Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Dzien Dobry Wszystkim Kochanym 👄 ja wlecialam sie zameldowac i przywitac bo musze pedzic do lazienki i do pracy - bleeeeee - ale juz tylko do piatku i w koncu moj M jak bedzie wracal z niemiec to tylko wyladuje towar i bedzie juz tylko z nami a Pani niech sobie radzi w pracy - a co !!! Vanilam widzialam Kochana tego Chudzielca na Twoich zdjeciach slubnych :) wrocimy do wagi na bank !!! :D :D :D :D :D :D irysku dziasla to mi tak dziwnie krwawia jak jestem tez zmeczona lub dlugo leze na lewym boku, ale mam nadzieje ze to minie po ciazy - tak przynajmniej mowil lekarz a brzuch na razie ok ale plecy - bryyyyyyyyy zwlec sie z wyra nie mialam sil to juz blizej niz dalej wiec ni chu chu musze dac rade Pozdrawiam Cie goraco i przesylam 👄 kaska0110 cuz to Kochana za opis na gg ??? my tu pamietamy o Wszystkich i ciagle piszemy zeby te Mamuski ktorych dawno nie bylo daly znac co u nich ??? Kochana wiec wez klawiature w lapki i naskrob do nas !!! przesylam Ci 🌻 i duuuuuuuuuzo SŁOŃCA cala reszte Kochanych Wrzesniowek pozdrawiam i przesylam pelno 🌻 👄 :D i napisze jwk wroce do kazdej bo zrobie sobie duuuuuzo notatek z calego dnia i tego co naskrobalyscie a teraz robie wypad i spadam do lazienki PA PA PA PA PA PA PA PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wagi to ja rowniez przytylam 12 kg, nastroje mam tak jak i Wy rozne, raz swietny humore, a raz mam dola i mi jakos smutno, ale trzeba przynzac, ze ogolnie to jest dobrze. vanilam - moj mezus tez rano pojechal do pracy i juz jakos spac nie moglam to-tylko-ja to musialas sie niezle przestraszyc, mam nadzieje, ze chwilke odpoczniesz i bedzie lepiej, na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Lukrecja - super, że jesteś zadowolona z wózka. A sąsiadce bardzo dobrze odpowiedziałaś. Niektórzy myślą, że wszystko im wolno!! Gdy macica się stawia - to znaczy, że są skurcze. To nic innego jak twardnienie brzucha. Teraz coraz częściej będziemy tego doświadczać. Te regularne, świadczące o porodzie, zaczną się w większych odstępach czasu. Np. co 15-20 minut i z upływem czasu będą coraz częstsze. Te skurcze można porównać do bólu menstruacyjnego. katusia - tak jak pisałam, teraz nie jest tak źle z tymi wymiotami. W pierwszej ciąży leżałam w szpitalu na tą dolegliwość. Były dni, w które nic nie zjadłam. Rekordowa ilość wymiotów to 40 w ciągu doby!!! :) :) anja2525 - ja miałam cesarkę w pełnym znieczuleniu. :( Bardzo żałuję, bo Kamilka zobaczyłam dopiero po 10 godzinach. Było mi smutno, że on leży samotnie w łóżeczku. Z tego co wiem, to całkowite znieczulenie robią tylko w nagłych przypadkach, gdy trzeba się śpieszyć. A jeśli jest to zaplanowany zabieg to najczęściej znieczulają od pasa w dół. A odnośnie szkodliwości znieczulenia to narkoza też działa na dziecko, ale w minimalnym stopniu, bo zanim dotrze to krwioobiegu dzidziusia to on jest już na zewnątrz. Mój mąż mówił mi, że usłyszał płacz Kamilka po pięciu minutach od momentu, gdy mnie zabrali na salę operacyjną. Shiva - trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Mam nadzieję, że ta pępowina nie będzie powodem żadnych komplikacji. Szczęściara - dziękuję za informacje o wyprawce do szpitala. Jak widzę nic się nie zmieniło. :) :) Odnośnie koszul - mimo iż te szpitalne nie są za ładne to warto w nich chodzić, bo szkoda pobrudzić swoich. A przecież w pierwszych dniach leje się nam z pupy :) :) I często też z piersi mleko leci ciurkiem. Legitymację ubezpieczeniową mam już podbitą. :) Położne