa do góry! Miśka🌻 Katusia- będzie dobrze z Twoim cukrem . Nie martw się. Przesyłamy Ci tyle pozytywnych myśli i fluidów, że musi być dobrze. :-) Konwalio twój link mi też sie przyda.Przynajmniej będę wiedziała na co zwrócić uwagę. Dzięki👄 Koffi dzięki za rady doświadczonej mamusi[kwiatek Irysku na gardło dobra jest też herbata z miodem albo malinkami. A swoja drogą to choróbsko coś długo Cię trzyma. Nie dawaj się i szybciutko melduj nam się tu zdrowa i w pełni sił. Mysza{kwiatek] Słonko wszystkie zyczymy Ci jak najlepiej. Cieszą nas Wasze dobre wyniki i badania. Oby tak dalej. Powodzenia 👄 Kaska0110 wreszcie jesteś wstręciucho ;-P, bo ostatnio trochę nas zaniedbujesz. Dzięki za pamięć.Z Basieńką mamy się znakomicie. Rośniemy duże, okrąglutkie. Baśka kopie jak szalona, szczególnie wieczorem i nocą. A w najbliższą środę wybieramuy się na usg. Wreszcie sie dowiem ile ten nasz skarbek może ważyć przy porodzie. Coś mi się zdaje, że niemało sądząc po rozmiarach mojego brzuchola;-) Diano to współczuję pogody na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolekjg
Wszystkim Wrześnióweczkom życzę miłego weekendu :-D Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konwalia10 - dobrze, ze powiedziałas o tych pieluchach, ja dziś z mężem patrzyłam i my kupimy takie 3-6, bo te drugie to raczej na takie malusieńkie dziedzi, a teraz rzadko takie się rodzą, no chyba, ze ciąża jest mnoga :) dzieki kochana za pocieszenie, ja tez jestem dobrzej myśli 🌼 koffi- zobaczymy jakie bedą wydatki jak przetestuje pierwszy miesiąc hihihhihihi, ale już i tetry mąż mi kupił 50 szt na wrazie czego :) zapobiegliwy chłopak hahahhaha dzieki kochana za dobre słowa! obym i ja była dobrze ro9zciągliwa hahhahahahahah 🌼 azazella- kochana to razem bedziemy walczyły z cukrem i oby wszystko było dobrze 👄 myszka 3 dzieki kochana za pocieszenie, ja tez jestem dobrzej myśli 🌼 *słonko* kochana ja też brałam duphaston i to 2 razy w ciązy przez dłuzy czas, i zauważyłam , ze po nim szybko tyłam, miałm duze skoki wagi i rósł mi na potęgę brzuch. lekarz mi wmawiał, ze to nie od tego, a jak rozmawiałam z dziewczynami w szpitalu (raz miał przyjemność juz tam leżeć) to one tez to zaobserwowały u siebie. kochana wiem też że jest to bardzo dobry lek i powinnien pomóc by dzidzie donosić. życze powodzonka i odzywaj sie do nas 👄 irysek ja płukałam gardło wogą z solą, lub mama mi parzyła szałwię i tez płukałam :) wracaj kochanie szybko do zdrowia 🌼 malagocha333 kochanie ja wczoraj kupiłam taki fotelik do wózka baby dream cosmo 2! mozna kupić tez bez adaptera i stanowi on wtedy tylko fotelik do samochodu, lub do przenoszenia dzidzi, lub taka kołyska, a jak jest już wyposażony w takie plastikowe po bokach nakładki to wtedy mogę go używać do wózka. tzn. na wózek nasadzać i tak też wozić dziecko w wózku z takim fotelikiem. dobre jest w podróży jak gondoli (z której tez się robi spacerowy) nie masz jak zabrać, a fotelik musisz mieć, to zabierasz tylko sam wózek tj. ramy i ten fotelik, a potem i tak mozesz w nim wozić dziecko. widzisz odpowiedzi na Twoje pytnie sa różne. ja taki fotelik mam i właśn ie z adapterem , wiec udzieliłam Tobie odpowiedzi podług mojego fotelika. moze lepiej dopytaj sprzedawcy. buziaki :) a proszki to rzeczywiście Jelp lub Lowela, osobiście kupiłam już sobie 2 opakowania Lowela, bo była ogromna promocja w biedronce, zaś jelp jest dla mnie za drogi. 