Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

ksemma - mój M to też chętnie by poszedł na to pisanie na kartkach, ale mnie wkurza to że jest taki bezmyślny i nic nie widzi tylko trzeba mu wszystko pokazać. No z innej planety, tej dla wolno myślących. Ale cholerka kocham go mimo wszystko. Mi też zapowiada się mały kojak. Zgagi nie zaznałam w tej ciąży w ogóle.Jak chodziłam z córką to miałam straszną (była kudłata jak nie wiem co). W dodatku wyobrażałam sobie że będzie miała kręcone włosy jak mój mąż i później piękne zęby (też po nim). I co? Kasia ma włosy piękne i gęste, ale proste jak druty że nawet ich nakręcić nie można. A zęby - mleczaki miała takie beznadziejne, że myślałam że zostanie szczerbata. Teraz to jest ok, te drugie ma jak perełki, ale pierwsze - normalnie szok. Tak więc tym razem postanowiłam nic nie wymyślać. Oby wszystkie nasze dzieciaczki były zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, jak ja juz nie moge sie doczekac tej małej panienki!:) jak bedzie miala wloski po tatusiu, to tez beda sliczne krecone:) Kasemma, dzieki :) u nas ok, tylko juz coraz wieksze doly mnie lapia, bo juz sie niecierpliwie, ale to pewnie wszytkie tak mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam przepis na racuchy, naprawde pycha pół litra mleka, jedno całe jajko, maki tak aby ciasto było dosyc geste. Jak będziesz nakładac łyżką aby za bardzo nie rozlewało się na patelni. Drożdze około 1 dkg. cukier do smaku wg upodoban, niestety trzeba sprawdzić czy jest na tyle słodkie jak lubisz. Wszystko dokładnie wymieszać, może być mikserem. Nastepnie scieram na tarce z grubszymi oczkami jabłka, lepsze jak sa kwasniejsze i dodaje do ciasta. Wszystko wymieszać. Smazyć na rozgrzanym oleju z jednej i drugiej strony. Po usmażeniu posypac cukrem pudrem. mozna zamiast jabłek dodac inne owoce wg. upodoban. Zycze smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ze mnie to prawdziwa siermięga. Co muszę zrobić żeby wejść na waszego bloga? Czy muszę mieć pocztę na o2.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grako96 normalnie wejśc na strone, widze że zielony talerzyk ma ja w stopce i to wszytsko.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia10-hehe to napewno ten szpital,wszystkie moje koleżanki tam rodziły i bardzo zachwalają.Ja podlegam pod Zabrze ale jak sie zacznie to ktoś mnie zawiezie właśnie na Stare Tarnowice,jak już tam będe to dam znać bo nie bede chodzić po oddziale i pytać która to konwalia z kafeteri hihi.Nie umiem tylko znaleść tabelki ale jakoś dojde bo chce sobie zapisać na kom.nr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksemma - wychodzi mi nieprawidłowe hasło i że powinnam skontaktować się z pocztą peppeti. Jej teraz nie ma więc może to hasło wysłałabyś mi na moją pocztę grako96@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Kochane Brzuchatki Aniołejkg Daria serdeczne gratulacje i du żo dużo zdrówka. Jeju jaką ja mam dzisiaj ochotę na gazowane napoje ograniczam się jak mogę ale trochę już fanty wciągłam. Nie mogę się powstrzymać. Ja dzisiaj lekko ospała ale jest ok. Niunia się niesamowicie przeciąga aż czasem boli - ale wytrzymam. Jutro wizyta u ginka - już mnie trochę stresor łapie. WIdzę że wiele już nie może się doczekać z resztą wcale się nie dziwię. Ale weźmie z zaskoczenia to i mniejsze nerwy bo szybciej pójdzie. Damy radę Kochane. Peppetti trzymam kciuki. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja dobrze, że hasło dziewczynom wysłałas, bo ja sie kimnełam. Dobre i poł godz. Ach tra pogoda.. człekowi nic sie nie chce. A jeszcze mnie mycie naczyn czeka po gościach.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja - wielkie dzięki za hasło. Ileż ja straciłam, że dopiero teraz was zobaczyłam. Wszystkie wyglądacie świetnie. I w ogóle ten bloog to jest super. Mam nadzieję że zdążę się do was jeszcze przyłączyć. jeśli nie masz nic przeciwko to wyślę je najpierw do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Aniołekjg - GRATULACJE 🌼 Daria - synuś śliczny :) Peppetti - mocno trzymam kciuki, chociaż już pewnie jesteś \"po\" :) Ja wpadłam, żeby się pożegnać. Jutro na siódma rano jadę do szpitala, cc będę miała w środę rano. Nie wiem, kiedy wyjdę, ale wezmę jakiś numer kom. z bloga i postaram sie dać znac, co i jak. Kurczę, boję się. Trzymajcie kciuki :) Ja resztę nierozpakowanych też trzymam. Pa, pa. Buziaki 👄 i do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam daria 123 ale masz pięknego aniołka Aneteczka 1976 z tego co piszesz to masz w brzuszku modelkę z długimi nóżkami wrzesniowka2007 ja się czuję w miarę dobrze tylko te spojenie łonowe mnie tak bardzo boli no i jak się schylę to brzuszek chce mi pęknąć. Pisałaś coś