Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

monia18 - ja odczuwam taki ciezar jak wstaje. Co do ubranek to pomogla mi w tym moja mama, wszystko wyprala i wyprasowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie sie wyprała ostatnia partia dziecięcych cud- ubranek. Teraz tylko suszenie i prasowanko. Co do krocza to tak, jak posiedzę dłużej albo poleżę to strasznie ciągnie- jakby kości bolały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :) dużo naskrobałyście, ale nie mam czasu teraz czytać - ja jak zwykle gdzies pędze..wpadłam zeby tylko napisać co u Kasiak a wiec dzis wychodzi ze szpitala, odstawili jej już kroplówki i leki i będzie teraz czekać - aż zacznie się coś dziać :) lekarze mówią,że za pare dni pewnie wróci już do porodu. Dzidzi jest już duże bo ma 3700! :) ale o cc zdecydują już podczas porodu - czy będzie konieczne , czy nie. Czuje się ogólnie ok- ale strasznie sie boi 🌻 Pozdrawia Wszystkie dziewczyny Ja też Was gorąco pozdrawiam i wpadnę wieczorkiem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia dobrze ze u Ciebie juz wszystko ok, trzymaj sie cieplutko Mnie tez mama bardzo pomaga, poprałą ubrnaka ja teraz bede je prasowac, bo chce sie tym nacieszyć. JA tez mam straszny ból w kroczu, włąsnei wróciłam z miasta bo musialam pozalatwiac kilka spraw i myslalam ze juz nie dojde, z łzami w oczkach szlam ale jakos dotarlam. teraz juz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba pozostało nam trzymać kciuki za Kasiak, bo chyba ona pierwsza \"pęknie\", ale dzidzi duże więc nie ma się czym martwić. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Wrześnióweczki :)) Anja2525 mam pytanie, czy stosujesz coś na te krwawiące dziąsła. Ja też mam straszny problem z dziąsłami. Jak myję zęby to wygladam jak wampir, bo krew mi strasznie leci. Kupilam sobie pastę do zębów Lacalut Activ, ale w sumie to nic mi nie pomaga. Pozdrowienia dla wszystkich Ciężarówczek!! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki:) peppetti-dziękuje za odpowiedz,właśnie mam obawy,że nie bede wiedzieć czy te skurcze to już czy nie,nie znam uczucia bólu menstruacyjnego bo nigdy tego nie doznawałam,hehe wystarczyły tampony lub podpaski i nie pamiętałam,że mam miesiączke. odebrałam w końcu dziś karte i wyniki badań i juz jakaś spokojniejsza jestem,w czwartek ide do mojego gina to może sie dowiem czego sie spodziewać bo po tych jego 3 tyg.urlopu to jestem zniecierpliwiona.A tak to mi powie,czy mam już sie szykować w każdej chwili lub że mam jeszcze czas,bo taka nie pewność jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia18 - to niekoniecznie oznacza, że masz łozysko przodujące - przodujące jest wtedy, gdy zakrywa szyjke macicy od wewnątrz, co faktycznie stanowi problem. Moje łozysko tez jest na ścianie przedniej i pewnie wielu dziewczyn także. Dzięki dziewczyny za słowa otuchy i za udowodnienie, że nie tylko mnie dopadają smutki. Dzis juz jest lepiej i mam nadzieję, że tak zostanie :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌼 U mnie dzisiaj jeden kurier wychodzi, drugi przychodzi. Szok. Dobrze, że mąż był w domu, bo pomógł mi od razy wszystko rozstawić, tym bardziej, że ustawienie łóżeczka w sypialni wiązało się z wyniesieniem toaletki i przestawieniem komody. Na początku przyszło łóżeczko i termometr. Póżniej wózek i fotelik, a na końcu przewijak i śpowirek. Portfel uszczuplił się znacznie :) A ja padam z nóg. Za to Wy macie niespożyte siły. Non stop ruch na tym naszym forum :) To-tylko-ja - mi własnie coraz częściej w nocy dokuczają plecy, a najgorsze jest, że lepiej mi jak wstanę. Pozostaje mi więc spanie na stojąco :) Daria123 - nie boisz się, że opary z farby mogą zaszkodzić maleństwu? Irysek - łóżeczko nawet, nawet. Jest parę miejsc gdzie są jakieś nierówności, ale ogólnie ok. Kolor wzięłam słomkę i idealnie będzie pasował do pokoju małego. W sypialni trochę się różni, ale jak założę pościel, to będzie super :) A jeśli chodzi o wózek, to trochę nam zeszło zanim wszystko złożyliśmy. Ale jest fajny - jedna rzecz mi się nie podoba, ale moja szyjąca mama pewno coś wymyśli. Budka od gondolki od wewnątrz ma pas białego polarka, jakby już nie mogli dobrać jakiś seledynek. Ten biały już przy składaniu wózka się troszkę przybrudził, a co dopiero w użytkowaniu. Ale już mam plan co z tym zrobić :) W sklepie nie zwróciłam na to w ogóle uwagi. Ja też boję się diety w czasie karmienia, bo podejrzewam, że będę się bała jeść czegokolwiek, żeby nie zaszkodzić maluszkowi. Jeśli chodzi o zrzucanie wagi, to ja od stycznia miałam iść na aerobik, ale jak zobaczyłam dwie kreseczki na teście, to sobie odpuściłam :) Boże, skąd Ci się biorą te wszystkie pytania odnośnie kosmetyków? Ale dobrze, bo przynajmniej fachowo się przygotujesz. Ja to pewnie będę miała 1000 pytań na sekundę jak będę miała coś zrobić przy małym. Na razie, to czasami nawet nie wiem, o co pytać :( Mysza3 - mój mąż śmieje się ze mnie, że będę miała największa trobę na porodówce :) Kaja72 - niesamowita ta Twoja mama :) Anja2525 - ja rozmawiałam z moją dentystką, że to zupełnie normalne w ciąży z tymi dziąsłami. Po prostu w ciele ciężarnej jest więcej krwi i jeśli miała skłonności wcześniej (a ja np. zawsze musiałam mieć miekką szczoteczkę), to teraz też tego nie uniknie. Peppetti - a ile ważna jest legitymacja, bo ja w książeczce mam napisane, że 6 miesięcy, a wczoraj na jakiejś stronie znalazłam, że tylko miesiąc. 52,5 kg ?:)? Ty to kobietko trzymasz linię :) Magda7184 - to mamy podobne terminy :) Shiva24 - ja takie wodniste upławy mam po nocy. Jak już tak pochodzę z 15 minut, to aż czuję, że coś mi poleciało. Też oczywiście wtedy sprint do toalety, czy aby to nie wody. A z tym przeklinaniem to uważaj. Ja w liceum byłam na wymianie językowej w Niemczech i dowiedzieliśmy się, że polskie przekleństwa są INTERNATIONALE :) Ale się wtedy uśmiałyśmy. Dzidzia1975 - nie myśl o tych dwóch tygodniach w ten sposób, że musisz je przeleżeć, ale o tym, że wtedy zobaczysz swoją kruszynkę. Dobrze, że jest ok. Uważaj na siebie i odpoczywaj 🌼 Monia18 - ale to chyba nie było nic groźnego. Z tego, co ja słyszałam, to mamy teraz bardzo ukrwione błony śluzowe i nawet lekkie otarcie jakiejś ścianki powoduje krwawienie. A ubranka już mam wszystkie poprane i poprasowane :) Lukrecja* - to Ci zazdroszczę braku bóli menstruacyjnych, bo ja to się czasami zwijałam w kłebek. To jak już masz te dokumenty, to możesz rodzić :) :) :) A teraz pora na obiadek. Dzisiaj siedzę sama w domku, bo mąż na popołudnie poszedł do pracy i pewnie będzie dopiero późnym wieczorkiem, bo ma jeszcze zajrzeć do swoich rodziców, bo wyjeżdzają dzisiaj na wczasy. Ja z kolei mam tylko do zaliczenia tego dentystę. Wrrrr..... Jak ja tego nie lubię :( Pociesza mnie tylko fakt, że to ostatni ząbek. Trzymajcie się dziewczyny 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌻 🖐️ u mnie podlego humoru ciag dalszy... chodze jakas podminowana i do tego zdolowana... nie wiem jak moj maz ze mna wytrzymuje bo ja sama siebie ledwo znosze... trzymajcie sie cieplo! moze wieczorem mnie wezmie na gadanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nieźle się naczytałam. Mam pewne zaległości. Teraz przyjechał mój mąż i nie miałam czasu tu zaglądać. Tak dużo piszecie że jak to w końcu przeczytam to już nie chce mi sie pisać. U mnie ok. czuję sie dobrze, jesteśmy w trakcie przemeblowania i to w każdym pokoju. Co do wyprawki to jeszcze kosmetyki dla dzidzi i musze kupić jakieś dwie koszule do szpitala rozpinane. Mam w domu chba z 10 ale żadna nie jest rozpinana. Termin mam z usg na 6.09. ale muszę poczekać bo mój mąż przyjedzie dopiero 23.09. niema na to rady, taka praca Ale ja nie wierze w terminy wyznaczone z usg, zresztą tak powiedziala mi moja gin. Bo ja i mój mąż jesteżmy wysocy więc dzidzia ma długie nóżki i dlatego termin mi sie skraca. Zobaczymy. Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam-moja starsza siostra tak boleśnie przechodziła miesiączke,ale po dziecku jej to przeszło,czego życze tobie również:)no tak moge już rodzić bo karta jest ale jaki wraz z nią strach hihi;) czy tylko ja mam problemy z schylaniem hehe?bo nie umiałam sobie obciąć paznokci u nóg,a musze teraz zadbać o stopy bo jak pojade do szpitala to padną ,nie dość że paznokcie juz miałam długie to jeszcze piętki niedrapki hihi,ale wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie szok, caly czas chce mi sie jesc. normalnie oszalec idzie:( to chyba brak słodyczy, albo juz sam nie wiem, bo albo bym spala albo bym jadla. ale ide sie zdrzemnac, potem lekka kolacyjka czekanie na mezusia bo wraca dopiero o 22 i znowu spanko.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuKrEcJa* no teraz troszke trzeba sie nagimnastykowac aby nozki lanie wygladaly. naprawde fajowo, ze nie maialas boli miesiaczkowych bo ja poprostu miesiac w miesiac umieralam. a teraz od kilku dni wlasnei tak mnie zaczyna bolec tylko troche mniej i z mniejsza czestotliwosia. ale teraz zacznie sie pewnie coraz czesciej i mocniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja-ja tam dziękuje za taką gimnastyke;)więcej sie napociłam niz to warte,zadyszki można dostać.Kurcze to nie wesoło dziewczyny mają z tymi bólami menstruacyjnymi,pozostaje mi współczuć jedynie i zyczyć aby po porodzie to zanikło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od gina. Powiedzialam mu o moich wodnistych uplawach, zbadal mnie i wyszlo na to, ze mam infekcje - grzybice. Niby nic mnie nie swedzi, uplawy sa bezzapachowe ale jest i nawet na KTG wyszlo, ze brzuszek sie stawia i lekarz powiedzial, ze to napewno z tego powodu. Przepisal mi tabletki dopochwowe i krem.Pozatym wszystko o.k. Zlecil mi dodatkowe zazywanie magnezu. Kolejna wizyta za 2tyg. W przyszlym tyg. mam znowu badanie dopplerowskie. Acha zapomnialam dodac, ze lek. badal mnie przez wziernik i poleciala mi krew. Bardzo nieprzyjemne uczucie i dosc duzy bol. Dobra ide na sofke. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ! ja juz po wizycie u mojego doktorka ... no i okazuje sie ze po pierwsze musze powtrorzyc proby watrobowe bo najparwdopodobniej zaczyna sie u mnie cholestaza ...coraz bardziej mnie wszystko swedzi , niby alat i aspat w normie ale fosfataza alkaliczna jest bardzo podwyzszona ..a lekarz stwierdzil ze od tego sie zaczyna , dlatego w przyszly poniedzialek robie znowu badania a potem sie okaze czy szpital czy nie.. szyjka tez skrocona , waga porazka az sie lekarz za glowe zlapal.jesli chodzi o porod to niekoniecznie mam sie sugerowac ostatnim USG powiedzial ze to polowkowe po 20 t. c jest najbardziej prawdopodobne ...a u mnie to roznica jednego dnia ... jesli okaze sie ze mam ta nieszczesna cholestaze to najprawdopodobniej wczesniej nastapi rozwiazanie ...podobno mozna podac jakis lek ale on nie jest do konca obojetny dla dzidziusia ...wiec byc moze czeka mnie c.c ale to dopiero okaze sie w przyszlym tygodniu ! nie przynudzam juz ...pozdrawiam ponownie ...zycze udanego wieczoru ! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! A ja walcze z remontem! Ale co tam juz prawie koniec... Tylko, zę zmęczona jestem potwornie. Może i za dużo nie robie, bo mam super pomocników. Ale zawsze coś i pozniej strasznie zmęczona jestem. Skarżylyście sie kiedyś, jak to źle potraktowano was w sklepie- nie pamiętam, która o tym pisała. Ja dziś po raz pierwszy w zyciu doznałam czegoś wręcz przeciwnego. Specjalnie dla mnie przyszła dodatkowa ekspedientka na dziale mięsnym w pewnym sklepie i mnie z 20- osobowej koleji obsłuzyła. Ale sie czułam. :) A póxniej sobie apni posżła.. tylko dla mnie tam podeszła. I jeszcze przy kasie mnie przepuszczona, ze 1 byłam z zakupami do płacenia. No szok!!! Chyba az tak źle nie wyglądąłam? A mozę.. Ale to na prawde miłe. Od kiedy mąz wyjechał sama musze robic zakupy, niby wiele nie przynosze do somu ale zawsze troszk etrzeba sie nachodzić. No i dobre wieści. Mój Mężulek przyjeżdza na weekend. Bardzo sie ciesze, że go zobacze. :) Udanego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no n ie wierzeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja312
Dziewczyny na kilku topikach min.naszym ,matki polki w anglii...zapanoszyło sie pomarańczowe gówne które namiętnie wszystkich wysmiewa Peppetti na matkach polkach nawet tobie nie dało spokoju,uwazajmy i pleńmy to ścierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24-przykro mi z powou twojej infekcji,napewno nic przyjemnego ale każdej może sie przytrafić.Nie rozumie tylko dlaczego badał cie wziernikiem,w ciąży jest to zabronione i wcale sie nie dziwie,że badanie było bolesne aż smutno mi sie zrobiło jak przeczytałam toją wypowiedz:(dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja312
ALE TO NIE JA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kaja312 tez to zauważyłam dziewczyny z innej beczki, czy któras z was wie cos na temat CHIRURGÓW?Czyzby w zeszłym tygodniu był ostatni odcinek na fox bo sie pogubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja włąsnei wracam z drzemki spałam od 17 do 19 ale mi to dobrze zrobiło. zjadłam kolacyjkę, i umylam wloaski. teraz zrobie sobie maseczkę i poczytam ksiażeczke. OOOOOOO nawet mi sie zrymowało. A jak tam dziewczyny z nienajleprzymi humorkami???? lepiej???? Trzymajcie sie cieplutko, zobaczycie jeszcze pare tyg i wszystkie bedziemy bardzo szczesliwe to naprawde malo czasu juz zostalo. Shiva24 oj szkoda ze ta infekcja ci sie przyplatala. 😘 dla ciebie mysza3 nie przynudzasz po to jest ten topik 🌻 ksemma nie przemeczaj sie tak mocno :) Wrześniowe mamusie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po wizycie u dentysty. Okazało się, że jeszcze trochę i byłaby kanałówka. Troche bolało, lae dało się przeżyć. Dzisiaj napisała do mnie ta koleżanka ze szkoły rodzenia, która urodziła tydzień temu. Wyszła już w niedzielę, bo oddział położniczy jest przepełniony. Te w najlepszym stanie odsyłają do domu. Mały non stop by jadł. Jest tylko jeden problem jej piersi nie nadążają :) My też niedługo tak będziemy miały :) Idę jeszcze naszykować sobie kolacyjkę i mam zamiar uprasowac pościel. Zajrzę jeszcze przed snem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołekjg konwalia10 Laura_28 Szczęściara28 Wisniowa LuKrEcJa justme missarajevo Vanilam Edyta79 Kasiak* syliak iza iza ziarnko_piasku daria123 NINKA78 syska esa sakahet eve81 tristeza soophiee Tofikowa anja2525 mysza3 kasiek78 ***niunia*** ewapiano Diana 24 Kaja 72 Shira23 Granini kaska0110 lea76 azazella julllka zielony_talerzyk destiny Jolla25 Greta78 Aneteczka1976 dzidzia1975 Pola40 Peppetti diana shanti Monia18 malagocha333 Rinka84 aneta76 Sisterone Irysek Miśka_26 Shiva24 Dotex82 ksemma to-tylko-ja grako96 kamyczek-80 joasia_ Luiza342 Samara zekanna kofii Magda7184 fabia22 ogromne buzkai i pozdrowinka 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×