🌼 Diana24 udanej zabawy :) aniołekjg dziękuję kochana za słowa otuchy i pozdrawiam Cię serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Wrześniowe Księżniczki tak ogólnie to pozdrawiam Was moje piękne lady wszystkie i to bardzo serdecznie. ja dziś mam dzień do du......, bo jakiś nerwowy. teraz zjadałm obiadek i pospałam, więc trochę mi przeszło, ale wcześniej nie obyło sie bez płaczu i czarnych mysli. wiem, ze to te hormony ciążowe tak działają i wiem, ze muszę szybko wziąść się w garść!!!!!!! jestem be.....:) mam nadzieję, ze u Was jest dobry humorek i same usmiechy na buziulkach!!! trzymajcie się księżniczki!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki :) ja po cieżkim tygodniu odpoczywam :) wczoraj byliśmy na Shreku, a dziś rozejżeć się za drobiazgami dla Mateuszka - o rany ceny są kosmiczne, każdy artykuł można kupić o wiele taniej na allegro lub sklepach internetowych...wiec tylko pooglądaliśmy :) Mąż kupił mi książeczkę z płytą z pięknymi kołysankami :) żebym już trenowała..hehe katusia - ja do 4 miesiąca brałam duphaston i wcale po nim nie tyłam.. w dalszym ciągu czekamy na odzew doswiadczonych mamusiek - bo narazie mam tylko jedną odpowiedź, ze na dzień trzeba aż 10 pieluszek :) Napiszcie, czy w ostatnim czasie też rośnie Wam na potęge brzuszek? mi w tym tygodniu bardzo się powiększył i bardzo bolą mięśnie, któe chyba nie nadążają.? we wtorek nareszcie mam wizyte, moja ginka wraca z urlopu - już nie moge się doczekac.. MIŁEGO DNIA :) uciekam bo bateria zaraz mi siadzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! 🌼 nie wiem czy mnie pamietacie bo ostatnio sie nie odzywalam... mielismy malowanie w domu, wszystko robilismy oczywiscie sami a ja sobie nie zdawalam sprawy z tego ze malowanie jednego pokoju, przedpokoju, kuchni, lazienki i garderoby moze zajac 3 dni :( ja oczywiscie z walkiem po scianach nie zasuwalam ale musialam pomyc wszystkie futryny i takie drewna przy podlodze (nie wiem jak to nazwac bo w Polsce tego nie spotkalam) i chyba to moje kleczenie pomoglo sie Julce odwrocic glowa w dol bo wczoraj podczas wizyty u poloznej ta stwierdzila ze dziecko jest juz glowka do dolu :) mam nadzieje ze tak zostanie, a musiala sie przekrecic dzien wczesniej bo nie wystawiala mi z gory glowki i nie kopala tak intensywnie jak wczesniej (teraz ma plecki brzy moim brzuchu i pewnie dlatego) poza tym wszystko dobrze, poziom zelaza mam 12 (nie pytajcie czego bo nawet nie wiem :O ) wiec anemia mnie ominela :) kaska0110 >>> fotelik mamy i spisuje sie swietnie :D nie zaluje ze go kupilismy, a udalo sie troche taniej bo normalnie kosztowal 200 funtow a poniewaz stal w oknie wystawowym to facet opuscil 30 funtow a moj maz sie utargowal na kolejne dziesiec w zamian ze go sobie sami zawieziemy do domu :P i w ten sposob mamy nawiutki fotel za 160gbp :) acha, dostalismy lozeczko - Graco Contour Electra Deluxe, zamowilismy w sklepie internetowym na www.preciouslittleone.co.uk (mam nadzieje ze dobrze napisalam) jak chcesz to zajrzyj bo maja dobre ceny :) lozeczko kupilismy o 30 funtow taniej niz w sklepie Baby Planet, zamowilismy w sobote po poludniu a przywiezli je juz w srode :) wczoraj po skonczonym malowaniu i sprzataniu wreszcie je rozlozylismy i jestesmy zadowoleni :) materacyk jest dosyc gruby wiec nie bedziemy kupowac drugiego, nie do porownania z tym materacykiem z innego