Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Magda7184- dzieki 👄 ti teś kochana hihihihihihi Sisterone- trzymaj się kochana, oby wszystko dobrze się skonczyło! i skończy! buziaki 👄 vanilam- tak kochana lepiej nie wchodzic nam w droge, ale tez właczył nam sie syndrom obrony moiotu i wkońcu sie nie dajemy takiem prostakom! koniec robienia z człowieka smiecia, bo jak ktos jest miły i grzeczny to by zadeptali, a ja sobie nie pozwole by smierdzący prostak na mnie morde wydzierał 👄 anja2525- kochana nic na siłe coś nie tak jest z taką kobitą, to musisz coś podświadomie czuć, nie lepiej jeszcze kogoś inego poszukać . uważaj na brzuchol, mnie boli codziennie i mam twardy jak kamień, ale na wczorajszej wizycie lakarz mi powiedział, ze szyjka oki, to teraz ten ból to już mój urok (fajny urok). mam brać nospe forte do końca.👄 kochana a jeszcze na te hemoroidy- kup sobie jakąs maść, bo wylezą potem jeszcze bardziej 👄 dzieki za pocieszenie, musiby być twarde babeczki :) anja jesteś boska z tym pisanie sama do siebie- czuję bratnią dusze jejejejejejejeejejejejejej fajnie 👄 ziarnko-piasku- kurde, a ja nawet ładnie nie potrafie obciąć paznokci u stóp, a malowanie , nie jaest kaleczniara 👄 hihihihii fabia22- ja tez stosuje to metodę na skurcze 👄 Kasiak*- to obydwie cieszymy się z naszych Kubusiów hihihhihihi👄 trzymaj sie kochana i życze udanego porodu w odpowiednim czasie dal wszystkich wrześniowych księzniczek 👄 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Moja noc też była cięzka, cosik spac nie moglam i całą noc coś podjadalam jak nie nektarynki to ogórki zielone i dalej jestem głodna:) A może to nie ja??:):) idę coś zjesc, a jutro popołudniu przywożą mi wreszcie tą nieszczęsną kanapę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczyny🌼 madzia,vanilam,anja👄 kasiak-no to bedziesz miała sporego malucha:)kurcze jak napisałaś o tej dziewczynie co poroniła to ciarki po plecach przeszły.Życze ci użo zdrówka i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja - tez bola mnie biodra w nocy, mam dokladnie tak jak Ty, budze sie i musze sie przewracac na drugi boczek 🌼 katusia - i tak trzymac, musimy walczyc o swoje :) fabia22 - smacznego :) A ja dziewczyny dzisiaj zaczelam 38 tydzien! Szok... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane aja wstałam o 2.00 by coś zjeść, w końcu zjadłam o 2.37 kanapke i przez to nie mogłam spac do 5.00, po 5.00 jeszcze przymknęłam oko do 7.00- i jestem znowu zła. mimo iż wstałąmw nocy na papu mam ten pierniczony ACETON! juz sama nie wiem co robic, a lekarz mi powiedział ze to xle mam jeść, a ta daibetolog to tylko krzyczy, ale ja jem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ta dieta bez cukru tak na mnie działą, ze ja chudne !!!!!!!!!!! nawet juz jem smazone kotlety, zupe ze śmietaną, jajka smażone! kurde nie wiem co z tym acetonem zdziałać pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Kasiak* 👄 dobrze Kochana ze sie odezwalas i ze dobrze sie skonczylo i ze z Dz idzia wszystko dobrze fajnie ze za pare dni przytulisz juz swoj Skarb :) przykro mi ze slyszalas co sie dzialo u tej dziewczyny - to przykre, ale tak jest w szpitalu :( przesylam Ci duuuuuuuuuzo 👄 kaska0110 🌻 Kochana my tu pamietamy :) tak myslalam ,ze odwiedziny rodzinki byly przyczyna Twojej nieobecnosci :) to-tylko-ja to przykre ze chodzisz niewyspana :( ja spie jak zabita :) Magda7184 🌻 pozdrawiam Cie i 👄 dla Brzusia :) milego dnia i Wszystkim Wam zycze milego, spokojnego, znosnego - mimo upalow -przyjemnego i radosnego dnia 🌻 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze w tym czasie co pisalam to sie inne ranne Ptaszyny obudzily 🖐️ katusia 👄 hej Babiszonku - tak mi tu Ciebie wieczorem brakowalo, bo zaczynalo mnie walic na glowe, ale w razie co to Ty pros o skierowanie do Kościana jak Ciebie bedzie walic :D :D :D :D dobrze ze jest wiecej Swirow na tym swiecie fabia22 🌻 smacznego Kochana ja tez wlasnie wcinam sniadanko :) LuKrEcJa 🌻 witaj Kochana milego dzionka, pozdrawiam i 👄 dla Brzusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANJA2525- u mnie kochana to taki szpital jest w Zalesiu koło Gostynina hahaahahahahahahaahah, jak coiś to juz informacjami się wymieniłysmy 👄 ja mam Kubusia 2800g, wszystko oki, ale przez te moje cukry i inne głupoty, jeszcze lekarz bedzie się zatanawai nad moim porodem , co bedzie dla mnie i dziecka najlepsze czy cc, sn. zobaczymy 14.09, bo jedzie na urlop i dopiero wtedy bedzie spowrotem, jej byle bym nie urodziłą do jego powrotu! dziś jak na złość cukry są suuuuuuuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr, ale ten ACETON mam znowu , martwie się , zeby to Kubie nie zaszkodziło. teraz lece z sunią na dworek i moze póxniej tu wpadne. dzismnie czeka prasowanko wczorajszego pranka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Podziwiam, że same sobie obcinacie paznokcie u stóp i jeszcze je malujecie. Marzenie:) Juz zapowiedzialm mężulkowi, że jak przyjedzie to sie zajmie moimi stópkami. Hm... może i goleniem:) bo nie daje rady sama. A co do hemoroidów to są czopki homeopatyczne i mi przeszło po nich. Nie wiem na jak długo ale teraz jest OK. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja, anja - witajcie o poranku :) Ja tez jestem pelna podziwu dla ziarnko_piasku juz sama nie dalabym rady zrobic stopek, ale jakis czas temu bylam u kosmetyczki i sie mna zajela, takze czulam sie od razu duuuuuuzo lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! wpadłam napisać ze ...żyjemy i wsio ok! noc miałam podobnie jak wy cieżką bo cos sie budze i spac nie moge a dodatkowa moja niunia dzis strajkuje!? nie buszowała w nocy cicho siedzi od rana? tylko cos sie wypycha-bo tradycyjnie z prawej strony czuje jej dupke... ale sie troszke martwie bo juz dawno nie była taka cicha i spokojna... a moja wyobraźnia to juz sie grzeje z różnych myśli...oj bardzo was pozdrawiam i zmykam dalej leżeć plackiem.... duzo bardzo duzo was tu jest wiec WSZYSTKIM życze wszystkiego naj naj najlepszego! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. No teraz już postaram się być na bierząco!!! Jeszcze raz dziękuję Wam za pamięć ❤️ Tymczasem mykam na śniadanko, a potem troszkę załatwiania i robienie obiadku, więc zajrzę troszkę później 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj pospałam sobie do 9.00, ale to tylko dlatego, że mężuś jest w domku. Wczoraj wieczorem miałam bolessne skurcze, ale nieregularne i pewnie spowodowane stresem. Mam trochę problemów ze swoim tatą. Czasami potrafi uprzykrzyć życie całej rodzinie i jeszcze w ogóle nie dba o siebie, jakby chciał nam zrobić na złość. Szkoda gadać :( Z kolei w nocy mały tak się ułożył, że ucisnął mi jakiś nerw lewej nogi. Nie mogłam dojść do wc, bo w ogóle nie miałam czucia w tej nodze. Na szczęście do rana przeszło. Ja już po śniadanku. Właśnie leżę sobie z mężulkiem sypialni i podziwiamy kącik dla Szymonka. KOrzystamy z ostatnich dni lenistwa :) Jak tylko znajdę chwilkę, to zrobię zdjęcia. Po południu jedziemy obejrzeć działkę, bo wypatrzyliśmy fajną ofertę. A później może skoczymy nad wodę i wciągnę jakiegoś pstrąga :) Kasiak* - dziewczyno, ale mi stracha napędziłaś. Mam taki sam termin OM, więc jak Ciebie chwyciło, to mnie oblały siódme poty :) Dzisiaj kończę 37 tc, torba spakowana, więc niech się dzieje, co chce :) Kurcze sporo ten Twój skarb waży. Ja chyba udam się na usg w przyszłym tygodniu i też jestem ciekawa, jak tam mały przybrał. A tak w ogóle dziewczyny, to duże macie torby do szpitala, bo jak moją zobaczyła wczoraj moja mama, to zaczęła się tak śmiać, że szok :) Anja2525 - ach Ci pracownicy, u mojej teściowej w biurze też jest babka nie do zniesienia, ale niestety dokąd nie odhowam troszkę małego, to musimy się przemęczyć, bo teraz nie mam głowy, żeby szukać kogoś nowego. Do tego jeszcze odkąd moja siostra jest tam na stażu, to nic nie robi, bo znalazła sobie murzyna. U nas też dzisiaj skwar. Gdzieś czytałam o podawaniu noworodkom witaminy K, ale nie jestem pewna, czy to o to Ci chodziło. A wodę morską już zakupiłam. Ziarnko_piasku - to malowanie i obcinanie paznokci to tylko kwestia wprawy :) Kaska0110 - fajnie, że jesteś 🌼 Magda7184 - 🌼 To Twoja kruszynka jest o jeden dzień starsza :) To-tylko-ja - witaj w klubie. Ja w końcu usnęłam, ale kilka łez poleciało. Katusia - 🌼 Fabia22 - 🌼 Lukrecja* - 🌼 Dzidzia1975 - 🌼 oszczędaj się kochana A teraz zajrzę do sierpniówek, czy aby jakaś się nie rozdwoiła i może porobię zdjęcia. Zajrzę później. Miłego dzionka. Pa. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilam-to normalne ja też mam taką wielką torbe do szpitala a są w niej wyłącznie moje szpargały bo mam drugą dla niuni już też spakowaną,którą mają mi dowieść;)ale nie ma co sie dziwić,sam szlafrok zajmuje mi pół torby, podkładów 10szt,2 opakowania pieluch jednorazowych,lewatywa,3 koszule nocne,kapcie,japonki,2ręczniki,bielizna,i jeszscze musze do niej upchać wszystkie kosmetyki a wtedy to już w szwach pęknie hihi. Życze miłego popołudnia,mąż w pracy a ja siedze sama i sie zanudzam,to wykorzystam ten czas na małe kimonko;) bo noce to ja też nie przesypiam jak większość z was.A popołuniem póżniejszym skocze do rodziców bo ogłupieje sama do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ❤️ jak miło tu zaglądać i widzieć tyyyyle wpisów. Cieszę się, że odezwały się nasze zguby - dzidzia, kasiak i kaska0110. Dobrze, że wszystko u Was ok. Martwiłyśmy się trochę o Was. kamyczek - myślę, że lepiej używać lekkich kosmetyków od pierwszych dni. Gdy skóra się przesuszy lub odparzy to wtedy będziemy wkraczać z maściami i specjalistycznymi kremami. Lukrecja - no to pozazdrościć Ci tylko, że nie znasz tego bólu. Dla mnie