są tam całkiem przyjemne. Miałam okazję kilka poznać osobiście. Najlepiej wspominam Dorotę (taka czarnulka) i Kamilę Kochanowską. Obie są przesympatyczne i bardzo pomocne. W takim razie szkoda, że się nie spotkamy. :) lea76 - łączę się z Tobą w bólach rwy kulszowej. Mam to samo. azazella - głowa do góry, będzie dobrze. ziarnko piasku - na DLACZEGO zaglądam, ale nie czytam smutnych historii. Czytam tylko wątki na ciąży po stracie. Inne są dla mnie zbyt ciężkie. Nie możemy przecież ciągle płakać. Musimy cieszyć się nowym życiem. Trzymaj się kochana ❤️ grako96 - i następna zdołowana!! :( Wszystko będzie dobrze, nawet gdybyś nie wytrzymała do 05 09 to dzidziuś już jest bezpieczny. Lekarze potrafią zająć się takimi dzieciaczkami. A odnośnie wagi - ha ha ha - wczoraj chciałam się zważyć. Wchodzę i oczom nie wierzę!!!! Pokazało mi 52,5kg!!!!!!!!!!!!!!! hi hi hi hi hi zepsuła się!!!!!! Już miała dosyć ważenia takiego słonia :) :) :) Irysek - ja też z CZMP wyszłam z olbrzymią paczką prezentów - miniaturki kremów, odżywek, mleka, próbki proszków i płynów do prania i z śliczną czapeczką :) :) Balneum to nazwa serii kosmetyków brytyjskiej firmy kosmetycznej Boots Healtcare Int. Są to rewelacyjne kosmetyki do skóry suchej, podrażnionej. Balneum Hermal - to jest płyn do kąpieli, balneum Baby Krem - krem dla dzieciaków do ciała. Można je kupić u nas w aptekach i w internecie. Idę zrobić sobie jeść i przyjdę znowu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda7184 u mnie z tymi terminami to róznie, z pierwszego usg mam na 24wrzesnia, z OM na 30 wrzesnia, ale po ostatniej wizycie pani doktor powiedziala, ze moze sie zacząc w kazdej chwili, a do polowy wrzesnia to napewno urodze. Ja osobiscie to bym chciala juz ale dla wiekszego bezpieczenstwa dzidzi to lepiej nich jeszcze 1,5tyg posiedzi w moim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti skoro jeszcze sie pojawisz to spytam jeszcze o pielegnacje skóry dziecka chusteczki do pupy-wiadomo uzywa sie przy zmianie pieluszek, ewentualnie w razie jakichs problemóe linomag lub sudokrem kąpiel- czym mylaś dzidziusia zwykłym mydełkiem typu Bambino? co po kąpieli? czy oliwka na całe ciało obowiązkowo czy nie? czy buzie tez sie smaruje ta oliwką? przed wyjsciem na spacer smarowac buzke jakims kremem zimą wiadomo trzeba natłuszczać ale jesienią ? ( myslałam o bubchen -krem na kazda pore roku) co jeszcze z kosmetyków jest potrzebne w pierwszym okresie ? zapomniałam o czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to-tylko-ja - ja mam termin na 4 wrzesnia, w czwartek ide na wizyte i zobaczymy co lekarz powie. Juz bardzo sie stresuje, chociaz wszystko niby jest dobrze , ale jak tylko cos poczuje to od razu analiza czy to juz sie zaczyna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam... ale z przygodami. Zamiast osłodzić to posoliłam :) :) :) Bleee jakie okropne było, o mało nie zwymiotowałam. Irysku - hmmm pewnie każda mamusia inaczej pielęgnowała dzidziusia. Ja nie używałam w ogóle mydła. Używałam płynów do kąpieli Nivea. Podobno nie wysuszają skóry tak jak mydło. Po kąpieli codziennie mleczko, albo balsam oliwkowy na całe ciałko i buzię. Oliwki jako takiej używałam bardzo rzadko. Dla mnie za tłusta i nieprzyjemna w dotyku. A ten balneum hermal używałam raz na tydzien - dwa. po nim nie wolno smarować dzidziusia żadnym kosmetykiem. Przed wyjściem na dwór zawsze, do dziś stosuję kremy. Zimą i w wietrzną pogodę kremy ochronne, moga być te na każdą pogodę. Ważne by natłuszczał, a nie nawilżał. A latem kremy z wysokim fltrem chroniącym przed słońcem. >> co jeszcze z kosmetyków jest potrzebne w pierwszym okresie ? zapomniałam o czymś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi ucieło .... Nie używałam, żadnych pudrów, zasypek. Używałam jeszcze soli fizjologicznej do mycia oczek. Można kupić w aptekach w takich maleńkich sterylnych pojemniczkach. Więcej grzechów nie pamiętam. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie weszłam na pierwszą naszą stronę hmmm... szczęściara założyła ten topik, zeszłorocznym wrześniówkom zebrało się na sentymenty i pierwsza osoba, z obecnych wrześniówek, która odpowiedziała to byłam JA!! jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży.... zaraz po mnie pojawiła się daria123 - wątpiąca, pisała, że wszystkie znaki na niebie i ziemi mowia ze przyjdzie @ a potem Kasiak84 - pełna radości. Jak to fajnie powspominać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wielorybki ;) Ja dzis po wizycie u gina bede wiedziec ile to mi juz przybylo. Mam 164cm wzrostu i najlepiej czuje sie z waga 57-58kg, ale ciaze zaczelam od 60kg, a teraz mam juz napewno z 75kg. Czyli niezle. Zeby bylo smieszniej, sama nie wiem gdzie sie to poukladalo, bo brzucha nie mam wcale duzego. Chyba w bioderka poszlo ;) i uda . Mam nadzieje, ze szybko to zrzuce, bo inaczej bede musiala wymieniac garderobe, bo rzadne spodnie nie przypasuja (poza ciazowymi oczywiscie ;) ) Ale nie przejmuje sie tym za bardzo, najwazniejsze, zeby maluszek byl zdrowy 😍 Dziewczynki dzis cala noc zle spalam. Chyba z 4razy chodzilam do kibelka i zauwazylam u siebie takie wodnite uplawy, oczywiscie zaraz spanikowalam, ze sacza mi sie wody, itd. Na szczescie mam dzis wizyte i musze koniecznie powiedziec o tym mojemu lekarzowi. Pewnie pomysli ze jestem histeryczka, ale co mi tam. Zdrowie dzidzi najwazniejsze 😍 Moj mezus idzie ze mna, wiec nie bede sama. Czasem mam obawy, ze na takiej wizycie po prostu zapomne niemieckiego, a przy porodzie to juz wogole, w takim stresie. Ale jest jedna zaleta, bede mogla przeklinac po polsku :P a polozna i tak nie zrozumie. Chociaz tu jest tak duzo polakow, ze lepiej sie pilnowac. Do wszystkich ktore maja dola 🌻 nie przejmujcie sie tak bardzo warunkami mieszkaniowymi, zobaczycie ze jak przyjdzie dziecko, to nie bedzie nawet czasu, by o tym myslec. To bedzie Wasze Slonko, ktore da Wam wielka radosc i sile przenoszenia gor! Wszystko Wam sie ulozy - zobaczycie. Mysle, ze w zyciu kazdego z nas, najwazniejsze jest zdrowie(zarowno fiz. jak i psych.), a stres wpedza nas w choroby, szczegolnie ten tlumiony w sobie. Pieniadze raz sa, raz ich nie ma. Takie jest zycie. Wiadomo, ze kazdy z nas chcialby miec kase, ale ona nie zawsze jest recepta szczescia. Juz niejednej osobie zmarnowala zycie. Trzeba cieszyc sie malym szczesciem, bo zycie jest takie krotkie. Nie wiemy co nas czeka. A wkoncu ile czlowiekowi jest potrzebne do szczescia?! Pozdrawiam Was i nie smuccie sie wiecej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku masazu nie bylo - dzis zaczynam ;) dam znac, jak poszlo. A ten olejek kosztowal prawie 8EUR. Jesli chodzi o dietke karmiacej, to trzeba sie wystrzegac m.in.: - ostrych przypraw - cebuli, czosnku - kapusty, kalafiora Wazne by dieta byla pelnowartosciowa, ale tez urozmaicona. O smazonym miesie nie slyszalam, ale zawsze mozna gotowac, a dla M smarzyc. Bedzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti no własnie o takie informacje mi chodziło. Zasstanawiam sie nad oliwką, niby trzeba miec do szpitala ale