lozeczka Graco ktore widzielismy w toys r us dziewczyny, zainteresowaly mnie wpisy o pieluszkach, szczegolnie to jaki rozmiar kupic, bo najpierw myslalam o tych 2-5kg ale moze one faktycznie beda za male? chociaz na pierwszy tydzien powinny byc ok, wy macie o tyle dobrze ze wam usg przed rozwiazaniem jeszcze zrobia i bedziecie wiedziec ile waza wasze Maluszki... ja juz tylko czekam az dzidzia przyjdzie na swiat acha, mam probki pieluszek Pampers i Huggies (wlasnie ten najmniejszy rozmiar) i mi sie wydaje ze Huggiesy sa przyjemniejsze, tzn maja bardziej miekka powloczke w srodku, chyba bardziej przyjazna dla pupci niemowlaka :) a wszedzie spotykam opinie ze tylko i wylacznie Pampers jest najlepszy... ok, rozpisalam sie jak nie wiem... przepraszam ze nie zwracam sie do kazdej z osobna ale nadleglosci nadrabialam biegiem i nie zapamietalam wszystkiego. Mam nadzieje ze mi wybaczycie... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bylam dzis w Poznaniu. Chyba nie moge jezdzic samochodem jako pasazer w dlugie trasy. Zarowno do, jak i z Poznania wiekszosc drogi okrutnie sie meczylam. Dwukrotnie wymiotowalam. Myslalam, ze etap zygania mam za soba. :) Pieluszki - wg mnie bezkonkurencyjne sa Pampers. Dosknale sa tez Huggisy - ale te zielone (niestety drozsze). Dla mnie bardzo wazne bylo, by pieluszki mialy szerokie rzepy do zapinania pieluszki. Te z wezszymi niesprawdzaly sie, bo czesto przeciekaly w tych miejscach. Mysle, ze szczegolnie odczuwalne jest to u chlopcow, bo siusiaja w innym kierunku niz dziewczynki. Spotkalam sie tez z takimi pieluszkami, ktore po odklejeniu rzepa (plastra) nie chcialy przykleic sie ponownie. A niedoswiadczone mamusie, beda tam zagladac baaardzo czesto. :) Ale pewnie kazda z Was przetestuje wiele roznych pieluszek, zanim wybierze wg siebie najlepsze. Irysek pytala, ktore kupic pampersy - na poczatek te NewBorn - one maja taka siateczke, zatrzymujca kupki. Te wieksze juz tego nie maja. Ale gorzej gcy urodzi sie kluseczka powyzej 4 kg. Moga byc za male. Ile potrzeba pieluszek - roznie - niektore maluchy w pierwszych dniach robia kupke co godzine, dwie. :) A co do wyboru miedzy tetrowymi a jednorazowymi to dla mnie najwiekszym argumentem jest czas, ktory jest deficytowym \'towarem\'. :) Szkoda mi go poswiecac na pranie, gotowanie i prasowanie pieluch. Wole poswiecic ten czas na bycie z dzieciaczkami. Diana 24 - gratuluje !! Konwalia - koszule jak koszule w szpitalu, ale gdy wszystkie w tym chodza, to nie jest tak zle :) Irysek - ciuszkowe pytania wcale nie glupie! Body - koszulka zapinana w kroku, dowolna dlugosc rekawkow Przykladowa aukcja http://www.allegro.pl/item209101592_m_p_super_letnie_body_4_kolory_roz_86.html Kaftanik - koszulka czesto wiazana na ramionkach, plecki na zakladke - to chyba najgorsze co moze byc http://www.allegro.pl/item211447402_bawelniany_kaftanik.html Pajacyk http://www.allegro.pl/item209499154_welurowy_pajacyk_z_misiami_68_bellvit_gt19620_.html Spioszki http://www.allegro.pl/item209414852_spioszki_ewa_62cm_najtaniej_okazja_.html malagocha333 Powtorze wszystkie odpowiedzi za kaska0110 :) Co to jest adapter do fotelika? - podstawka :) jaki jest najlepszy proszek do prania dla dzieci? - wg mnie lovella i jelp, ile trzeba kupić wkładek laktacyjnych i czy lepiej kupić jednorazowe czy wielokrotnego użytku? - polecam wielokrotnego uzytku Aventa. W paczce jest 6 