pierwsze dni to były dni wycięte z życiorysu. vanilam - to wczoraj kurierzy mieli przechlapane. Do mnie też przyszło kilka paczek. Odnośnie ważności legitymacji - w książeczkach wpisane jest 6 miesięcy - bo to stare druki. :) Wg szpitali ważna jest 1 miesiąc, bo w przyszłym miesiącu jeśli nie zapłacimy składki to już nie jesteśmy ubezpieczeni. ha ha ha ha - mam nadzieję, że w te 52,5 kg to nie uwierzyłaś!! :) :) Ja tyle ważyłam gdy miałam ok. 15 lat ziarnko piasku - ❤️ widzę, że lada dzień założy się klub cholestazowy :) Mysza, Sisterone - nie martwcie się, będzie dobrze. anja2525, katusia - jesteście przesympatyczne :) :) Idę teraz poprasować troszkę. Buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! 🖐️ Dziekuje za mile slowa 🌻 Ta infekcja nawet nie jest uciazliwa, najwazniejsze, ze to nie wody sie sacza. Zapomnialam dodac, ze mam juz 16kg na plusie :) Nie wiem ile babys wazy, USG bede miala za tydzien. Sisterone🌻 w szpitalu wiedza co robic, najwazniejsze ze bedziesz pod opieka fachowcow. Wszystkiego dobrego Wam zycze 🌻 Trzymaj sie! Bedzie dobrze 😍 Dla Ciebie i dla Maluszka 😘 anja2525🌻 Fajnie masz sie z tym Twoim mezusiem! Wiem co znaczy rozlaka, moj M tez ostatnio dosc czesto wyjezdza w delegacje. Wlasnie w przyszla niedziele mial jechac, ale mu przelozyli na za tydzien i mam nadzieje, ze wtedy, to juz pojedzie, a nie ze znowu przeloza i wypadnie , akurat wtedy, jak ja bede rodzic. kaska0110🌻 Witaj po dluzeszej nieobecnosci. Ciesze sie, ze wszystko w porzadku :) GRATULACJE z okazji rocznicy slubu 🌻 Kasiak* 🌻 witaj :) Dobrze ze juz jestes w domku, chociaz sie zrelaksujesz przed ta wazna chwila. Wspolczuje tego co przeszlas w szpitalu. Spory ten Twoj synus :) Teraz odpoczywaj i zbieraj sily przed porode,. Cos mi sie wydaje, ze bedziesz pierwsza ;) z naszego topiku. Powodzenia!!! to-tylko-ja🌻 biedulko 😍 Lez i odpoczywaj, mam nadzieje, ze bol szybko minie katusia🌻 nie spiesz sie tak z tym porodem, musisz poczekac na mnie, bo mamy podobne terminy ;) dzidzia1975🌻 teraz juz maluszki w brzuszku, maja coraz mniej miejsca i sie tak czesto nie ruszaja. Nie denerwuj sie, na pewno jest wszystko dobrze. Moj babys wczoraj podkakiwal caly dzien i wieczor, a od rana siedzi cicho. vanilam🌻 ja jeszcze nie spakowalam torby, bo termin dopiero na 23.09 ale tez pewnie bedzie nie mala ;) Peppetti🌻 milego prasowania :) Mnie tez to dzis czeka i chyba sie zaraz za to wezme :) Pozdrawiam Was Wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dzisiaj ok. 5 rano przeżyłam horror. Obudziły mnie skurcze, ale takie bolesne że myślałam że umrę. Wzięłam zegarek do ręki i zaczęłam mierzyć. Częstotliwość była co 4,3,2,1 minuty. Nie wiedziałam co robić. Nie mogłam się ruszyć z łóżka. Poszłam do ubikacji, siedziałam godzinę zwijając się z bóli. Okazało się że miałam rozwolnienie. Nie wiem po czym. Może po śledziach na kolację ale wypiłam 2 szklanki gorącej herbaty. Mówię Wam dziewczyny takich skurczy jeszcze nie miałam. Jeśli jest podobnie przy porodzie to podejrzewam że wcześniej umrę z bólu niż urodzę. A teraz jest mi niedobrze. Może to są jakieś znaki? Wiecie coś o tym? Skurcze porodowe to są skurcze macicy czy całej dolnej części brzucha? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Mamusiom!!! 