Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

***niunia*** ale szok !!! jak zobaczylam to zdjecia filmik z cc bryyyyyyyy dla tych co maja slabe nerwy nie polecam ja msialam bo mnie to czeka :( dzieki za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem poszlam sobie zrobic truskawki z jagodami pomieszane jogurtem naturalnym. To jest ostatnio moj przysmak. Dee Ten program nazywa sie \"BAby story\" a ta druga czesc \"Bringing home baby\" Zauwazylam ze to leci kilka razy dziennie. JA zazywczaj sie zalapie ok 2:00 pm to u Was bedzie okolo 8 wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam wlasnie ogladam Twoje nowe fotki na blogu - SUPERANCKIE zdjecia i ten Brzusio ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczyny nie stresujcie sie ogladaniem drastycznych filmikow. To tylko tak strasznie wyglada. Ale jak ogladam moj program to zauwazylam ze najgorsza jest pierwsza czesc porodu jak sa skurcze i jeszcze jest za wczesnie zeby dostac znieczulenie a potem to juz nie jest tak zle. Chyba jest wiekszy wysilek fizyczny niz bol. Od strony \"kuchni\" na pewno wido nie jest za ciekawy ale my tego na szczescie nie widzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia - i jak tam skarbek? dalej taka spokojna? Nie wiem jak u Ciebie, ale u nas upal wiec pewnie i malutka to odczuwa vanilam - co do torby to duzo rzeczy upchalam, nie jest moze taka duza, ale za to ciezka, stwierdzilam, ze mezus bedzie w pogotowiu, jak cos to zawsze dowiezie, wazne, zeby te najpotrzebniejsze rzeczy byly, chociaz wybrac te najpotrzebniejsze to tez problem :p Ciekawe jak bedzie z naszym porodem, to juz przeciez w zasadzie lada dzien, a Ty jak sie czujesz? Masz juz jakies skurcze przepowiadajace albo cokolwiek, ze to juz niebawem? Ah juz bym zapomniala dodac, normalnie pol dnia przesiedzialam czytajac sierpniowki, tak mnie zaciekawily, nie powiem przez kogo :p to-tylko-ja - 🌼 malagocha333 - i jak sie czujesz? ziarnko_piasku - to troche dzisiaj pospalas, ale nalezalo Ci sie, bo wczoraj dlugo siedzialas. anja - ale mialas dzien, ale na takich ludzi szkoda nerwow tracic, jakas niepowazna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja musze odprowadzic auto do sasiadow na podworko bo moj Bartus wraca i nie bedzie mial miejsca u nas na podworku a nie chce zeby bus pelen towaru stal na ulicy no i mam ochote na kapielke z pianka i musze umyc wlosy bleeee jak ja tego nie znosze ( najchtniej to bym cie ogolila na lyso :D :D :D ) i czeka mnie nocka czekania na powrot Bartka, a jak wiem ze wraca to ni chu chu nie zasne az nie stanie w drzwiach ( zawsze troche jeszcze pogadamy a pozniej on spi jak zabity a ja juz nie :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja musze odprowadzic auto do sasiadow na podworko bo moj Bartus wraca i nie bedzie mial miejsca u nas na podworku a nie chce zeby bus pelen towaru stal na ulicy no i mam ochote na kapielke z pianka i musze umyc wlosy bleeee jak ja tego nie znosze ( najchtniej to bym cie ogolila na lyso :D :D :D ) i czeka mnie nocka czekania na powrot Bartka, a jak wiem ze wraca to ni chu chu nie zasne az nie stanie w drzwiach ( zawsze troche jeszcze pogadamy a pozniej on spi jak zabity a ja juz nie :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkich kobitek z naszego forum 👄 🌼 pozdrawiam z całego serca peppetti- ty też jestes super i kochaniusia hihihihihi 👄 anja2525- kochana przeprowadz się tu do mojego miasta, bo mi brakuje takiego powygłupiania się !!! bedziemy