szt. Wystarczaja! Jedna para w staniku, druga sie suszy, a trzecia w gotowosci. :) oczywiscie po wyjeciu trzeba od razu wyprac. Jednorazowe pewnie wychodza drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane laseczki! kaska0110 🌻 aniolekjg 🌻 katusia 🌻 Peppetti 🌻 dzieki za rady w sprawie gardła, robie co moge zeby pozbyc sie tej infekcji ale jak juz pisalam jest cholernie oporna na leczenie. najgorzej jest wieczorem i wtedy tez czuje ze sie poce ale chyba z osłabienia bo temp. 36.8 .poza tym czuje sie dobrze i gdyby nie to gardło to wreszcie bym powiedziała ze nic mi nie dolega :) ale widocznie nie można miec az tyle szczescia. Peppetti - z tego co piszesz warto jednak kupic te najmniejsze pieluszki , jest ich w paczce 44 szt wiec z tego co piszesz wystarcza na jakies 3-4 dni to chyba 1 paczke sie zuzyje nawet przy duzym dziecku. dzieki za odpowiedz odnosnie ciuszków-mam tylko taka wtpliwośc, czy body z racji tego ze trzeba wkładac przez główke nie jest mniej wygodne dla takiego maluszka zaraz po urodzeniu od koszulki rozcietej na całej długosci , gdzie najpierw mozna włozyc jedna raczke potem druga? a teraz pytań do doswiadczonych mam , ciag dalszy ( ale jezeli te nie doświadczone wiedzą to tez niech mówią :) 1 - poduszka do karmienia rogal, znalazłam takie 2 modele http://www.allegro.pl/item209280553_2o2_poduszka_do_karmienia_miekka_rogal.html oraz http://www.allegro.pl/item211787394_2o2_poduszka_do_karmienia_twarda_nowosc.html i chyba tez twarda ale lepie widoczna http://www.allegro.pl/item213456292_nowiutki_zolciutki_rogal_poduszka_do_karmienia.html która lepsza miękka czy twarda bo różnica w cenie niewielka 2. znalazłam też taką poduszkę dla niemowlat http://www.allegro.pl/item209558169_2o2_najlepsza_poduszka_dla_niemowlat_zdrowy_sen.html co o tym sadzicie, ona nie jest miekka, jak dziecko lezy na pleckach to czy nie jest mu wygodniej niz na płasko, nam tez przy zgadze zalecają położyć głowe troche wyzej wiec moze u dziecka taka podkładka zapobiego cofaniu pokarmu czekam na wasze opinie bo moze moje pokrecone myslenie jest błedne :D jak cos jeszcze sobie przypomne to dopisze, buzki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny zauwazyłam że dyskusja pieluchowa trwa ja jednak zdecydowałam sie na tetrowe bede szczera przeraziła mnie cena jaka musiałabym wydac miesiecznie na jednorazowe bynajmniej na początek.Być może po jakims czasie przezuce sie na jednorazowe ale zaczynam od tetrowych ,poprzednio nie było źle więc teraz też bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta76- witaj kochana, wypowiadałaś się na temat pieluszek i jestem ciekawa ile miesięcznie wynosiłyby mnie pampersy, bo piszesz, ze to jest za drogo? ja mam kupiona równiez tetrę, na wrazie czego mąz kupił 50 sztuk. podaj mi jakies koszty miesięczne dla noworotka. dziekuję z góry pozdrawiam wszystkie Księżniczki Wrześniowe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka-26 to jestes kochana pierwszym przykładem, który znam, gdzie kobieta nie tyła :) nie można generalizować. Ja przytyłam i dlatego mówiłam do *słonka* iż może od tego rośnie jej tak szybko widoczny brzuch (bazowałam na swoim doświadczeniu) . W każdym razie *słonko* czy bedziesz tyła po tym duphastonie czy nie bedziesz tyła, to jest mało istote, życzę byś miała dzidzię zdrową , dużą i donoszoną. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×