Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam wszystkie szczęśliwe mamusie i ich pociechy 🌼 🌼 🌼 U nas jak na razie spokój, kolki odeszły w zapomnienie (żebym tylko nie wykrakała ich powrotu:D ) , Pati pół dnia przesypia, pół się śmieje a w nocy to jakby dziecka w domu nie było. Muszę się przyznać, że tak mnie nakręciłyście na ten leżaczek bujaczek FisherPrice, że oczywiście zamówiłam go przez internet no i moja pociecha średnio godzinę między posiłkami sobie w nim leży i jest zajęta sama sobą, a ja mam czas na zajęcia domowe. Super, naprawdę polecam. Dzidzia1975 🌼 - nie mam pojęcia jak to się u nas unormowało z tymi nocami, niby dziecko nie rozróżnia dnia i nocy, ale nasza mała terrorystka chyba wyczuła o co chodzi, bo przesypia 10-11 godz. bez płaczu i jedzenia. Z tym jedzeniem to chyba rzeczywiście indywidualna sprawa. U nas od tygodnia mała jakoś wymaga już większych porcji, je średnio 5 razy na dobę po 150-170ml, i ok. 200ml w międzyczasie jakiś tam herbatek (rumianek, koperek, ziłóka). Ciekawe jak tam u niej z wagą, chyba trzeba iść na ważenie, bo jak rozmawiałam telefonicznie z położną to ta twierdzi że za mało je, jeżeli ma taką długą przerwę w nocy. No ale ja sama nie wiem, przecież jakby dziecko było głodne to byśmy to wyczuli. Odnośnie odchudzania to ja niestety nic nie pomogę :( :( :( u mnie od m-ca waga stoi i ani nie drgnie, a jeszcze 5kg do zrzucenia zostało. Masakra. Azallia 🌼 - ja na samym początku też minimalnie dosładzałam wodę do przepajania. Nawet nie było takiej opcji, żeby Pati wypiła czystą wodę, a z minimalną ilością cukru już nie było takiego problemu. Teraz to już tylko pijemy herbatki granulowane bez cukru krystalicznego i nie ma tego problemu, ważne że napój ma jakiś smak i to już wystarczy, aby smakowało małej. Ninka 🌼 - powodzenia w szukaniu żłobka. Ja też nie mam pojęcia jak to będzie po powrocie do pracy. Niby m-c się odwlecze bo wezmę zaległy urlop za ten rok, no ale później trzeba coś pokombinować. Najgorsze bo nie mamy nikogo poleconego na niańkę, a do żłobka trochę się boję, bo wiadomo jak to jest z tymi chorobami. Więc mam dylemat, czy wrócić do pracy i prawie całą pensję oddawać niani, czy iść na bezpłatny wychowawczy. Wszystkie topikowe wrzesnióweczki i dzieciaczki jeszcze raz pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️ , uważajcie na przeziębienia, bo teraz o to nie trudno i życzę dużo uśmiechu na buziach Waszych i Waszych pociech. pa pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sie tylko przywitac ! pozdrawiam wszystkie mamutki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie, czy mogłabym poprosić o wysłanie hasła do blooga? Mój adres ewka251@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea123
Witam wrześnióweczki! Dziewczyny, mam pytanie i liczę na Waszą pomoc. jak często Maleństwo karmione sztucznym mlekiem powinno robić kupki?? Mój synek potrafi nie wypróżniać się przez 3-4 dni więc podaję mu czopki glicerynowe, no bo ile można nie robić kupy! No ale przecież wiecznie nie można pobudzać jelit czopkami!!! poradźcie mi co robić?????????? Dopajam Go herbatką i to również nic nie daje. Jestem przerażona. W dodatku jest strasznie niespokojny, potrafi płakać i płakać! Szok!! mam również prośbę do dziewczyn, które kupiły swoim Maleństwom leżaczki/bujaczki, podajcie mi Kochane adres strony na której można kupić taki leżaczek/bujaczek. Czy bujanie w takim leżaczku/bujaczku naprawdę skutkuje?? czy Wasze maleństwa w nim