Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

Witam :) u nas dzień minąl wreszcie spokojnie i bez płacz. Domiśka pozwoliła mi też dotknąć górnych dziąseł i niestety dalej górnych zębów brak. Poza tym stał się CUD :D przespała mi w południe 2 godz.i 15 minut !!!! Po dwóch godzinach już zaczęłam się obawiać, czy mała przypadkiem nie jest chora i tak przez 15 minut zerkałam do niej, aż w końcu nie wytrzymałam i obudziłam ją. Pewnie pomyślicie - ale głupia baba, pierwsze narzeka że dziecko mało śpi, a jak raz na dłużej zasnęło, to go budzi - ale naprawdę ona spała tak nieruchomo bez postękiwań, bo normalnie to wierci się przez sen, mruczy, stęka. Sakahet 🌻 Peppetti 🌻 Grako96 🌻 Lea76 🌻 pytałaś, jak wyglądają nocki :) więc Domiśka się wysypia, a my z mężem nie ;) mała zasypia o 21.30, budzi się na mleko ok. 5.00-5.30, zasypia do 20 minut po karmieniu (chyba że zdążę i dam jej butlę zanim się obudzi na dobre i zanim zacznie płakać, to wtedy śpi dalej) i tak śpi do godz. 7.00-7.30. Niestety Domiśka nie potrafi spać na brzuchu, a przez sen tak się kręci, że 1-3 razy w nocy przewraca się właśnie na brzuch i od razu wyje, muszę szybko przewrócić ją na bok lub na plecy, zazwyczaj nie budzi się przy tym :) poza tym przez to paskudne ząbkowanie płacze przez sen, i to strasznie głośno :( czasem trwa to tylko 15-30 minut, a czasem do 2-3 godzin - płacz, 10 minut ciszy, płacz, 15 minut ciszy i tak w kółko :( jak wychodziły jej dolne jedynki płakała nam przez sen prawie miesiąc :( Ksemma 🌻 Fabia22 🌻 Gochasia 🌻 Syska 🌻 Ewciau 🌻 gratuluję trzeciego ząbka :) Aneta76 🌻 he he he :) mi już Domiśka zrobiła porządek z jednym kwiatkiem, a do drugiego cały czas wrzuca grzechotki Kaska0110 🌻 witaj :) WOW !!! 11 kg - no to faktycznie masz co nosić :D Zazdroszczę, że Filipek ma taki apetyt. A co do pozostałości po ciąży, to mi też zostało duuuuuuuuuuuużooooooooo do zrzucenia, każdego dnia zaczynam dietę i jakoś nie mogę się zmobilizować. Na razię stosuję dietę pt. \"mniej żryj\" :) ale bez jakiś ćwiczeń się nie obejdzie, tylko że pod koniec dnia to nie mam siły na brzuszki i inne ćwiczenia. Jak tylko przestałam ściągać mleko waga ani drgnie mimo że mniej jem :( A na blogteż nie potrafię wejść Znalazłam fajną stronę z siatkami centylowymi http://siatkicentylowe.pl/ Pozdrawiam i życzę miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dawno tu nie zaglądałam ponieważ niespodziewanie wyjechaliśmy z naszym skarbem na tydzień nad morze. Trochę się obawiałam tej podróży bo aż 500km mieliśmy do pokonania ale nie było tak źle ponieważ wyjechaliśmy na noc i nasza córcia prawie przez cały czas spała. Pogoda była super choć trochę wiało ale się z małą opaliłyśmy. Wyszedł wreszcie pierwszy ząbek w Boże Ciało a drugi na Dzień Matki. Tak długo na nie czekałam. Moja mała od ok. 3 tyg. raczkuje a od tyg. sama staje w łóżeczku i się przemieszcza po nim. Sama pięknie siedzi i biega w chodaku po mieszkaniu jak szalona. Nie wiem skąd tyle energii się w niej bierze. Apetyt dopisuje. Zjada wszystko co się małej poda do buzi oprócz kaszki...Mała waży już ponad 9 kg i jest ciągle na piersi.Przesypia całe noce odkąd skończyła 1 miesiąc. Czasem się budzi na jeden posiłek ok. 3 nad ranem i śpi do 6.30-8.30 a chodzi spać ok.21 Ladnie mówi mama, tata, baba,dada, lala Co do prezentu na dzień dziecka kupiliśmy wózek spacerowy bo ten nasz mino że wielofunkcyjny to waży prawie 20kg a ta spacerówka 6,3kg Oto link jakby ktoś chciał zobaczyć. Dzisiaj wózeczek przyszedł i od razu został spraktykowany. http://www.allegro.pl/item355186809_oryginalny_wozek_chicco_ct_05_od_ss_kolor_hawai.html Jestem bardzo zadowolona ponieważ składa sie jak parasolka i jest