Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

witajcie!!!!\' ja juz zrobiłam wywiad co do pieluch i chusteczek w szpitalu i u nas jest tak, ze każda dzidzi wozi swoje ze sobą, tzn. że ma swoje pampersy i chusteczki na dole wózeczka w którym leży, ale podobno jak ci za duzo zostaje to sobie je \"pożyczają\". Kupiłam pierwszy zakup, w plusie kupiłam ten komplecik dla dzidzi a że nie wiem czy to bedzie chłopczyk czy dziewczynka to kupiłam żółte. Jest bardzo śliczne i jestem zadowolona. Były też body ale trzeba było wziąsć 5szt jednego rozmiaru i do tego były pakowane tak dziwnei bo 2szt białe a 3 albo różowe alebo niebieskie. A dlaczego nie zielone albo żółte. Nie rozumiem tego, przecież nawet jak juz wiemy co nam sie urodzi to dzidzi nie musi mieć całej garderoby w jednym kolorze. Bardzo tego JA osobiście nie lubie. Przeciez jest tyle pięknych kolorów i nie trzeba sie ograniczac do dwóch. Przynajmniej ja nie zamierzam. A mam jeszcze taka sprawe czy zameirzacie butelki kupować przeciw kolkowe czy zwykłe?? Mamy doświadczone co polecacie jakie firmy i wogóle???? Pozdrawiam was bardzo mocno ❤️ Uciekam do nauki--> jeszcze tylko 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. A mnie dziś pobolewa ząbek i muszę iść do dentysty :( Aniołku :) Ja nie z tych co sie obrażąją :P Wal śmiało :P Co do mieszkanka to powiem Ci, że już się zadomowiliśmy, ale w sumie jeszcze nie umeblowaliśmy. Na razie musimy zaopatrzyć naszego niuniusia małego, a potem jak już będziemy wiedzieli jak stoimy finansowo - pomyślimy o umeblowaniu :) Misia 🌼 Ty zakręcie ;) Kaja - no to niezłe nam historie opisujesz. Ludzie są nienormalni... Daria - wszystkiego najlepszego z okazji II rocznicy Ślubu 🌼❤️ My swoją mamy w przyszłym miesiącu - 13 tego :) Też drugą :) Malagocha - nie mam pojęcia niestety! To tylko ja - ja kupiłam zwykłe, bo i tak chcę karmić piersią, więc to tak tylko w razie czego. No a te na kolki są sporo droższe. W razie czego ja dokupię później taką. No ale może dziewczyny używały to powiedzą co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria123 dzięki za odp. i życzę wszystkiego naj naj naj z okazji drugiej rocznicy ślubu. My mamy 20 sierpnia również drugą. kaja72 no to miałaś teatr w szpitalu. U mnie jest na szczęście troszkę inaczej bo jest sala do odwiedzin. Szkoda tylko że tylko jedna i bardzo ciasna. Jak przychodzi jedna rodzina to druga musi czekać jak wyjdzie. Polecam lewatywę ponieważ jak moja mama rodziła mnie to wtedy jeszcze tego nie było no i niestety wyło 2 w 1 Dziewczyny a jakie chusteczki nawilżające polecacie dla naszych maleństw? A z tym goleniem to wszystko golą czy tylko górę? Pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wrześnióweczki 🌼 Oj, dawno mnie tu nie było. Na samym początku pozdrawiam Was wszystkie i gratuluję tym które się broniły. niestety nie jestem na bieżąco z czytaniem wpisów, nadrabiam zaległości już od tygodnia, ale postanowiłam się jednak wcześniej odezwać, bo tyle nasmarowałyście :) że jeszcze mi z tydzień zejdzie. Gratuluję Słonko i trzymam kcuki i wierzę że tym razem będzie ok, musi tak być, innej opcji nie widzę ❤️ 🌼 U mnie wszystko dobrze, chyba, coś od wczoraj mam prawie cały czas twardy brzuch, ale nic mnie nie boli, więc nie dopuszczam do siebie złych myśli. a na dodatek mój lekarz na urlopie, do końca m-ca. Dobra to uciekam dalej nadrabiać zaległości. jeszcze raz pozdrawiam i