zasypiają?? Kupię każdą rzecz, która w końcu uspokoi tego mojego kochanego terrorystę. Kobietki bardzo proszę o pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea123 - karmie mała tylkoo mlekiem modyfikowanym(bebilon) i moja corka robi średnio co 2 dzien kupkę(ale ogromniasta jakby z 2 dni) owszem czasami zdarza sie jej robic codziennie kupki maj luxna nie rzadka konsystencje i sporo wysiłku jakosztuje \"wystękanie\" jej... no i fakt co 4 dni kupka to juz mały problem dla maluszka(brzuszek moze bolec) chociaz moja polożna mowiła mi ze moze sie zdarzyc kupka na mleku modyfikowanym co 3-4 dni...moze \"taka uroda\" twojego dziecka ze robi kupki co 3-4 dni.... szcześciara28 - dzekuje za odp. i pocieszam sie ze moze unormuje sie mojej corci wszytko jak skonczy ten 3 m-c ... generalnie nie moge narzekac bo nie mam płaczacego non stop dziecka czy jakiejs okropnej marudy...jest kochana i domaga sie towarzystwa ale umie tez sama polezec i pobawic sie...a co do wagi to hmmmmmm...postaram sie nie jesc słodyczy i po 18 moze cos drgnie w dobrym kierunku... zmykam bo moje szczescie sie budzi papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea123 - jejciu ja współczuje ze Twoja dziecinka tak rzadko robi kupki, u nas jest jedna dziennie, a jak sie zdarzy ze mała nie może jej zrobić to jest ogromny płacz. Raz mąż użył termometru, bo ja nie miałam odwagi i to pomogło. Położna zakazała nam zbyt czesto używać takiej metody (nawet czopków) bo organizm sie przyzwyczai i dopiero wtedy bedzie kłopot. Najlepiej idź do pediatry, nam przepisała na kupki jakiśv syrop, ale nie pamietam nazwy bo juz dawno sie nam skończył i to pomogło. Teraz jak widze, że jest problem (bo mała kupka już codziennie o stałej porze) to od razu dostaje butle koperku i po kilku godzinkach po kłopocie. Ja myślę że ten płacz może być właśnie tym spowodowany, też to przerabiałam. Powodzenia. Odnośnie leżaczka to kupiłam taki http://www.allegro.pl/item262074961_lezaczek_fisher_price_do_18_kg_ekropka_com_wys12h.html bo inne dziewczyny bardzo zachwalały. Powiem Ci, że ja nawet małej nie bujam, poprostu ją kłade w nim tak żeby mnie od czasu do czasu widziała i jest błogi spokój. Sorki za błędy bo pisałam jedna reka, własnie je Pati. pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea123 - Kochana mój Mati jest karmiony sztucznym mlekiem i robi kupki codziennie,czasem co 2 dni..położna powiedziała,że nawet jak zrobi raz na 7 dni to nie ma problemu - najważniejsze by w kupce nie było śluzu, krwi, czy czegos niepokojącego.... jakim mleiem karmisz swoje maleństwo? czesto pomaga zmiana mleka, jak Mati się męczył - podałam mu zmiast nan1, bebilon 1 i odrazu zrobił kupke - czytałam na necie,ze to skutkuje i rzeczywiście :) czopki nie są za bardzo zdrowe, bo odzwyczają dziecko od wysiłku jaki trzeba włożyć żeby się opróżnić - raz na jakis czas - ale nie często... nie denerwuje sie :) jeśli nic złego się nie dzieje i nie ma w kupce - to może tak być, a dla swojego sokoju podaj inne mleko... Możesz profilaktycznie podawać rano i wieczorem jakieś kropelki na uwolnienie gazów- to i dziecko będzie spokojniejsze np. espumisan lub jego pochodne..bardzo dbry jest sab simlex- pisałam już o tym. Kochana z tymi bujaczkami to jest tak,ze jak dziecko jest dość spokojne i nic go nie boli - to chętnie posiedzi w takim leżaczku, a jeśli coś mu dolega to i tak za długo tam nie usiedzi...mój synuś miał ostatnio pare takich cieżkich dni i odrazu kupiłam mu hustawkę - oczywiście bujała super, a on i tak płakał....a jak w końcu poszły mu gazy- to chętnie w nim przebywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea123