przeznaczony dla dzieci od 0+ a przecież zwykłe spacerówki można praktykować na swoich pociechach dopiero jak ukończą 1,5 roku. To na tyle. Będę się odzywać częściej jak mi moja pszczółka pozwoli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej stronie zrobiłam już Domiśce wykres :) [URL="http://siatkicentylowe.pl/"]http://siatkicentylowe.pl/embed/1044.weight.png A, zapomniałam napisać, że dzisiaj zauważyłam, że Domiśka obgryza łóżeczko, na razie w kilku miejscach nie ma już lakieru, są tylko ślady zębów. Faktycznie muszą ją bardzo boleć dziąsła, że bierze się za łóżeczko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malagocha333 🌻 oj też bym pojechała nad morze, ale na razie to tylko marzenie ... A co do prezentu na dzień dziecka to przymierzam się do kupna pchacza-jeździka, ale jeszcze nie wiem jakiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dawno tu nie zaglądałam ponieważ niespodziewanie wyjechaliśmy z naszym skarbem na tydzień nad morze. Trochę się obawiałam tej podróży bo aż 500km mieliśmy do pokonania ale nie było tak źle ponieważ wyjechaliśmy na noc i nasza córcia prawie przez cały czas spała. Pogoda była super choć trochę wiało ale się z małą opaliłyśmy. Wyszedł wreszcie pierwszy ząbek w Boże Ciało a drugi na Dzień Matki. Tak długo na nie czekałam. Moja mała od ok. 3 tyg. raczkuje a od tyg. sama staje w łóżeczku i się przemieszcza po nim. Sama pięknie siedzi i biega w chodaku po mieszkaniu jak szalona. Nie wiem skąd tyle energii się w niej bierze. Apetyt dopisuje. Zjada wszystko co się małej poda do buzi oprócz kaszki...Mała waży już ponad 9 kg i jest ciągle na piersi.Przesypia całe noce odkąd skończyła 1 miesiąc. Czasem się budzi na jeden posiłek ok. 3 nad ranem i śpi do 6.30-8.30 a chodzi spać ok.21 Ladnie mówi mama, tata, baba,dada, lala Co do prezentu na dzień dziecka kupiliśmy wózek spacerowy bo ten nasz mino że wielofunkcyjny to waży prawie 20kg a ta spacerówka 6,3kg Oto link jakby ktoś chciał zobaczyć. Dzisiaj wózeczek przyszedł i od razu został spraktykowany. http://www.allegro.pl/item355186809_oryginalny_wozek_chicco_ct_05_od_ss_kolor_hawai.html Jestem bardzo zadowolona ponieważ składa sie jak parasolka i jest przeznaczony dla dzieci od 0+ a przecież zwykłe spacerówki można praktykować na swoich pociechach dopiero jak ukończą 1,5 roku. To na tyle. Będę się odzywać częściej jak mi moja pszczółka pozwoli. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, się chwalicie dzieciaczkami to i ja sie pochwale:)) http://www.photoblog.pl/fabia22/17838523 http://www.photoblog.pl/fabia22/17066059 http://www.photoblog.pl/fabia22/17067957 http://www.photoblog.pl/fabia22/17065978 Tofikowa, Dominika jest rozbrajająca:) dziewczyny a jaka jest Wasza opinia o chodzikach? Bo czytałam dużo negatywnych opinii na ich temat ale mimo to zastanawiam sie nad kupnem... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha u nas tez trauma z górnymi jedynkami, Amelka budziła się dziś w nocy chybaze 40 razy, oboje z mężem jesteśmy nieprzytomni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tofikowa cudne ma oczy ta Twoja Dominiśka;-), mój mały w domu tez ostatnio przesypia wiecej niz 2 godziny a na dworze 40min. Małagocha jak ja Ci zazdroszcze przespanych nocy mój mały tez jest na piersi i budzi sie 3 razy w nocy na karmienie.Ostatnio zachwlalałam mojego synusia ze tak ładnie je,a od 3 dni ma bardzo słaby apetyt ,musze mu wciskac zupke i kaszke bo zje 3 łyżki i wypluwa.Chyba przez te górne zęby,których nadal brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Przez prace dawno tu nie zaglądałam, ale jestem Co do chodzików - podaję zdanie mojej siostry - fizjoterapeutki. "masz nie kupować