całuję Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24 Z jakiej firmy jest wozek , ktory kupilas dla swojego bejbika ? bardzo mi sie podoba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądałam opinie mam na temat pieluch. Bardzo dużo jest za DADA z Biedronki, następnie Happy z Belli, Rossmann bordowe, jakieś z Lidla, Tesco, a kilak z nich pisało że nie polecają Pampersów ponieważ podrażniają skórę dziecka na wysokości pasa, no i przeciekają bokiem. Sama już nie wiem które będą dobre. Tak dużo kobiet chwali DADA z Biedronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam najdroższe :) nio ja wtrace tylko, ze słyszałam od kilku znajomych, ze te happy z beli są najlepsze... a .. i nie polecają pampersów własnie..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie ile mam tyle opinii :) ja kiedys kupilam Happy z Belli - i nie zuzylam calej placzki. po prostu je wyrzucilam. Wg mnie te pieluszki byly beznadziejne. Po pierwszym zmoczeniu pieluszka robila sie taka zbrylona - tak jakby w srodku byla zwykla lignina. Poza tym robily sie takie peczki jak na swetrach. a to podraznialo pupke. Kazda z Was pewnie przejdzie przez wszystkie firmy i wybierze najbardziej odpowiednie dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Mamusie :) nareszcie udało mi się nadrobić zaległości- nie było mnie ponad tydzień, bo byłam na obozie w Zawoji, dlatego tez nie odzywałam się :) moja Kruszynka robi się co raz aktywniejsza, czasem jest nawet \"brutalna\" :) ale to dobrze o niej świadczy - w końcu ćwiczy :) najzabawniej jest kiedy widzę mój ruszający się, przesuwający się, falujący brzuszek - nawet dla mojego Męża jest to radosny, wesoły widok :) dziś pozwoliłam się wyciągnąć Ukochanemu po jagody, bo miałam na nie smaka już od ok 1,5 tyg i teraz się nimi zajadam :) a po deserku, biorę się za segregowanie ubranek, które dostałam by wreszcie wiedzieć dokładnie ile czego mam 🌼 i by je przygotować do prania, bo nie mam ochoty robić tego na ostatnią chwilę szkoda, że te z Was, które ostatnio były na wizycie u gina, nie mają zbyt dobrych wiadomości, ale myślę, że to tylko przejściowe i nie można się tym zamartwiać :) głowy i serca do góry dziewczyny :) pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naczytałam. Już sama nie wiem jakie czynności robi się przy dziecku po kąpieli. Podobno Sudokrem to tylko gdy są odparzenia bo bardzo wysusza, Linomag można stosować zapobiegawczo. Chwalą także Alantan. Jako mydła Bambino i Nivea. Nie wiem czy dziecko przy kąpieli myć mydełkiem czy lepiej sam płyn do kąpieli wystarczy i do włosów co używać? A po kąpieli to zawsze smarować oliwką? I czy przy przewijaniu zawsze smarować jakąś maścią czy tylko jak wystąpi uczulenie? Niektóre z mam stosują przy przewijaniu oliwkę a inne mąkę ziemniaczaną. Proszę o opinię doświadczonych mam jak to u was się odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynk~! sprawa wygląda tak -trzeci chłopak a waży-2100 -koszmar taki kolos!