Dziewczyny, dziękuję za pomoc! Mój mały dostaje i herbatkę koperkową i Infacol na wzdęcia i NIC!!! Chyba rzeczywiście muszę w poniedziałek wybrać sie do pediatry, aby coś doradził. Synek był na Bebilonie1 i był problem z kupą i do tego płacz po jedzeniu. więc zmieniłam na NAN1 i płaczu po jedzeniu nie ma i kup też nie ma. Może teraz podać Mu Bebiko1 albo Humanę?? Sama nie wiem. Te Jego kupy po czopku występują natychmiast. mają konsystencję papkową, nie są zielone ani nie są to bobki czy więc jest to zaparcie czy co??? sluzu ani krwi nie zauważyłam. Cholerka, sama już nie wiem!! Ale bardzo dziekuję za szybką pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu masz taki typowy bujaczek, w którym dziecko sobie pod własnym cieżarem się pobuja i mozna go karmić w tym , jest do 9kg wygodniehttp://www.allegro.pl/item263023290_fisher_price_lezaczek_z_wibracjami_od_ss.html full wypas opcji : http://www.allegro.pl/item264952310_fisher_price_lezaczek_sensory_z_zabawkami_wys_12h.html tu lezaczek, gdzie maluszek takie jak nasze smyki tylko może poleżec, a pobujać sie jak jest już większy : z odchylanym pałąkiem: http://www.allegro.pl/item264422776_promocja_fisher_price_lezaczek_do_18kg_model_200.html lub tanszy: http://www.allegro.pl/item266734271_lezaczek_fisher_price_do_18_kg_ekropka_com_wys12h.html są naturalnie jeszcze inne - ale co firmowe to chyba najlepsze :) wczoraj ogladałam lezaczki jakies polskie - makabra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea123 - Kochana im częściej dasz czopek, tym bardziej dziecko będzie miało problem z samodzielnym wypróznieniem... jeśli kupki sa papkowate, to nie ma zatwardzenia...ale jesli sie nie pokoisz, to najlepiej poradzic sie lekarza... skoro dajesz mu nan1 i nie płacze, to dobrze :) a spórbuj jedno karmienie podać inne mleko i kupka sama pójdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Lukrecja* 🌼 dzięki za pamięć. Od wczoraj jestem na wygnaniu u mojej mamy, bo w naszym bloku przeprowadzają dezynsekcję i postanowiłam przenocować u mamy, bo bałam się o synka. Wczoraj komputer okupowała moja siostra, więc dopiero teraz jak wyszła mogłam do Was zajrzeć :) Nie chcę zapeszyć, ale z Szymonem chyba lepeij po powrocie do tego Espumisanu. Wczoraj praktycznie po każdym karmieniu pobawił się troszkę z nami i sam zasupiał - ewentualnie przy suszarce :), jak się zaczynał prężyć. W nocy od 4 do 5 miał kryzys, bo męczyły go bączki. Później ok. południa wpadł w jakąś histrię, ale przecież nie jest u siebie w domu i może czuć się nieswojo. Trzymajcie kciuki, żeby tylko nie było gorzej. Mysza3 - wczoraj dałam mu Viburcol rano, to spał mi trzy godziny :) O debridacie słyszałam - jest chyba na receptę. Malagocha333 - masz rację, ten zastrzyk ma doładnie taki sam skład jak Cerazette tylko w większym stężeniu. Miśka_26 - właśnie o to chodzi, że boję się zamówić tego specyfiku przez internet, a znajomych za zachodnią granicą nie mam. Elżwira - ja karmię wyłącznie piersią i mój synek zrobił wczoraj kupkę po trzech dniach. Też się martiwłam. W sobotę dałam mu czopek glicerynowy, bo nie robił już dwugi dzień i poszło. Teraz nie chciałam dawać znowu czopka. Ponieważ ma te koleczki, to wczoraj rano wcisnęłam mu Viburcol i po południu zrobił piękną kupkę. Nie wiem, czy to za sprawą tego czopka, czy po prostu jego układ trawienny ustawił sobie inny rytm. Najgorsze jest to, że brzuszek go boli, jak tej kupki długo nie ma. Justme - http://www.versatile.pl/suszarka.mp3 Jeśli chodzi o włosy,to ja też się spodziewałam, że będą mi wychodzić garściami, ale na razie wypadają mi standardowo - oby nie zpeszyć. Fakt, że łykam witaminki, ale czy to ma aż tak wielkie znaczenie. Poza tym słyszałam, że najbardziej zaczynają wypadać po 10 ygodniu, także wszystko przede mną. Peppetti - 🌼 muszę się przemęczyć, a z tymi rozstępami to masz rację. Ale widocznie ja mam predyspozycje do nich. Lukrcja* - i jak z Twoim maluszkiem? Nadal ma biegunkę, czy trochę mu przeszło? Tak źle i tak niedobrze. Mój Szymon nie robił kupił, a Twoje maleństwo za nich dwoje. To by było na tyle. Też mnie wzięło na wywody :) Korzystam, że mały śpi. Co trochę się budzi i mnie podgląda :) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę spokojnego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🌼 vanilam-dziękuje,u nas mała poprawa,dziewczyny doradziły mi Lakcid na biegunke i podałam małej wieczorem i przez noc cisza,dziś tylko jedna kupka troszke płynna ale i tak wielki sukces,zobaczymy jak to do wieczorka będzie.A u Szymonka skoro już zaopserwowałaś poprawe to może już być tylko lepiej,wszystko sie wyrególuje.No ale obie nie chwalmy dnia przed zachodem słońca i odpukać w nie malowane,żeby nie powróciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea123
miśka_26 jeszcze raz dziękuję za pomoc w "kupkowej" sprawie i za linki z leżaczkami. vanilam - jeśli chodzi o lek SAB SIMPLEX na kolki to ja zamawiałam też przez internet i wszystko było w porządku. Otrzymałam lek w 2 dni, z tym, że nie był on niemiecki lecz czeski. Jednak niczym nie różni się od tego z Niemiec (miałam 1 opakowanie niemieckie i 2 czeskie zamówione przez internet). Nie musisz się więc bać go zamówić! Podam Ci adres strony, z której ja zamawiałam, tam trzeba się zarejestrować, ale trwa to chwilę. Adres tej strony to: http://sabsimplex.bazarek.pl/. Mam nadzieję, że twojemu Szymkowi pomogą, mojemu Mateuszkowi niestety nie pomogły. pozdrawia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea123
miśka_26 jeszcze raz dziękuję za pomoc w "kupkowej" sprawie i za linki z leżaczkami. vanilam - jeśli chodzi o lek SAB SIMPLEX na kolki to ja zamawiałam też przez internet i wszystko było w porządku. Otrzymałam lek w 2 dni, z tym, że nie był on niemiecki lecz czeski. Jednak niczym nie różni się od tego z Niemiec (miałam 1 opakowanie niemieckie i 2 czeskie zamówione przez internet). Nie musisz się więc bać go zamówić! Podam Ci adres strony, z której ja zamawiałam, tam trzeba się zarejestrować, ale trwa to chwilę. Adres tej strony to: http://sabsimplex.bazarek.pl/. Mam nadzieję, że twojemu Szymkowi pomogą, mojemu Mateuszkowi niestety nie pomogły. pozdrawia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuski nie czytalam tak dokladnie calego tygodnia no bo nie mam zbytnio czasu, moze postaram sie jak Maks zasnie, ktory dzisiaj ma caly dzien focha bo nie byl na spacerze - pogoda przeokropna LuKrEcJa - znalazla sie zguba🌻 Miśka_26 pamietam Kochana ze nasze Szkraby jutro maja 2 miechy - szok jak leci a butki Matiego - klasa -jak stary hi hi hi fajnie ze o mnie pamietasz🌻 katusia a Ty gdzie ??? jak dzisiaj Kubus ??? - zapomnial juz o szczepieniu ??? pozdrawiamy Was cieplutko 3majcie sie 👄 Peppetti dobrze ze czasem masz ochote i czas popisac z nami, bo szkoda ze nie wszystkiemamy maja ochote szkoda