mnie sie tez wydaje ze nie bede lubila jej stosowac przez to ze jest taka tłusta. Zastanawiałam sie co w zamian. Mówisz ze mozna mleczko do ciala lub balsam oliwkowy. A mozesz podac jakies konkretne nazwy zebym mogła sobie poczytać o zastosowaniu i ewentualnie kupć to samo albo coś podobnego. Jestem na bieząco z ofertą bubchena bo bylam tym zainteresowana i oni maja mleczko w ofercie ale nie wiedziałam do czego i jak sie go stosuje ( opisy w necie tych kosmetyków są bezznadziejne, nie ma nic prawie o zastosowaniu tylko wszystko o składzie) natomiast z balsamem oliwkowym chyba sie nie spotkałam. daria 123 pisała ze jak sie uzywa oilatum to w ogóle nie trzeba niczm smarowac... Pudrów i zasypek tez nie kupuje. sól fizjologiczną -dzieki za podpowiedz kupie w najblizszym czasie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim ciężarówkom-wrześniówkom:) Wstałam sobie o 7 rano mezulka do pracy wyprawilam, siadam do neta a tu neta nie ma...ani kablówki... cóz było robić polozylam sie do lozeczka i zasnelam, no i dopiero teraz nadrobilam wszystko co naskrobalyscie:) Dziewczyny widzę ze wczoraj jakies podle nastroje panowaly na cafe... Nie martwcie sie, jak jest milosc to wszystkie przeszkody mozna pokonac. Azazella głowa do góry:) Jak bylam w 3mc to moj maz stracil prace, a tu kredyty ( w tym mieszkaniowy) do splaty i tylko moja wyplata, bylo ciezko i to bardzo. Ale udalo sie to przetrwac i terax jest lepiej:) Mi od wczoraj puchną stopy i dłonie...A kanapy jak nie bylo tak nie ma. Podobno dziś ma do sklepu przyjechac producent i bedzie jasnosc czy juz ja zrobili czy nie, a mnie juz krew zalewa....Ma dziś dzwonić do 18. Zobaczymy...jak nie to chyba się tam przejade w czwartek... Całuję Was wszystkie i idę nakarmić siebie i maleństwo bo mi w brzuszku świszczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna wątpliwość mi sie nasunęła czy Wy kupujecie pościel do wózka? I jaką grubą? Dziecko zimą na spacer zwykle wyjezdza w jakimś kombinezonie, czy wystarczy przykryć kocem czy trzeba grubszą kołderką? Peppetti pisała o rożku - kochana czy ten rozek z drewexa jest raczej gruby czy cienki i czy Twoim zdaniem nadaje sie na jesien tylko czy na zime tez. Moja siostra rodziła na wiosne to nie miała takich problemów jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poscieli jako takiej nie kupuje. Mysle, ze pod koniec wrzesnia wystarczy cieply kocyk i poduszeczka. A zima spiworek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shiva24 no faktycznie jest cos takiego , ale to jest chyba do kapieli. Czyli po tym tez nie trzeba byłoby juz niczym dzidzi smarowac tak jak po oilatum? A mi jeszcze chodziło o balsam oliwkowy taki po kąpieli do smarowania, z tego co widziałam oni mają mleczko i dwa rodzaje oliwek zwykłą i pielegnacyjną. O spiworku zapomniałam :) ale jakoś tak mi sie dziwnie wydaje włożyć dziecko do wózka, nawet grubo ubrane i niczym nie przykrywać . Ja o chyba ugotuje to moje dziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irysku-ta emulsja,ktora ja mam to wlasnie jest ta trzecia w niebieskiej butelce-wszystkie mlode mamuski mowia,ze jest swietna.... a co do poscieli do wozka to nie kupuje jeszcze,bo jeszcze nie mam wozka i nie wiem jaki kolor........ale pozniej sobie sprawie i bede uzywac na zmiane z kocykiem. Pepetti-ja tez pamietam doskonale poczatki naszego topicu,tak bardzo chcialam zajsc w ciaze w koncu, a wyszlo rowno rok po stracie pierwszego malenstwa........no i dzieki Bogu udalo sie.balam sie napalac,bo nie chcialam kolejnego rozczarowania,test zrobilam dopiero 4dni po terminie okresu,bo nie chcialam psuc sobie sylwestra i Nowego Roku...........oj jak to bylo dawno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede przykrywac cieplym kocykiem. Lepiej babysia nie przegrzewac. Przeciez bedziemy widzialy, czy jest mu cieplo, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczyny, musze uciekac, bo korzenie zapuszcze przed tym kompem. Biore sie za porzadki ;) Potem sie odezwe. Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie siedzę na blogu i robię porządek w galerii. Wyrzucę galerię nasze fotki, bo jest nas tak dużo, że trudno się ją ogląda. Teraz każda z nas będzie miała swoją galerię :) :) Myślę, że brzuszki zostawię, bo wtedy możemy porównać sobie wielkość brzucholka z innymi dziewczynami. Shiva - z tymi przekleństwami to uważaj. Z tego co wiem nasze przekleństwa są znane chyba w każdym kraju. Miałam kiedyś przyjemność być na weselu arabskim i oni znali cały wachlarz naszych przekleństw. :) A co niektórzy nie wiedzieli gdzie Polska leży. Często mylili nas z Holandią, z tulipanami. :) :) Co do smutków - to tak jak Shiva napisała. Nieważne pieniądze, warunki socjalne, najważniejsze jest że jesteście zdrowe, macie rodziny i ta kruszynka maleńka w brzuszku. Nie ma większego szczęścia od uśmiechającego się i rosnącego dziecka. mój Kamilek od kilku dni zwraca się do mnie \"sirotko kochana\"... wiecie jakie to wspaniałe....... Oczywiście mamuski, mające już dzieciaki wiedzą o tym :) :) Odnośnie diety karmiącej - hmmmm ja początkowo żyłam na ryżu, gotowanych jabłkach, makaronie, gotowanym mięsie z kurczaka i mleku. Stopniowo włączałam nowe produkty (Co kilka dni), jeśli nie było żadnej rewolucji to już to jadłam. Po trzech - czterech miesiącach jadłam wszystko oprócz cytrusów. Balsam oliwkowy - jest w ofercie Nivei. Ma konsystencje balsamu do ciała, a silne właściwości natłuszczające - tak jak oliwka. Ja zabrałam to ze sobą do szpitala i położne były nim zachwycone. http://www.tanimarket.pl/267_Balsam_oliwkowy_200ml__Nivea.html A mleczko do ciała to inaczej balsam. Chyba wszystkie firmy mają to w swojej ofercie. Rożek drewexu średnio gruby. Na chłodną jesien wystarczy. Zimą i tak włożę dzidziusia w kombinezoniku i dopiero kołderka. Jak będzie za zimno to są jeszcze kocyki. Lepiej mieć dwie trzy warstwy cieńsze, niż jedną grubaśną, bo jak za ciepło to można zawsze zdjąć jedna warstwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zwózkiem czekam- mamy z mężem upatrzony, ale mój luby kupi jak się dzidzia urodzi, więc do wózeczka też nic kupować na razie nie będę. Mówicie że ten olejek taki dobry do kąpieli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! bardzo serdecznie was witam! długo długo znow mnie nie było ale leżałam w szpitalu 2 tyg! No niestety musiałam,moze ktoras pamieta jak pisałam ze cos dziwnie sie czuje i od 3 dni pobolewał mnie brzusio...no i jeszcze tego samego wieczora lekarz połozył mnie w wszpitalu,zrobił mi KTG i miałam skurcze takie porzadne -jak on to nazwał,dostałam kroplówke Feneterol zaraz i zastrzyki sterydy na szybszy rozwoj płucek mojej niuni no i t potem tabetki zastrzyki KTG 3 dziennie i leżenie! dzis juz jestem w domu ale feneterol ispotin nospa to moje \"koleżanki\" biore to co 4 godziny nie mowiac ze fatalnie sie po tym czuje i LEŻE plackem bo dzidzia musi jeszcze 2 tyg wytrzymać dzis pierwszy raz usiadłam do kompa i odrazu pisze do was trzymajcie za mnie kciuki i pozdrawiam was gorąco.... i nie wiem kiedy usiadę znowu bo