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrzesnióweczki Mam pytanie głównie do Shivy i Grety, ale moze wypowiedzieć sie każda z Was :) Oglądajac zdjecia waszych wozkow mam wrazenie ze maja one raczej male koła, czy mozecie napisac jaka jest ich średnica. Pytam bo jak juz wczesniej wspominałam mi zalezy na dwóch rzeczach w wozku 1. małej wadze bo mieszkam na 2 pietrze bez windy 2. duzej gondoli, zeby dziecko przynajmniej przez 6-7 m-cy do wiosny miesciło sie w niej znalazłam taki lekki stelaz , oczywiscie z piankowymi kołami ( ale tym sie nie przejmuje bo wiele dziewczyn chwali sobie te piankowe a są na pewno o niebo lzejsze) ale mają niewielką średnicę 19.7 cm . Zastanawiam sie czy nie bedą za małe na zimę. Wiadomo zalezy to od zimy , a własciwie od ilosci śniegu, taka zima jak w zeszłym roku na pewno nie byłaby problemem. Chcialam sie zorientwac czy wasze wozki mają wieksze kólka czy mniej wiecej takie same. Katusia,kaska0110 ,Miśka_26 ,Peppetti,aniolekjg - dziekuje za okazane serce i zrozumienie mojego marudnego nastawienia 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! odebrałam już wyniki obciążenia glukozą 75g, które robiła po raz 2 ale tym razem na życzenie pani diabetolog. i dla niej na czczo jest oki ale po 2 godzinach jej się nie podoba. stądteż byłam dziś na wizycieie się odzywac po dłuższej przerwie. kąpiel- w szkole rodzenia połozna mówiła, zeby po kaplieli smarować oliwka, często nie pudrować, bo to za bardzo wysusza, mówiła ze sudokrem dobry, ale lepiej linomagiem i uważać na pepuszek dopóki nie odpabnie pepowinka. dlatego tez podobno na poczatek nie wolno w łóżeczku kłaść dzidzi na brzuszku, trzeba poczekać aż pępowinka odpadnie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie zeżarło wrrrrrrrr..... powinno być: stad też byłam dziś na wizycie u pani dietetyczki i mam stosować się do jej zaleceń,a w czwartek znowu mam przyjść na badania oraz miło, ze po dłuzszej przerwie odzywają sie dziewczyny :) Szczęściara założyła forum i miło ja znwou tu widzieć 🌼 dla wszystkich moich wrześniowych księżniczek i ich brzusiów 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny do wrzesnie juz nie daleko i bedziecie tuliły swoje maluszki ,, ech jak ja wam zazdroszcze ,, ja tez mialam termin na wrzesien , ale w lutym sie dowiedzialam ze mialam ciaze obumarłą , potem łzy , rozpacz a na koniec zabieg i pustka :( , pozdrawiam i zyczę bezbolesnych porodów i zdrowiutkich dzidziusiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi27 🌻 wiem co czujesz, wiele z nas też straciło niegdyś swoje maluszki, a teraz jest wszystko ok - Ciebie też to szczęście z pewnością nie ominie :) Życzę Ci tego! Katusia - też odebrałam dzis wyniki glukozy, na czczo ok - 90, po godzinie 134, a po dwóch 143 - więc o 3 jednostki przekroczyłam normę... postaram się jeść mniej słodyczy, bo ostatnio zdarzało sie ich sporo (jakis tort imieninowy, babka...). Trzymaj się, bedzie ok. Nie wiem, jakie sa Twoje wyniki, ale troche przekroczone normy to jeszcze nie cukrzyca, czasem trzeba po prostu przystopować z cukrem w diecie i będzie dobrze. Pozdrawiam Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Wpadłam tylko na chwilkę, żebyście się o mnie nie martwiły :) Miałam weekend pełen spotkań i wyjazdów, a dzisiaj pomagałam załatwić siostrze formalności w urzędzie pracy związane z rejestracją absolwenta. No i do tego załatwialiśmy jej staż. Bojowy dzień. Na szczęście na koniec dnia czekała mnie miła niespodzianka, a mianowicie odpowiedz z zusu w sprawie świadczenia - pozytywna. Jeden problem z głowy. Tyle napisałyście, że aż trudno nadgonić. Ale super, że zadajecie tyle pytań i że są dziewczyny, które znają odpowiedzi. Ja jestem zielona. Dlatego z wielkim zainteresowaniem czytam. Ja dzisiaj pokupiłam art.apteczne, szlafrok i klapki kąpielowe. Byliśmy też obejrzeć wózki, ale katastrofa - na sklepie było może z 20 sztuk, z czego 