razem bredziły jakies fajne głupotki, ale świat wtedy jest o wiele barwniejszy hihihi👄 vanilam- kochan trzymaj się i wielkie gratki z tyt. 37 tygodnia 👄 kochane ja mam dzis znowu prany, prasowany i chodzony dzien nic madrego nie napiszę, bo nic madrego nie mam do powiedzenia, hihihihhihihihihihi pewnie nie jedna uzna, że zadnej nowosci tu nie napisałam hahahahhahhahahahahahaha bo co ja mądrego mogła bym powiedziec hahahahahah i tak tez może być, nie pogniewam sięhahahhaha czasem to nawet bym wolała byc taka głupia czpiotka i zycie takim ludziom jakos sie ukałada nikt od nich nic nie wymaga, nikt na nic nie naciska a ja i moja ambicja to do dupkoszki się nadajemy :) ale i tak Was bardzo lubie, wiec myslcie sobie o mnie co chcecie 👄 buzkai idę znowu jeść, bo walczę z tym swoim ACETONEM i oggggggggggggggrrrrrrrrrrrrroooooooooommmmmmnnnne przytulaski moje brzuchatki agu gu gu gu gu hahhahahaha👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trele morele z Anją 2525 Was wszystkie rozwesele! a potem bedziemy rodziły, i wszystkie sie weseliły. bdziemy mamusiami, jak mówi anja2525 fajnymi \"babiszonkami\"! bedziemy do siebie pisały, i ozadnej nie bedziemy zapominały. teraz ja juz uciekam, bo na kolacje czekam. pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wpadłam sie tylko odmeldować i powiedzieć ze u mnie wszystko ok. :) Wczoraj wieczorem miałam jeszcze zajrzeć , ale tak mnie zaczelo mulić ze nie bylam w stanie. Postawiłam tylko miske koło łóżka, na wszelki wypadek , gdybym nie zdążyła dobiec do kibelka ale na szczeście udało mi sie zasnąć :) Dzisiaj jakoś nie miałam czasu na kompa, myśle ze jutro nadrobie zaległości. Pozdrawiam Was wszystkie , życze spokojnych snów i do jutra :) Pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katusia 🌻 Ty Babiszonku Slodki masz taki dar rymowania, ze we fristajlu pobilabys nie jednego rapera hi hi hi hi a ladnie u Was w miscie chociaz ??? to moze sie skusze, jak mowisz ze tez masz niedaleko osrodek wczasowy dla madrych inaczej ha ha ha ha ha ha ha letam - ja wlasnie polazlam do tesco jak wracalam z podworka sasiadow ( a tesco mam prawie na wprost domu tylko pasy musze przejsc i juz jestem ) i znowu se kupilam pelno owocow i pewnie zowu popije woda ale na mnie jakos to noie dziala sracz..... tylko troszke boli brzuchol irysku 🌻 a z Toba co Kobietko Droga ??? wszystkiego naj naj naj Ci Kochana zycze, zebys tu jaknajszybciej sie meldowala i PRECZ z dolegliwosciami 👄 dla Ciebie i Twojego Brzusia 👄 katusia a kiedy pojdziemy na taki duuuuuuuuuzy deser lodowy z owocami i bita smietana ??? jak juz bedziesz mogla to poprosze Bartka zeby mi przywiozl karton slodyczy z niemiec ( lepsze i taniej ) i Ci przesle zebys sie najadla za te czasy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marry_27
Cześć wrześniówki:), mam pytanko, czy zakupić laktator przed porodem, czy dopiero w momencie jak będzie potrzebny, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pieknie poprostu pieknie nie ma mnie 5 min i tu ruch a jak wracam to cisza jak makiem zasial ladnie to tak ??? sie pytam ??? katusia do raportu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marry_27 ja nie kupuje na ten czas wcale, bo nie wiem czy mi sie przyda, a troche kasy kosztuje wiec po co wyrzucac lepiej kupic cos innego lub odlozyc kase i kupic jak sie przyda takie jest moje zdanie ale mozesz sie ze mna nie zgadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuz takiego pilnego robicie Kobity ze