Julce chodzika bo się za dużo dzieci naoglądałam które mają pokrzywione nogi, wady postawy i bioder poprzez chodziki jak będzie chciała chodzić to wstanie i zacznie chodzić. Takie rawo natury - nie poprawiaj go. Po za tym dziecko w chodziku bardzo długo się uczy zachowań obronnych tzn jak upaść żeby się nie potłóc itp. "To jest jej opinia i wcześniej słyszałam podobne. My zatem chodzika nie kupujemy. Po za tym u nas raczkowanie pełną parą, wchodzimy przede wszystkim tam gdzie nam nie wolno. Mała bardzo chętnie je. Wcina już danonki - bardzo jej smakują, kaszki, zupki i pewnie zostanę skrytykowana ale moja Julka je grysik, tzn kaszę manną błyskawiczną ugotowaną na krowim mleku. Nic jej nie jest, ma dużo energii i bardzo lubi to jeść. Przeciętna porcja jedzenia czy to kaszki, czy zupki to 200 - 230 ml. Nadal nie chce jeść łyżeczką, opróćz owoców i danonka. Pije sporo, bo niemal między każdym jedzeniem coś popija. Po za tym nauczyła się tańczyć, przy dźwękach muzyki podryguje, nawet jak komuś dzwoni telefon i nauczyła się robic papa i przybijać piątkę. Jest urocza, zapraszam na stronę ze zdjęcimi. Wasze dzieciaczki są urocze. Co do pobierania krwi, to nie każde badanie może być zrobione z krwi z paluszka. Niektóre muszą być z żyły, byc może dlatego w ten sposób było pobranie, zwłaszcza jak było 5 probówek. Oj tyle miałam do powiedzenia ale mi umknęło. Jak sobie przypomnę to jeszcze zajrzę. Gratuluję wszystkich postępów Waszych dzieciaczków i wszystkich ząbków (u nas nie stwierdzono ;-) ) Pozdrawiam wszystkich bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,nie bylo mnie pare dni,bo nie mielismy neta. weekend spedzilismy w Kazimierzu Dolnym ,a w sobote mielismy wesele w Naleczowie,bylo super Marcel nikogo sie nie bal,nie marudzil,ladnie spal-tylko go na imprezy zabierac.Jest towarzyski,rozesmiany i uroczy:)nauczylam go pokazywac jaki jest duzy-to podnosi raczke do gory i sie smieje. dalej nie raczkuje,a jutro konczy 9miesiecy,za to ladnie chodzi za raczki,sam wstaje,siada,chodzi naokolo lozeczka,i ma teraz nowe hobby-jazde rowerem w swoim fotelku=wlasnie teraz pojechal z tatem,nawet mu kask nie przeszkadza,piszczy z radosci na widok roweru. wprowadzilam akaz dawania malemu slodkosci,bo ciagle babcie albo ciocie mu cos podtykaly a on potem nie chcial jesc obiadku,a dzis nie bylo ciastek,paluszkwo to zjadl caly sloik w pare minut,poza tym cysio,jogurty,serki ,owoce-z tym nie ma problemu. zabki dalej 2na dole,gorne ida i tez kilka dni temu mialam sajgon-placz i ani spac ani bawic sie,a na dodatek lalo.fajnie,ze jest cioeplo w koncu to wiekszosc dnia spedzamy na dworze-staram sie posprzatac,ugotowc,poprac do 11 i w droge!!!!jutro juz wystroje mojego krolewicza w krotkie spodenki i bluzke-juz nie moge sie doczekac. robilam sobie badanie przeciwcial Rh- i wyszly nieciekawie,musze jechac do specjalistycznego osrodka na szczegolowe badania,bo u mnie nie potrafia okreslic co z tym dalej robic,jak leczyc,by zminimalizowac rtyzyko kompilkacji w nastepnej ciazy.poszukam sobie zaraz cos na ten temat,bo moja ginka na urlopie i musze tydzien czekac na wizyte.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotex82 jaki kucyk!!!!:-) moja ma coraz gesciejsza czuprynke ale w sumie to co drugi wlos wystap🌼 3 zabki siedza i czwarty tuz tuz raczkowania brak:-( jedzenie ok,jak do raczki roznoraka konsystencja,jak lyzeczka to papaka musowo.kazda zupka praktycznie zageszczana kasza manna wczoraj Domiska wsiamala kawaleczek nalesnika,hehe chciala wiecej ale balam sie dac tak duzo smazonego czy dajecie jeszcze vigantol?ja 1 krople podaje ale zastanawiam sie jak z takimi dniami slonecznymi?hmm niby w cieniu jest ale.... oczywiscie