Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szczęściara28

Rodzimy we wrześniu 2007r.

Polecane posty

no to sie nie martwie o wagę ale dlaczego u nas nie ma zębów?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U nas dziś wielka radość z nowej zabawki :) Dla wszystkich dzieciaczków (nie tylko wrześniowych) moc całusów 😘😘😘 oraz całe mnóstwo miłości ❤️❤️❤️ i co najważniejsze ZDRÓWKA!!! Peppetti, faktycznie Twój Michaś kruszynka :( co na to lekarz?? Dziewczyny Wasze dzieciaczki mają lasy na głowach. No szok. Dziecko 8-9 miesięczne kitki na głowie?????????? Ja chyba teraz tyle włosów nie mam :D Buziaki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla naszych skarbkow w ich dniu. Jutro napisze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wszystkiego najlepszego dla naszych maluchów. 🌻 Kurczę, czytam codziennie cafe ale czasem nie mam siły juz pisać. Zwykle są to późne godziny nocne. Pozdrawiam Was. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas kolejny dzien z temp 30 stopni!! fajnie,chociaz czasem wymiekam z goraca wlasciwie to najlepsze jest to,ze mamy dzialke po drugiej stronie 3 min i hop mozna brykac rozneglizowanym:-) moja miska ma juz 3 zeby i lada dzien bedzie 4 raczkowania nadal brak:-( stety lub niestety stwierdzilam,ze na razie jak takie slonce vigantolu nie daje tylko cebion multi3krople pozdrawiam papatkiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ale mi się dzień zaczął. zaspaliśmy ze starszym do przedszkola, no to nic posiedzi w domu. A Natalkę zostawiłam bez pieluchy, żeby sobie pupkę przewietrzyła. Wracam za chwilę wszystko umazane w kupie :) Natalka, jej ubranko, łóżko Norberta i dwie zabawki. Ojejku ile miałam roboty. ewciau - moja pediatra mówiła, że D3 nie potrzebna w takie upały. Wystarczy Cebion multi. Pozdrawiam Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! U nas dobrze. Chociaz Basia tez mało wazy, bo 7800 ale lekarz nic nie mówił że mało. A wzrost 74 chyba.. bo takie ubranka jej zakładam. Zębów brak.. choć już na dole co nieco widać. tofikowa myślę, ze że snem to nie najgorzej macie. Moja jak zaśnie około 21 to 23 sprawdza czy jestem:) a o 1 się budzi an jedzenie, pózniej o 3 i o 6 już pobudka. Nie ma do 9 spania. A tak bym czasem chciała poleniuchować. I moja córa przez sen płacze- chyba ząbki. daria123 my byłyśmy u okulisty dziecięcego, ale w innej sprawie. Choć w 1 mcu życia tez zezowała oczkiem, ale miało ustąpić i ustąpiło. My badania dna oka miałyśmy. Ciekawe jak z tym Vigantolem, trzeba by się spytać lekarza ale lecieć do przychodni... za gorąco. A co do raczkowania, to Basia tak szybko pełza że pewnie nie szybko zacznie raczkowac. Chociaz juz staje na czworakach i bujanie... przód- tył ale kroka jeszcze nie dała:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas dalej trwa to koszmarne ząbkowanie :( chyba mi się prędzej ósemka przebije niż Domiście wyjdę górne jedynki. Czasem jest taka radosna, wesoła, a czasem przemienia się w małego potworka, normalnie krzyczy tak samo jak przy kolce, tyle że głośniej i donośniej. Jak przez godzinę jej nie przechodzi daję jej paracetamol. Na razie działa, ale nie wiem jak długo mogę go podawać. Chyba jutro przejdę się do przychodni, popytam przy okazji o Vigantol. Ostatnio mała śpi mi tylko 1 godzinę przez cały dzień (w 2 ratach), na spacerze jest tak zainteresowana