Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

dzisiaj zauwazylam ze brzusio mnie boli jak se zdenerwuje. macie tez tak ?????? moj Synek lata jak nakrecony mimo takiej parnoty, ale to dobrze bo mam sie z czego smiac - tzn mam dzieki Niemu dobry humorek jak tak patrze na brzusio jak caly lata dzisiaj znowu mialam kurczaka na obiad i tak juz od 3 dni nie moge sie najesc kurczaczkiem taki jest pyszny, i tak na okraglo jem i jem, a tylek i udka rosna - nie ma co - takie juz spasione a ciekawa jw=estem ile ma moj Max bo w 33tc mial nie cale kilo dziewiecset a nastepna wiz dopiero 27.08, ale poszlo mi w obwodzie 6cm to moze przybral na wadze ??? Wasze Dzieciaczki sa takie fajne wagowo a Moja Glistka mnie martwi :o gdzie jestescie Babiszonki ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer mi zwariowal czy Wy tez macie problem z odczytaniem ostatniej strony i wpisow na niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja, nie, ja żadnych nie miałam problemów. No ja też ost. jem i jem, a mięso kocham nad życie!:) dziś kupiłam kg karczku, wsadziłam w jakiś tajski sos miodowo-czosnkoy, zaraz będę grilować:) zobaczymy, co z tego wyjdzie!:) Adusia miała w 33 niecałe 1800, a teraz jeszcze chyba urosła, bo brzuch coraz większy:) tylko, czy to mała, czy jedzenie! :P Mi twardnieje brzuś, jak się nachodzę albo zdenerwuję. a dziś to po prostu tak sobie twardnieje:/ pola, oj cierpliwośc nie jest moją cnota i już się tak samo nie mogę doczekać! niech się ten organizm szybciej przygotuje!:) Katusia, to się cieszę, żeś się uspokoiła i nie będzie się biedaczka męczyła. tez mama, nie wiem, czy nie chodziło Ci o wózeczek Lukrecji, jeśli tak to jest atlantic baby design:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie Swinka tak wielka wlasnie zjadlam cala duuuuuuuuzo tabliczke bąbolady feeeeeee a juz mam ochote na kielbase feeeeeee co ja mam z tym jedzeniem ?????????? ciagle tylko jedno w glowie !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to co piszecie mam tak dlugie ze mi reklamy nachodza i nie idzie odczytac normalnie mam taki zozciagniety obraz i za ch...e nie moge zmienic wczesniejsze strony sa ok a ta oststnia taka rozlazla bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja tez cosik ma z tą ostatnia stroną, bo jest tak tozciągnieta, ze strasznie xle się czyta mnie tez boli brzuchol i mi twardnieje jak się nachodze, oraz jak sie denerwuje, a teraz głupia cały czas przeżywałam ta sprawę z sunią. teraz mam brzuchol twardy, bo dziś ta wizyta u wet. mnie co prawda bardziej uspokoiła, ale jednocześnie była strasznym przeżyciem, bo nadal mam wahania co do tego co mamy zrobic kochane powiem jedno bardzo bardzo bardzo dobrze ze jecie duzo mięsa moja pani dabetolog cały czas mi powtarza, ze chleb niestety musi byc ciemny i musze go jeść małymi porcjami i czesto, ale miecha mam jeść ile wle\\zie, bo to białko jest bardzo potzebne naszej dzidzi i własnie nie zadne mleko, czy inne przetwory mleczne (choć też są bardzo ważne) ale zawierają węglowaodany proste, czyli ciukier, tylko mięcho i ryby miecho trzeba jeść buziaki a na tego grila to aż się poplułam tak mi smaka naszła mniam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525- kochan ja mam taki sam problem, czyli to nie komp tylko cosik dzieje się z forum dokładnie mam wszystko to samo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ide coś wpierdzielić, bo normalnie sline zaczełam przełykać, a mam taki slinotok, ze zaraz bedzie mi sliniaczek potrzebny ide coś wrąbać, bo ......................wrrrrrrrrrrrrrrrrr pogryzę znikam hihiihhihihihiihi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! A już myślałam, że moja ciąża będzie przebiegać bezpiecznie, a tu klops. We wtorek powiedziałam lekarzowi o swędzeniu nóg i rąk jakie mi często dokucza wieczorami i nocą. Dał mi skierowanie na badania w kierunku cholestazy i niestety wyszło szydło z worka. Dziś odebrałam wyniki: ALAT 128,31 (max 49) AspAT 57,51 (max 48) Bilirubina 1,12 (max 1) Jak nic mam cholerną cholestazę. Z tego co wyczytałam w necie najpewniej lekarz wyśle mnie do szpitala do końca ciąży, być może trzeba będzie ją wcześniej rozwiązać. Wizytę mam dopiero we wtorek. Tak się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie Ci współczuję, Sisterone :O Pewnie rzeczywiście położą Cię w szpitalu, ale pociesz się, że to już tylko pare tygodni. Trzymaj się, będzie ok! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piszcie o jedzeniu bo język mi do d... ucieknie hihi właśnie pochłonełam loda w czekoladzie i mało;)najchętniej to bym pojadła sobie takiego nie zdrowego żarcia....całkiem nie daleko mnie przy autostradzie jest taki swietny bar i tam serwują szaszłyki z grila,kiełbaske,karczek mniam mniam ale zanim mąż wróci to mi sie odechce jechać i jeść[zakała jedna hihi]a mojego tatka nie ma bo jemu to bym tylko hasło żuciła, on tak jak ja wie co pyszne,i co zrobić??w lodówce żadnej rewelki nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone,mnie tez dokucza swedzenie stop i dloni w nocy szczegolnie.......poczytalam troche o tej cholestazie i sie wystraszylam.....chyba pognam jutro do ginki,albo badania zrobie sama i dopiero z wynikami pojde......a Tobie zycze sily i wytrwalosci,bo szpital ie nalezy do przyjemnosci,ale coz zrobic-jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisterone oj bardzo mi Ciebie szkoda. przesyłam Ci kwiatuszka na pocieszenie🌻 :):) Kurcze jak sobie patrze na te wasze brzuszki to....uśmiecha mi sie buzia, tak ślicznie wyglądacie:):):) Ciesze sie bardzo że jest to forum🌻 Szczęściara28 🌻 pola40🌻 katusia 🌻 anja2525 🌻 zielony_talerzyk 🌻 azazella 🌻 LuKrEcJa* 🌻 Dotex82 🌻 grako96 🌻 Shiva24 🌻 jolla25 🌻] eve81 🌻 joasia_🌻 Peppetti-🌻 ziarnko piasku🌻 miska_26🌻 Dee🌻 Diana Daria123🌻 irysek🌻 mysza3🌻 greta🌻 aneta🌻 vanilaiam🌻 niunia🌻 justme🌻 rinka84🌻 Soophiee🌻 Oliwia06 🌻 Jeśli kogoś pominełam to sorki🌻 Z brzuszkiem troche lepiej, a wizyta jutro na 9.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam wiecznie apetyt ;) Dzis wciagnelam wielka pizze u Turka. Pyszna byla, bo ciasto zrobione na swiezo i do tego z mieskiem z kebaba :P Mam jeszcze ciasto drozdzowe ze sliwkami i chyba zaraz spalaszuje porcyjke ;) Sisterone🌻 nie denerwuj sie, w necie sa przewaznie negatywne opisy i czlowiek sie tylko niepotrzebnie denerwuje, wiem cos o tym, bo u mnie w 31tyg. stwierdzono pepowine dwunaczyniowa i myslalam, ze zwariuje, jak sie naczytalam informacji netowych. Do wtorku juz niedaleko, ale moze lepiej zadzwon do lekarza i poinformuj go o wyniku badan, bycmoze uda Ci sie, byc wczesniej przyjeta. tez mama moj wozek jest firmy Hauck, linia I\'coo Plasma milo, ze Ci sie podoba 🌻 LuKrEcJa sliczny ten twoj wozeczek :) Milego wieczorku Brzuchatki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
Stronke najprawdopodobniej rozjechala Anja :) Zawsze sie tak dzieje jak sie uzyje zbyt wiele pytajnikow lub wykrzyknikow naraz:) Mozecie zglosic na Redakcji-moderator poprawi.Albo dokonczyc ..musi byc 30 postow-niewzne jakiej dlugosci.... Shiva-dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
zglosilam do poprawienia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów__
widzę niecałe 4 linijki znaków ? macie inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodpowiadam
To przez '' ????????????????'' post 17:50 Zaraz przeskoczycie na następną stronę i będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisterone- kochana moja kolezanka , kóra była w 8 miesiącu, nabawiał się tej cholestazy, połozyli ja do szpitala i podłaczyli pod litry kroplówki, jednak miała tak niedobrze te próby wątrobowe, że nawet te kroplówki nie pomgły i musieli wywołac poród. ma dziewczynkę Zuzię, jest sliczna i nawet długo nie leżała w tym inkubatorku. pisze tylko taki przykład nie po to by cie stresować, tylko po to bys wiedział, ze to po ludziach chodzi i nie oznacza od razu, ze musi byc zle jesli twoje próby wątrobowe nie bedą aż tak fatalne to poprostu polezysz w szpitalu do zorwiazania, ale jest to tylko dal dzidzi, wiec jakos musisz to przetrwać ja z całego serca życze by wszystko było dobrze ogromne buziaki Lukrecja- ja sie chociaz kanapeczkami posiliłam i szkl. kiefirku, bo nie moge takiej mega porcji na raz, ale jak tylko bede mogła to nie ręczę hahahhahah to-tylko-ja 👄 Shiva24 ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii bo sie juz całkiem zaślinie jak głupek szczerbaty hahahahhahhahaha jej ale bym wszystko to wpierdzieliła 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama
stronka jest rozciagnieta ...uciakaja wpisy za margines..ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane w gledzeniu jestem dobra, wiec zraz te stronkę dokończe ale tylko takimi małymi wpisami, bo juz moja męzulka tu siedzi i jak mały bobo chce już miec dla siebie kompa no a ja teraz jak egoistka się dossałam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co się dzieje, ale ja na blogu wrzesien 2007 niestety nie widze wszystkich zdjęć nie widze tego mojego jednego z brzucholkiem i nowych grety, wic prosze poradzcie mi co mam zrobic by to widzieć Peppetti help!!!!!!!!!!!! jej ty mnie zabijesz :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niech się ta str skończy!:) tez mama, Shiva, głupek ze mnie, w ogóle nie zauważyłm, że jest jeszcze jeden wózeczek do obejrzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azazella- a jak ty kochaniutka dzis się czujesz? wszystko gra jak gitara, czy stajesz się już taką weteranka jak my? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony-talerzyk- kochana podjadłaś cosik? pochwal się bo ja jestem sado maso hahahahahahahhahahah i chociaz sobie poczytam o dobrym papaku :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_talerzyk- kurde a eve81 widziała te moje jedno jedyne z brzuszkiem i z moją sunia :((( Peppetti- prosze pomóż co mam zrobic by zobaczyć swoje zdjęcie z brzuszkiem, bo eve je widzi, ja nie widze i zielony_talerzyk tez nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×