jak jest taka cudna pogoda to od 10 do 14 na spacerku a pozniej od 16 ,cuuuudooooooo http://www.garnek.pl/zuber oczywiscie tez sie pochwale pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja krótko na temat chodzika...dwaj starsi synowie byli w chodziku,nie widżzę u nich żadnych problemów z biodrami nóżkami czy tp, było to raczej na zasadzie mojego swietego spokoju bo wsadziłam do chodzika i mogłam cokolwiek zrobic i tak od 6 m-ca chodzik w 9 chodzik schowany i na podłoge raczkowali potem w 11 miesiącu obydwaj już chodzili, natomiast trzecia pociecha jest bez chodzika i ciesze sie bo mam okazję obserwowac jego znakomity rozwój ruchowy krok po kroku,od leżenia do obracania , czołgania pełzania raczkowanie tuz tuż ...mam chodzik taki do pchania ale jeszcze nie korzysta, także wedłóg mnie to indywidalna sprawa rodzica jak i dziecka jak ten chodzik na niego wpływa, i tak 8,5 miesiąca za nami a geba nadal pusta pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciątka, są przesliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciau-cudna ta Twoja Domiska,trzymaj ja dla mojego Marcela:)a co do vigantolu to nie wiem,bo ja wcale nie podawalam,tylko cebion multi. dzis kupilismy prezent na Dzien Dziecka-jezdzik(jak przymierzalismy w sklepie i zabralam Go z niego,to byl niemilosierny ryk) oraz nocnik,ktory zaraz wyladowal na glowie,teraz jest cieplo,to czasem bede Go wysadzac,ale raczej tak dla oswojenia sie z tym ciekawym przedmiotem:) ostatnio kilka razy jak tak wyl to Go na chwile wyjelam i to byl blad,bo teraz maly cwaniak to wymusza)j maly wyje w samochodzie,bo nie chce siedziec w fotelku,tylko na rekach(,rekord to godzina pisku,az sie zmeczyl i zasnal.nie wiem,co z tym zrobic,bo jak byl mniejszy,to lubil jezdzic,a teraz masakra.a poza tym wszystko super,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomnialo mi sie-czy ktores z Waszych dzieci ma zezujace oczko lub oczka,i czy ktoras z Was byla moze u okulisty dzieciecego?bo ja zapisalam malego ale dopiero na 22pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Kochane. Fajnie, ze znowu zaczelyscie sie odzywac, balam ze nasz topik wygasa. Kiedys pisalam, ze jestescie dla mnie jak najlepszy pediatra.Tyle madrosci mozna sie od Was dowiedziec.Zawsze odpowiadacie na pytania i rozwiewacie wszystkie moje watpliwosci. Kaska Wowww 11 kilo to moj Daniel to przy Twoim Filipku wypada marnie dopiero wczoraj wreszcie dogonil 8 kg. Ewciau Fajnie, ze sie wreszcie pochwalilas swoija niunia a jest sie czym chwali bo jest sliczna taka sniada a te czarne oczka.... Anetka Fajnie, ze moglas sobie pospac. Ja juz jestem jak zombi. Co pare minut pobudka.Fakt, ze tylko daje mu pc i spi dalej ale za to ja nie moge odrazu zasnac. Tofikowa Ta Twoja Dominisia to niezly huragan.Teraz sie wziela za obgryznie lozeczka. Na pewno jestes zmeczona ale dla nie warto bo jest slodziutka.A jak juz sobie sama stoi przy segmencie. No no. Malagocha Ty to jestes szczesciara w kazdej kategorii Twoja corcia zasluguje na 5.Niezle niezle... Daria Ale ten Twoj skarb to imprezowicz. Jak sie nie myle to juz drugie wesele.Uwazaj z tymi slodkosciami bo te male cwaniaczki jak wyczuja cos lepszego to koniec z zupkami, kaszkami itd. Dotex W KAnadzie chodziki sa zabronione.Sa rozne opinie na ich temat. NA pewno sa wygodne dla rodzicow no i dzieci sa takie niezalezne ale tez nie mam do nich w 100% przekonania. Ja kupilam cos podobnego do chodzika tylko ze dziecko w nim nie chodzi tylko moz sie krecic wokol wlasne osi i naokolo ma zabawki, ale wkladam do niego Danielka jak juz naprawde musze. Przepraszam Was , ze nie dopisuje numerow przy waszych Nikach ale mam straszna pamiec do numerow i do imion. Oj ktos mi sie budzi a mialam sie jeszcze wykapac.Lece.