Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Anja2525 jakas wariatka z tej pracownicy. Dobrze, ze w koncowym efekcie wszystko sie to tak skonczylo i z tej nowej pani na pewno bedziecie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaplacilam jej dla swietego spokoju i sama sie dziwie ze jej nie palnelam bo z natury to mam pysk niewypazony jak cholera, ale moze Maksymilian mnie powstrzymal obawiam sie jednak ze moj Bartek nie bedzie zadowolony ze jej dalam kase, bo jak ja jezdzilam na dni probne nawet przez pare dni do Poznania i nie dostalam pracy to nikt mi nie dal nic ani za bilet ani kasy za prace, bo przeciez jedziesz sie pokazac itd szkoda gadac a dziewczyny co do \"Chirurgow\" to przypominam ze leca na POLSACIE we wtorki po 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZEŚĆ DZIEWCZYNY. nIEWIEM CZY JUŻ PORUSZAŁYŚCIE TEN TEMAT ALE OGLĄDAŁYŚCIE MOŻE W INTENECIE ZDJĘCIA Z PORODÓW.? jA WŁAŚNIE NATKNĘŁAM SIE NA TAKIE I CHOCIAŻ MAM JUŻ DZIECKO TO PRZEŻYŁAM SZOK Ż E TO TAK WYGLĄDA. nIEKTURE BYŁY OK ale niektóre to masakra. Więcej tego nie oglądam Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525-dobrze zrobiłaś,że zapłaciłaś tej P.Ewie,bo jednak pracowała przez ten dzień czy dwa i nie ważne że to na próbe czy też nie,jednak poświęciła swój czas jak by na to nie patrzeć.Moja mama prowadzi sklep mięsny i zawsze jak brała kogoś a ta osoba sie nie sprawdzała to i tak miała dniówke zapłaconą.Życze ci mniej takich wrażeń i abyś natrafiła na uczciwą osóbkegodnego i szanującego twoją dobrą wole i chęci uczciwego zarobku,dając jej prace.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Brzuchatki Wlasnie zdalam sobie sprawe ze dokladnie za miesiac mam termin porodu. Jest ktos jeszcze na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneteczka na jakiej stronce sa takie zdjecia bo ja bym sobie chciala zobaczyc? no mam swiety spokuj i czyste sumienie ze chociaz ja bylam w porzadku i nie mam sobie nic do zarzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazylam ze w Polsce duzo dziewczyn ma cesarki, czy to na wlasne zyczenie? W KAnadzie cesarke robio tylko w sytuacjach kiedy musza no chyba ze kobieta sama sobie zazyczy wczesniej,Ale malo jest tu dziewczyn ktore chca sie ciac.Raczej wszystkie sie boja zeby nie miec cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie zauwazylam ze Maksymilian ma zawsze czkawke jak ja wypije coca cole, pepsi lub cos w tym guscie :) myslicie ze to mozliwe ??? znowu dzisiaj parnota nie do wytrzymania i pierwszy raz spuchly mi nogi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, Jak tam sie czujecie ??? U mnie coraz ciezej z dzwiganiem brzucholka, he he ... Malenstwo rozpycha sie strasznie, pewnie miejsca robi sie mu za malutko. Chcialam was zapytac jak na wasze malzenstwo wplywa gromadzenie wyprawki dla maluszka. Ja ze swoim po dziesiec razy dziennie sie kloce - powoli zaczynam miec tego dosyc ... Ja chce takie, on chce takie, dla mnie cena dobra, wedlug niego za drogo .... Brrr .... Przy okazji zapytam was o wozek - bo teraz nad tym sie zastanawiamy. Pewnie byly juz rozmowy o tym wczesniej, ale nie mam sily wertowac tylu stron .... Czy ktoras z was zdecydowala sie na kupno wozka Peg Perego model Uno ??? Jezeli tak, to jakie slyszalyscie o nim opinie ... My praktycznie jestesmy na niego zdecydowani, ale zawsze dobrze uslyszec opinie innych i w razie czego zmienic zdanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam sie jeszcze zapytac, jak to jest z Waszym apetytem bo ja raczej nie mam