aby topik padl smiercia naturalna masz o tyle trudniej z czasem ode mnie ze musisz go madrze podzielic miedzy swoje dzieci;) ja mam swoje 24h tylko dla Maksa wiecie co ??? ja wczoraj juz nie wytrzymalam bo moj Bartek wymyslil na obiad pizze, on je zawsze ostra meksikane, a ja :( , wiec zadzwonilam i zamowilam sobie tez tylko z serem i salami bez oregano i innych przypraw ostrych i wiecie co ??? zezarlam cala i byla to moja najpyszniejsza pizza w zyciu - MNIAM a Maksowi nic nie bylo i nic nie jest ( odpukac ) bo przy moim menu i moich eksperymentach kulinarnych to szok ze Mlody nie ma zadnych bolaczek - ale na czarna godzine zamowilam sab simplex z tego zrodla Miśki i w razie co kropelki mam a swoja droga to nie moge pojac od czego te kolki zaleza, bo jak czytam to trzymacie diete a mimo to Dzieciaczki maja ta dolegliwosc ??? moj Król wlasnie walczy ze snem na lezaczku :D :D :D :D poczytam i jeszcze sie odezwe bo widze ze kolezanki ktorych tu wieki nie bylo przypomnialy sobie o topiku🖐️ - to fajnie bo to znaczy ze jednak nawet jak sie nie pisze to duzo dziewczyn czyta i z czasem znajduja czas na skrobniecie kilu slow🌻 pozdrawiam Wszystkie ktore pominelam a pamietam o Was i przesylam cieplutkie i sloneczne pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem minał nam kolejny dzien u nas raczej spokojny, bylismy na spacerku krotkim bo zimno i u nas wieje okropny wiatr ale ja tam jak nie pada mocno deszcz staram sie wychodzic codziennie...wietrze te moja córcie hi hi hi 🌼 dziewczyny bardzo mi szkoda waszych maluszkow-tych ktore cierpia przez te kolki -zmora dzieciaczkow... moja corcia ma czasami takie \"bączkowe\"koleczki rzuca wtedy nóżkami i marudzi ale nie płacze no krzyknie czasami mocniej i wtedy \"puszcza\" pierdka...ja wtedy jak widze ze ja cos meczy podaje sab simplex(siostra mi kupuje w Niemczech 8 euro) daje 10kropli( w ulotce pisza zeby dawac 15) i po 0,5godz jest ulga... no i mam do was pytanie...ja karmie mała mlekiem Bebilon 1 i co tu duz mowic jest drogie jak cholerka-za 900 place 36zł i starcza na 6 dni co w przeliczeniu daje 4 miesiecznie a to juz sie robi kwota wiec mysle czy nie zmienic jej mleczka na inne ale jakie???? na poczatku probowałam z nan1 ale mała po nim zwracała zastanawiam sie nad Bebikiem? bo to chyba najtansze mleczka dostepne u nas...tylko słyszałam ze po bebiku dzieci maja kolki i tak sobie pomyślałam ze po 4 m-c trzeba przejsc na mleczko \"2\" wiec moze wtedy zmienie stopniowo z bebilonu na inne... mała bebilon toleruje dobrze ale finansowo to troszke za duzo...nie wiem co robic... zreszta moja corka je bebilon1 co 2 godziny i nawet pomyslałam ze jak skonczy 3m-c to od grudnia bede na noc wsypywac 1łyżeczke kleiku kukurydzianego albo ryżowego do mleczka zeby dłuzej sobie ona pospała i ja... mądrze to z mojej strony??? bo bije sie z myslami... a wogole to jak to sie liczy- 3m-c /4 m-c od kiedy? np. jak sie rozpoczyna miesiac czy jak juz skonczy pełny? czyli u nas 30.10 skonczył 2m-c i weszła w 3m-c czyli liczyc to jzu jako 3m-c? jak to sie ma do zmian mleka po 4m-c?... ok nie zanudzam was zmykam szykowac kąpiel dla mojego serduszka kochanego ❤️ pozdrawiam i spokojnej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) malagocha333- mimo ze nie karmię piersią to łykam witaminki, bo zostały mi jeszcze z czasu ciąży, do tego zjadam tabletki skrzypowo- pokrzywowe. Paznokcie mam tak mocne jak nigdy w życiu, natomiast włosy- masakra. Mam nadzieję, że tak jak mówi Elżwira