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria moja Córa leciutko zezuje, ale rozmawiałam z pediatrą i powiedziala że jak na razzie wizyta u okulisty i tak nic nie da bo to może siię cofnąc. Taki urok niemowlaków. Co do chodzików, ja nie krytykuję nikgog kto na chodzik sie zdecyduje lub zdecydował. Wyraziłam tylko swoją opinią popartą wiedzą fachową specjalisty w pewnej dziedzinie. Mam nadzieje że nikt tego nie odebrał jako krytykę. Dziękuję za miłe słówko pod adresem Julci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mi nawet nie chce się pisać o problemach.. za dużo ich mam. Michał zamiast tyć to chudnie. :( Zrobiłam sobie wykresy na siatkach centylowych. Wagowo niestety jest już poza normą (oczywiście w dół) a wzrostowo - na 90 centylu. wyobrażacie sobie jak on moze wyglądać?? długi i chudy szczypiorek!! Ostatnio bardzo dokuczały nam ząbki. w końcu wyszły i wcale nie dziwię się że tak bardzo cierpiał, bo wyszły mu cztery na raz!!! jednego dnia dwa i następnego kolejne dwa. tak więc michcio może pochwalic się 6 zębami. Pewnie jest rekordzistą!! czy któreś dzieciątko też ma tyle lub więcej??? oczywiście bardzo sprawnie i szybko raczkujemy. najchętniej do pokoju kamila i do łazienki. I prawie chodzimy. trzymam go za rączki, ale czasem tylko za jedną. potrafi tak przejśc kilka kroków. odnośnie bloga, to niestety blog już nie działa. wp usuwa blogi gdy nie było żadnych wpisów przez ostatnie pół roku. zaniedbałyśmy go i został skasowany. pozddrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wczoraj dużo napisałam ale wcięło więc dziś dużo mniej jeżeli chodzi o chodziki to moi dwaj starsi panowie w takowych chodzikach byli od 6 miesi..ale chodziło głównie omoją wgodę mogłam coś wtedy zrobić i był święty spokój...w 9 m..chodzik chowałam panowie na raczka i w 11 chodzili szczerze mówiąc u żadnego z nich nie widzę żadnych problemów z biodrami czy nogami jest to zapewne indywidualna sprawa rozwoju dziecka jak i indywidualna sprawa rodzica czy taki chodzik wykorzysta Trzecia pociecha nie wie co to chodzik mam troche wieksze urwanie głowy ale za to mam okazje obserwować każdy etap jego rozwoju motorycznego od leżenia-przekręcanie -pełzanie-podciąganie raczkowanie...widze coś czego nie widziałam wczesniej gdyż poprzez chodzik pewne etapy były pominięte,wszakże pochodząc od małpy powinniśmy zachować u naszych dzieci prawidłowy postęp \"ewolucji\" człowieka w ich rozwoju blebleble tak,Antoni posiada takie cosik do pchania ale jeszcze z tego nie korzysta poza tym - zębów brak żremy wszystko co nie ucieka,nawet pies narażony jest na miętoszenie uszu w gębie spanie-ok poza trzema ostatnimi nockami nowe fotki przy okazji bo czsu brak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta76 Ale sie usmialam z tym uchem psa. Tak sobie pomyslalam, ze jestesmy ten sam rocznik z tym ze Ty juz masz duza rodzinke a ja dopiero Danielka, kurcze musze sie uwijac z nastepnym bo sie nie wyrobie... Peppetti No to teraz jak juz wyszly zabki to tylko moze byc lepiej. Na pewno Michalek zaznie jesc, lepiej spac.Moj Daniel nie ma jeszcze zabkow i sie wlasnie obawiam, ze jak mu zaczna wychodzic i zacznie jeszcze mnie jesc to bedzie tragedia. Niewiem czy pisalam, ze moj maz praktycznie to niewie co to znaczy miec dziecko.Pierwsze pol roku byla tu moja mama a gdy tylko wyjechala on zaczal projekt w Stanach i w domu jest praktycznie gosciem.Dzisiaj mu dalismy popalic.W nocy jak maly marudzil to nawet nie drgnelam tylko obserwowalam co on robi.Wszystko pierdzielil.Jak maly zaczal marudzic to go kompletnie rozbudzil zamiast dac mu pare lykow wody i smoczek.Nastepnie