oglądaniem, że wpada w szał gdy obniżę jej oparcie do leżenia. W domu też już się nie da jej uspać, czekam aż sama padnie ;) jak widzę, że zamykają się jej oczy i zamiast siedzieć czy wstawać kładzie się na kocu czy dywanie, to dopiero wtedy kładę ją do łóżeczka. Z jedzeniem jest też kiepsko - na jeden raz wypija 100-110 mleka :o !!! , zupkę wciskam jej metodą \"na chrupka\" :) tylko kaszkę je w miarę normalnie. Ale wiadomo - zęby idą, do tego jeszcze upał, więc ma prawo mieć gorszy apetyt. Chociaż teraz mnie zaskoczyła, wypiła przed snem 100 ml mleka i bunt, więc szybko zrobiłam jej kaszkę, mając nadzieję, że uda mi się wcisnąć jej parę łyżeczek i przeżyłam szok - zjadła całe 160 ml kaszki ! 100 ml mleka + 160 ml kaszki - czyli możliwości Domiśka ma :D Poza tym Domiśka rozwija się świetnie - chodzi przy meblach, potrafi trzymając się fotela jedną ręką chwycić drugą ręką stół i już wędruje wokół stołu. Od kilku dni puszcza się mebli i potrafi stać bez podtrzymywania parę sekund - jej rekord to 10 sekund !!! a potem klap na pupę :D Wczoraj w trakcie przebierania pierwszy raz usiadła z leżenia na plecach, pewnie się jej udało psim swędem :D A do tego raczkuje już po całym mieszkaniu, nawet WC ją interesuje :) Mąż nauczył ją robić \"pa pa\", a ja pokazywać, gdzie jest nosek. Ksemma 🌻 faktycznie, ciężkie masz nocki. Syska 🌻 ale Ci Natalka narozrabiała :D :D :D mój starszy brat też miał takie zapędy - jako 2 latek pomazał kupą ścianę w sypialni rodziców :D miał go tata pilnować, bo mama właśnie mnie rodziła :) Ewciau 🌻 u nas też gorąco. Nie przepadam za takimi upałami i musiałam przesunąć spacer z 13.30 na 16.30 Twoja Domisia ma takie cudne oczy i długie rzęsy :) jak podrośnie będzie łamała chłopakom serca ;) Lea76 🌻 też jestem rocznik 1976 :) swoją drogą bardzo dobry rocznik :D :D :D i też mam na razie tylko 1 dziecko, ale już w przyszłym roku zabieramy się do roboty i będziemy majstrować Domiśce braciszka :) Kaska0110 🌻 Domiśka też ma malutko włosków, do tego stopnia, że ma cały czas od urodzenia jeden i ten sam szampon !!!!! Mimo że myjemy jej głowę co 2-3 dni. I jeszcze tego szamponu zostało 1/4 :D A na dodatek nawet w sukience wygląda jak chłopczyk hi hi hi Aneta76 🌻 nie martw się o zęby :) mogą zacząć wychodzić nawet w okolicy 1-ych urodzin Gochasia 🌻 gratuluję górnego ząbka :) Peppetti 🌻 Grako96 🌻 WOW !!!! 6 zębów !!!! Dotex82 🌻 ale superowe kucyki :D Twoja Julcia jest po prostu cudna ! Daria123 🌻 Fabia22 🌻 Twoja Amelcia jest rozkoszna :) i do tego widzę przygotowana już na Mistrzostwa Europy :D Malagocha333 🌻 Pozdrawiam wszystkie mamusie i wielkie całusy 👄 dla dzieciaczków z okazji Dnia Dziecka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofikowa Jest nas tu troche z 76r. Ja tez mysle o drugim dziecku ale chyba poczekam az Danielek skonczy 2 latka.Boje sie, ze mi psycha siadzie przy dwojce szkrabow. U nas bez wiekszych zmian. Danielek raczkuje a nawet ostatnio zaczal kleczec trzymajac sie szczebelek.Co pare minut uderza sie w glowke przy swoich akrobacjach. Pozdrowienia dla wszystkich. A co sie dzieje z nasza Katusia dawno nie pisala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! U nas upały. Wychodzimy na spacer o 9.00 kiedy jest jeszcze chłodno no i popołudniu. Dzisiaj cały dzień przeleżałyśmy na działce u dziadków. Moja mała tak się rozgadała że naokoło nawija