w końcu się to unormuje i że do tego czasu nie stracę ich wszystkich :) vanilam- dzięki za suszarkowe dzwięki :) Dziś sprobowałam nagrać suszarkę na dyktafon, a póżniej odtwarzać z komputera, ale mój mały cwaniaczek zwęszył podstęp i za nic nie dał się nabrać. Wracając do sab simplexu, ja też skorzystałam z kontaktu podanego przez miśkę, krople były już następnego dnia. Niczym nie różnią się od tych niemieckich (wczesniej miałam właśnie niemieckie) a naprawdę dziecku przyniosły ulgę. Mam jednak nadzieję, że Szymonkowi już zadne krople nie będą potrzebne i kolka na dobre Was opuści. Czego zresztą życzę wszystkim biednym kolkowym Dzieciaczkom i ich rodzicom ❤️ Kochane mamy, Konradek jest butelkowym dzieckiem. Niektóre z Was pisały, że mają wątpliwości czy Wasze dzieci nie jedzą za mało, ja mam ten problem ale w drugą stronę. Wydaje mi się, że moj synek zjada za dużo. Zjada 6 posiłków po 135- 150ml na dobę do tego herbatki a i tak nie raz muszę dorobić mleczka bo jest krzyk. Wydaje mi się, że ile by tego mleka w butli nie było to on i tak wciągnie. Na opakowaniu Bebilonu1 norma dla jego wieku jest 6*120ml/dobę. Czasem staram się synka troszkę przetrzymać ale mam zaraz ogromne wyrzuty sumienia, że nie daję mu tego co potrzebuje, ale z drugiej strony nie chciałbym go utuczyć. Eh, nie wiem co mam robic, może za bardzo pnikuję a może moje obawy są uzsadnione. I jeszcze jedno. W domu mamy temperaturę 22stopnie, a moje dziecko i tak ma ciągle zimne rączki i stópki. W ciągu dnia zakładam mu trzeci długi rękawek i dodatkowe skarpetki ale to mało pomaga. Dlaczego tak się dzieje? Pozdrawiam wszystkie Mamusie, Szkrabki i życzę dobrej, spokojnej i przespanej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny podczytuje was wlasnie i chce sie wtracic na sekunde bo biszecie o sab simplex ja mieszkam w niemczech i mam tez go w domu tylko jak przeczytalam ze ktoras z was juz miala 3 butelki to mi rece opadly bo mnie lekarz przepisal tez sab simplex i kazal podawac tylko jak juz jest kolka a nie non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia ja zaczelam dawac Maksowi przed snem i po spacerze butle, Katusia polecila mi Bebiko Omneo 1 - lagodzi: kolki, wzdecia, zaparcia i ulewania - no i cena ( mam sklep gdzie kosztuje 17,30zl ) wczesniej sprobowalam Bebilon HA - ale cheftowal dalej niz widzi jedni polecaja NAN - ja mam zdanie ze duzo dzieci na nim ma kolki a w szpitalach wlasnie nim karmia bo dostaja je od firmy i polecaja pozniej mama ( moze sie myle co do jego wlasciwosci i tego jaki ma wplyw na dzieci ale to moje zdanie ) ;) malagocha ja juz bylam z Maksem na bioderkach, ale wlasnie patrzylam w ksiazeczke zdrowia Maksa i nie ma zadnej adnotacji - ortopeda powiedzial ze nie ma zastrzezen i jak na dziecko ulozone posladkowo nie jest zle ale mamy kontrole 28 grudnia - nie wiem czy Wszystkie Dzieci tak maja przykro mi ale nie moge pomoc a co Wam powiedzial ??? co Cie martwi ??? moze inne dziewczyny wiedza cos wiecej justme no wlasnie moj Maks ma to samo - dlonie, stopy i czasem nosek - zimne ze non stop mnie to martwi a w pokoju mam tak ok 21/23 stopni ale zauwazylam ze jak Go karmie to robia sie cieple, nie wiem czy to ma znaczenie ( moze jak jest glodny to tak ma a jak pelen brzuszek to jest ok - moze to glupie te moje przemyslenia ) - pewnie jak pije to Mu cieplo ode mnie:D - bo ja mam jeszcze sporo sadelka:D ale jak juz znajdziesz na to recepte to prosze o podpowiedz ;) moj Maks zaczal ladnie spac, nawet