nie ma tu ani Jednej Podwojnej ??? no tylko ja i moj Korbol hi hi hi no i rczki bo sobie podzeram - mniam mniam do jasnej ciasnej !!! jest tu kto ??? no oprocz anja2525, bo ona to juz mnie nudzi z lekka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po spacerku :) Ale było fajnie. Niestety jest tak duszno, że nie ma czym oddychać. ***dee - przed chwilą pisała do mnie koleżanka, która urodziła w tamtym tygodniu i ją teściowa uraczyła rosołkiem (ale takim konkretnym, tzn. tłustym). Mały płakał trzy dni. Dopiero wczoraj wieczorem, jak przyszł położna i poobserwowała dziecko, to doszła do wnioskum, że to przez dietę. Jak dowiedziała się, że świeżo upieczona mamusia jadła tłusty rosól, to już znała powód problemów. Niby można jeść, ale chudy. Wszystko tłuste jest ciężkostrawne dla dzidziusia. Anja2525 - ja też bez mięsa ani rusz :) A swoją drogą, to niezłą mam piłeczkę, co :) To pewnie jutro Cię tu nie ujrzymy :) Ale pewnie - naciesz się mężulkiem. Lea76 - ale mi smaka na truskawki zrobiłaś. Hmmm..... Magda7184 - ja mam taką sportową podróżną, a i tak nie wzięłam wszystkiego. Pampersów wzięłam na razie 20 szt, podkładów jedną paczkę (a to na pewno nie starczy), no i nie pakowałam laktatora, bo w razie czego to mąż dowiezie. Czuję się nieźle. Czasami łapią mnie skurcze. Tych bezbolesnych, czyli stawiania się brzucha w ogóle nie liczę, bo często zdarza się, że ich nie zauważam. A bolesne, tzn. tak jakby na miesiączkę pojawiają mi się 1-2 razy na dobę, ale nie codziennie. Jeśli chodzi o sierpniówki, to śledzę ich losy od początu sierpnia. To jest moje pierwsze dziecko i nawet nie wiem, czego się spodziewać. Czytam więc, jakie dziewczyny mają pierwsze objawy i obawy :) Jakby to miałoby mi pomóc :) Każda z nas jest inna i pewno poród każdej z nas też będzie się różnił. Katusia - 🌼 Irysek - współczuję tych nudności. Trzymaj się i jak tylko lepiej się poczujesz, to zajrzyj do nas 🌼 Marry_27 - ja kupiłam przed, ale niektóre dziewczyny się wstrzymuję, bo może być tak, że się w ogóle nie przyda. Powoli chyba zbieram się do spania. Trzymajcie się wrześnióweczki 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej 🖐️ :) ranyyy, jak mi dzisiaj dzien szybko zlecial... no ale jak ktos wstaje po poludniu to tak jest ;) anja, katusia 🌻 jestescie slodkie :) bez was to forum straciloby urok :) vanilam 🌻 daj znac czy po malzenskich przytulankach mialas jakies skurcze, chocby najmniejsze, bo my tez dzis poszalelismy ale mnie nic nie jest, nawet ta cholerna herbata z lisci malin wydaje sie nie dzialac :O aha, i jak ty liczysz tyg ciazy, bo ja sie u siebie juz pogubilam. aktualnie mam 36+4 i zawsze myslalam ze liczy sie ten tydzien co leci. z pampersa i z iVillage Pregnancy w niedziele przysylaja mi opis danego tyg, ale np na e-dziecko i mothercare licza ze leci mi 37tc a nie 36 wiec sie juz sama nie wiem :O zawsze mi wychodzilo ze dzien porodu to pierwszy dzien 40tyg a nie ostatni... szkoda ze nie moge obejrzec zdjec na blogu :( ale ciesze sie ze w ogole moge cos pisac. a fajnie tak dostac jednego dnia tyle rzeczy, radosc z rozpakowywania i ogladania napewno jest wielka :) dziewczyny, ja nie wiem co sie dzieje z moim apetytem :O dzisiaj zjadlam jedna bulke z poledwica i serem a raniutko jogurt... mam jakis chlebowstret, nawet jak glodna jestem to myslac o pieczywie robi mi sie gorzej :( mezowi przed praca ugotowalam ziemniaki i zjadl z wolowina w sosie a ja nie moglam... i tak sie zastanawiem czy zrobic sobie brokula z serem