zbyt wielkiego, staram sie na sile wciskac jakies zdrowe rzeczy typu owoce. Ale sie juz martwie czy nie jem za malo. A co najciekawsze to co zjem to zaraz oddaje w ubikacji. Czy Wy tez macie taka swietna przemiane materii w ciazy. JA potrafie latac po 5-6 razy dziennie. Lekarz na ostatniej wizycie powiedzial ze dzidzi jest normalnych rozmiarow ok 2 kg ale z tego co piszecie to Wasze sa duzo ciezsze. Nie wiem na ile wiarygodne byly pomiary mojego lekarza bo nie robil mi USG tylko badal rytm serca i po nim powiedzial jak ulozone jest dziecko i ile wazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 ja jestem na fenoterolu podtrzymujacym ciaze a to mozna brac tylko do 38tc max a po odstawieniu wywoluja porod albo w 24h albo po 40tc a jam ulozenie posladkowe Maksymilian ma glowke pod moja prawa piersia a nozki pod lewa wiec nie ma szans zeby wyszedl normalnie a cc to sie boje jak cholera bo to operacja a nie porod:( a od 28.08 do 12.09 to duzej roznicy nie ma pewnie ze im dluzej dzidzia w brzuszku to lepiej ale juz bedzie gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea76 - u mnie roznie z tym apetytem. Raz moge zjesc konia z kopytami, a czasem na nic nie moge partrzec. Mnie meczy biegunka np. po arbuzie, ktorego zjadam w ilosciach nieziemskich ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 nie martw sie Kochana bo moja Glistka w 33tc wazyl nie cale 1900 ale niby jest w normie a 27.08 mam usg to zobacze ile przytyl bo obwod brzuszka mam 108 cm wiec sie zwieksza to Dzidzia tez pewnie rosnie ? Aneteczka dzieki za link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy w Polsce macie dostep do kanaly telewizyjnego TLC. JA codziennie ogladam na nim porody. Program jest fajnie zrobiony pokazane 2 tygodnie przed co sie dzieje a potem jak sie trafia do szpitala i jak wyglada porod.(bez drastycznych szczegolow). NAstepnie jest pokazana jak nowo upieczeni rodzice radza sobie w domu. Po tym programie wiem jedno Znieczulenie musi byc obowiazkowo. Dziewczyny ktore rodza ze znieczuleniem daja sobie rade swietnie natomias te ktore sie zdecydowaly na naturalny porod bez znieczulenia cierpia strasznie. Nie ma porownania.Ale wiecie co mnie przeraza najbardziej- pierwsze dni w domu z dzidzia. Szczegolnie jak jest pierwsze dizecko i para nie wie co ma robic a do tego co chwile przewija sie pelno gosci.W domu jest chaos i ogolna panika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy w Polsce macie dostep do kanaly telewizyjnego TLC. JA codziennie ogladam na nim porody. Program jest fajnie zrobiony pokazane 2 tygodnie przed co sie dzieje a potem jak sie trafia do szpitala i jak wyglada porod.(bez drastycznych szczegolow). NAstepnie jest pokazane jak nowo upieczeni rodzice radza sobie w domu. Po tym programie wiem jedno Znieczulenie musi byc obowiazkowo. Dziewczyny ktore rodza ze znieczuleniem daja sobie rade swietnie natomias te ktore sie zdecydowaly na naturalny porod bez znieczulenia cierpia strasznie. Nie ma porownania.Ale wiecie co mnie przeraza najbardziej- pierwsze dni w domu z dzidzia. Szczegolnie jak jest pierwsze dizecko i para nie wie co ma robic a do tego co chwile przewija sie pelno gosci.W domu jest chaos i ogolna panika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 moja Glista w 33tc mial nie cale 1900 a ginka mowila ze mam sie nie martwic bo jest w normie :) brzuszek od tego czasu 8cm na plus to Mlody pewnie tez na plus :) ja ostatnio jem i jem jakbym wczesniej nie miala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anja Nie