mi tak glupio i smutno jak juz spi bo nie wiem co robic - tak zle i tak nie dobrze ;) a przypomnialo mi sie co do jedzenia - jak pije z piersi to nie wiem ile wypija ale z butli 2*dziennie pije 120ml a czasem nawet 150ml tak ze trudno mi powiedziec jaka jest norma miśka_26 a Ty Kochaniutka gdzie ??? o mnie pytasz a Ty gdzie znikasz ??? katusia HALO HALO HALO Ciebie tez brakuje !!! BUZIAKI👄 spokojnego wieczoru dla Was Mamusie a dla Dzieciaczkow kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia ja zaczelam dawac Maksowi przed snem i po spacerze butle, Katusia polecila mi Bebiko Omneo 1 - lagodzi: kolki, wzdecia, zaparcia i ulewania - no i cena ( mam sklep gdzie kosztuje 17,30zl ) wczesniej sprobowalam Bebilon HA - ale cheftowal dalej niz widzi jedni polecaja NAN - ja mam zdanie ze duzo dzieci na nim ma kolki a w szpitalach wlasnie nim karmia bo dostaja je od firmy i polecaja pozniej mama ( moze sie myle co do jego wlasciwosci i tego jaki ma wplyw na dzieci ale to moje zdanie ) ;) malagocha ja juz bylam z Maksem na bioderkach, ale wlasnie patrzylam w ksiazeczke zdrowia Maksa i nie ma zadnej adnotacji - ortopeda powiedzial ze nie ma zastrzezen i jak na dziecko ulozone posladkowo nie jest zle ale mamy kontrole 28 grudnia - nie wiem czy Wszystkie Dzieci tak maja przykro mi ale nie moge pomoc a co Wam powiedzial ??? co Cie martwi ??? moze inne dziewczyny wiedza cos wiecej justme no wlasnie moj Maks ma to samo - dlonie, stopy i czasem nosek - zimne ze non stop mnie to martwi a w pokoju mam tak ok 21/23 stopni ale zauwazylam ze jak Go karmie to robia sie cieple, nie wiem czy to ma znaczenie ( moze jak jest glodny to tak ma a jak pelen brzuszek to jest ok - moze to glupie te moje przemyslenia ) - pewnie jak pije to Mu cieplo ode mnie:D - bo ja mam jeszcze sporo sadelka:D ale jak juz znajdziesz na to recepte to prosze o podpowiedz ;) moj Maks zaczal ladnie spac, nawet mi tak glupio i smutno jak juz spi bo nie wiem co robic - tak zle i tak nie dobrze ;) a przypomnialo mi sie co do jedzenia - jak pije z piersi to nie wiem ile wypija ale z butli 2*dziennie pije 120ml a czasem nawet 150ml tak ze trudno mi powiedziec jaka jest norma miśka_26 a Ty Kochaniutka gdzie ??? o mnie pytasz a Ty gdzie znikasz ??? katusia HALO HALO HALO Ciebie tez brakuje !!! BUZIAKI👄 spokojnego wieczoru dla Was Mamusie a dla Dzieciaczkow kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia ja zaczelam dawac Maksowi przed snem i po spacerze butle, Katusia polecila mi Bebiko Omneo 1 - lagodzi: kolki, wzdecia, zaparcia i ulewania - no i cena ( mam sklep gdzie kosztuje 17,30zl ) wczesniej sprobowalam Bebilon HA - ale cheftowal dalej niz widzi jedni polecaja NAN - ja mam zdanie ze duzo dzieci na nim ma kolki a w szpitalach wlasnie nim karmia bo dostaja je od firmy i polecaja pozniej mama ( moze sie myle co do jego wlasciwosci i tego jaki ma wplyw na dzieci ale to moje zdanie ) ;) malagocha ja juz bylam z Maksem na bioderkach, ale wlasnie patrzylam w ksiazeczke zdrowia Maksa i nie ma zadnej adnotacji - ortopeda powiedzial ze nie ma zastrzezen i jak na dziecko ulozone posladkowo nie jest zle ale mamy kontrole 28 grudnia - nie wiem czy Wszystkie Dzieci tak maja przykro mi ale nie moge pomoc a co Wam powiedzial ??? co Cie martwi ??? moze inne dziewczyny wiedza cos wiecej justme no wlasnie moj Maks ma to samo - dlonie, stopy i czasem nosek - zimne ze non stop mnie to martwi a w pokoju mam tak ok 21/23 stopni ale zauwazylam ze jak Go karmie