feta, platkami migdalow i sosem jogurtowo majonezowym ale nie jestem pewna czy to zjem... i nie ma takiej rzeczy o ktorej bym sobie pomyslala ze zjem ze smakiem, a przeciez dziecko musi cos dostac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, pewnie to co napisze wcale nie bedzie was obchodzic, ale cuz moje Drogie przyjelyscie mnie na ten topik to cierp cialo co chcialo - tak sie mowi nie ??? wczoraj bylam umowiona z taka kolezanka z lat szkolnych ( podstawowki ) i pozniej mialysmy jakis tam epizod w zyciu mlodzienczym ale od jakiegos czasu jak wyszla 2 raz za maz to juz tak jakos kontakt zerwany :) nie mowie ze z tego pwodu cierpie czy cos tam NIE NIE moje Drogie no ale tak mi sie nie chcialo, ze szok bleeeeeeeeeeee ale dla swietego spokoju podjechalam do niej ( oczywiscie nie mam do niej daleko, bo moje miasto jest tak ogromne ze tu wszystko i wszyscy sa o rzut beretem, ale moja kwadratowa DU...A mi nie pozwala na chodzenie bo kto by ja dal rade dzwigac ;) ) ale do tematu: wzielam jakos czekalade dla jej 2 letniej corci no i pod blokiem RAJ bo jej nie bylo, a z racji ze mi slabo zalezalo na spotkaniu i nie chcialo mi sie do niej dzwonic lub pisac gdzie jest wiec z ulga odetchnelam i biegiem do auta zeby gdzies mnie nie spotkala :D ( nawet dalam rade - jak sie chce to czlowik wszystko moze z taka d...) ale do tematu: ona rodzi miesiac po Nas i dzisiaj ja spotkalam wlasnie w tesco i taka rzecz mi sie nasunela: czy to ze ma sie 1 dziecko i meza a 2 dziecko w drodze to znaczy ze trzeba stac sie beznadzieja i juz nie dbac o siebie i ogolnie nie miec juz nic do powiedzenia, taki czlowiek bez wyrazu ??? nie ma nic gorszego moim zdaniem niz zostac pozbawionym osobowsci i byc takim rozlalym, rozmazanym feeee nie wiem moze to ja jestem inna, ale szczerze to sie ucieszylam, ze jej wczoraj nie bylo bo nawet nie wiedzialam o czym z nia rozmawiac 2 min pod sklepem a co dopiero przy kawie - bryyyy napiszcie mi bo moze ja wredna Babiszona jestem ale ja nie chce zdziadziec po porodzie tylko byc nadal taka glupia anja2525 i cieszyc sie zyciem, dzieckiem, Bartkiem, tym ze slonce, deszcz, snieg, zimno, cieplo itd o choler... ale dalam popis opis - uuuuuuuuuuuuuu pardon pardon juz sie zamykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anju, no czesto tak jest ze z kolezankami z podstawowki nie ma sie juz o czym rozmawiac... kazdy z nas wybiera swoja droge i tyle. a ze zaniedbana? no coz, rozumiem ze przy malym dziecku nie ma sie full czasu na siedzenie przed lustrem ale jednego dnia mozna pomalowac panokcie, drugiego wydepilowac nogi, trzeciego polozyc farbe na glowe... kurcze, przeciez to nie zajmuje znowu pol dnia... ja mam nadzieje ze po porodzie znajde czas na to zeby zrobic sobie jakis makijaz czy pomalowac pazury bo zawsze to robilam i lubie to, taka moja natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilam ja tez bylam mozna powiedziec na spacerku bo przeszlam nawet troche w kolo zegara i masz racje DUSZNO uuuuuuuuuuuu a ja do tego mam pokoj na poddaszu i musialam wiatrak wlaczyc bo zdechnac mozna taki ugor bleeeeeee ledwie sie czlowiek wykapal a tu kleje sie znowu jak lep na muchy ha ha ha :D :D :D :D ale Ci zazdrosze tych ekscesow seksowych z mezulkiem uuuuuuuu my z Bartkiem od 29tc CISZA a mam 36tc i ni chu chu nie mozemy ale jak bede dzien przed cc to jak se zaszaleje to hej a moze zadzwonie do ginki jak wroci 20.08 z urlopu i zapytam czy moge bo inaczej mi zarosnie chwaszcze paszcze i bedzie