15 baby design, a reszta chicco. Peppetti może Ty wiesz, gdzie są u nas wózki? Daria123 - wszystkiego naj z okazji rocznicy 🌼, my 22 lipca mamy dopiero pierwszą :) Irysek - jak zdrówko? mnie na gardło zawsze pomagała woda z solą, ale tylko w początkowym stadium. Ponieważ przed ciążą notorycznie chorowałam na anginę, to na ogół i tak kończyło się na antybiotykach (często kilku seriach) :( Mam nadzieję jednak, że jest już lepiej. Odezwę się jutro, bo w planach mam buszowanie na allegro w celu kompletowania różnych akcesoriów. Trzymajcie się dziewczyny 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi27 - 🌼 przykro mi z powodu tego, co Cię spotkało. Mam nadzieję, że już niedługo dołączysz do szczęśliwych brzuchatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje, ale bardzo sie boje , tak bardzo ze chyba nawet zrezygnuje z dzidziusia , mam juz córke , ale dziekuje za słowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi 27 -strach w końcu minie i na pewno będziesz chciała mieć jeszcze jednego szkraba..mole maleństwo powinno mieć teraz w lipcu roczek, też bardzo się bałam od początku ciąży - ale już dzięki Bogu do wrzesńia coraz blizej i wierze,ze tym razem będzie wszystko dobrze - i tego Tobie życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! irysek- jak gardełko??? 🌼 gabi 27- przyjdzie pora to i strach minie i bedziesz miała małego szkrabika 🌼 azazella- kochana ja mam jakieś innepomiary niż Ty, ale pociesz mnie fakt, iż ktoś też to przechodzi i dodaje mi otuchy. z tą cukrzyca to tak mi powiedział pani diabetolog, wiec dlatego to napisałam. w czwrtek własnie mammieć jeszcze jedne badania, do czwartku mam dietke, czyli zero cukru, słodyczy, węglowodany rozkładać na małe porcje, owoce malusieńkie porcje , ale do2 -3 razy dziennie, zero takiego jedzonka jak: pierogi, neleśniki, kluski ziemniaczane itp. w czwartek na czczo zrobia mi test na glikiemię, a potem mam mieć ze sobą śniadania, ale takie normalne juz bez diety, takie jak jadłam kiedyć, czyli ma tam być duzo węgllowowanów, czyli np. 2 kanapki i do tego jogurt, czy maslanka, a wędliny, czy wrzywko to do ilości kolosalnej nawet. ten tes już ją upewni co jest ze mną i juz podejmnie ona tego dnia dlasze kroki. pozdrawiam kumpele od podwyższonego cukru hihihihihihihihihihihi 👄 vanilam- fajnie, ze sie odezwałaś 🌼 Daria123 - wszystkiego naj z okazji rocznicy 🌼 oraz pozdrawiam wszystkie nie wymienione Księżniczki Wrześniowe 👄, 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki! znowu pozjadałam połowę literek! jestem przed śniadankiem hihihiihhiihihihihihihihih ;p buziaki i miłego dnia u mnie strasznie pada 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tylko wpadam powiedzieć Wam dzień dobry i zmykam :) Odezwę się później. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moje Kochane. Wróciłam po dłuższej nieobecności - po weselu. Jestem okrutnie zmęczona dlatego dzisiaj odpoczywam jak nic cały dzie ń. Potem do Was zajrzę. Wszystkie serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wrzesnioweczki kochane za wszystkie zyczenia z okazji rocznicy slubu........milego dnia zyczymy razem z kopiacym Marcelkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Wrześnióweczki🖐️ Nie odzywałam się kilka dni ale już wszystko nadrobiłam:) Już chciałam się pochwalić, że dosyć dobrze śpię w nocy i chyba już się nie pochwalę:O Oprócz ciągłego ucisku na pęcherz od kilku dni dostaję