mąż mnie pilnuje zebym nie wstawała chodziła i za długo nie siedziała dodam ze mam kochanego męża bo wszytko sam przygotował juz dla niuni kołyskę skręcił uprał i wyprasował ubranka poskładał a nawet był na zakupach dokupić to co jeszcze nam brakowało -oczywiście z moja lista w ręce pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia to leż w łózeczku i dbaj o siebie i o maleństwo. Trzymam za Ciebie kciuki:) będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia1975 Jak dobrze ze sie odezwałas kochana! Bardzo tu martwiłysmy sie o Ciebie 👄 Dokładnie pamietam jak pisałas o swoich dolegliwościach, miałaś wieczorem iść do lekarza i potem juz sie nie odezwałas. Trzymaj sie dzielnie, dwa tygodnie to nie tak duzo, a nawet gdyby juz coś sie działo to dzidzia jest juz na tyle duza ze wszystko byłoby dobrze. Ale oczywiście lepiej niech jeszcze poczeka. Oszczedzaj sie kochana, nie wstawaj za czesto do kompa bo teraz zdrowie najważniejsze. Ja tez musze lezec ale mam taki luksus ze korzystam z laptopa wiec na leząco :) Gdybym go nie miała to tez rzadko bym tu zagądała. Jesli chcesz to zostaw jakiś namiar do siebie nrGG albo telefon ( na maila do Peppetti) to bedziemy sie dowiadywać co u Ciebie i pisać tutaj wszystkim A męża uściskaj, dobrze ze jest taki kochany i ze mozesz na niego liczyć w tych trudnych chwilach . 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziekuje za słowa otuchy....przydadza mi sie bo jak tak leże to normalnie mózg mi sie pali od mysli...tych dobrych i tych złych... zaraz zmykam bo juz mnie krzyż i brzuszek pobolewa wiec czas sie położyć! niestety nie mamy laptopa-a przydał by sie teraz wiec postaram sie od czasu do czasu usiąśc i poczytac co u was! trzymam za was wszystkie kciuki i tak jak wy nie mogę sie juz dczekac jak wezmę moja córeczkę na ręce, zobacze czy ma wszytkie paluszki popatrze jej w oczka ucałuje i powiem ze nareszcie juz jest z nami -tak naprawdę \"namacalnie\"... trzymajcie sie mamusie i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia ja rowniez trzymam za Ciebie kciuki, dobrze, ze jest juz troszke lepiej, jestes w domku, z mezulkiem takze odpoczywaj, uwazaj na siebie i na pewno wszytsko bedzie w porzadku 🌼 a niedlugo tak jak mowisz (piszesz) nasze skarby beda z nami, juz tak blisko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Dzidzia - ciesze sie, ze wszystko dobrze sie skonczylo i Twoje malenstwo wciaz jest w brzuszku! A tak swoja droga, to gratuluje takiego męża..., zakupy, pranie, prasowanie...(!) Mojego M (a znam go juz prawie 7 lat) w zyciu nie widzialam z żelazkiem w rekach. W I trymestrze ciazy jak umieralam z powodu mdlosci i wymiotow, zaczął \"odkrywac kuchnie\". Wchodzi do spizarni i nagle slysze: Kochanie - skad my mamy mikser??? A mamy go juz od dwoch lat! ;) Irysek - zamierzasz uzywac kremow do calego ciala i buzi juz od pierwszych dni, czy po okresie noworodkowym (tzn. po 1 miesiacu) ? A moze tylko wtedy, gdy skora dziecka bedzie przesuszona...? Ja rowniez mam wiele watpliwosci z tym zwiazanych...doswiadczone mamy - pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia18
Witam wszystkie ciężaróweczki! Jeśli chodzi o krwawienie po badaniu to trwało ono w zasadzie 2 dni. Lekarz wiedział o krwawieniu bo stało sie to zaraz po badaniu. Wiem że łożysko mam na ścianie przedniej więc chyba przodujące. Dziewczynki czy wy też macie uczucie strasznego cięzaru na kroczu? Czy pierzecie ubranka dla swoich dzidziusiów przed piewrszym założeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×