o zbliżającej sie pełni księżyca czy to miało być z wtorku na środę? Ruchy mojej dzidzi też są sporadyczne. Może raz czy dwa na dobę się leciutko przeciągnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam daria 123 ale masz pięknego aniołka Aneteczka 1976 z tego co piszesz to masz w brzuszku modelkę z długimi nóżkami wrzesniowka2007 ja się czuję w miarę dobrze tylko te spojenie łonowe mnie tak bardzo boli no i jak się schylę to brzuszek chce mi pęknąć. Pisałaś coś o zbliżającej sie pełni księżyca czy to miało być z wtorku na środę? Ruchy mojej dzidzi też są sporadyczne. Może raz czy dwa na dobę się leciutko przeciągnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełnia już była w zeszłym tygodniu i nie zadziałała zbytnio :) Tristeza - trzymamy kciuki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukrecja ty jestes z Zabrza, to tez niedaleko. Ja z Gliwic :) Konwalia10 dziękuję za info w sprawie znaczków. Zaraz wypróbuje 👄 ksemma, grako96: macie fajnie, ze przynajmniej Wasi lekarze sie choc troche poczuwają, zeby byc przy porodzie. Jesli chodzi o położną, to moja tez kazała mi dzwonić jak sie zacznie, o każdej porze dnia i nocy, i jak bede juz jechał ze skurczami do szpitala to tez mam zadzwonić do niej od razu. Dała mi tel kom. i domowy w razie czego. Moja położna w ogóle nie chciala wziąć ode mnie ani złotowki. Zasugerowała, ze jeśli juz to po porodzie. Nie powiedziala ceny, bo powiedziala, ze nie moze podac konkretnej kwoty, gdyż ktos moze sie przerazic ze to za duzo, bo kogos moze nie byc stac na taką kwote, jaką ona powie. W sumie staneło na tym, ze ile kto uwaza, tyle daje. Ja myslalam zeby dac 200 zł, bo moaj znajoma tez rodziła z nia i dała 200 zł. Sama nie wiem, czy to nie za mało. 🌼 zielony_talerzyk jeśli ten projekt wszedłby w zycie w 2008r., to myśle, ze miałybyśmy szanse się załapac. Ale on jeszcze nie jest uchwalony. Więc nie wiadomo czy nie zmienią daty wejscia w zycie, o ile w ogóle go uchwalą. Tym bardziej, ze jak beda wczesniejsze wybory, to nie wiadomo czy zdaza uchwalic ten projekt. Ja sobie wyliczałam do kiedy miałabym macierzynski i licząc od piątku - 7.09.2007 wyszło mi, że macierzyński skonczyłabym 11.01.2008 r. Więc w dniu wejscia w zycie tej zmiany, tj. 1.01.2008 byłabym jeszcze na macierzyńskim, czyli załapałabym sie na 2 dodatkowe tygodnie urlopu macierzyńskiego. A te dziewczyny, które zaczną póżniej macierzyński, to tym bardziej mają szanse na te dodatkowe 2 tyg. Bo zgodnie z tym projektem trzeba byc na macierzynskim w dniu wejscia w zycie tej zmiany, tj. 1.01.2008 r. aby dostac dodatkowe 2 tyg. urlopu. Jeśli urlop macierzyński skonczyłabyś 31.12.2007 r., wtedy nie załapiesz sie na dodatkowe 2 tygodnie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tristeza trzymam kciuki. I następna już wie, że zaraz będzie miałą dzidziusia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagosiu 333 nasze dzidziusie się mało ruszają może wyskoczą w tym samym terminie... :) mnie bolą pachwiny jak się wieczorem położę, aż mnie rozrywa... potem w nocy zwykle mija... czekam na dzidziusia i na mojego M bo jak wyszedł rano przed siódmą tak nie ma go do tej pory... jakos zle mi dzisiaj samej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się dziewczynki, że prawo nie działa wstecz i niestety - jesli juz będziemy na macierzyńskim to nowe przepisy dotyczyć będą matek, które urodzą po ich wejściu w zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że będzie tak, jak pisze Laura28 - ja nie czytałam projektu tej ustawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, pełnia była 28.08 ale jakos mało owocna - to, że rzekomo sprzyja \"rozpakunkom\" słyszała moja kuzynka na porodówce od połoznych. na jakimś portalu wyczytałam, ze najwiecej porodów jest w NÓW a najbliższy 11.09 (też wtorek) pisało tam też, ze wiecej porodów jest w nocy itp. to był jakis artykuł w którym połozne opowiadały o swojej pracy itd... ja tam wierze w kafeterię, daria 123 siedziała na kafe i jej wody odeszły... im cześciej będziemy zaglądały na nasz topic tym większe szanse, że i nas dopadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, Ale dzisiaj aktywne jestescie !!! Jak narazie przelecialam tylko pobieznie co sie tu dzieje i czy sa jakies nowe dzidzie :) Daria - synus sliczniutki :) Tristeza - trzymam kciuki, daj znac \" za pomoca meza \" ze jestes juz po i jak sie czujecie. Peppeti - masz juz dzidzie po tej stronie brzuszka ? Dziewczyny - ja od rana ze szmata latam na wymiane z mopem i innymi urzadzeniami. Nie dam rady za bardzo, ale jak trzeba to trzeba. W miedzy czasie pranie i inne robotki domowe. Pozdrawiam was wszystkie :) Pozniej zajrze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×