mama, baba, dada a tata mówi szeptem. Śmiesznie to wygląda. a poza tym chce koniecznie chodzić wstaje przy meblach i się puszcza i w płacz że nie może iść i tak w kółko. Normalnie komedia. W łóżeczku przechodzi trzymając się jedną ręką na drugą stronę. Wspaniale raczkuje...byle do jakiegoś mebelka i wstaje. Pozdrawiam wszystkie mamusie...i dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja też rocznik 76!! :) michcio przez tydzień przytuył 100 gram. :) dziś więcej nie napisze, bo brak mi sił pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti DObrze, ze zaczyna przybierac na wadze. Moj Daniel juz prawie wazyl 8 kg a dzisiaj znowu 7880. Dzisiaj rano przezylam koszmar. Daniel sie obudzil caly garocy i spocony, zmierzylam mu temperature a tu 37.9 a zachwile 38.5. Poszlam do lekarza majac nadzieje, ze to zabki albo trzydniowka a okazuje sie ze niestety infekcja uszka i czerwone lekko gardelko. Ryczal strasznie az mnie przepuscili ludzie, zebym szla pierwsza. Pani doktor przepisala mi antybiotyk i advil na zbicie temperatury. Zadzwonilam do mamy do Polski a mama przerazona moi, zeby lepiej nie dawac antybiotyku bo to za wczesnie. I co ja mam robic jestem w kropce. Po Advilu( cos podobnego jak ibuprom) temperatura spadla ale DAnielek caly dzien mi spi. Dalam mu ten antybiotyk ale nie wiem czy dobrze zrobilam. Najgorsze jest to, ze moj maz wylecial dzisiaj rano do pracy do Stanow na 2 tygodnie a w tym samym czasie jego braciszek Lukaszek, ktory ma bialaczke dostal tez wysokiej temperatury i jest w szpitalu a tesciowie przy nim takze zostalam z tym wszystkim sama.NA szczescie na przeciwko mnie mieszka moja kolezanak polka wiec w razie czego mam ja. W czwartek ide do kontroli w piatek musze odebrac Danielka paszport a w sobote mamy w rodzinie meza chrzciny no a 10 czerwca mam wizyte u specjalisty w zwiazku z Danielka waga i niepiciem mleka. JAk ja sobie z tym wszystkim sama poradze? Ale nic nie mam wyjscia musze byc silna. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Byłam wczoraj u lekarza i znowu mała kiepsko przybiera - w 2 tygodnie przytyła tylo 60 g :( Lea76 - moim zdaniem bardzo dobrze zrobiłaś podając antybiotyk, lepiej zatrzymać infekcję kiedy się dopiero zaczyna, zwłaszcza przy zapaleniu ucha, bo to bardzo bolesna choroba dla maluszka. Poza tym lekarz na pewno wie co robi :) i lepiej mu ufać. Gdyby bakterie z ucha rozprzestrzeniły się na inne części ciała (np. oskrzela, płuca, krtań) dziecko dostaje wtedy jeszcze silniesze leki. Moja Domiśka też już raz była na antybiotyku - miała wtedy 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malagocha333 my na spacer chodzimy o 6:30 tak do 8 :00 wtedy jest na dworze super ja nawet mojego nie warze bo nerwicy sie nabawie z ta jego zróżnicowaną wagą wczoraj koleżanka przyniosła mi chodzik, żeby chociaż na podwórku był spokój więc ja go do tego chodzika a on w ryk za żadne skarby nie dał się tam utrzymać, więc chodzik na bok a dziecko po trawie na pełzaka...najlepsze jest to że zawsze musze wcześniej wyzbierać kwiatki nawet takie malutkie bo jak zobzczy kwatka to go żre a samej trawy jakoś się nie chyta zębów brak:(chyba jesteśmy jedyni z pustą gębą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie streuj się, podobno im później zęby wychodzą tym są mocniejsze i lepsze gatunkowo:) do roku ma czas, a to jeszcze cztery miesiace... Jak