boj sie na pewno wszystko pojdzie dobrze.Tyle dziewczyn ma cesarke i wiekszosc z nich jest bardzo zadowolona. A bedziesz miala kogos do pomocy po cc? Dee Ja tez uwielbiam arbuzy, pewnie dlatego ze ciage chce mi sie pic a arbuz jest taki soczysty. A duzo jecie warzyw i owocow? Bo niektore mowia ze kilogramami, a ja w sumie az tak nie przesadzam. Zjem sobie czasem jablko, czasem tuskawki lub jagody, innym razem brzoskwinie.Ale nie sa to jakies kosmiczne ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Dee to Kochana nie przesadzaj z arbuzem jak masz po nim takie rewolucje bo to jest meczace i dla Ciebie i dla Dzidzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba trzeba bedzie sobie troche kulinarnie podogadzac bo po porodzie jak sie karmi piersia to malo co mozna jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, powinnam troszke przystopowac, ale czasem mam takie \"arbuzowe\" napady glodu, ze hej ! Lea - a jaki tytul tego programu z porodami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea76 ja nie wiem co bedzie bo musze spytac czy moj M bedzie mogl byc przy cc na sali a po powrocie do domu to zawsze sa rodzice M bo to juz ludzie na emeryturze ale czy pomoga to przyjdzie z czasem :) co do owocow i warzyw to jem albo wcale albo sie zazeram- zalezy od dnia lubie bardzo pomidory i ogory malosolne brzoskwinie, nektarynki i banany MNIAM MNIAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Na bloogu są moje nowe zdjęcia: w galerii brzuszków, w mojej galerii i jeszcze przesłałam Peppetti zdjęcia kącika dla Szymona w naszej sypialni i wózka. My już byliśmy nad wodą, zjadłam pstrąga, a działeczkę niestety ktoś nam sprzątnął sprzed nosa, więc nawet nie pojechaliśmy oglądać. Teraz oglądamy meczyk siatkówki, ale powiem szczerze, że nic specjalnego. Lukrecja* - bo już myślałam, że tylko ja mam taką wielką :) Peppetti - w takim razie jutro jeszcze muszę podjechać do pracy podbić tą legitymację. Malagocha333 - ja też miałam podobne przeboje z moimi jelitami jak popiłam surówkę jogurtem. Myślałam, że umrę. Niestety nie znam niefarmokologicznych metod. To-tylko-ja - ja już wczoraj zastanawiałam się, czy się nie przepakowywać do mniejszej, ale obawiam się, że i tak się nie zmieszczę :), więc niech tak zostanie. Ziarnko_piasku - ale Ty masz talent do spania. Ja od 7 to dzisiaj budziłam się co pół godziny, aż w końcu wstałam o 9.00. Anja2525 - nie wiem, czy ja bym zapłaciła takiej babie. Przecież idąc na umowę trzeba być zdecydowanym, czy chce się pracować, czy nie. Niestety o dobrego pracownika jest coraz trudniej. ***Dee - u mnie ostatnio jest na ranę przyłóż. Nawet mąż więcej by kupował niż ja tylko ja go trochę hamuję. Ale to kwestia charakteru. Lea76 - ja ostatnio też raczej nie mam na nic ochoty. Zjem bo zjem. Pierwsze słyszę, żeby określać wagę w ten sposób. Ja osobiście nie bardzo bym to brała sobie do serca. Ponieważ skończyłam dzisiaj 37 tc, a to oznacza, że ciąża jest donoszona, stąd postanowiłam zmolestować męża. Tak dawno tego nie robiłam, że szok. Było przyjemnie. Hmm..... :) A teraz chyba wyciągnę mężulka na spacrek chociaż nóżki mi trochę spuchły i nie wiem, czy nie lepiej poleżeć z nimi w górze. Zajrzę przed snem 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea --- wiesz co, u nas babka na lekcjach z karmienia piersia mowila, ze to mit z tym, ze malo co mozna jesc ... Ona twierdzi, ze wszystkiego mozna probowac, ale jednoczesnie patrzac jak malenstwo na rozne smakolyki reaguje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×