poltorej godziny go usypial nosil na rekach , wkurzal sie, ze nie chce zasnac. Nie wytrzymalam i zareagowalam. Dalam malemu wody smoka, wlozylam do lozeczka i spal po paru minutach. Moj maz podsumowal, ze to nie jest normalne i ze \"to dziecko \"nie umie spac.Rano natomiast zrobilam mezowi dzien matki, tzn wycofalam sie z moich obowiazkow i kazalam mu karmic malego przewijac i sie nim zajmowac a ja wzielam sobie kapiel. Skonczylo sie tak, ze uciekl z domu do rodzicow kolo poludnia pod pretekstem pomocy przy chorym bracie. Mam nadzieje, ze po tych kilku godzinach doceni moja prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja tylko na chwilę. Peppeti - to nasze dzieci idą z ząbkami łeb w łeb. Wiki też ma już 6 ząbków, tyle, że moja klucha ma 73 cm wzrostu i 10 kg wagi. Jak widzisz, mało waży - źle, dużo - też źle. W końcu będzie dobrze głowa do góry. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzieciaczki no i oczywiście tatusiów, przecież oni też mają udział w tym szczęściu jakie nas spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta76 jaki skwarek,calkiem normalana waga🌼 lea bardzo dobrze zrobilas!!wszyscy mezczyzni mysla ze opieka w domu dzieckiem to sama rozkosz i blogi spokuj nic nie robienia!!! a ja przy dwojce nie wyrabiam psychicznie czasami!!!!! dzis dzien dziecka sto lat naszym wrzesniowym maluszkom pozdrawiam i spadaaaam na powietrzeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anekta76 - jaki skwarek???? moj ma 76/7,5 kg!!! to dopiero załamać się można grako - mysle, ze z Twoja kluchą nie jest zle. jak zacznie biegać to szybko schudnie. wszystkiego naj w dzisiejszym dniu. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mój tez waży ok 9kg i wydaje mi sie ze nie jest tak zle.Chciałam sie tylko pochwalić ze wyszedł Szymonowi ząb u góry.Wczoraj bylismy na roczku jego \"przyszłej żony\";-) i był strasznie marudny a dzis taka niespodzianka.Ale widac jeszcze trzy ząbki wiec pewnie niedługo dołącze do grona sześciu ząbków.Pozdrawiam Was w ten słoneczny i piękny dzionek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia111
Cześć dziewczyny! Mam do sprzedania kilka rzeczy. Wszystkie w dobrym stanie, niektóre nowe. Naprawdę gorąco polecam! Przy zakupie kilku rzeczy ceny do negocjacji!!! http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446027,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446029,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446031,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446060,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446093,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_80_98,150-38.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446032,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446107,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446034,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446057,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446025,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446356,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446030,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446368,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446379,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446061,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446026,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446381,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446084,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23446364,Kielce_Dziecko___Ubranka_rozmiar_50_74,150-223.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikunia111
musicie skaswac przerwe po 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×