czytam twoje posty to normalnie leje po nogawach:) U nas nadal stan zębów to dwa, raczkowania brak- pełzanie tak sobie, siadania brak:) o własnych siłach. Za to robimy cudnie kosi-kosi na zawołanie, robimy \"papa\" i dajemy \"cześć\". Co do wagi tez nie sprawdzam bo nie chce sie denerwować. Za to tyłek amelka sobie odparzyła (chyba przez to ze zaczela jesc wszystko, pewnego pieknego ranka obudzila sie z kupka w pampersie i odparzona dupka. I nie wiem co robic, linomag byl- nie pomogl, sudocrem- jest teraz, lekko przesusza i krostki nie sa takie czerwone, ale nie schodza. Od wczoraj lecę z mąką ziemniaczana, jest nieznacznie lepiej. poza tym wietrzymy tyłek... Cóz jescze mozna zrobic? to pierwszy raz... ale widze ze ja swedzi bo jak zdejme pieluche to reka wedruje na tylek...MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka60051
Hej Mamusie i Dzidziusie, dawno nie pisalam, bo sie jakos rozleniwilam, ale codziennie czytam. U nas tez pusta geba, takze aneta76 nie jestescie osamotnieni, chodzenie do tylu, siadania brak, wstawania tez brak.Z waga to chyba wszyscy maja te same problemy, przez dwa miesiace moj maly przytyl 400 gram. Teraz moze jest ciut lepiej, bo jakis ciezszy sie wydaje, zobaczymy na 9 miesiecy, bo wtedy mam szczepienia. Lea76 dobrze zrobilas, ze dalas antybiotyk, bo nie wyleczone uszko to bardzo niebezpieczna sprawa mozna nawet ogluchnac. Badz silna, bo trzeba miec sile, zeby wychowywac nasze pocieszki. Ja wiem jak ciezko jest z dala od rodziny. Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzidziusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryzys zazegnany.Danielek czuje sie duzo lepiej , nie ma temperatury i nawet nie najgorzej je. Tofikowa Witamy w klubie niejadkow slabo przybierajacych na wadze Anetka Nie jestescie sami szczerbaci. My tez. Mialam nadzieje ze ta temperatura to na zabki a tu nirstety wyszlo, ze na uszko. (uszy nam rosna hihi) Slodzutki ten Twoj maly. Fabia Chcialabym Ci cos doradzic ale nie mam pojecia co.Linomag to jedyne co mi przychodzi do glowy ale juz zastosowalas i nic. hm......? Myszka Super, ze sie pokazalas. Co u Ciecie slychac? Pozdrowionka dla wszystkich Ja ciagle w Kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea wspolczuje problemow,oby sie szybko skoonczyly🌼 ja bylam dzis na wazeniu w przychodni i.........10,23kg koszmar!!!! szok!!!!! moja Miska nie wyglada na taka wage:-) zdjecia na garnku prezciez widzialyscie my na spacerko zakupy o 10 do 13 pozniej tylko dzialeczka nam zostaje co do witamin to lekarka kazala odstawic cebion multi a vigantol kropelke tylkow pochmurne dni wiec cacy!tak jak sobie pomyslalam no nie do konca bo cebion multi podawalam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka lea wspolczuje pietrzacych sie problemow,cale szczescie ,ze chorobsko sie nie rozroslo🌼 dzisiaj na wazeniu bylam w przychodni i szoking!!!!10,33kg albo 23 nawet nie wyglada Miska na takiego kloca vigantol mam dawac tylko w pochmurne dni (1krpla) a cebion multi odstawic wiec juz wiem o co kaman:-) jak wasze kruszynki jedza truskawki?moja 2 zje i wiecej beeee powykrzywia ja na wszystkie strony pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o suuuuuuper najpierw jedna mi wsiaklo to wkurzona pisze znowu!!!! a tu i jedno i drugie wrrrrr jak tu sie nie wkurzac na kompa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z