duze D bo mam cc to nic tego nie rozerwie - zadna sila hi hi hi ziarenko_piasku ja za to zezre wszystko co mi wpadnie w rece i jak mam na cos ochote to zre a nie jem kulturu tylko zre jak zwierz tak jak teraz np wiaderko nektarynek i paczke raczkow a dupcia juz nie jest taka zgrabna i ladna tylko wielka duza Du...a co sie juz w drzwi nie miesci - taka jestem a co se bede zalowac nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko_piasku no ja tez Kochana zadna tam miss swiata nie jestem ani przed ciaza ani w ciazy, ale czy dziecko to jest kara ??? cholera przeciez czlowiek jak sam sobie sie podoba to lepiej sie czuje i wszyscy lepiej ja widza nie ma jak polubic siebie a tak jak mowisz trzeba dla siebie tez cos zrobic bo to normalne ??? ja tez lubilam miec delikatny makijaz, wloski, pazurki itd i zamierzam do tego wrocic jak Maksymilian bedzie na swiecie, bo jak bede Dumna Pawica z Dzieckiem na spacerku to nie chce aby ludzie sie mnie bali bo bede odstraszac bryyyyyyyyy a co moze nawet na miss europy wystartuje lub swiata a co se bede zalowac nie ??? ale mnie wali bryyyyyyyyy katusia dzwon do osrodka ze przybywam !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam w tym roku latem wszystko mnie omija - urlop, wczasy to sobie zafunduje wyjazd na koszt panstwa do osrodka wypoczynkowo-wczasowego obok miasta katusi i ona przyjedzie mnie odwiedzic jak na koloni i bedzie milo katusia dzwon dzwon Babiszonku bo ja juz pakuje walizy 3 zadzieram pizame i lece bede gdzies ok nie wiem jeszcze ale ...niech lozko szykuja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje Wszystkim normalnym Wrzesniowkom, ktore tu pisza normalne rzeczy, maja zdrowo pod kopula i musza czytac ( nie musza ;) ) !!! ale czytaja bo lubia te glupiutkie Babiszonki z glupiutkimi mozdzkami hi hi hi oj Wy to macie przerabane, bo ja to juz wiem ze nic madrego nie mysle ale Wy to Kochane - wspolczuje -czytac to wszystko brrrrrrrrrr nie wiem czy isc spac ???, nie dam chyba rady, bo czekamy z Maksymilianem na naszego Najukochanszego, Najwspanialszego, Najcudowniejszego Bartusia Kochanego z utesknieniem to ja napisalam ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja, ja tez spac jeszcze nie ide, pewnie znowu sie poloze ok 1 czy 2 w nocy a jutro bede spac do poludnia chcesz zobaczyc sliczna dziewczynke? wejdz na www.inezzka.blog.onet.pl normalnie geba sie sama smieje jak widzi takie cudo :D Inez czasem wysle mi na maila jej zdjecia a ja siedze i patrze na ta Mala jak zaczarowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarenko_piasku a dlaczego Ty tak chodzisz spac ??? cos Ci dolega ??? czy to przez to ze wstalas tak pozno i teraz Ci sie nie chce ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anju, nic mi nie dolega ;) po prostu przyzwyczajam sie do rytmu Julki :P ona najaktywniejsza jest po polnocy :) jak zasne miedzy 1 a 2 w nocy to czasem przebudze sie o 5 i czuje ze ma czkawke - wiec zamiast spac lyka wody jak bocian zaby i czka w najlepsze... maz wraca ok 6-7 rano i jak zaczynamy rozmawiac to ona znowu daje znac :) wiec Slawek z nia gada, ta sie wscieka, on za chwile sie odwraca i zasypia bo jest zmeczony a Julka dalej harce odstawia dopoki ja nie zasne :) a ja tak sobie spie do 12 czy 1 w poludnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak dam Wam od siebie odpoczac i sie kimne chwile przed powrotem Bartka bo cosik mi sie oczeta kleja spokojnej i przespanej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×