Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Peppetti kochana dzis sie zważyłam i na plusie mam 9 ,5 okropnośc to bardzo prosze o zmiany pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justme 🌻 👄 aneta76 moj maz mial teraz 3 tyg urlopu i w niedziele juz jedzie do niemiec tylko ze zawsze wok czwarku juz jest i do niedzieli az nie wyjedzie tak ze mi troche pomoze jak bedzie a Tobie Kochana to rzeczywiscie nie jest latwo, ale widze, ze bardzo silna kobieta z Ciebia i bardzo Cie podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! Widze, ze nie tylko ja mam lenia, no ale cóż chyba nam wolno. przynjamniej te co mogą muszą czerpac chwile wolności bo jeszcze troche i skończy sie leniuchowanie. miłego dnia wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 starszy ma 8 lat wiec sama radośc bardzo duzo mi pomaga a młodszy 5 ale energi w sobie za pięciu wiec daje mi nieźle popalic,no cóż małe dzieci mały kłopot duze dzieci duzy kłopot ale nie jest źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja od rana pracuję przy remoncie. Wpadłam tylko na chwilę się przywitać i uciekam robić obiadek dla mężusia jak wróci z pracy. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny! mysza3 Widzę, ze nie tylko ja mam remont malgocha333- z tym, ze ja na obiad do teściów idę, bo u mnie kuchnię robią i nawet gazu nie mam. Pozdrawiam was serdecznie. Troszkę sie wczoraj przepracowałam to poleżałam i już jest dobrze, no ale sie tez i wystraszyłam. Za wcześnie to bym nie chciał urodzić, a przynajmniej jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny🌼 mysza3-wybacz,że nie bede komentwać tego co pisałaś bo brak mi słów...czytając twoją historie przechodziły mi ciarki.Wiem co czułaś przez te lata,dlatego jestem pełna zrozumienia dla ciebie.Ściskam cie tak bardzo bardzo mocno i pozdrawiam👄 pozdrowionka dla wszystkich wrześniówek,życze miłego dzionka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widzę że leń się rozsiewa w tempie expresowym. Ja wstałam ok 14 z łózka - a tak to leża lam i drzemałam. No nie chciało mi się podnieść - ale to do czasu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza iza
Mysza twoja historja jest bardzo poruszajaca. Ja swojej chyba nie opowiem zbyt bardzo boli,staram się wypszec ja z pamieci,przynajmniej teraz,także wybaczcie:( na sama myśl łapie doła a teraz chce sie tylko cieszyć moim największym skarbem KUBUSIEM. Całuje WAs wszystkie mocno,mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza iza- to ja jeszcze ciebie pocieszę tym, iż ja równiez bedę miałą KUBUSIA :) wszystkie kochane Księzniczki was pozdrawiam serdecznie 🌼 czytam wszystko na bieżąco 🌼 przesyłam buziaki 👄 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz po obiadku, troche sie objadlam, moze nawet za bardzo :D pozdrowionka dla Wszystkich, ktore sa i dla tych ktorych brakuje 👄 teraz troche siepoloze, zeby sie sadelko ulozylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti wyslalam Ci wczoraj na maila moje zdjecia z prosba abys je dolaczyla na blog. Dziekuje za pomoc. Jak bedziesz miala wolna min to wpadnij na topik👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis bylam na wizycie-wszystko ok,szyjka ladnie zamknieta,na oje pytanie-kiedy w koncu urodze,ginka odpowiedziala,ze jeszcze 2tygodnie i smialo m ozna rodzic:)ten czas musze spozytkowac na maly remoncik,mega sprzatanie i ostatnie zakupy,a potem spakowac torbe i czekac.............twardnieniami brzucha,jesli jest ich do 10dziennie to tez sie nie przejmowac,a jesli sa bolesne,to wziac lek rozkurczowy i polezec...nastepna wizyta za 2tyg-i bede miala ktg,troche mam juz dosyc tego lazenia do przychodni,bo to trzeba rano wstac do rejestracji,potem swoje odczekac,ale chociaz wszystko mam za darmo i rozmowa z ginka i jej szczery usmiech wynagradzaja te godziny spedzone w poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja 2525-ta czarna kreska to \"nasz z nak rozpoznawczy\"-swiadczy o wysokim poziomie hormonow w organizmie ciezarnej kobiety i nie ma nic wspolnego z obnizaniem brzuszka ani z gotowoscia do porodu,bo niektore babki wcale jej nie maja,a ja z kolei mam od polowy ciazy od pepka w dol,a niedawno pojawila sie od pepka w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie. Waga +11 kg, a obwód brzuszka 105 cm. Niby wszystko ok, ale mam się oszczędzać do 15.08. Później mogę robić już wszystko. Niestety mam spore obrzęki i od jutra trzy dni muszę żyć na samych surówkach. Później muszę powtarzać tą diętę raz w tygodniu do końca ciąży. Moja gin zmartwiła mnie tym ,że jeśli nie trafię na jej dyżur, to niestety nie będzie mogła dojechać na mój poród, bo któryś lekarz narozrabiał i teraz mają bezwzględny zakaz. Jednocześnie jednak pocieszyła mnie, że jak do końca sierpnia nie urodzę, to umówi się ze mną na konkretny dzień i wywoła mi poród. To by było na tyle. Teraz zmykam położyć się z nóżkami do góry, bo znowu mam niezłe bańki. Trzymajcie się cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria123 - no powiem Ci, że anja trochę mnie przestraszyła tym, że ta kreska oznacza rychły poród. Po chwili jednak też dotarło do mnie, że moje niektóre koleżanki miały ją już w połowie ciąży. Super, że u Ciebie też wszystko ok po wizycie. Widzę, że powoli trzeba się pakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam-to fajnie,ze u Ciebie w porzadeczku wszystko,ja mam 14 kg do przodu a obwod brzucholka 106-ale rzadko czuje sie ociezala,myslalam,ze bedzie gorzej:)ja tez spadam polezec troszke,bo posiedzialam przy kompie i plecki dokuczaja.narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy bolące biodra w ciąży jest to normalne? Czyżby się kości rozchodziły? Wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgocha mnie bardzo biodra bolą :( zwłaszcza jak leże na jednym boku a póxniej chce się przewrócić na drugi. Tragedia!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mnie też dopadł ten ból bioder tzn. najbardziej od wewnętrznej strony ud, i to napewno skutek rozciągania się macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 nie sądze, po prostu mięśnie się rozciągają bo dzidziuś rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Brzuchatki 🖐️ daria123 fajnie ze u gina ok, oby tak do konca vanilam dobrze ze u Ciebie tez w miare ok ( oprocz tej diety ) z ta kreska to bylo pytanie, bo ja nie wiedzialam co ona znaczy i tylko tak spytalam ( tak sobie pomyslalam, ze moze to znaczy) mi dopiero wychodzi od dolu do pepka i od pepka do gory :) u mnie ta sama sytuacja z tym porodem u swojego gin, tez sie przejelam ale przy mojej cc to i tak mi powie kiedy i na ktora mam byc, tak ze spoko pozdrawiam Wszystkie 🌻 jolla25 🌻 aneta76 🌻 justime 🌻 LuKrEcJa 🌻 to-tylko-ja 🌻 ksemma 🌻 iza iza 🌻 eve81 🌻 reszcie Kobietek juz dzisiaj przesylalam 🌻 i 👄 ale przesylam jeszcze raz i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysek gdzie Ty dzisaj przepadlas bez wiesci? Przesylam :) Miśka_26 jak u Ciebie po wiz? daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do was. Kupiliśmy naszej 5 letniej córce nowe meble do pokoju a że mam mieć drugą córecvzkę wię bedą mieszkały razem w jednym pokoju. Bo i tak mamy dwa pokoje, w jednym my a w drugim dzieci. Moja córka ma malusieńki rozkładany fotel do spania i chciałam jej kupić jeszcze nowe łóżko, bo dla dzidzi już łóżeczko kupione. No i ona( Maja) uparła sie na łóżko piętrowe. Nie będzie za wcześnie na takie łóżko? Bo dzidzia sie jeszcze nie urodziła a my już kupimy takie łóżko. Jeszcze ze 2 lata miną zanim to małe będzie mogło w nim spać. Ale córka o takim marzy że ona na górze a młodsza siostra na dole. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×