takich skurczów łydek i stóp że nie wiem co mam ze sobą robić:O Dzisiaj jeszcze dodatkowo obudził mnie ból lewego biodra...bo lekarz zalecił mi spanie na lewym boku! Mam nadzieję, że te objawy nie będa się jeszcze nasilać!! Wczoraj byłam pierwszy raz w szkole rodzenia.Położna dosyć fajnie opowiadała o zmianach, jakie po narodzeniu mogą zajść u dziecka np. żółtaczka, problemy z ciemieniuchą czy z pępkiem.W piątek idę trochę poćwiczyć, ruch mi się przyda:) Zdziwiły mnie wypowiedzi, że jedne pieluszki mogą być dla dziecka dobre a dla innego nie(łącznie z Pampersami).Myślę, że zrobię zapasy pieluszek jednorazowych w niedużych ilościach, gdyby nie zdały egzaminu, zawsze się je wymieni.Ale zacznę chyba od Pampersów. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn z podwyższonym poziomem glukozy🌼Trzymajcie się Kochane dzielnie, jeszcze tylko 2 miesiące👄 Irysku jak gardło??Jest już coś lepiej??Mnie na gardło pomagał zawsze syrop z cebuli (pokrój cebulę w kostkę i warstwami posyp cukrem.Po chwili cebula puści sok) Diana24 jak bawilaś się na weselu??Mam nadzieję,że mimo kiepskiej pogody było fajnie!! Miska jak Ci się podobał Shrek 3??Znajomy nam mówił że jednak pierwsza część najlepsza ale mimo to my też chcemy się wybrać. Ziarnko piasku pewnie że Cię pamiętamy:) Pisz do nas jak najczęściej!! Peppeti czujesz się już lepiej?? I podobno częste wymioty to urok pierwszego trymestru:O Dziękujemy Ci za cenne rady doświadczonej mamy🌼 Iza iza 🌼 Aneta76 🌼 Kaska0110 🌼 Malagocha 🌼 to-tylko-ja 🌼 mycha3 🌼 kaja72 🌼 Wiśniowa 🌼 Azazella Katusia🌼 Syska ale dzielna z Ciebie dziewczynka, jeszcze chodzisz do pracy!!Trzymaj się dzielnie🌼 Lukrecjo czekamy na koniec Twojego remontu i powrót na nasze forum🌼 Shiva24 wiem co czujesz, mój mąż też często wyjeżdza w delegacje, czasami na kilka dni.Ale niech teraz pracuje bo od września juz tak często nie pozwolę mu wyjeżdzać:D Daria123 wszystkiego najlepszego z okazji drugiej rocznicy!!🌼My mieliśmy ślub tydzień po Was bo my 16 lipca mamy drugą rocznicę:D Aniołekjg Tobie też wszystkiego naj na pierwszą rocznicę ślubu🌼 Szczęściara28 fajnie że do nas zajrzałaś 🌼 Vanilam gratuluję pozytywnej odpowiedzi z ZUSu!!To mamy teraz 2 miesiące spokoju od papierków i urzędów:) Sakahet widzę, że nie tylko ja mam smaki na jagody:) Ja wysłałam mojego tatę do lasu i wypiłam wczoraj ponad pół litra koktajlu jagodowego:D Dotex może prześlesz nam jakieś zdjęcia z wesela??Czekamy na relację🌼 Przesłałam pozdrowienia już chyba dla wszystkich; jeżeli nie to przepraszam i ściskam pozostałe wrześniówki. Dobra, lecę na kawkę do rodziców, odezwę się później 👄 Acha, wszystkim doświadczonym mamusiom dziękuję za rady!!Napewno z nich skorzystamy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny chciałabym naposać dzis do każdej z osobna ale ból głowy mi na to nie pozwoli,jak pisałam wczesniej moje nadzieje na córke runęły widziałam wczoraj na usg to mowi samo za siebie...córci z tego nie moze byc ale chłopak duży i zdrowy więc się ciesze.Dbajcie o siebie wszystkie pozdrawiam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie sie pochwalę zdjęciami tylko powiedzcie mi Mysie gdzie mam je wysłać. A co do relacji - cóż nie czułam się najlepiej cały czas czułam dziwny ból w klatce piersiowej więc większość czasu spędziłam bądź to przy stole bądź w samochodzie leżąc. Cóz taki urok tego stanu ale bynajmniej nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×