truskawkami uważam jeszcze ich nie wprowadzałam bo są wysoko alergogenne i nie chce ryzkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jeszcze nie dawałam truskawek, za to Domiśka zjadła już poziomki :) nic jej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj kawaler dzis zaliczyl pomidora i truskawki-mam nadzieje,ze nic mu nie bedzie,bo nie bede wiedziala od czego,bardzo smakowal mu pomidor-pokroilam mu na kawaleczki i jadl sam,wiec mozna sie bylo od razu upackac:)a truskawki srednio mu podeszly.ogorka i rzodkiewke to juz wcina od paru dni(mamy z pewnego zrodla),dzis bylam u ginki i zrobilam cytologie,a jutro badania krwi na moje nieszczesne przeciwciala rh-,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane babeczki a zwłaszcza martwiace sie o mnie lea76, ewciau powracam z kosmolandu, nie dałam sie zielonym ludkom- uciekłam . porwali mnie na jakies badania, chyba o mój móz chodziło, ale że juz nie ma na czym testów przeprowadzac, bo mózgu prawie brak, to pozwolili mi uciec hahahahahahahahahahahahaha jestem znowu kuba jeszcze sam nie siada, nie raczkuje, choć już na raczkach i na kolankach sie buja pr4zyjmujac pozycje do raczkowania, ząbków nadal nie ma i ma baaaaaaaaaaaaaardzio mały apety. przez 2 miesiace przybrał tylko 300gram i ma 73 cm długości i 9200gram za to ja uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu no dupa od tych kosmicznych porcji, które podajadam rośnie oj rosnie mam juz 7 kg na plusie od 3 marca nerwy stres, no i praca siedzaca ale kochane od 1 kwietnia pracuje w nowym dziale i ow iele lepiej czuje sie psychicznie ogromnaste cmokaski:>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas postępy tego typu:samodzielne stawanie przy łóżku , stawanie w łóżeczku przy szczeblach-już od tygodnia, zębów brak a wczoraj nawiedzila nas całodniowa sraczka(?) to tyle nowości, uciekam ogarnąć dom bo wygląda jak po tornadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U nas bez zmian ząbki nadal 3 chociaz lada dzien bedzie 4 .Moze ze dwa razy siadl samodzielnie ale po co ma sie meczyc jak mozna wymusic płaczem i mama go podniesie-mały cwaniaczek;-),nie raczkuje.Wczoraj dałam małemu 1 truskawke na razie nie ma reakcji alergicznej,ale nie zrobiła na nim zadnego wrazenia;-) Jutro idziemy na wesele ciekawa jestem jak bedzie sie mały sprawował. Katusia witamy Cie znów na ziemi;-) Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta-oby wasza sraczka poszla sobie precz i nie okazala sie niczym powaznym-jestem wlasnie w temacie,bo szwagierki 3dzieci lezy w szpitalu na \"grype zoladkowa\",czyli rzyganie,biegunka i goraczka.dzieci jest tyle,ze leza na korytarzu,mam tylko nadzieje,ze szybko je wylecza,bo sa juz odwodnione,i ze mojego Marcela ominie,bo razem sie bawili przedwczoraj. u nas na topie jest chodzenie za raczki i wstawanie,ma nawet nowa ksywke\"sztywne kolana\"bo ciezko go posadzic naweet do jedzenia.nie raczkuje,sam sieda juz od dawna.zabki ciagle 2.zadnych niepokacyj objawow po pomidorze i truskawkach brak-to dzis znowu troche pojemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gochasia 👄 hihihi na ziemi lol ale myslami oj gdzies daleko, bo to juz piatek i tak w parcy mi wesoło, bo jutro i w niedziele będe miała od rana do nocy synka i mężulka hihihihihihi buzialki:>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×