🌼 Jejciu nie wiem co mam z sobą zrobić, mam takiego lenia że głowa mała, nic mi sie nie chce, a na dodatek dobija mnie ta duchota :( Siedzę w domciu sama bo mężuś w pracy i tak łazę z kąta w kąt, no niby uporałam się z prasowaniem (jak ja tego nienawidzę) i już mam z głowy, wszystkie ciuszki i pościel już przyszykowane czekaja na Patrycję. Jutro jeszcze tylko do hurtowni po przewijak i takie tam ostatnie detale i już koniec, zostanie mi tylko apteka i czekanie :D Aneta76 niestety to był ostatni odcinek Chirurgów, jestem starsznie zawiedziona, bo to moj ulubiony serial, no ale teraz zostało nam oglądanie codziennie powtórek :( ja mam takiego hopla że będę oglądać od nowa, bynajmniej do porodu he he Pozdrawiam Was wszystkie, trzymajcie się cieplutko, a tym które mają przeróżne bóle życzę ulgi 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomocy!!! Ciągle męczy mnie biegunka. Już brzuch mnie nie boli ale co chwilę latam. Co mam robić? Czy są jakieś domowe sposoby żeby tremu zapobiec? Zaraz mam obiad u rodziców a później imieniny cioci. Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha333 współczuję Ci strasznie, ale niestety nie pomogę ja jestem noga w leczeniu dolegliwości, wyznaję głupią zasadę samo przyszło samo pójdzie. Trzymaj sie jakoś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha333 gotowana marchewka,sok z borówek lub same borówki,ryż gotowany-nic innego nie przychodzi mi do głowy no i czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 ja znam sposób jest bardzo niesmaczny ale przechodzi. Zjedz łyżeczke herbaty granulowanej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak* dobrze, ze już jesteś w domku!!!! Magda7184 🌻 anja2525 🌻 vanilam 🌻 moja torba też jest ogromna. bo najpierw zaczełam sie pakowac w mniejszą no i sie nie zmieściłam, a ta teraz jest pokaźnych rozmiarów Shiva24 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333-ja gdzieś czytałam,że takie mogą być objawy przed porodowe,zaraz poszukam tego co czytałam i prześle ci linka,właśnie pisało;biegunka,mdłości itd.kurcze tylko gdzie to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ ja sie obudzilam 20 min temu :P no nic dziwnego ze potem pisze posty po 2 w nocy malagocha333, a wegiel? chyba mozna, zapytaj w aptece zebys miala pewnosc Kasiak*, dobrze ze juz wyszliscie i pewnie niedlugo dostaniemy info ze sie rozpadlas :) ranyyy, jak ty masz fajnie, juz niedlugo bedziesz trzymac synka w ramionach :) dobra, uciekam zjesc sniadanie :P potem do Was zajrze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane 🖐️ nawet nie wyobrazacie sobie co ja dzisiaj przezylam NORMALNIE S Z O K NA MAXA nowa pani spoznila sie do pracy 10 min, pomijam ten fakt ze jak na 2 dzien pracy to troche dziwne, ludzi bylo pelno, a ona sie bierze za miotle wiec jej mowie ze dzisiaj ma nie zamiatac bo nie ma potrzeby od wczoraj sie nie nabrudzilo, chwile gadalam z kolezanka i pozniej podeszlam do pani Ewy aby z nia porozmawiac o wczorajszym dniu, ( a zeby bylo jasne to w zeszly wtorek na rozmowie o prace podalam jej warunki - byla usatysfakcjonowana, a w czasie kiedy z nia rozmawialam to przyszla inna pani pytac o prace a ja powiedzialm ze wlasnie juz wybralam ) a pani Ewa zapytana czy przyniosla mi wypelnione papiery z danymi osobowymi dla ksiegowej do sporzadzenia umowy, odpowiada mi ze ona nie chce umowy o prace bo ona nie wie czy chce tu pracowac i myslala ze przez 2 tygodnie bedzie na czarno albo miesiac i jak jej sie spodoba to dostanie umowe !!! - nie wiem czy liczyla ze dam jej pozniej od razu na stale - czy myslala ze dam jej wiecej kasy bo nie zaplace jej ZUS\'u zapytalam ja czy zdaje sobie sprawe z tego co mowi bo ile razy ludzie pracuja bez umowy a pracodawca ich oszukuje przeciaga i nie placi skladek, a inni by duzo dali za dostanie umowy i maja ubezpieczenie i zabezpieczenie ze maja jakis okres wypowiedzenia w razie co itd !!! zapytalam tez jak ona sobie to widzi, ze niby jak sie jej nie spodoba to mi powie za 1/2 tygodnie DZIEKUJE a ja 5 min po cc przyjde ja zastapic ??? przeciez daje jej umowe na 3 miesiace i ona w razie co moze mi wypowiedziec ale ja mam wtedy 2 tygodnie na znalezienie kogos nowego a tak zostawia mnie z dnia na dzien !!! na co pani Ewa , ze skad ona ma pewnosc ze jak bedzie chciala dzien wolny to dostanie ??? - masakra - tlumacze PRYMITYWOWI ! ze jak pracowala kiedykolwiek z umowa to powinna wiedziec ze po 1 miesiacu juz przysluguje jej urlop ( nie wiem czy 1.1/2 dnia czy 2 ale zawsze ) no wiec jak ktos mi mowi takie rzeczy w 2 dzien pracy to oszalalam napisalam do Bartka - on odpisal, ze widocznie nie zalezy jej na pracy wiec moze juz jechac do domu !!! no i powiedzialam pani Ewie ze skoro ma takie podejscie to moze juz jechac bo nie mam juz zadnych pytan ani nie chce juz takiego pracownika. na co ona ze nie wyjedzie jezeli jej za wczoraj nie zaplace CO??? zgupialam do reszty OBLED!!! kolega zadzwonil do zony ktora jest od niego o ok 10 lat starsza, wywodzi sie z bardzo madrej i dobrze sytuowanej rodziny z wysokich b. sfer - ojciec prokurator pozniej sedzia, matka tez cos wspolnego z prawem - sama pani Marta po studiach a przyszla do mnie do pracy jako sprzedawca bo zrezygnowala kiedys dla dzieci z zycia zawodowego a teraz ma 52 lata i czuje ze musi wyjsc do ludzi bo oszaleje a zalezy jej bardzo i to ze z mgr bedzie sprzedawac to jej nie ujmuje w zyciu ludzie skad takie rzeczy sie biora, i gdzie szacunek !!! ??? pani Marta - wspaniala kobieta, szalenie sympatyczna i calkiem inna niz ta PRYMITYWNA pani Ewa nawet mi bylo troche glupio, ze taka super babka jak pani Marta z takiej rodziny ma u mnie pracowac bo jakos sie glupio poczulam ze ja taka glupia jestem a ona taka madra, ale przypadla mi do gustu i bardzo ja szanuje ze mimo b. wysokiego pochodzenia nie wstydzi sie takiej pracy bo jej zalezy i juz !!! wyobrazacie to sobie, ze dajecie legalna prace a ktos to zlewa !!! ??? dla mnie to nie do pojecia ale sie nagadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ta cisza na topiku spowodowana jest swietem ??? Babiszonka gdzie Wy jestescie ??? katusia - RATUJ 🌻 anja !!! - tylko spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:o I co, zapłaciłaś tej kobiecie za wczorajszy dzień? Ja bym chyba nerwowo nie wytrzymała... dobrze, że jej nie przyjęłaś, bo przy takim nastawieniu może by Cię nawet okradła czy przestraszyła klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×