to robia sie cieple, nie wiem czy to ma znaczenie ( moze jak jest glodny to tak ma a jak pelen brzuszek to jest ok - moze to glupie te moje przemyslenia ) - pewnie jak pije to Mu cieplo ode mnie:D - bo ja mam jeszcze sporo sadelka:D ale jak juz znajdziesz na to recepte to prosze o podpowiedz ;) moj Maks zaczal ladnie spac, nawet mi tak glupio i smutno jak juz spi bo nie wiem co robic - tak zle i tak nie dobrze ;) a przypomnialo mi sie co do jedzenia - jak pije z piersi to nie wiem ile wypija ale z butli 2*dziennie pije 120ml a czasem nawet 150ml tak ze trudno mi powiedziec jaka jest norma miśka_26 a Ty Kochaniutka gdzie ??? o mnie pytasz a Ty gdzie znikasz ??? katusia HALO HALO HALO Ciebie tez brakuje !!! BUZIAKI👄 spokojnego wieczoru dla Was Mamusie a dla Dzieciaczkow kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525-masz prawo do swoich poglądów,jak przeczytałam twoją wypowiedz to tak sie zastanawiam bo właśnie moja niunia jest na Nan1 i kolki nas nie omineły.Co prawda już odeszły ale może właśnie mleko było tego przyczyną?? justme-nie przetrzymuj małego,każde dziecko jest inne,skoro sie domaga papu to musi je dostać,wiem że są normy dla każdego miesiąca ale to tylko statystyki,jeśli np.ja miałabym sie na nich wzorować to musiałabym wciskać swojej małej na siłe bo z kolei ona nie zjada tyle co niby powinna i też mnie to dręczy.Najwidoczniej twoja pociecha potrzebuje dobrze zjeść a już napewno nie martw sie,że go utłuczysz bo lepiej żeby był pojedzony niż głodny.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525-masz prawo do swoich poglądów,jak przeczytałam twoją wypowiedz to tak sie zastanawiam bo właśnie moja niunia jest na Nan1 i kolki nas nie omineły.Co prawda już odeszły ale może właśnie mleko było tego przyczyną?? justme-nie przetrzymuj małego,każde dziecko jest inne,skoro sie domaga papu to musi je dostać,wiem że są normy dla każdego miesiąca ale to tylko statystyki,jeśli np.ja miałabym sie na nich wzorować to musiałabym wciskać swojej małej na siłe bo z kolei ona nie zjada tyle co niby powinna i też mnie to dręczy.Najwidoczniej twoja pociecha potrzebuje dobrze zjeść a już napewno nie martw sie,że go utłuczysz bo lepiej żeby był pojedzony niż głodny.pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anja2525 - Kochana komputer mam właczony, ale dziś czasu na pisnanie nie za wiele..Mati jest jakiś niespokojny - prawie cały dzień nie spał i nadal nie mogę go uspić, jest bardzo zmęczony zamyka oczka, a za chwilę oczy jak 5zł..zauważyłam,że dostał na dupce jakieś czerwone plamki - może to go męczy, od wczoraj wieczora dałam mu już pampers 3 , a one jakieś takie są zapachowe - moze na nie ma uczulenie? sama nie wiem - czy wszystkie te wieksze pampersy są czymś nasączone? czy ja jakieś takie inne kupiłam? mam do Was kobietki jeszcze jedno pytanko - od paru dni jakos tak dziwnie czuje kostki na Mateuszka główce..nie wiem jak to opisać - do tej pory główka z tyłu była okrągła i czułam jedną całość - a teraz ta kość potyliczna jakby zaczęła się spłaszczać i czuje po bokach dwie kosci...jakoś takie dziwne uczucie i juz znowu oczywiscie się denerwuje, czy wszystko ok...jak u Was to wygląda? jakiś taki mam bolacy ten pierwszy okres, dziś już brałam dwie tabletki przeciwbólowe i chyba musze jeszcze jedna wziąść, bo nie wytrzymam :( i wogóle podminowana jestem, hormony szaleją... oki uciekam podmienić męża i polulać syneczke :) DOBREJ NOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×